Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
OutSiderX82

OutSiderX82

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2131
  • Znaleziska 212
  • Mikroblog 1919
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 9
siemajd1
siemajd1
przedwczoraj, 23:33:36
  • 4
zazdrosny nie odpowiedzial DWA(2) razy na to samo pytanie ehhhhh
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 23:47:21 via Wykop
  • 1
@zazdrosny: Idź pobiegaj bo bredzisz 😉
  • Odpowiedz
OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 23:53:16 via Wykop
  • 1
@siemajd1: na wszystkich macie szuflady?
  • Odpowiedz
OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 22:18:50
  • 0
Hejka #nocnazmiana

Pogada ktoś? Spać mi się jeszcze nie chce i szukam kogoś żeby godzinkę popisać 🙂
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82
Autor
przedwczoraj, 22:28:49 via Wykop
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: Zawiodła to mnie nowa (sprzed 2 lat) cześć obcego, gdzie porzucono mroczny klimat horroru na rzecz taniej sensacji i wybuchu emocji wraz z każdą nową sceną. Obcy to była cisza i horror. To co oni zrobili w tym swoim filmie to jakieś zaprzeczenie Obcego 🙂
  • Odpowiedz
Menel-san
Menel-san
przedwczoraj, 21:53:47
  • 2
co gorsze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 22:06:02 via Wykop
  • 0
@Menel-san: Lepsze nowe Porsche
  • Odpowiedz
OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 22:20:11 via Wykop
  • 1
@Menel-san: Ty nazywasz mnie konowałem
Ja Ci plusa dałem się nie szczypałem.

🙂
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
przedwczoraj, 22:06:34
  • 5
Czy uda mi się przynegocjować kuhde
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 22:15:26 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: Co negocjujesz?
  • Odpowiedz
digger3
digger3
przedwczoraj, 21:52:18
  • 1
Sąsiad zamotowal jakieś g---o światełka na domu i one cala noc migają. Czy to już powód żeby mu dom spalić. hmm
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 21:54:44 via Wykop
  • 1
@digger3: A może tak by zacząć od rozmowy z sąsiadem i nakreślenia mu problemu? Nie trzeba od razu palić nikomu domu 🙂
  • Odpowiedz
OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 22:13:07 via Wykop
  • 0
@digger3: Niech instaluje kamery zamiast robić komuś stroboskop
  • Odpowiedz
mearecensusus
mearecensusus
przedwczoraj, 21:36:41
  • 2
Jestem nieskończonym źródłem inspiracji.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 22:11:40 via Wykop
  • 1
@mearecensusus: Uważaj bo cię okradną
  • Odpowiedz
Konserwator_Kosmosu
Konserwator_Kosmosu
przedwczoraj, 21:38:49
  • 2
Cały dzień walczę z brodzikiem. Chryste, jak ja znienawidziłem kabiny prysznicowe. Dzieło szatana. Wiecznie zasyfione. Jak masz drzwi z kółkami, to czyścisz zakamarki, a jak nie to obrosną na grubość takim czymś dziwnym. Jak masz drzwi otwierane, to będzie z nich ciekło na posadzkę po otwarciu. Jak masz walk-in, to nie umyjesz się swobodnie, bo całe pomieszczenie będzie pływać.
Teraz optuję za wanną. Nawet może być z zasłoną prysznicową, ale kurde -
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 22:11:00 via Wykop
  • 1
@Konserwator_Kosmosu: Prysznic z deszczownicą > wanna
  • Odpowiedz
cocojambo210
cocojambo210
przedwczoraj, 21:48:38
  • 3
A może by się tak zapisać na lekcje śpiewu i zaśpiewać nigdy nie ulegne
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 22:08:05 via Wykop
  • 0
@cocojambo210: Śpiewaj. Kariera czeka. Na końcu będziesz latami odcinał kupony od swojej kariery 🙂
  • Odpowiedz
Samara__Morgan
Samara__Morgan
przedwczoraj, 21:53:29
  • 4
Na Banacha
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 22:06:26 via Wykop
  • 0
@Samara__Morgan: Sor?
  • Odpowiedz
wscieklizna_irl
wscieklizna_irl
przedwczoraj, 21:58:05
  • 10
Memento mortadela
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 22:03:14 via Wykop
  • 1
@wscieklizna_irl: żołnierze mortadeli, semper fidelis
  • Odpowiedz
JatuArmy
JatuArmy
przedwczoraj, 21:58:39
  • 7
Jozin z Bazin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 22:01:27 via Wykop
  • 1
@JatuArmy: Ahoj!
  • Odpowiedz
Bananada
Bananada
przedwczoraj, 21:48:15
  • 5
Jestem ciągle śpiąca a jak mogę spanko to się wiercę spać nie mogę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 21:51:15 via Wykop
  • 0
@Bananada: Bo dziewczyna potrzebuje faceta który porozmawia, przytuli, da buziaka, wymasuje stopy a potem da dziewczynie dużo przyjemnego ruchu 🙂 Jak już będzie zmęczona, będzie spała spokojnie 🙂
  • Odpowiedz
OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 21:59:39 via Wykop
  • 0
@Bananada: Wysiłek czyni cuda moja droga 🙂 Ruch, emocje, gorąca krew... Musisz powiedzieć facetowi o swoich potrzebach. Faceci nie lubią się domyślać. Lubią wiedzieć co od nich chcecie bez gierek 🙂
  • Odpowiedz
mythoMANIAC
mythoMANIAC
przedwczoraj, 21:53:07
  • 6
coś czuję że mi o-----e niedługo
mythoMANIAC - coś czuję że mi o-----e niedługo

źródło: 4099

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 21:53:35 via Wykop
  • 0
@mythoMANIAC: Co ten kotek?
  • Odpowiedz
Horkheimer
Horkheimer
przedwczoraj, 21:13:40
  • 17
Witam wszystkich ponownie na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#facebook
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 21:37:19 via Wykop
  • 0
@Horkheimer: Witam 🙂
  • Odpowiedz
starerursko
starerursko
przedwczoraj, 21:26:47
  • 1
Nagotowałem kaszy gryczanej na kolację
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 21:35:15 via Wykop
  • 1
@starerursko: Skoro nagotowałeś to jedz. Smacznego 🙂
  • Odpowiedz
Ziomeczek1234
Ziomeczek1234
przedwczoraj, 21:15:09
  • 1
Echh, po dwóch latach mam już dosyć mojej obecnej roboty. Zwykły #korposwiat ale mniejsza firma. 5,5k na rękę za klepanie dokumentów i tabelek, robota małpy. Na duży plus to dojazd do pracy 10 minut autem. Godziny pracy 6-14, więc sporo dnia zostaje do wykorzystania.

Czasami są lepsze, czasami gorsze okresy w pracy. Wszystko zależy od tego jaki chumor ma dziś menedżerka i czy coś się w-----e. I szczerze już c--j z
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 21:23:52 via Wykop
  • 0
@Ziomeczek1234: Chłopie weź się w garść. Masz zajebiście. Lepiej od ogromnej grupy ludzi. Doceń to.
  • Odpowiedz
Piospi
Piospi
przedwczoraj, 21:16:14
  • 8
#f1 moje zaimki to niewruci / niewiadomo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 21:21:42 via Wykop
  • 2
@Piospi: Japa tam z tyłu!
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
przedwczoraj, 21:17:52
  • 3
JESTEM POLAKIEM Z POLSKI
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82 przedwczoraj, 21:20:50 via Wykop
  • 0
@grand_khavatari: https://youtu.be/P6tydK5J6DE?si=JCU0-ImgKX1alkW4

Polska gurom!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >
  • Carpe diem.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 15.06.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 17.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking