Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tril

Tril

Dołączył 16 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4462
  • Znaleziska 1697
  • Mikroblog 2765
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 5
insystem
insystem
11.10.2024, 08:04:35
  • 515
Mirki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj odebrałem nowe autko z salonu!
Cztery lata temu odebrałem z salonu Dacię Duster, pozostałem wierny marce i wybrałem Joggera.

#chwalesie #samochody #dacia

@francuskie
insystem - Mirki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj odebrałem nowe autko z salonu!
Cztery...

źródło: Jogger

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 11.10.2024, 11:56:45 via Wykop
  • 0
@cwlmod: traficarowe clio > traficarowe dacie. 10-letnie sandero znacznie lepiej jezdzi niz wzglednie "nowy" traficar
  • Odpowiedz
Tril
Tril 11.10.2024, 00:32:28
  • 0
W sumie wyspałbym się dla odmiany, wiecie może jak to się robi?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril
Autor
11.10.2024, 00:36:41 via Wykop
  • 1
@Mantusabra: A to był taki jeden już, ale tam to chyba 3 dni minęło zanim stwierdził, że żartuje
  • Odpowiedz
Tril
Tril
Autor
11.10.2024, 00:43:15 via Wykop
  • 0
@voldi: Brzmi jak wysiłek
Tril - @voldi: Brzmi jak wysiłek

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Tril
Tril
Autor
11.10.2024, 11:52:45 via Wykop
  • 0
@voldi: Zaśnięcie w 2 minuty, to Wy jesteście potworami :P
  • Odpowiedz
paul772
paul772
paul772
11.10.2024, 02:30:03
  • 1
Pierdziszewo dolne
#citiesskylines
paul772 - Pierdziszewo dolne
#citiesskylines

źródło: 11-października-03-58-59-07

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 11.10.2024, 02:32:53 via Wykop
  • 1
@paul772: Kurniki developerskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sciemka7
sciemka7
sciemka7
11.10.2024, 00:49:54
  • 0
Niech nocna rostrzygnie na zawsze jak sie u was w domu na to mowilo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzienna niech sie douczy xD
#ankieta #kiciochpyta
sciemka7 - Niech nocna rostrzygnie na zawsze jak sie u was w domu na to mowilo ( ͡° ͜...

źródło: 1000090102

Pobierz

Poprawna nazwa tego urzadzenia to?

  • Mikrowela 26.8% (48)
  • Mikrofalówka 66.5% (119)
  • inna (wpisz w komentarzu) 6.7% (12)

Oddanych głosów: 179

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 11.10.2024, 00:52:09 via Wykop
  • 2
@sciemka7: Poprawnie to będzie "kuchenka mikrofalowa", wiadomo przecież, że tu zawsze wszyscy poprawnie po polsku piszą i mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iforgotmypass_
iforgotmypass_
10.10.2024, 19:03:35
  • 79
Jakie jest wasze najdroższe "ups" w życiu? ja kiedyś wymieniając uszczelkę przy kolektorze dolotowym (saab 9-3) urwałem śrubę w głowicy. Potem złamał mi się wykrętak przy wykręcaniu. A potem to już się jeden wielki bajzel zrobił. Z racji tego, że i tak w planie było d-------e mocy, to zdecydowałem się na kupno nowej głowicy po regeneracji xD
#majsterkowanie #mechanikasamochodowa #mechanika może jeszcze #stolarstwo #
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 10.10.2024, 23:53:26 via Wykop
  • 0
@ReduktorGowna: Jak stara była to maszyna i system - https://en.wikipedia.org/wiki/Rm_%28Unix%29#Protection_of_the_filesystem_root - to jest standardem od ~15 lat
  • Odpowiedz
Milo900
Milo900
Milo900
10.10.2024, 19:07:05
  • 147
Potrzebuje namierzysz adres ip pewnego lamusa. 192.168.0.1
Ktos da rade namierzyc?
#programowanie #programista15k #pracait
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 10.10.2024, 21:31:58 via Wykop
  • 2
@CliveRosfield: A ten to akurat ktoś z internetem od AT&T

OrgName: AT&T Corp.
OrgId: AC-3280
Address: 7277 164th Ave NE
Address: Attn: IP Management
City: Redmond
  • Odpowiedz
Tril
Tril 10.10.2024, 23:25:41 via Wykop
  • 0
@Just_Piotrek: Tutaj to akurat podejrzewam ze chodziło nie o maskę, tylko 172 -> 127 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tril
Tril 10.10.2024, 23:40:20 via Wykop
  • 1
@Just_Piotrek: Akurat jak ktoś sobie weźmie /16 to okej, bo ten zakres ma maskę /12 ;)

  • Odpowiedz

886

CD Projekt Red zmaga się z problemami? Insider zdradza kulisy

CD Projekt Red zmaga się z problemami? Insider zdradza kulisy

Kolejną kwestią budzącą niepokój jest nacisk na różnorodność, inkluzywność i równość (DEI) w procesie rekrutacji. Insider twierdzi, że mogą one prowadzić do problemów z zatrudnianiem odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.

rychu-nalepa
z
ppe.pl
dodany: 10.10.2024, 19:40:33
  • 259
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    pcmasterrace
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Tril
Tril 10.10.2024, 23:14:50 via Wykop
  • -16
@Medrawd: Jest taka cicha nadzieja, że jak redzi to spieprzą (chociaż remake'a chyba nie robią oni bezpośrednio, tylko jakiś podwykonawca?) to chociaż fani nie zawiodą i zrobią na silniku w3.
Tril
Tril 09.10.2024, 22:56:17
  • 1
#seriale #lata80

A-Team czy Knight Rider?

  • Knight Rider 31.3% (10)
  • A-Team 46.9% (15)
  • Op to stary dziad 21.9% (7)

Oddanych głosów: 32

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril
Autor
09.10.2024, 23:40:50 via Wykop
  • 2
@zolgar: Jesteś taki alternatywny i lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Orbiter01
Orbiter01
Orbiter01
09.10.2024, 21:32:31
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 09.10.2024, 22:44:58 via Wykop
  • 1
@Orbiter01: Oczywiście, że tak, jak każde państwo prowadzące wojnę, ale usuń konto wania
  • Odpowiedz
Orbiter01
Orbiter01
Orbiter01
09.10.2024, 22:21:55
  • 0
#polska #medycyna O której chodzicie spać?

O której godzinie zasypiacie?

  • 19;00 3.0% (1)
  • 20;00 3.0% (1)
  • 21;00 0% (0)
  • 22;00 9.1% (3)
  • 23;00 21.2% (7)
  • 24;00 39.4% (13)
  • pracuje na nocną zmianę więc w nocy nie śpię.... 24.2% (8)

Oddanych głosów: 33

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 09.10.2024, 22:33:03 via Wykop
  • 0
@Orbiter01: Nie ma mojej opcji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
07.10.2024, 07:29:08
  • 478
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 07.10.2024, 21:43:56 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Historycznygagatek
Historycznygagatek
07.10.2024, 10:24:18
  • 1164
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 07.10.2024, 21:37:08 via Wykop
  • 0
Staram się często pokazywać nieoczywiste szlaki i miejsca i bardzo chcialabym żeby te informacje dotarły do większej ilości osób niż garstka Grażynek.


@Historycznygagatek: Ej, a nie wrzucałabyś może takich rzeczy na mirko albo jakieś inne miejsce niż grupy pejsbukowe? Niestety jak się nie lubi cukierberga to ciężko o takie info, a przynajmniej jeden zainteresowany by się znalazł i tutaj (ja xD).
  • Odpowiedz
Tril
Tril 07.10.2024, 09:11:24
  • 4
Dlaczego "książki na podstawie gier" to w anglojęzycznym świecie nie jest mem, tylko faktyczne postrzeganie:
https://www.youtube.com/watch?v=h6RAGLdvBDA
Całkiem spoko "video essay", chociaż długie i po angielsku, więc niektórzy będą płakać, ale widać włożone sporo wysiłku w analizę.

#wiedzmin
Tril - Dlaczego "książki na podstawie gier" to w anglojęzycznym świecie nie jest mem,...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.10.2024, 13:50:33
  • 3
Jestem tak stary, że pamiętam jak się tu zwoływaliśmy i pykaliśmy w multi Jedi Academy

#gry #gimbynieznajo nawet tag był jakiś ale zapomniałem nazwy
Mega_Smieszek - Jestem tak stary, że pamiętam jak się tu zwoływaliśmy i pykaliśmy w m...

źródło: hqdefault

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 06.10.2024, 13:51:29 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: Może ten tag to #jediacademy. ;)
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
06.10.2024, 13:43:32
  • 0
#druk3d
Jaki jest najprostszy w obsłudze program do zrobienia prostego projektu, gdzie nie będę musiał spędzać kilku dni nad tutorialami.

Chce wydrukować kilka prostokątów ze rowkami i otworami
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 06.10.2024, 13:48:21 via Wykop
  • 1
@TakiSeLogin: Tinkercad, online i proste kształty ogarnia bez problemu, chociaż jest ciut upierdliwy w niektórych przypadkach, ale na pewno lepszy dla początkującego niż podawany tu FreeCAD (lol), czy slicer (tam te funkcje zazwyczaj są toporne). Minus taki ze trzeba konto zakładać.
  • Odpowiedz
Headcrab_B
Headcrab_B
06.10.2024, 13:20:49
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 06.10.2024, 13:25:19 via Wykop
  • 3
@Headcrab_B: Żaden, wszyscy są tak naprawdę egoistami i poprawiają sobie samopoczucie a nie bronią życia :)
  • Odpowiedz
Tril
Tril 06.10.2024, 12:25:10
  • 0
Przerabiał ktoś rower zwykły na elektryczny za pomocą jednego z tych gotowych zestawów typu ebiker/zibibike/podobne? Jak wrażenia - działa to jakoś sensownie, nie powoduje problemów, jak montaż?

#rower #rowerelektryczny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnyArkad
JohnyArkad
06.10.2024, 20:47:34 via Wykop
  • 1
@Tril: z nexuna. Montaż dwie godziny. 10k km nabite, zadowolony, brak większego ubytku na baterii.
  • Odpowiedz

467

Awaria w Mbank. Płatności kartą naliczają podwójnie

Awaria w Mbank. Płatności kartą naliczają podwójnie

Ma miejsce spora awaria w mBanku, w wyniku której konsumenci widzą na swoich kontach podwójnie zaksięgowane płatności.

Lujaszek
z
instalki.pl
dodany: 02.10.2024, 03:56:37
  • 116
  • #
    mbank
  • #
    pieniadze
  • #
    awaria
  • #
    polska
Tril
Tril 02.10.2024, 16:54:04 via Wykop
  • 13
@ChristianHorner: No nie są. Depozyt to "zobowiązanie banku" wobec Ciebie, nie Twoja własność.
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 20
  • Strona 14 z 20
  • >

Andrzej

  • Bo tak!
  • pomorze
  • wkp@poczta.tril.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.06.2013

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 03.06.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 26.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2016

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 18.02.2014

    Koder
  • Mikroblogger
    od 11.12.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking