Aktywne Wpisy

lubie-sernik +12
Mirki, wróciłem dziś z #cypr i pierwszy raz od dawna tak bardzo cieszyłem się, że jestem już w domu — a byłem tam tylko tydzień.
Może po prostu to nie był mój klimat, może potrzebowałem czegoś innego, ale ten wyjazd dał mi trochę do myślenia przed tym, co zaraz przede mną.
Za niecały miesiąc lecę do #azja i serio nie wiem, jak będzie wyglądało moje życie tam na miejscu. Mam
Może po prostu to nie był mój klimat, może potrzebowałem czegoś innego, ale ten wyjazd dał mi trochę do myślenia przed tym, co zaraz przede mną.
Za niecały miesiąc lecę do #azja i serio nie wiem, jak będzie wyglądało moje życie tam na miejscu. Mam
źródło: 1000055027
Pobierz






Za to że o----l trzy flaszki i wrócił samodzielnie do domu
Pff jakoś nic mnie to nie dziwi skoro macał się tymi dwoma pisowskimi krętaczami. Tym grubasem i ceratą.
#mimowszystkoduda
Na Konfederacje zawsze mozna liczyc.
Duda pod koniec kariery stawia wysoko poprzeczkę, ale Nawrocki może spokojnie go przebić. Misiek (ten kibol Wisły Kraków) już czeka na odznaczenie