Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SaintInTheShell

SaintInTheShell

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 348
  • Znaleziska 191
  • Mikroblog 157
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 14
  • Dodane (1)
  • Komentowane (13)
  • Plusowane (143)
nervous_breakdown
nervous_breakdown
21.06.2026, 19:12:44
  • 397
Jutro tzw. mecz przyjaźni
#mecz
nervous_breakdown - Jutro tzw. mecz przyjaźni 
#mecz

źródło: 1000145054

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szejas
szejas
21.06.2026, 20:06:58 via Wykop
  • 91
@nervous_breakdown: Ja czekam na NIG:GER
  • Odpowiedz
WeunianyTrampek
WeunianyTrampek
21.06.2026, 20:17:07 via Wykop
  • 128
@nervous_breakdown: ciekawe ile argentyńskich rodzin podzieli ten mecz
  • Odpowiedz
Jurajski_Wedrowiec
Jurajski_Wedrowiec
Jurajski_Wedrowiec
17.06.2026, 15:43:24
  • 324
#lekarz #lekarz100k #lekarski #konowalposting #medycyna #polityka
Jurajski_Wedrowiec - #lekarz #lekarz100k #lekarski #konowalposting #medycyna #polityk...

źródło: wkurwilem sie

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
17.06.2026, 16:20:34 via Android
  • 260
@Jurajski_Wedrowiec: Przypomnę, że było też 40 mln na nowy smak piwa, 4mln na rozwój AI dla YouToubera, czy 17 mln na giereczkę dla wątpliwej jakości pisarski...
  • Odpowiedz
Jurajski_Wedrowiec
Jurajski_Wedrowiec
Jurajski_Wedrowiec
Autor
17.06.2026, 16:32:02 via Wykop
  • 96
@AtlantyQ: DLC wychodzą zbyt szybko
  • Odpowiedz
levzor
levzor
14.06.2026, 08:29:48
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vorky
vorky
13.06.2026, 22:17:47
  • 2
Kiedyś to byli Marokańczycy #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #mundial
vorky - Kiedyś to byli Marokańczycy #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #mundial

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapppa111
Kapppa111
13.06.2026, 22:18:57 via Android
  • 1
@vorky:
Ale chad
  • Odpowiedz
SaintInTheShell
SaintInTheShell 13.06.2026, 22:19:29 via Wykop
  • 1
@vorky: '98 pamiętam. Dla mnie najlepszy mundial.
  • Odpowiedz
K_R_S
K_R_S
13.06.2026, 21:53:52
  • 14
komentarz starszego gościa w Eurosport na #lemans

ja to jestem zejściowy hehe
KRS - komentarz starszego gościa w Eurosport na #lemans
 ja to jestem zejściowy hehe

źródło: 50678

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yuikinex
Yuikinex
12.06.2026, 10:50:14
  • 22
Dla tych co przegapili. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#f1 #wec #lemans
Yuikinex - Dla tych co przegapili. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SPOILER
#f1 #wec #lemans
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goatifi
Goatifi
12.06.2026, 17:34:04 via Wykop
  • 5
@Yuikinex: tłumaczy się dokładnie tak jak ktoś kto rzucił na kogoś klątwę
  • Odpowiedz
urwis69
urwis69
12.06.2026, 20:08:31 via Android
  • 0
@Yuikinex: robert. Nie zdejmuj. Ja cie prosze
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2611
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sshr
sshr
sshr
09.06.2026, 11:28:06 via Wykop
  • 600
@czerwonykomuch: to samo dotyczy mechanika, hudraulika, tynkarza, itd... co chce tylko gotoweczke (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
tellet
tellet
09.06.2026, 11:45:09 via Wykop
  • 596
to samo dotyczy mechanika, hudraulika, tynkarza, itd... co chce tylko gotoweczke (。◕‿‿◕。)


@sshr: Niby tak, gorzej jak powie "z fakturą to drożej".

Za to gastrowały nawet bez paragonu każą sobie płacić pełne stawki.
@sberatel dlatego ^
  • Odpowiedz
Common_Rail_1337
Common_Rail_1337
06.06.2026, 17:16:10
  • 88
#polska #polityka #gospodarka #uniaeuropejska
O tak
CommonRail1337 - #polska #polityka #gospodarka #uniaeuropejska
O tak

źródło: 656453898_1358462296303142_3662920559202645190_n

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShadyTalezz
ShadyTalezz
06.06.2026, 17:55:14 via Wykop
  • 363
@Common_Rail_1337: z czego wybudujesz elektrownie atomowe obniżając podatki? Jak ludzie mają zakładać rodziny z r--------m sektorem usług publicznych(który będzie konsekwencją niskich podateczków), r--------m rynkiem mieszkaniowym i służbą zdrowia? Myślisz, że jak w kilku reklamach rząd powie zrób se 5 dzieci to fajne to ludzie magicznie zaczną je robić?

Plan godny pracy domowej na WOS 15 latka
  • Odpowiedz
assninja
assninja
06.06.2026, 18:47:31 via Wykop
  • 108
@ShadyTalezz: można też obniżyć podatki większości ludzi a podnieść (lub w końcu wprowadzić) podatki najbogatszym oraz wielkim korporacjom. Niech taki facebook i google dostaną podatek obrotowy to połowa ludzi nie będzie musiała płacić PIT
  • Odpowiedz
Jacek_his
Jacek_his
Jacek_his
05.06.2026, 17:59:38
  • 152
IDOKRACJA - dyktat niemądrych bab
Nieraz słyszałem, że Premier Tusk wyciął ze swojego otoczenia politycznego wszystkich, którzy cechowali się trzycyfrowym IQ i traktowałem to jako satyryczny przytyk prawicowych komentatorów, ale...

... ależ mnie nosi ze śmiechu i jakże czuję podłe zadowolenie, gdy pomyślę o tej całej "elicie", która czuje się lepsza głosując na największego Europejczyka Europy i jego śmieszna stadko. Brakuje mi wyobraźni, by zrozumieć jak to "ci lepsi" muszą sobie składać
Jacek_his - IDOKRACJA - dyktat niemądrych bab
Nieraz słyszałem, że Premier Tusk wycią...

źródło: HKENnTVXsAAkp6N

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
05.06.2026, 18:01:14 via Wykop
  • 302
@Jacek_his: Ale się zesrałeś konfiarzu. Serio myślisz, ze ktoś przeczyta tę ścianę gvwna? xd
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
05.06.2026, 18:14:09 via Wykop
  • 93
@na_pierwszej_linii_kas: Idź płać na emeryturki artystów fajnopolaku
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
04.06.2026, 19:02:08
  • 1093
A to było?
#tenis
nervous_breakdown - A to było?
#tenis

źródło: 1000143513

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voov100
voov100
voov100
04.06.2026, 19:11:35 via Wykop
  • 181
@nervous_breakdown: olisadebe, polej dwa od razu
  • Odpowiedz
szejsetdwajsciaczy
szejsetdwajsciaczy
szejsetdwajsciaczy
04.06.2026, 19:44:22 via Wykop
  • 85
@nervous_breakdown: chodzi o Volt Centertel?
  • Odpowiedz
arturek98c
arturek98c
03.06.2026, 22:38:10
  • 4
spacer po lesie za 1,7 mln zł na koszt podatnika dla prywatnej firmy, której to właścicielka jest aktualnie w rządzie Tuska to normalne? przecież do lasu można iść za darmo, a jeżeli chcesz poznać jakie to drzewo i coś się o nim dowiedzieć to wyciągasz telefon i telefon sam opowiada jakie widzi drzewo( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym chyba w 4 klasie podstawowej uczyliśmy się jak rozpoznać drzewa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gomusss
Gomusss
03.06.2026, 22:38:44
  • 14
935 + 1 = 936

Tytuł: Wyzwanie z innego świata
Autor: Robert H. Barlow, C.M. Eddy, Jr., Robert E. Howard, Winifred V. Jackson, Frank Belknap Long, H.P. Lovecraft, Abraham Merritt, C. L. Moore, Duane W. Rimel, Henry S. Whitehead
Gatunek: horror
Ocena: ★★★★★★
Gomusss - 935 + 1 = 936

Tytuł: Wyzwanie z innego świata
Autor: Robert H. Barlow, C.M...

źródło: 720768-352x500

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redbulltabak
Redbulltabak
03.06.2026, 21:03:33
  • 3
Redbulltabak

źródło: MV5BYzkxYjgyNjYtMDU2ZS00ODNiLTljN2MtY2VkNWEwZDFiNDkyXkEyXkFqcGc@._V1_QL75_UX190_CR0,2,190,281_

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Winden
Winden
03.06.2026, 16:46:35
  • 155
#ksiazki
Czytanie SF zacząłem od Zajdla i Lema, ale to arcydzieło Simmonsa jest poziom wyżej jednak przy całej sympatii do twórczości polskich pisarzy.
Winden - #ksiazki
Czytanie SF zacząłem od Zajdla i Lema, ale to arcydzieło Simmonsa j...

źródło: 1000018731

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Verstappeniarz
Najtwardszy_Verstappeniarz
03.06.2026, 16:57:16 via Wykop
  • 91
@Winden: Oczywiście Hyperion wspaniały, ale takie porównanie do Lema i Zajdla, to Pan wybaczy, jest bez sensu.
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
03.06.2026, 16:59:01 via Android
  • 26
@Winden: dobry właśnie, bo to bardzo ciekawa refleksja, że Lem jest parę półek niżej niż Simmons, to słuszna opinia, ale niepopularna, a takie są najciekawsze
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
02.06.2026, 16:39:15
  • 1042
Muszę się pochwalić
Dzisiaj nie spacerowałem a truchtalem
A potem rozciąganie
Super 💪💪💪
tommmekk - Muszę się pochwalić 
Dzisiaj nie spacerowałem a  truchtalem
A potem rozcią...

źródło: 1000010418

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym
02.06.2026, 16:40:28 via Wykop
  • 389
@tommmekk: no i bardzo ładnie, zdrówka i pozdrawiam, trzymaj się Tomek
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
Autor
02.06.2026, 16:40:56 via Android
  • 220
@DrJudym: bardzo dziękuję pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
Mariusz30
Mariusz30
30.05.2026, 15:31:37
  • 84
W wieku niemal 50 lat dopialem swego i mam swoj dom. I to nie jakas byle jaka klitka.

#nieruchomosci #praca #polska
Mariusz30 - W wieku niemal 50 lat dopialem swego i mam swoj dom. I to nie jakas byle ...

źródło: 1000041305

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
30.05.2026, 15:34:24 via Wykop
  • 79
@Mariusz30: ładny. Gratulacje. Jest dom. To teraz pora na bombelka
  • Odpowiedz
Mariusz30
Mariusz30
Autor
30.05.2026, 17:10:05 via Wykop
  • 44
@Pianownica97: zazdrosna bo dom na mnie i nie podoba jej sie toaleta typu anywhere and everywhere.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
30.05.2026, 12:46:16
  • 1378
Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).

Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
lubie-sernik - Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku cz...

źródło: 1000056382

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
Autor
30.05.2026, 12:46:58 via Android
  • 435
@lubie-sernik: jedzonko
lubie-sernik - @lubie-sernik: jedzonko

źródło: 1000056336

Pobierz
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
30.05.2026, 12:47:46 via Wykop
  • 1404
Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy.


@lubie-sernik:
matixrr - >Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy.

@lubie...

źródło: 53ff9b11fb99963265d7ba607f5511ee2792c629cc29881ebcd57bad4c4a00c7

Pobierz
  • Odpowiedz
hpiotrekh
hpiotrekh
28.05.2026, 20:59:49
  • 16
ja myslalem ze jutro #raweceek a tu za tydzień dopiero.
życie kureskie, wszystkie kary na mnie ido

#f1
hpiotrekh - ja myslalem ze jutro #raweceek a tu za tydzień dopiero. 
życie kureskie, ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj
28.05.2026, 21:01:03 via Wykop
  • 6
@hpiotrekh: jak pomyślisz se że monako to jakoś tak lżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hpiotrekh
hpiotrekh
Autor
28.05.2026, 21:01:41 via Wykop
  • 4
@nathsaknhoj: a poźniej barcelona to też humoru nie poprawia xD
  • Odpowiedz
VibeUK
VibeUK
VibeUK
28.05.2026, 20:55:11
  • 2
Mirko + główna.
Prawdziwy fact-checking.
#polityka
VibeUK - Mirko + główna.
Prawdziwy fact-checking.
#polityka

źródło: ChatGPT Image 28 maj 2026, 22_50_38

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma
28.05.2026, 20:56:13 via Wykop
  • 2
@VibeUK: przeciez to juz bylo nowocioto jak srałeś w pieluchy a wykop był jakkolwiek sensownym portalem a nie internetowym śmietnikiem którym jest teraz. Wałęsa, Duda, wszyscy tu szitpostowali.
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma
29.05.2026, 07:15:32 via Wypiek
  • 0
@VibeUK o c--j ale się zesral xD chłopie ja mam tutaj pewnie z trzydzieste konto xD przejrzał mój profil XD widzę also że jak przystało na nowociote nawet nie potrafisz oznaczać ludzi pod postem XD

Wykop to śmietnik, a główna już w szczególności, politycy już tu byli i to po prostu nie działało, to gimbusy w poczuciu anonimowości cisnęli po nich jak po gownie. Obudziłeś się jakieś 10 lat za późno.
  • Odpowiedz
gimemoa
gimemoa
20.05.2026, 21:06:10
  • 4
To zakończenie było... ok. Szkoda, że cały sezon nie był bardziej w tym tomie, tylko połowa przegadana na bzdurne tematy. Ale znając obecnie komiks to stwierdzam, że ten był bardziej spójny, logicznie jest i ciekawszy niż serial. No cóż, zakończyliśmy wszyscy kilkuletnią przygodę. Była jaka była, nic już z tym nie zrobimy. Jedynie pozostanie żal, że skończyło się tak nie inaczej. Ale tych dobrych momentów nam nie zabierze nikt.

#theboys
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking