Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tril

Tril

Dołączył 16 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4460
  • Znaleziska 1697
  • Mikroblog 2763
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 5
ewataewa
ewataewa
03.01.2025, 22:28:30
  • 0
#xiaomi #agd #zdrowie #pytanie
Zastanawiam się nad jakimś budżetowym nawilżaczem i póki co na próbę myślę o ultradźwiękowym Xiaomi lub Milla MAH200.
Tak dla mniejszego chrapania chłopa mego :D i lepszej wilgotności dla roślinek w sezonie grzewczym.

I tu pytania, pewnie głupie, ale nie miałam styczności z takimi ustrojstwami.
1) Czy gdy po jakimś czasie przejedziemy dłonią po powierzchni na której stoi (blat/podłoga), to czuć tam wilgoć?
ewataewa - #xiaomi #agd #zdrowie #pytanie 
Zastanawiam się nad jakimś budżetowym nawi...

źródło: Zrzut ekranu 2025-01-03 232502

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 03.01.2025, 23:46:42 via Wykop
  • 2
@ewataewa: tl;dr @only ma racje.
Zeby skutecznie nawilżać to schodzi parę litrów na dobę (u mnie 40m, podbicie z około 35 do niecałych 50%), więc żeby nie mieć syfu z mgiełki tej filtrowanej/destylowanej wody schodzi trochę - nie wiem czy sama filtrowana z dzbanka wystarczy. Do ewaporacyjnego mozna lać (wodę...) bez kombinowania, trzeba tylko co jakis czas umyć pojemnik. Ja akurat używam xiaomilepsze i jest spoko, chociaż nie jest
  • Odpowiedz
Mintaa
Mintaa
30.12.2024, 22:45:50
  • 0
Poleci ktoś jakiś mini PC? Potrzebuję czegoś do paru skryptów w Pythonie + team viewer.

#informatyka #pc #programowanie #smarthome
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 31.12.2024, 00:08:46 via Wypiek
  • 0
@Mintaa jak tanio to jakies terminale poleasingowe slbo cos z n100 od chinczykow (w promocjach mozna za 300-400 zl z 16G ramu). N100 o tyle spoko ze to w miare nowoczesny procek, chociaz nie jakis demon szybkości.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
30.12.2024, 23:24:34
  • 9
Polski niszczyciel kosmiczny "PZL-2137 Kardynał Dziwisz", Polska 2029
wfyokyga - Polski niszczyciel kosmiczny "PZL-2137 Kardynał Dziwisz", Polska 2029

źródło: temp_file981466360216893557

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 30.12.2024, 23:43:46 via Wypiek
  • 1
@wfyokyga mało rzułty trochę
  • Odpowiedz
Dorciqch
Dorciqch
28.12.2024, 14:05:50
  • 3
Czy w #szczecin też taka piękna #mgla ?
Dorciqch - Czy w #szczecin też taka piękna #mgla ?

źródło: temp_file223731569293064261

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 28.12.2024, 20:06:50 via Wykop
  • 0
@Krupier: To tez czasem jest tak, ze tak rzadko są takie warunki, że nieprzyzwyczajony człek potem się zapomina wyłączyć. Z dwojga złego już wolę takich, niż geniuszy co jadą tylko na dziennych (i z tyłu ich nie widać) bo im automacik nie zmienił na mijania.
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
25.12.2024, 07:34:24
  • 13
Se zjadlam serniczka na sniadanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 25.12.2024, 09:30:01 via Wypiek
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
R.....x
R.....x
konto usunięte 24.12.2024, 18:47:00
  • 449
R.....x

źródło: 320756095_692140755687364_4553071154947821539_n

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 24.12.2024, 19:47:06 via Wypiek
  • 0
@TimeIsImportantAndIamAClock jedna karta na każdą sekundę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I11I
I11I
20.12.2024, 17:59:11
  • 1
Czy w Waszych korpo używa się sformułowań "Najmilsi", "Kochani", "Najdrożsi" a do tego do każdej baby niezależnie od wieku zwraca się zdrobnieniami Anetko, Beatko, Edytko?

Nie wyczymie zara.

#rant #pytanie #korposwiat #warszawa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 20.12.2024, 23:56:16 via Wykop
  • 0
Nie zapomnij o: Drodzy ;P


@wacek_1984: no tu akurat piszą szczerze, w końcu pracownicy tyle ich kosztują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tril
Tril 21.12.2024, 09:07:43 via Wypiek
  • 0
@wacek_1984 ale w korpopolach januszeksach tak xD
  • Odpowiedz
Tril
Tril 04.12.2024, 22:48:37
  • 0
Kurła, co to #pysznepl odwala, kiedyś jak się zgłosiło problem z zamówieniem to było ogarnięte w ciągu pół dnia max, teraz to od czwartku nie raczyli odpowiedzieć czegokolwiek - poza wiadomością o przyjęciu zgłoszenia i drugą "zajmuje dluzej niz zwykle, ale pracujemy nad tym" (ta, jasne, widać...) #zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril
Autor
10.12.2024, 18:01:48 via Wykop
  • 0
@SZVCH: No, na jedno zgloszenie po ponad tygodniu, a drugie dalej wisi
  • Odpowiedz
SmutnyStefan
SmutnyStefan
SmutnyStefan
09.12.2024, 23:56:28
  • 0
#dns
Próbuję sie dostać do strony z upadłym DNS wyłącznie przez IP. Jakimś cudem dostaję błąd DNS. Flushowałem DNS wielokrotnie w systemie i w przeglądarkach ale jakimś cudem zawsze dostaję jakby rekord PTR. W jaki sposób sie to dzieje - dlaczego po wpisanaiu adresu ip dostaję zwrotnie że nie można odnaleźć domeny? BTW próbowałem z frustracji nawet przez TORa i efekt nadal ten sam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 10.12.2024, 11:24:00 via Wypiek
  • 0
@SmutnyStefan zapewne jest ustawione przekierowanie z adresu IP na domenowy, dodaj sobie wpis ze starą domeną do pliku hosts (na windowsie tez jest, tylko trzeba znaleźć gdzie)
  • Odpowiedz
Shemiaza
Shemiaza
Shemiaza
10.12.2024, 01:24:17
  • 1
Stare, ale może kogoś zaciekawi.
Parowóz ratuje zdefektowanego szynobusa Wierzchucin
Shemiaza - Stare, ale może kogoś  zaciekawi.
Parowóz ratuje zdefektowanego szynobusa ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 10.12.2024, 03:02:53 via Wykop
  • 0
@Shemiaza: Wiem, wiem, gombohumor, ale zawsze mnie bawi to "zdefektowany" bo czytam bez jednej literki... I też pasuje.
  • Odpowiedz
G.....3
G.....3
konto usunięte 09.12.2024, 23:22:25
  • 3
#heheszki
G.....3 - #heheszki

źródło: temp_file368689188201053272

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 10.12.2024, 02:51:32 via Wykop
  • 0
@qqaa: No pracuje przecież w moderacji wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
yourgrandma
yourgrandma
05.12.2024, 17:34:10
  • 18
#wykopoweprzeboje
1/64 finału, pojedynek 1

Drabinka
FAQ
Playlista na YT
yourgrandma - #wykopoweprzeboje 
1/64 finału, pojedynek 1

Drabinka
FAQ
Playlista na ...

źródło: 28abfd875470feeb233bc33082b16a294ef1e9d51cc445b496b4a710289847b8

Pobierz

Zagłosuj na lepszy utwór:

  • czołówka z "Nieustraszonego (2008)" 14.2% (46)
  • czołówka z "Z Archiwum X" 85.8% (279)

Oddanych głosów: 325

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 06.12.2024, 19:37:14 via Wykop
  • 1
@Forfuta: @T0pi5 Była, nawet całkiem okej (ofc, to nie to co oryginalny, ale nawet w miarę przyjemne)
  • Odpowiedz

494

Burackie zachowanie kierowcy BMW

Burackie zachowanie kierowcy BMW

Urażony klaksonem zaczyna blokować drogę autorowi nagrania oraz innym kierowcom. 29.11.2024 Warszawa

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 03.12.2024, 11:33:38
  • 118
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    warszawa
  • #
    kierowcy
Tril
Tril 04.12.2024, 00:51:07 via Wykop
  • 5
@test1uci: W lewo to jeszcze pol biedy, jeszcze gorzej jak prawy pas zmienia się nagle w pas wyłącznie do skrętu, a Ty sobie prawidłowo jedziesz prawym, bo nie wyprzedzasz akurat... A jeszcze lepiej jak na lewym jest już korek jak pojawia się oznakowanie, że pas którym jedziesz i chcesz sobie dalej na wprost jechać cię tam nie poprowadzi.
Evarrrez
Evarrrez
01.12.2024, 20:38:43
  • 2
Mireczki, mój kolega kupił auto i nie ma pomysłu na tablicę indywidualną.
Proszę podajcie swoje pomysły
Tablica będzie się zaczynała od B0
#zycietruckera #motoryzacja #bialystok
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 02.12.2024, 01:50:02 via Wykop
  • 2
@Evarrrez: B0 LAK
  • Odpowiedz

332

Nowe radary zarejestrują złamanie zakazu skrętu, czy korzystanie z buspasów.

Nowe radary zarejestrują złamanie zakazu skrętu, czy korzystanie z buspasów.

Na drogach w całym kraju pojawi się wkrótce 128 nowych fotoradarów. 70 z nich to najnowocześniejsze, niemieckie radary TraffiStar SR390. Nie tylko mierzą one prędkość, ale także rejestrują szereg innych wykroczeń. Mandat otrzymają kierowcy, którzy złamią zakaz skrętu, nie zatrzymają się przed [...]

Bobito
z
biznesalert.pl
dodany: 30.11.2024, 13:00:37
  • 182
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    carboners
  • #
    polska
  • #
    fotoradary
  • #
    polskiedrogi
Tril
Tril 01.12.2024, 04:31:48 via Wykop
  • -6
@Turbator: Podejrzewam ze po prostu opisujecie 2 roznie kierunki ruchu i 2 rozne przejscia, przed skretem zgadza sie to co Ty mowisz, a po skrecie to co @arzab-arzab, wiec w sumie obaj p---------e :D
cytmirka
cytmirka
28.11.2024, 14:06:32
  • 9
Nie wiem czy dobrze rozumiem ten zapis- do 14 grudnia mamy czas żeby wysłać zdjęcie weryfikacyjne z zawartością całej paczki i listem, tak? #wykopaka #pytanie
cytmirka - Nie wiem czy dobrze rozumiem ten zapis- do 14 grudnia mamy czas żeby wysła...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 28.11.2024, 16:08:55 via Wykop
  • 18
@cytmirka: Ej, ja nawet się nie zapisałem a też wylosowałem @DywanTv, co jest
  • Odpowiedz
Bakerovsky
Bakerovsky
27.11.2024, 00:33:27
  • 0
Cześć Mirki,

Dopiero zaczynam przygodę ze SMART HOME i wstępnie pomiędzy Zigbee a Z-Wave, wybór padł na to pierwsze.

Jaką bramkę najlepiej wybrać, aby była kompatybilna z jak największą liczbą urządzeń? Zastanawiam się pomiędzy Tuya, a Xiaomi.

PS
Bakerovsky - Cześć Mirki,

Dopiero zaczynam przygodę ze SMART HOME i wstępnie pomiędz...

źródło: IMG_0557

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tril
Tril 27.11.2024, 00:40:22 via Wykop
  • 0
@Bakerovsky: Ikeowe rzeczy na zigbee generalnie da się podłączać pod inne urządzenia, ale ja tylko mam doświadczenie z home assistant i kontrolerami na USB, więc o bramkach się nie wypowiem. Możliwe, że bramki będą wymagać jakiejś podmianki softu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 20
  • Strona 12 z 20
  • >

Andrzej

  • Bo tak!
  • pomorze
  • wkp@poczta.tril.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.06.2013

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 03.06.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 26.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2016

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 18.02.2014

    Koder
  • Mikroblogger
    od 11.12.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking