Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ventrue_PL

Ventrue_PL

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 390
  • Znaleziska 277
  • Mikroblog 113
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
Luck_89
Luck_89
18.06.2026, 14:59:43
  • 53
Dawno nie było żadnego vloga z developmentu SZKELETAL-a, więc taki jeden na szybko - wymyśliłem sobie, że dorzucę do giereczki kartę przeznaczenia z ikonicznym orkiem Ki-Shakiem, która przyzywa legendarnego zielonoskórego uciekiniera z kopalni. Przez 60 sekund ten pomagier Drakula bezkarnie okłada okolicznych meneli, po czym czmycha szybkim chodem z rumuńskiej krainy.

https://www.youtube.com/watch?v=BXwXOvBpUtE

Przy okazji, niedawno też dodałem do niektórych baz danych info o SZKELETAL-u, co oznacza po prostu tyle, że np.
Luck_89 - Dawno nie było żadnego vloga z developmentu SZKELETAL-a, więc taki jeden na...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 18.06.2026, 15:42:33 via Android
  • 2
@Luck_89: Kiedy premiera
  • Odpowiedz
iksboks
iksboks
16.06.2026, 19:38:38
  • 10
Jakby nie ogarniam tych tekstów o słabej optymalizacji. Co to znaczy? Jakby ktoś miał RTX5060 czy 5070 i pisałby, że mu gra laguje, to rozumiałbym, że gra ma słabą optymalizację, ale jak widzę wpisy ludzi, którzy grają na kartach sprzed 4-5 generacji wstecz i piszą coś o złej optymalizacji, to zastanawiam się czego Wy oczekujecie od swoich komputerów. Gra jest na UE5 i jest jedną z najładniej wyglądających gier na tym silniku,
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 16.06.2026, 19:45:03 via Wykop
  • 0
@iksboks: Raz, że z Kronik Myrtany to tam jest tylko gościu od montowania filmików więc po co to wspominanie ich. A dwa, ta gra jest jedną z najlepiej zoptymalizowanych jakie widziałem. 170 FPS na takiej grafice w porównaniu do tego wszystkiego innego co się wydaje to takie przysrywanie się, bo rumun kazał na podstawie trailera srania do zlewu. Za to w grze brakuje contentu, i jak zaczną od razu wchodzić
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL 16.06.2026, 19:47:47 via Wykop
  • 5
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: Niestety wychodzi na to, że twórcy jednak powinni wycinać eksperymentalne ustawienia, bo nadal trafiają się debile co myślą, że powinni na nich grać mimo, że jest w nawiasie napisane, że są eksperymentalne. Przypomina mi się Ubersampling w Wiedźminie 2, tam nawet na czerwono to napisali a i tak barany srali, że im gra przez to klatkuje.
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL 16.06.2026, 20:04:48 via Wykop
  • 1
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: 170 FPS na 2K, na Gothic a typ przyłazi i coś pieprzy. A dajcie spokój.
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL 16.06.2026, 20:08:23 via Wykop
  • 0
@miloszy: Na czym wy to odpalacie xD Ja mam czteroletniego PC, przeciętnego. Czy ja o czymś nie wiem? Czy te 4070 są aż tak przepotężne, że każda inna karta rady nie daje? No a Outer World przecie wygląda jak g---o to co to za porównanie.
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL 16.06.2026, 20:21:23 via Wykop
  • 0
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: Nie? Przecież zaznaczyłem na jakich ustawieniach graficznych.
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL 16.06.2026, 20:27:49 via Wykop
  • 1
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: No mówić baranowi ile mam FPS a ten nadal nie wierzy xD Tyle mam i nic tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL 16.06.2026, 22:20:47 via Wykop
  • 0
@AhmedZul12: Natywnie mam 70. Nigdzie nie pisałem, że bez FG jest 170 xD Na samym początku była wzmianka o FG to uznałem, że to oczywiste skoro nie ma nowych gier które 80 bez FG przekraczają.
  • Odpowiedz
kapix65
kapix65
kapix65
08.06.2026, 17:12:58
  • 6
#kiszak
kapix65 - #kiszak

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 08.06.2026, 19:35:23 via Wykop
  • 0
@miloszy: I do tej złodziejska gnida co chciała p------ć cudzy projekt.
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL 09.06.2026, 02:39:56 via Android
  • 3
@miloszy: Dawno temu chciał podprowadzić spolszczenie do New Balance i podpisać jako swoje mimo, że nic tam nie zrobił.
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL 09.06.2026, 13:42:59 via Android
  • 0
@Shackowany: Wtedy.
  • Odpowiedz

677

W Polsce kilka krewetek na pizzy podnosi VAT z 8% do 23%

W Polsce kilka krewetek na pizzy podnosi VAT z 8% do 23%

Szafa wnękowa może mieć 8% VAT, a identyczna konstrukcja z plecami z płyty już 23%. W Polsce o wysokości podatku często nie decyduje produkt, tylko urzędnicza interpretacja szczegółu, którego klient nawet nie zauważy

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 08.06.2026, 07:02:08
  • 124
  • #
    vat
Ventrue_PL
Ventrue_PL 08.06.2026, 15:04:43 via Android
  • 5
@Jariii: K---a typ rzepa prostuje xD Co będzie następne, sokzburaka czy nekrofiluk
Ventrue_PL
Ventrue_PL 07.06.2026, 20:30:15
  • 19
#kiszak Nareszcie herbatosracz będzie mógł zagrać w swym języku.
Ventrue_PL - #kiszak Nareszcie herbatosracz będzie mógł zagrać w swym języku.

źródło: rumun

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czmaja
czmaja
07.06.2026, 18:40:37
  • 4
Jak ktoś ciekaw kolejnego mistrza grania w gierki to #elfickidokturnauk właśnie streamuje Gothica na youtube
#kiszak
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 07.06.2026, 19:04:18 via Wykop
  • 0
@xXxV4r3l5ExXx: Akurat też wlazłem, i przecie on z tym Wrzodem łazi od początku to ile razy można tego samego słuchać.
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL 07.06.2026, 19:20:35 via Wykop
  • 0
@xXxV4r3l5ExXx: Mówię o tym, że dialogi Wrzoda się powtarzają w zapętleniu nie, że są takie same względem podstawki.
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL 07.06.2026, 20:27:58 via Wykop
  • 0
@xXxV4r3l5ExXx: Jest osiągnięcie za wysłuchanie wszystkich kwesti, a że on je losowo zapodaje to trzeba się męczyć.
  • Odpowiedz
amakuta
amakuta
07.06.2026, 10:12:38
  • 7
#kiszak Myślę, że Radwan na końcu sam idealnie to wszystko podsumował.Będą bronić takiego "gówna" przy każdej krytyce i dorabiać do tego teorie o nagonce Filipa
amakuta - #kiszak Myślę, że Radwan na końcu sam idealnie to wszystko podsumował.Będą ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 07.06.2026, 10:47:57 via Android
  • 0
@amakuta: Jakiego znowu Filipa? Co ta cygańska dzicz ma we łbie. Nienawidzę antifiarskiego bezgodności tak samo jak rumuna.
  • Odpowiedz
alverini
alverini
07.06.2026, 10:32:40
  • 22
Ej, nieironicznie świetny jest ten gothic. byłem gotowy na 6/10, a realnie uważam, że gierka jest spokojnie 8/10, a dla fanów to nawet więcej. Już takich rpg nie robią. Do tego biorąc pod uwagę segment AA oraz cene (ja kupiłem za 120zł) to jest bardzo dużo fajnych szczegółów. Przykład: jesteśmy na wieży i są okna? Od pewnego momentu słyszymy świst wiatru. Bardzo fajny smaczek. Założyłem zbroje i zsunałem się z drabiny -
alverini - Ej, nieironicznie świetny jest ten gothic. byłem gotowy na 6/10, a realnie...

źródło: gothic-remake-1_K66YdCi

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 07.06.2026, 10:46:38 via Android
  • 3
@universe115: Z Shiftem
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
05.06.2026, 14:02:21
  • 13
#kiszak
Po cichu licze, ze w remaku bedzie easter egg z pobiciem menela
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 05.06.2026, 14:21:01 via Wykop
  • 2
@Vezz: Już jest easter egg ze zrzuceniem czapki.
  • Odpowiedz
TakaJestPrawada
TakaJestPrawada
TakaJestPrawada
05.06.2026, 09:20:32
  • 5
Dzisiaj kiszak będzie grać magiem i narzekać ba efekty. Możecie sobie zapisać w bingo #kiszak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 05.06.2026, 11:25:40 via Android
  • 1
@isrin22: No tak, walka bronią białą inna niż w badziewu soulsowym i rumuński zwój mózgowy nie jest w stanie ogarnąć.
  • Odpowiedz
Rotevil
Rotevil
05.06.2026, 10:22:48
  • 9
#kiszak Tymczasem taki Bonkol zamiast siedzieć i czekać na premierę Gothica, pojechał sobie na urlop i nie płacze tak jak pewien inny streamer, że musi zrezygnować z wyjazdu na jakiś koncert. ¯\(ツ)/¯
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 05.06.2026, 11:23:08 via Android
  • 2
@Rotevil: Jakby na premierę livea zrobił to by mu policja z dostawcami kebabów co 5 minut się w drzwiach mijała.
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL 03.06.2026, 23:57:35
  • 16
#kiszak W ogóle na początku Remake'u Gothica w jeziorze leży czapka Sędziego. Czy to jakieś nawiązanie do zrzuconej czapki rumuna?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye
03.06.2026, 23:58:08 via Wykop
  • 0
@Ventrue_PL: XD
  • Odpowiedz

673

Amstaff w centrum Piły atakuje psa a potem jego właścicielkę.

Amstaff w centrum Piły atakuje psa a potem jego właścicielkę.

Dzisiaj w centrum Piły w parku na wyspie wolno biegający amstaff zaatakował psa.Włacicielka została pogryziona podczas próby ratowania psa.Slużby pod numerem  112 nie wysłały nikogo w ciągu 45minut ponieważ lokalizacja "Park na wyspie" nie jest dokładna i nikt nie będzie chodził i szukał.Kabare

Niedzwiedziowy
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 20:51:38
  • 64
  • #
    pila
  • #
    patologia
  • #
    pies
  • #
    wielkopolska
Ventrue_PL
Ventrue_PL 03.06.2026, 10:22:58 via Android
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

386

Ukraina pon. chowa szczątki przywódcy z II wojny współpracującego z nazistami!

Ukraina pon. chowa szczątki przywódcy z II wojny współpracującego z nazistami!

Dziś wszyscy widzimy, że idea ukraińska potrafi pokonać to, co kiedyś wydawało się absolutnie nie do przezwyciężenia powiedział Zełenski podczas poniedziałkowej ceremonii. Prochy jednego z głównych przywódców Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) i jego żony w ubiegłym tygodniu ekshumowano

ZionOfel
z
pl.euronews.com
dodany: 31.05.2026, 13:29:57
  • 106
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    4konserwy
  • #
    nazizm
  • #
    wydarzenia
Ventrue_PL
Ventrue_PL 01.06.2026, 18:14:19 via Wykop
  • 3
Ventrue_PL

źródło: 746ca0f8-77e2-4d28-b490-8b97dbf6e7a2

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Szczykawa
Szczykawa
01.06.2026, 15:39:41
  • 33
Gównik Rimejk okazuje się crapem:

a wizisie widzowie, my ludolodzy mieliśmy rację od początku w j-----u tego gówienka

śmiechpawiana.mp3


Gównik Rimejk okazuje się sukcesem/umiarkowanym sukcesem/otrzymuje pozytywny odzew od
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 01.06.2026, 16:38:25 via Wykop
  • 0
@ninja5001: Pod którym filmikiem takie g---o ktoś wysrał?
  • Odpowiedz
kotal-kahn
kotal-kahn
01.06.2026, 07:52:11
  • 27
Publikuje hiper tajny rozkład na kolejne dni po premierze Gothica 1 Remake:

Recenzje będą OK, ale nie 80+. Ludzie pokochają to za co Polacy pokochali oryginał - brak prowadzenia za rączkę, bezi vs świat. Ale strona techniczna będzie niedopracowana.
Polskie community i tak będzie grę uwielbiać bo to gothic.
Kaszlak za to będzie analizował każdą animację od rozpoczęcia gry, nabijał się z polskiego duba (bo jest więcej k---w), jednoczesnie nie wychodzac poza stary oboz. smiech_pawiana.ogg
kotal-kahn - Publikuje hiper tajny rozkład na kolejne dni po premierze Gothica 1 Rema...

źródło: szczesliwy bezi

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 01.06.2026, 12:37:56 via Android
  • 5
@kotal-kahn: Rumun nie będzie się nabijał z polskiego dubbingu, bo by to robić musiałby przestać skipować wszystko jak leci. Wszyscy dobrze wiemy, że jego mózg poległ na Kronikach z tego właśnie powodu. A Gothic oczywiście, że będzie 80+
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
27.05.2026, 15:46:12
  • 134
Z racji zbliżającego się końca crowfundingu na gamefound naszego wykopowego SZKELETAL-a postanowiłem skleić nowy zwiastun, który m.in. będzie się nadawał do umieszczenia na stronie produktu na STEAM, jak i może jeszcze zachęci kogoś do tego ulepa. Zwiastun przedstawia też większość nowości jakie udało się zaimplementować od czasu wydania prima-aprylisowej wersji z itch.io. Dałem z siebie jakieś 20%. Ujdzie? Wyszło chociaż średnio?.

Zachęcam do oglądania do końca (po planszy końcowej jeszcze
Luck_89 - Z racji zbliżającego się końca crowfundingu na gamefound naszego wykopowego...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 27.05.2026, 16:40:54 via Wykop
  • 2
@Luck_89: Jak bez godności się nie pojawi to będzie zawiedziony.
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL 28.05.2026, 15:16:52 via Android
  • 0
@Luck_89: Ty ale te nagrobki wykupione to będą dodawane, nie?
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL 31.05.2026, 16:55:02 via Wykop
  • 0
@Ventrue_PL: *będę Kurde napisałem przypadkiem "będzie" i wyszło tak jakby mnie obchodziło zdanie tego odklejeńca z bezgodności.
  • Odpowiedz
SzalonyOgorek
SzalonyOgorek
30.05.2026, 18:25:21
  • 14
#gothic
Alkimia dodała roll do Gothica, teraz na pewno #kiszak łaskwym okiem spojrzy

SzalonyOgorek - #gothic 
Alkimia dodała roll do Gothica, teraz na pewno #kiszak łaskw...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 30.05.2026, 20:15:22 via Wykop
  • 11
@vanbolko: Byle czapką nie rzucał, bo to się źle kończy.
  • Odpowiedz

2557

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: 25.05.2026, 16:47:38
  • 446
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
Ventrue_PL
Ventrue_PL 26.05.2026, 12:01:08 via Android
  • 0
@Autochton_Mazurski: kto miał
MagicznyKarp
MagicznyKarp
25.05.2026, 10:08:02
  • 0
#kiszak Jest tu ktoś kto ogrywał kroniki myrtany żeby powiedzieć czy on ma jakąkolwiek racje? (Sam za mało je ograłem żeby się wypowiadać o tej modyfikacji)

Nie rozumiem po co instalować moda co ci podnosi sam itemy, przecież bez tych 1000 ziół i tak przejdziesz grę, a i tak tego nie użyjesz, bo grasz łukiem więc mało który mob do ciebie podejdzie

https://streamable.com/0nk4zg
MagicznyKarp - #kiszak Jest tu ktoś kto ogrywał kroniki myrtany żeby powiedzieć czy o...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ventrue_PL
Ventrue_PL 25.05.2026, 11:37:05 via Wykop
  • 4
@MagicznyKarp: Taki to ekspert, dociągnął do miasta potem jego zdezeolowany mózg został przeciążony ilością contentu i wrócił srać do zlewu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.05.2024

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 27.02.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking