Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
St_achu
St_achu

St_achu

Dołączył 18 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2723
  • Znaleziska 2521
  • Mikroblog 202
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (9)
  • Komentowane (40)
  • Plusowane (153)
Grzesiok
Grzesiok
03.05.2026, 10:01:44
  • 454
Nie mogę wyjść z podziwu jak wiele kacapo-konfederatów zapomina, że nikogo nie obchodzi czy Zełeński to skorumpowany gnojek czy nie. Liczy się tylko to, że został na Ukrainie i dał impuls do mielenia 1,4 mln orków i kacapskich zapasów sprzętu z ostatnich 6 dekad. Liczy się to, że ruskie rafinerie odparowały, a gospodarka szoruje po dnie.

I to wszystko dzięki wam towarzysze. Wasza głupota nie zna żadnych granic. Gdybyście zamiast pustej
Grzesiok - Nie mogę wyjść z podziwu jak wiele kacapo-konfederatów zapomina, że nikogo...

źródło: marek

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nusantara
Nusantara
03.05.2026, 10:08:15 via Wykop
  • 556
@Grzesiok: Stary fake zdementowany chyba przez samo Bugatti
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
Autor
03.05.2026, 10:14:11 via Wykop
  • 215
@Nusantara: przecież o tym piszę
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
28.04.2026, 06:09:12
  • 22
Dzisiaj mam rozmowę o pracę xDDDD życzcie mi powodzenia

#przegryw #praca
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walicwasss
walicwasss
Autor
28.04.2026, 06:23:56 via Android
  • 5
@michal1498: nie xD Rossmann
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
Autor
28.04.2026, 06:48:10 via Android
  • 2
@Jestem_Tutaj: a co mam odwalić ehhh zależy mi na tej robocie
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
22.04.2026, 07:52:13
  • 370
Jako ze na tagu, wraz z wygasajaca nagonka na psy, jest zalew dezinformacji- chcialem podzielic sie z wami interesujacym badaniem Japonskich naukowcow.

POSIADANIE PSA W OKRESIE DOJRZEWANIA MA POZYTYWNY WPLYW NA MIKROBIOTĘ I ZDROWIE PSYCHICZNE.

Dodam, ze wlasciciele psow zyja dluzej, sa lepiej wyksztalceni i szczesliwsi :)

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2589004225022096
Casuel - Jako ze na tagu, wraz z wygasajaca nagonka na psy, jest zalew dezinformacji-...

źródło: 1000002114

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siekieromotyka
siekieromotyka
22.04.2026, 07:56:12 via Wykop
  • 391
Japonskich naukowcow


@Casuel: chińscy naukowcy potwierdzają korzystny wpływ na mokrobiotę
siekieromotyka - >Japonskich naukowcow

@Casuel: chińscy naukowcy potwierdzają korzys...

źródło: 5b982134672e16499e55aafb

Pobierz
  • Odpowiedz
Recovery1994
Recovery1994
Recovery1994
22.04.2026, 08:52:32 via Wykop
  • 269
@Casuel: pies sąsiada w bloku n--------a szczekaniem kilka razy w nocy, przez co nie śpię dłużej niż do 4:30, później wielokrotnie niepilnowany w trakcie dnia. Gadanie z sąsiadem debilem nie pomogło, według niego „pies musi szczekać”. Do d--y se wsadźcie tę swoją psią propagandę.
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
11.04.2026, 06:35:06
  • 770
Cały czas nie potrafię przestać myśleć o wynikach badań PIAAC. Test PIAAC definiuje 5 poziomów umiejętności czytania ze zrozumieniem. Aby móc uznać, że ktoś potrafi zrozumieć proste teksty, trzeba osiągnąć poziom drugi. Z kolei dopiero na trzecim poziomie osoby są w stanie dokonać podstawowej weryfikacji wiarygodności informacji. Poziom drugi i wyższy osiąga jedynie 60% Polaków, a poziom trzeci i wyższy jedynie 20%.

Innymi słowy, 40% Polaków ma problem z interpretacją rozkładu jazdy
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
11.04.2026, 06:44:46 via Wykop
  • 188
@TheDziobaker: to by wiele wyjaśniało
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
Autor
11.04.2026, 08:11:26 via Wykop
  • 162
@conamirko: Szczerze mówiąc, to nie pamiętam zbyt wielu rzeczy na języku polskim, które adresowałyby ten problem.
  • Odpowiedz
dwa-bulki-kielbasa
dwa-bulki-kielbasa
dwa-bulki-kielbasa
29.03.2026, 12:39:52
  • 8
co ze sprawa kawalerki nawrockiego i robienia sobie bezpłatnego hotelu z apartamentu należącego do IPNu? coś tam sie dzieje czy deklaracja oddania hajsu za mieszkanie w apartamencie (bo chyba nie oddal) i przepisanie mieszkania na fundacje (co prawda nie oddal wlascicielowi ale przepisane to przepisane nie? lol) zamyka sprawe i panie jakie tam sledztwa jak oddal przeciez ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdzieniaee0
Nigdzieniaee0
Nigdzieniaee0
29.03.2026, 18:04:49 via Wykop
  • 1
@Pirs: pieniądze z OFE są na subkoncie w ZUSie...
  • Odpowiedz
Znowu-sie-nie-chce
Znowu-sie-nie-chce
30.03.2026, 16:25:33 via Wypiek
  • 1
@Pirs te pieniądze po śmierci zus wyplaca tym ktorzy dziedziczą
  • Odpowiedz
lonceg
lonceg
lonceg
29.03.2026, 12:54:42
  • 3
#bron #bekazprawakow #wojsko #strzelectwo #strzelectwosportowe #polska #militaria #bronpalna #pozwolenienabron #strzelnica

Jak byłem dzieciakiem myślałem że fajnie byłoby gdyby każdy miał b--ń jak w USA. Korwina lubiłem też ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przemawiają do mnie nadal niektóre poglądy prawicy, ale z tym dostępem do
lonceg - #bron #bekazprawakow #wojsko #strzelectwo #strzelectwosportowe #polska #mili...

źródło: 7c2ehe-1612056832

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z
29.03.2026, 13:12:22 via iOS
  • 5
@lonceg: każdy posiadacz broni w Polsce który nie jest pro delta navy taktycznym Wojtkiem powie Ci, że noszenie broni w PL generuje więcej problemów niż to całe noszenie jest warte.
  • Odpowiedz
assninja
assninja
29.03.2026, 13:17:34 via Wykop
  • 4
@lonceg: w Polsce pozwolenie na b--ń jest bajecznie łatwo uzyskać (wiem bo mam), do tego mamy jedne z najbardziej liberalnych przepisów na świecie dotyczących tego co można mieć i ile tego można mieć. Jedyny problem polskich przepisów to papierologia która jest skomplikowana dla samego skomplikowania (pozwolenie vs legitymacja vs promesy, zamiast to wszystko mieć w jednym dokumencie)

Jak ktoś płacze że by chciał jeszcze łatwiej to zapewne taka osoba nie
  • Odpowiedz
To_ja_moze_pozamiatam
To_ja_moze_pozamiatam
27.03.2026, 07:40:50
  • 3
Typowa dyskusja z prawakiem.
Zadaje kontrowersyjne pytanie ale wszystkich którzy mogliby go wyjaśnić ma na czarno. Wazbe, żeby przekaz się przebiła. W komentarzu wyjaśnienie jego urojeń. I to on zarzuca komuś 'psychiatryk' :D
#bekazprawakow #neuropa #dyskusjazprawakami #bekazmateckiego
Tojamoze_pozamiatam - Typowa dyskusja z prawakiem.
Zadaje kontrowersyjne pytanie ale ...

źródło: Screenshot_20260327-083726

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_ja_moze_pozamiatam
To_ja_moze_pozamiatam
Autor
27.03.2026, 07:45:30 via Wykop
  • 4
@To_ja_moze_pozamiatam: Niech go ktoś zawoła :D
Tojamozepozamiatam - @Tojamozepozamiatam: Niech go ktoś zawoła :D

źródło: 9bdca4dc6bbf7ce4d74c5c1411651be075844fdf8f9e9379834818c7e7f78b07

Pobierz
  • Odpowiedz
radoslaw-franciszek-osowka
radoslaw-franciszek-osowka
27.03.2026, 08:53:43 via Wykop
  • 1
@To_ja_moze_pozamiatam: mnie bardziej zastanawia jak teraz komuch miller stał się idolem prawaków xD
  • Odpowiedz
giko123
giko123
27.03.2026, 07:59:34
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UnderThePressure
UnderThePressure
27.03.2026, 22:20:03 via Wykop
  • 0
@giko123: Własnie kłócę się z debilami na X, którzy podają religijne "argumenty" i inne dyrdymały, że nia ma prawa tego robić. A wisieńką na trcie jest to:
UnderThePressure - @giko123: Własnie kłócę się z debilami na X, którzy podają religij...

źródło: Screenshot 2026-03-27 at 23-19-14 Marcin on X @twitt_annq @flankes838811 Aha a ktoś mnie pytał o zgodę czy w ogóle chcę tego życia Każdy człowiek został zmuszony do życia bez względu na to czy jest lub nie jest szczęśliwy i każ[...]

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
04.03.2026, 11:26:51
  • 519
Swoją drogą ci co naczytali się na facebooku jacy to ukraincy są roszczeniowi mają teraz porównanie z rodakami w Dubaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#iran #wojna #ukraina
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

harrame
harrame
harrame
04.03.2026, 12:59:49 via Wykop
  • 94
@robertkk: przeciez to wszystko to taka sama mentalnosc poradziecka xD
harrame - @robertkk: przeciez to wszystko to taka sama mentalnosc poradziecka xD

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
04.03.2026, 13:05:25 via Wykop
  • 9
@harrame: jest lepiej ale wielkiej roznicy nie ma
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401
04.03.2026, 07:51:04
  • 1
#wojna #usa #iran #taiwan #chiny

Nie sądzicie że skoro USA jest zajęta Iranem, to jest to dobry moment dla Chin żeby zabrać Tajwan?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....o
p.....o
konto usunięte 04.03.2026, 07:53:19 via Wykop
  • 15
@Skyr_401: O CHOLERA! Szybko musisz przekazać te informacje do Xi Jinpinga!
  • Odpowiedz
MatteoCommerciante
MatteoCommerciante
04.03.2026, 08:04:50 via Wykop
  • 22
@Skyr_401: Pekin powie: "Sprawdzam", gdy opadnie Fog of War
MatteoCommerciante - @Skyr_401: Pekin powie: "Sprawdzam", gdy opadnie Fog of War

źródło: Miniatury-YT-PROMOCJA-EM-MD-33-1024x576

Pobierz
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
24.02.2026, 04:14:27
  • 1535
To była jedna z pierwszych ofiar pełnoskalowej ruskiej inwazji na Ukrainę.

Strażnik graniczny zauważa nadjeżdżającą rosyjską kolumnę na przejściu w Kałanczaku, obwód chersoński - 24 lutego 2022, godz. 3:45.

Zamordowany krótko potem wraz z trzema innymi funkcjonariuszami ukraińskiej SG.

#ukraina #wojna
ish_waw - To była jedna z pierwszych ofiar pełnoskalowej ruskiej inwazji na Ukrainę.
...

źródło: IMG_1081

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
24.02.2026, 05:10:32 via Wykop
  • 1029
@ish_waw:
BillKilgore - @ishwaw:

źródło: 1000065942

Pobierz
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
24.02.2026, 05:33:18 via Wykop
  • 736
@ish_waw: mordowanie Ukraińców od 1 dnia przekreśliło jakiekolwiek szanse ruskich na wykpienie się i rozmowy pokojowe. Na własne życzenie przegrali
  • Odpowiedz
pkostowski
pkostowski
pkostowski
23.02.2026, 15:01:17
  • 1361
Wczoraj opublikowałem petycję StopEgzorcyzmom.pl, a już dzisiaj pojawiły się pierwsze poważne polemiki.

#egzorcyzmypolskie #polska #katolicyzm
pkostowski - Wczoraj opublikowałem petycję StopEgzorcyzmom.pl, a już dzisiaj pojawiły...

źródło: demoralizacja_i_zaklamanie

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
23.02.2026, 15:10:18 via Wykop
  • 529
@pkostowski: o.O
A czego sie spodziewales? Na salcesonie ktos musi zarabiac :D
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
23.02.2026, 15:24:08 via Wykop
  • 668
@pkostowski: Napisz mu że musi wysłać prośbę do Lucyfera bo ty dla niego pracujesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
srgs
srgs
23.02.2026, 07:07:57
  • 370
#konfederacja #bekazprawakow #4konserwy
srgs - #konfederacja #bekazprawakow #4konserwy

źródło: HBw36UXWwAAcJK9

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
23.02.2026, 07:09:40 via Wypiek
  • 69
@srgs Berkowitz, Fritz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
srgs
srgs
Autor
23.02.2026, 07:22:31 via Wykop
  • 245
@hpiotrekh: @Breaking-DAD @Wachatron @honorowy_dawca_nasienia zesraliscie sie panowie do gangesu
srgs - @hpiotrekh: @Breaking-DAD @Wachatron @honorowydawcanasienia zesraliscie sie pa...

źródło: 41eb5c1cf6762253dac71888cbbca57ad3ab2c71f60b88f5709a25ff410df113

Pobierz
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
23.02.2026, 07:29:50
  • 400
#ukraina #rosja #wojna #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #militaria #warszawa

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ #polityka
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #militari...

źródło: 1000072745

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok
23.02.2026, 07:31:24 via Wykop
  • 306
@Kempes: no i tak się żyje w tym kraju. Do 95% bydła dementi nie dotrze
  • Odpowiedz
assninja
assninja
23.02.2026, 07:56:57 via Wykop
  • 293
@Kempes: dosłownie za każdym razem pis oskarża innych o to co sam robił xD

słynne respiratory od handlarza bronią w magazynie na 3 piętrze kamienicy
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
23.02.2026, 08:44:00
  • 3389
Według CNN, dzień pracy Zełenskiego zaczyna się między 3 a 4 nad ranem, kiedy docierają pierwsze raporty z pola bitwy lub międzzy 6 a 7.

Pije mocną czarną kawę bez cukru, żeby przetrwać wczesne godziny.

Nawet pod ciągłą presją nie traci poczucia humoru i wciąż znajduje chwile na relaks.

Lata
robertkk - Według CNN, dzień pracy Zełenskiego zaczyna się między 3 a 4 nad ranem, ki...

źródło: 1000001873

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio
23.02.2026, 08:46:52 via Wykop
  • 924
@robertkk: gdyby to byl kolejny wpis o ukrainancach popelniajacych wykroczenia to zdobyl by natychmiastowe zainteresowanie wykopkow, a tak przejdzie bez echa¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
23.02.2026, 08:55:36 via Wykop
  • 1893
@robertkk: ruscy przed inwazją wynajęli kilka mieszkań w Kijowie w pobliżu Zelenskiego żeby go sprawnie zabić. Zamachów na jego życie od początku wojny było kilkanaście. Ruscy dwoją się i troją by go dyskredytować przez co tym bardziej mi ten facet swoją niezłomnością imponuje
  • Odpowiedz
Onkosfera
Onkosfera
05.11.2025, 19:11:33
  • 1346
Wyżalić się muszę, bo się uduszę. Właśnie umiera moja babcia. Nie wypada mi narzekać, bo kobita ma 101 lat, ja sama jestem stare pudło powyżej 40, zaś główny ciężar zajmowania się babcią wziął na siebie mój 72 letni ojciec. Ja pełnię funkcję pomocniczą, jestem samozwańczy asystent opieki paliatywnej.

Czuję że zaraz zwariuję, patrząc na to, jak ta kobieta traci świadomość i jak jej ciało powoli się rozpada. W mojej głowie ona nie
Onkosfera - Wyżalić się muszę, bo się uduszę. Właśnie umiera moja babcia. Nie wypada ...

źródło: 1000052806

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonTadeo
DonTadeo
05.11.2025, 19:19:13 via Android
  • 398
@Onkosfera Niestety takie jest życie - pomyśl jakby czuła się babcia, gdyby miała żegnać własne dziecko/wnuczka.

Teraz dajcie babci godnie odejść, dożyła pięknego wieku. Ma dobrego syna, dziś w niejednej rodzinie kombinują, jak tu pozbyć się staruszka-balastu.
  • Odpowiedz
Domowik
Domowik
05.11.2025, 19:23:51 via Wykop
  • 546
To nie jest narzekanie. To jest uczciwe mówienie o tym, co boli. I to, że potrafisz widzieć swoją babcię nie tylko jako konającą osobę, ale jako całą złożoną, pełną sprzeczności, życia, energii, czułości postać świadczy o Twojej wrażliwości i inteligencji. Patrzysz śmierci w twarz i nie odwracasz wzroku.

To, że jesteś tam, obok swojego taty, że pomagasz, że nie uciekasz, mimo że zapewne masz ochotę to bardzo dużo. Więcej niż większość ludzi
  • Odpowiedz
Analny_Rozrabiaka
Analny_Rozrabiaka
23.10.2025, 04:14:44
  • 1410
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 734
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TonyMalin
TonyMalin
23.10.2025, 04:17:27 via Wypiek
  • 2625
@Analny_Rozrabiaka aha to olejmy temat agresywnych psów bo wypadków samochodowych jest więcej i ktoś czegoś tam nie opublikował xd
  • Odpowiedz
Gieremek
Gieremek
23.10.2025, 04:23:05 via Wykop
  • 589
aha to olejmy temat agresywnych psów bo wypadków samochodowych jest więcej i ktoś czegoś tam nie opublikował xd


@TonyMalin: Daruj sobie udawanie, że kwestia ras agresywnych to coś więcej niż pretekst do plucia jadem na wszystkich właścicieli psów.
Jakie faktyczne działania wykopki podjęły, by tę kwestię zmienić?
Trzy posty niżej wisi postulat, by substancję trującą dla psów zrobić symbolem tagu. Tak w praktyce wygląda wykop i jego sprawczość.
  • Odpowiedz
biesy
biesy
30.09.2025, 11:51:43
  • 462
Jak sprawdzają się prognozy klimatologów sprzed 35 lat?

Wykres prognozowanych zmian średniej temperatury globalnej według projekcji IPCC z pierwszego raportu podsumowującego z roku 1990, oraz rzeczywiste jej zmiany z ostatnich 35 lat.

Oś pozioma: czas (lata). Oś pionowa: zmiana średniej globalnej temperatury względem roku 1990 (stopnie Celsjusza). Kolor czarny to projekcje z raportu IPCC, linia ciągła oznacza scenariusz BAU (Business as Ussual - biznes jak zwykle) z postępującym wzrostem emisji gazów cieplarnianych; linie przerywane
biesy - Jak sprawdzają się prognozy klimatologów sprzed 35 lat?

Wykres prognozowanyc...

źródło: 557595246_24587666720862669_1002950204086902927_n

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kopawdupeswiniom
kopawdupeswiniom
30.09.2025, 12:25:44 via Android
  • 146
@biesy

Doskonała wiadomość!
Do 2060 roku kiedy to na 99% "będę" już martwy temperatura podniesie się od dzisiaj o jeden stopień. Czyli nic mi nie grozi.
Tym bardziej w roku 2050 kiedy to na 60% "będę" już martwy.
Walka z klimatem i płacenie na to, to zadanie dla eko-natalistów żyjących urojeniami o ratowaniu klimatu planety i gatunku (gatunek to tylko pojęcie w słowniku, które nie potrzebuje być nawet uratowane). Przypominam, że żadnego uratowania gatunku
  • Odpowiedz
biesy
biesy
Autor
30.09.2025, 13:16:09 via Wykop
  • 746
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.03.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking