Dawno nie było żadnego vloga z developmentu SZKELETAL-a, więc taki jeden na szybko - wymyśliłem sobie, że dorzucę do giereczki kartę przeznaczenia z ikonicznym orkiem Ki-Shakiem, która przyzywa legendarnego zielonoskórego uciekiniera z kopalni. Przez 60 sekund ten pomagier Drakula bezkarnie okłada okolicznych meneli, po czym czmycha szybkim chodem z rumuńskiej krainy.
Jakby nie ogarniam tych tekstów o słabej optymalizacji. Co to znaczy? Jakby ktoś miał RTX5060 czy 5070 i pisałby, że mu gra laguje, to rozumiałbym, że gra ma słabą optymalizację, ale jak widzę wpisy ludzi, którzy grają na kartach sprzed 4-5 generacji wstecz i piszą coś o złej optymalizacji, to zastanawiam się czego Wy oczekujecie od swoich komputerów. Gra jest na UE5 i jest jedną z najładniej wyglądających gier na tym silniku,
@iksboks: Raz, że z Kronik Myrtany to tam jest tylko gościu od montowania filmików więc po co to wspominanie ich. A dwa, ta gra jest jedną z najlepiej zoptymalizowanych jakie widziałem. 170 FPS na takiej grafice w porównaniu do tego wszystkiego innego co się wydaje to takie przysrywanie się, bo rumun kazał na podstawie trailera srania do zlewu. Za to w grze brakuje contentu, i jak zaczną od razu wchodzić
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: Niestety wychodzi na to, że twórcy jednak powinni wycinać eksperymentalne ustawienia, bo nadal trafiają się debile co myślą, że powinni na nich grać mimo, że jest w nawiasie napisane, że są eksperymentalne. Przypomina mi się Ubersampling w Wiedźminie 2, tam nawet na czerwono to napisali a i tak barany srali, że im gra przez to klatkuje.
@miloszy: Na czym wy to odpalacie xD Ja mam czteroletniego PC, przeciętnego. Czy ja o czymś nie wiem? Czy te 4070 są aż tak przepotężne, że każda inna karta rady nie daje? No a Outer World przecie wygląda jak g---o to co to za porównanie.
@AhmedZul12: Natywnie mam 70. Nigdzie nie pisałem, że bez FG jest 170 xD Na samym początku była wzmianka o FG to uznałem, że to oczywiste skoro nie ma nowych gier które 80 bez FG przekraczają.
Szafa wnękowa może mieć 8% VAT, a identyczna konstrukcja z plecami z płyty już 23%. W Polsce o wysokości podatku często nie decyduje produkt, tylko urzędnicza interpretacja szczegółu, którego klient nawet nie zauważy
#kiszak Myślę, że Radwan na końcu sam idealnie to wszystko podsumował.Będą bronić takiego "gówna" przy każdej krytyce i dorabiać do tego teorie o nagonce Filipa
Ej, nieironicznie świetny jest ten gothic. byłem gotowy na 6/10, a realnie uważam, że gierka jest spokojnie 8/10, a dla fanów to nawet więcej. Już takich rpg nie robią. Do tego biorąc pod uwagę segment AA oraz cene (ja kupiłem za 120zł) to jest bardzo dużo fajnych szczegółów. Przykład: jesteśmy na wieży i są okna? Od pewnego momentu słyszymy świst wiatru. Bardzo fajny smaczek. Założyłem zbroje i zsunałem się z drabiny -
#kiszak Tymczasem taki Bonkol zamiast siedzieć i czekać na premierę Gothica, pojechał sobie na urlop i nie płacze tak jak pewien inny streamer, że musi zrezygnować z wyjazdu na jakiś koncert. ¯\(ツ)/¯
Dzisiaj w centrum Piły w parku na wyspie wolno biegający amstaff zaatakował psa.Włacicielka została pogryziona podczas próby ratowania psa.Slużby pod numerem 112 nie wysłały nikogo w ciągu 45minut ponieważ lokalizacja "Park na wyspie" nie jest dokładna i nikt nie będzie chodził i szukał.Kabare
Dziś wszyscy widzimy, że idea ukraińska potrafi pokonać to, co kiedyś wydawało się absolutnie nie do przezwyciężenia powiedział Zełenski podczas poniedziałkowej ceremonii. Prochy jednego z głównych przywódców Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) i jego żony w ubiegłym tygodniu ekshumowano
Publikuje hiper tajny rozkład na kolejne dni po premierze Gothica 1 Remake:
Recenzje będą OK, ale nie 80+. Ludzie pokochają to za co Polacy pokochali oryginał - brak prowadzenia za rączkę, bezi vs świat. Ale strona techniczna będzie niedopracowana. Polskie community i tak będzie grę uwielbiać bo to gothic. Kaszlak za to będzie analizował każdą animację od rozpoczęcia gry, nabijał się z polskiego duba (bo jest więcej k---w), jednoczesnie nie wychodzac poza stary oboz. smiech_pawiana.ogg
@kotal-kahn: Rumun nie będzie się nabijał z polskiego dubbingu, bo by to robić musiałby przestać skipować wszystko jak leci. Wszyscy dobrze wiemy, że jego mózg poległ na Kronikach z tego właśnie powodu. A Gothic oczywiście, że będzie 80+
Z racji zbliżającego się końca crowfundingu na gamefound naszego wykopowego SZKELETAL-a postanowiłem skleić nowy zwiastun, który m.in. będzie się nadawał do umieszczenia na stronie produktu na STEAM, jak i może jeszcze zachęci kogoś do tego ulepa. Zwiastun przedstawia też większość nowości jakie udało się zaimplementować od czasu wydania prima-aprylisowej wersji z itch.io. Dałem z siebie jakieś 20%. Ujdzie? Wyszło chociaż średnio?.
Zachęcam do oglądania do końca (po planszy końcowej jeszcze
#kiszak Jest tu ktoś kto ogrywał kroniki myrtany żeby powiedzieć czy on ma jakąkolwiek racje? (Sam za mało je ograłem żeby się wypowiadać o tej modyfikacji)
Nie rozumiem po co instalować moda co ci podnosi sam itemy, przecież bez tych 1000 ziół i tak przejdziesz grę, a i tak tego nie użyjesz, bo grasz łukiem więc mało który mob do ciebie podejdzie
https://www.youtube.com/watch?v=BXwXOvBpUtE
Przy okazji, niedawno też dodałem do niektórych baz danych info o SZKELETAL-u, co oznacza po prostu tyle, że np.