Nie mogę wyjść z podziwu jak wiele kacapo-konfederatów zapomina, że nikogo nie obchodzi czy Zełeński to skorumpowany gnojek czy nie. Liczy się tylko to, że został na Ukrainie i dał impuls do mielenia 1,4 mln orków i kacapskich zapasów sprzętu z ostatnich 6 dekad. Liczy się to, że ruskie rafinerie odparowały, a gospodarka szoruje po dnie.
I to wszystko dzięki wam towarzysze. Wasza głupota nie zna żadnych granic. Gdybyście zamiast pustej
Jako ze na tagu, wraz z wygasajaca nagonka na psy, jest zalew dezinformacji- chcialem podzielic sie z wami interesujacym badaniem Japonskich naukowcow.
POSIADANIE PSA W OKRESIE DOJRZEWANIA MA POZYTYWNY WPLYW NA MIKROBIOTĘ I ZDROWIE PSYCHICZNE.
Dodam, ze wlasciciele psow zyja dluzej, sa lepiej wyksztalceni i szczesliwsi :)
@Casuel: pies sąsiada w bloku n--------a szczekaniem kilka razy w nocy, przez co nie śpię dłużej niż do 4:30, później wielokrotnie niepilnowany w trakcie dnia. Gadanie z sąsiadem debilem nie pomogło, według niego „pies musi szczekać”. Do d--y se wsadźcie tę swoją psią propagandę.
Cały czas nie potrafię przestać myśleć o wynikach badań PIAAC. Test PIAAC definiuje 5 poziomów umiejętności czytania ze zrozumieniem. Aby móc uznać, że ktoś potrafi zrozumieć proste teksty, trzeba osiągnąć poziom drugi. Z kolei dopiero na trzecim poziomie osoby są w stanie dokonać podstawowej weryfikacji wiarygodności informacji. Poziom drugi i wyższy osiąga jedynie 60% Polaków, a poziom trzeci i wyższy jedynie 20%.
Innymi słowy, 40% Polaków ma problem z interpretacją rozkładu jazdy
co ze sprawa kawalerki nawrockiego i robienia sobie bezpłatnego hotelu z apartamentu należącego do IPNu? coś tam sie dzieje czy deklaracja oddania hajsu za mieszkanie w apartamencie (bo chyba nie oddal) i przepisanie mieszkania na fundacje (co prawda nie oddal wlascicielowi ale przepisane to przepisane nie? lol) zamyka sprawe i panie jakie tam sledztwa jak oddal przeciez ( ͡°͜ʖ͡°)( ͡°͜ʖ͡°)
@lonceg: każdy posiadacz broni w Polsce który nie jest pro delta navy taktycznym Wojtkiem powie Ci, że noszenie broni w PL generuje więcej problemów niż to całe noszenie jest warte.
@lonceg: w Polsce pozwolenie na b--ń jest bajecznie łatwo uzyskać (wiem bo mam), do tego mamy jedne z najbardziej liberalnych przepisów na świecie dotyczących tego co można mieć i ile tego można mieć. Jedyny problem polskich przepisów to papierologia która jest skomplikowana dla samego skomplikowania (pozwolenie vs legitymacja vs promesy, zamiast to wszystko mieć w jednym dokumencie)
Jak ktoś płacze że by chciał jeszcze łatwiej to zapewne taka osoba nie
Typowa dyskusja z prawakiem. Zadaje kontrowersyjne pytanie ale wszystkich którzy mogliby go wyjaśnić ma na czarno. Wazbe, żeby przekaz się przebiła. W komentarzu wyjaśnienie jego urojeń. I to on zarzuca komuś 'psychiatryk' :D #bekazprawakow #neuropa #dyskusjazprawakami #bekazmateckiego
@giko123: Własnie kłócę się z debilami na X, którzy podają religijne "argumenty" i inne dyrdymały, że nia ma prawa tego robić. A wisieńką na trcie jest to:
@robertkk: gdyby to byl kolejny wpis o ukrainancach popelniajacych wykroczenia to zdobyl by natychmiastowe zainteresowanie wykopkow, a tak przejdzie bez echa¯\(ツ)/¯
@robertkk: ruscy przed inwazją wynajęli kilka mieszkań w Kijowie w pobliżu Zelenskiego żeby go sprawnie zabić. Zamachów na jego życie od początku wojny było kilkanaście. Ruscy dwoją się i troją by go dyskredytować przez co tym bardziej mi ten facet swoją niezłomnością imponuje
Wyżalić się muszę, bo się uduszę. Właśnie umiera moja babcia. Nie wypada mi narzekać, bo kobita ma 101 lat, ja sama jestem stare pudło powyżej 40, zaś główny ciężar zajmowania się babcią wziął na siebie mój 72 letni ojciec. Ja pełnię funkcję pomocniczą, jestem samozwańczy asystent opieki paliatywnej.
Czuję że zaraz zwariuję, patrząc na to, jak ta kobieta traci świadomość i jak jej ciało powoli się rozpada. W mojej głowie ona nie
To nie jest narzekanie. To jest uczciwe mówienie o tym, co boli. I to, że potrafisz widzieć swoją babcię nie tylko jako konającą osobę, ale jako całą złożoną, pełną sprzeczności, życia, energii, czułości postać świadczy o Twojej wrażliwości i inteligencji. Patrzysz śmierci w twarz i nie odwracasz wzroku.
To, że jesteś tam, obok swojego taty, że pomagasz, że nie uciekasz, mimo że zapewne masz ochotę to bardzo dużo. Więcej niż większość ludzi
aha to olejmy temat agresywnych psów bo wypadków samochodowych jest więcej i ktoś czegoś tam nie opublikował xd
@TonyMalin: Daruj sobie udawanie, że kwestia ras agresywnych to coś więcej niż pretekst do plucia jadem na wszystkich właścicieli psów. Jakie faktyczne działania wykopki podjęły, by tę kwestię zmienić? Trzy posty niżej wisi postulat, by substancję trującą dla psów zrobić symbolem tagu. Tak w praktyce wygląda wykop i jego sprawczość.
Jak sprawdzają się prognozy klimatologów sprzed 35 lat?
Wykres prognozowanych zmian średniej temperatury globalnej według projekcji IPCC z pierwszego raportu podsumowującego z roku 1990, oraz rzeczywiste jej zmiany z ostatnich 35 lat.
Oś pozioma: czas (lata). Oś pionowa: zmiana średniej globalnej temperatury względem roku 1990 (stopnie Celsjusza). Kolor czarny to projekcje z raportu IPCC, linia ciągła oznacza scenariusz BAU (Business as Ussual - biznes jak zwykle) z postępującym wzrostem emisji gazów cieplarnianych; linie przerywane
Doskonała wiadomość! Do 2060 roku kiedy to na 99% "będę" już martwy temperatura podniesie się od dzisiaj o jeden stopień. Czyli nic mi nie grozi. Tym bardziej w roku 2050 kiedy to na 60% "będę" już martwy. Walka z klimatem i płacenie na to, to zadanie dla eko-natalistów żyjących urojeniami o ratowaniu klimatu planety i gatunku (gatunek to tylko pojęcie w słowniku, które nie potrzebuje być nawet uratowane). Przypominam, że żadnego uratowania gatunku
I to wszystko dzięki wam towarzysze. Wasza głupota nie zna żadnych granic. Gdybyście zamiast pustej
źródło: marek
Pobierz