Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tril

Tril

Dołączył 16 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4460
  • Znaleziska 1697
  • Mikroblog 2763
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 5
Tril
Tril 27.11.2024, 00:20:55
  • 1
Ja też, ja też! Renault FT-17
Tril - Ja też, ja też! Renault FT-17

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....r
konto usunięte 26.11.2024, 18:21:53
  • 5
Dobra, to mamy historię gotową, można zaczynać robić serial

Chwila, chwila... czegoś mi tu brakuje... a! no tak! Dodajcie lesbijskie sceny!

W kreskówce? po co? przecież one nic nie wnoszą do historii...

Słyszałeś bajkę o Tymitunie? Ty mi tu nie p-----l tylko rób bo punkty ESG same się nie dostaną

#arcane #lgbt #seriale
T.....r - >Dobra, to mamy historię gotową, można zaczynać robić serial
Chwila, chwila...

źródło: arcan

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 26.11.2024, 23:48:17 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

641

Mercedes wymyślił nowe eko-hamulce pasujące do normy EURO 7

Mercedes wymyślił nowe eko-hamulce pasujące do normy EURO 7

Hamulce może się przegrzeją i ich wymiana będzie wymagać rozebrania połowy auta, ale przynajmniej będzie mniej pyłu

cwlmod
z
autoblog.spidersweb.pl
dodany: 25.11.2024, 13:33:28
  • 273
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
Tril
Tril 25.11.2024, 19:25:48 via Wykop
  • 3
@TakumiFujiwara: karoseria też będzie w formie pyłu, w końcu e36 :D
wonsisko
wonsisko
25.11.2024, 00:42:37
  • 5
ktoś chętny na spodnie za 800 dolców
wonsisko - ktoś chętny na spodnie za 800 dolców

źródło: temp_file1294035458642998983

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 25.11.2024, 00:47:00 via Wykop
  • 16
@wonsisko: Jestem coraz bardziej przekonany, że ta hipoteza o tym, że balenciaga (i pokrewne) robi sobie bekę z bogoli to prawda
  • Odpowiedz

513

Urzędy potwierdzają: te znaki są nielegalne! A co na to policja i dziennikarze?

Urzędy potwierdzają: te znaki są nielegalne! A co na to policja i dziennikarze?

Znaki STOP na strzeżonych przejazdach kolejowych często są ustawiane niezgodnie z przepisami, co jednak nie przeszkadza policjantom w karaniu kierowców za ich ignorowanie. Powszechnie twierdzi się, że mają one poprawiać bezpieczeństwo, ale czy rzeczywiście tak jest? Problem pogłębia fakt, że nawet p

Rad-X
z
youtube.com
dodany: 24.11.2024, 20:08:13
  • 59
  • #
    polskiedrogi
  • #
    usunznak
  • #
    prawojazdy
Tril
Tril 25.11.2024, 00:22:20 via Wykop
  • 4
Eh, klasycznie
Tril - Eh, klasycznie

źródło: 83f3814fc739927c238e229171f2ff359d32b00f09c254151444cc81401b4904

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tril
Tril 25.11.2024, 00:41:27 via Wykop
  • 3
@Adriannmmnn: Kartonowe państwo powinno razić oczy
Tril
Tril 24.11.2024, 02:14:35
  • 4
Dzięki @Rusonaldo za film o węźle #gdansk południe, może się uda coś z tym zrobić. Widziałem, że już ludzie wrzucali na raport trojmiasto.pl, to może uda się wspomóc redakcją tego portalu, żeby nagłośnić problem (bo inaczej to urzędasy tyłków nie ruszą). No i na wypok też już ktoś wrzucił, chociaż chyba zatonęło w wykopalisku (link, jakby ktoś chciał jeszcze wykopać)

#autostradypolska i trochę #polskiedrogi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rusonaldo
Rusonaldo
26.11.2024, 13:28:16 via Wykop
  • 2
Dziękuję
  • Odpowiedz

803

Aktywiści klimatyczni codziennie będą blokować Wisłostradę

Aktywiści klimatyczni codziennie będą blokować Wisłostradę

Będą protestować dzień w dzień, nawet w kilku miejscach Warszawy naraz, aż do spełnienia ich postulatów. Od poniedziałku aktywiści klimatyczni z organizacji Ostatnie Pokolenie zamierzają na stałe blokować stołeczną Wisłostradę. To może oznaczać gigantyczne korki i chaos na ulicach Warszawy.

wieczny-student
z
onet.pl
dodany: 22.11.2024, 17:08:15
  • 326
  • #
    ostatniepokolenie
  • #
    blokada
  • #
    kierowcy
  • #
    warszawa
Tril
Tril 23.11.2024, 09:39:55 via Wypiek
  • 17
@od-bana-do-bana tylko oni nie chcą nic powstrzymać, a użyć tego jako pretekstu, żeby miec jeszcze więcej kasy i kontroli.
emjot86
emjot86
18.11.2024, 22:45:19
  • 1027
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 19.11.2024, 19:19:31 via Wykop
  • 1
skarpetosceptykami


@emjot86: Tego określenia nie znałem, dobre xD
  • Odpowiedz

303

"Turyści utknęli na Rysach. Pakiety przetrwania dostarczyły im drony"

"Turyści utknęli na Rysach. Pakiety przetrwania dostarczyły im drony"

Do drugiej w nocy trwała akcja ratunkowa na Rysach. Pod najwyższym szczytem polskiej części Tatr utknęła trójka turystów. Mimo że mieli ze sobą raczki i uprzęże, nie byli w stanie zejść po oblodzonej skale. Na pomoc wyruszyli TOPR-owcy, którzy najpierw - jak dowiedział się reporter RMF FM - dronami

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 17.11.2024, 12:03:11
  • 113
  • #
    polska
  • #
    gory
  • #
    tatry
  • #
    topr
  • #
    ratownictwo
  • #
    drony
Tril
Tril 17.11.2024, 20:05:43 via Wykop
  • 0
@Big_dog: Jak zapłacisz kilka kafli dziennie to już jest okej i można :)
Sercem_Wycinane
Sercem_Wycinane
17.11.2024, 12:38:42
  • 1
Co byście kupili? #termomix czy #lidlomix
#rozowypasek ostatnio mi głowę suszy o termomixa ale kompletnie nie mogę zrozumieć fenomenu tego urządzenia.
Dużo się nie wczytywałem w internecie bo opinie są chyba wystawiane tylko przez sprzedawców tego urządzenia albo przez osoby które go nie mają.
Albo polecają w 100% i zachwalają jak to nie odmienił ich życia, albo odradzają i mówią że kasa wpakowana w błoto a jedzenie

Na co lepiej wydać pieniądze

  • Termomix 9.0% (39)
  • Lidlomix 37.2% (162)
  • Pewniaczek na fortunce 53.8% (234)

Oddanych głosów: 435

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 17.11.2024, 16:16:41 via Wykop
  • 0
@Sercem_Wycinane: Na lidlomixie mozna grać w dooma, wiec jest obiektywnie lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kurlapejter
kurlapejter
kurlapejter
12.11.2024, 14:32:46
  • 43
Tak to widzę w tym roku ( ͡º ͜ʖ͡º) Czy coś przebije aferę z fabiarzem? Chyba tylko afera z grabarzem xD "Dorzucam dniówkę z grabarzem - dwa wyjazdy po denata, trzy pochówki i pół litra na fajrant" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #wykopaka #heheszki
kurlapejter - Tak to widzę w tym roku ( ͡º ͜ʖ͡º) Czy coś przebije aferę z fabiarzem? ...

źródło: temp_file7888895433716277651

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 12.11.2024, 14:52:04 via Wykop
  • 3
@kurlapejter: Nie wiedziałem, że zakład pogrzebowy A.S. Bytom też bierze udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hacerking
hacerking
06.11.2024, 23:00:58
  • 92
Kurcze, miałem wrzucić żarty wczoraj, lecz dostałem zatwardzenia, znaczy zatrucie żołądkowe, więc więcej kontaktów miałem z muszlą klozetową, aniżeliby z wykopem...
A i chciałbym wam podziękować za odbiór, ponieważ nigdy nie spodziewałem się tych milionów słów wsparcia oraz milionów przy zrzutce. Dziękuję wam wszystkim - mirkom i mirabelkom - za wsparcie, bo nie spodziewałem się takiego odzewu - DZIĘKUJE, a teraz to, co lubią tygryski, znaczy mirki najbardziej.

Stoi w kościele Krakowiak i
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 07.11.2024, 00:14:43 via Wykop
  • 3
więc więcej kontaktów miałem z muszlą klozetową


@hacerking: Przecież wykop się przegląda na kiblu, więc jaki problem :O
  • Odpowiedz
Tril
Tril 07.11.2024, 00:23:55 via Wykop
  • 1
@hacerking: Telefon taśmą do deski od dołu i też się da xD
  • Odpowiedz
Tril
Tril 07.11.2024, 00:25:26 via Wykop
  • 4
@hacerking: No, ale to na tę okazję i na pocieszenie masz też suchara:

@hacerking bawił się klockami, ale mama przyszła i mu spuściła wodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

277

Kancelaria Prezydenta planuje remont Belwederu nawet za 100 mln zł

Kancelaria Prezydenta planuje remont Belwederu nawet za 100 mln zł

Na finiszu prezydentury Andrzeja Dudy Kancelaria Prezydenta przyspiesza z remontami. W przyszłym roku planowane są prace m.in. w Pałacu Prezydenckim, ma ruszyć także wielki remont w Belwederze. Jego koszt szacowany jest na 100 mln zł - pisze "Super Express".

Kolekcjoner_dusz
z
money.pl
dodany: 02.11.2024, 07:14:12
  • 66
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
Tril
Tril 03.11.2024, 12:00:57 via Wypiek
  • 0
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota jeszcze tylko proporcje odwrócić i się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SaIamanca
SaIamanca
16.10.2024, 20:29:20
  • 3929
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 16.10.2024, 23:24:03 via Wykop
  • 0
@nickbezpomyslu: ah, active desktop to zajebista sprawa była jak się chciało pobawić :)
  • Odpowiedz
Tril
Tril 16.10.2024, 17:03:00
  • 2
Co ma wspólnego mały archipelag na środku oceanu indyjskiego z #programista15k?

Ano wychodzi na to, że całkiem sporo. Jak lubicie swoje #domeny .io (ktoś może z #github pages korzysta i github.io, co?), to jest szansa, że .io przestanie być dostępne do rejestracji i będzie powoli wycofywane. Albo właściwie nic się nie zmieni, szanse są równe ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril
Autor
16.10.2024, 17:19:08 via Wykop
  • 2
@WaveCreator: Sama domena może być zarządzana przez firmę, ale to IANA decyduje jakie TLD są dostępne, oni zawsze mogą TLD wywalić. Za to plus takich domen jak wspomniane .fans czy inne pomysły są takie, że nie są przywiązane do kraju i nie zależą od polityki. Za to od firm, wiec jakieś zło zawsze :P No i prawda co do przedłużenia, to zawsze trzeba sprawdzać przy kupnie domeny - ile za
  • Odpowiedz
insystem
insystem
11.10.2024, 08:04:35
  • 515
Mirki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj odebrałem nowe autko z salonu!
Cztery lata temu odebrałem z salonu Dacię Duster, pozostałem wierny marce i wybrałem Joggera.

#chwalesie #samochody #dacia

@francuskie
insystem - Mirki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj odebrałem nowe autko z salonu!
Cztery...

źródło: Jogger

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 11.10.2024, 11:56:45 via Wykop
  • 0
@cwlmod: traficarowe clio > traficarowe dacie. 10-letnie sandero znacznie lepiej jezdzi niz wzglednie "nowy" traficar
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 20
  • Strona 13 z 20
  • >

Andrzej

  • Bo tak!
  • pomorze
  • wkp@poczta.tril.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.06.2013

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 03.06.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 26.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2016

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 18.02.2014

    Koder
  • Mikroblogger
    od 11.12.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia