@Hannnah: taka prawda. Większość osób ogląda występ przez szkiełko.. a potem i tak nikt tego drugi raz nie odtwarza. Tracimy najpiękniejsze chwile życia.
@Hannnah: jako daft punk???
źródło: 1000039184
Pobierz- 18
@fevo: tewe stek
- 1
- 84
źródło: 1000021017
Pobierz@jaqqu7: Zjedzenie kebaba czy ryknięcie na defiladzie są łatwiejsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nawrocki z dumą podkreśla, że jest zwierzchnikiem sił zbrojnych i reprezentantem Polski na scenie międzynarodowej. Powinien wykazać się większą odwagą w stosunku do Trumpa.
Prezydent USA lubi typowe słodzenie, ale twarda reakcja również potrafi go skruszyć. Brytyjczyków już przeprosił.
Nawrocki z dumą podkreśla, że jest zwierzchnikiem sił zbrojnych i reprezentantem Polski na scenie międzynarodowej. Powinien wykazać się większą odwagą w stosunku do Trumpa.
Prezydent USA lubi typowe słodzenie, ale twarda reakcja również potrafi go skruszyć. Brytyjczyków już przeprosił.
@jaqqu7: nie fanem Najmana, ale chłop ostatnio mocno zaskakuje. A to sobie plumka na basie razem z Pilichowskim, a to coś całkiem sensownego napisze. Zupełnie inny człowiek.
- 2779
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@hermetyczniee: zgłaszaj na Policję, najlepiej by było mieć świadka tego elektryka. Jakieś zdjęcia czy nagranie robić - chociaż teraz za późno chyba. Jak Ci tak nabijało, to interesujące co tam sąsiad ciekawego w garażu trzymał - przychodzi mi na myśl trawa albo koparka.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
- 17
Dobra, ale wypad z tagu z tym starym Realiskiem.
Dziś dwa wielkie kluby reprezentowały Ekstraklasę w Międzynarodowych Meczach Towarzyskich.
#mecz #najlepszaligaswiata
Dziś dwa wielkie kluby reprezentowały Ekstraklasę w Międzynarodowych Meczach Towarzyskich.
#mecz #najlepszaligaswiata
źródło: Bez nazwy-2
Pobierz- 1737
W Castoramie nie pracujesz — Castorama się wydarza. Wchodzisz normalnym człowiekiem, wychodzisz kimś, kto potrafi przez 20 minut tłumaczyć różnicę między kołkiem a twoim życiem i nadal być uprzejmy.
Klient stoi nad wiertarkami jak nad grobem faraona. Mówi, że „on nie chce nic drogiego, tylko porządne”. Bierze najtańszą. Patrzy mi w oczy i mówi, że „jak się zepsuje, to wróci”. Wiem, że wróci. Wszyscy wracają. Castorama nie ma klientów — ma cykle.
Radio gra
Klient stoi nad wiertarkami jak nad grobem faraona. Mówi, że „on nie chce nic drogiego, tylko porządne”. Bierze najtańszą. Patrzy mi w oczy i mówi, że „jak się zepsuje, to wróci”. Wiem, że wróci. Wszyscy wracają. Castorama nie ma klientów — ma cykle.
Radio gra
@krysztofiakowy90 piękne
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mam kredyt hipoteczny w Velo od grudnia 2024. Oprocentowanie stałe 7,24%. Napisałem miesiąc temu emaila z prośbą do banku o obniżkę oprocentowania. Zgodzili się zejść do 6,40%. Poczułem krew i odpisałem, że doceniam, ale poprosiłem o większą obniżkę argumentując to tym, że RPP ostatnio obniżyła stopy + zblefowałem, że mam ofertę z innego banku na poziomie 5,85–5,90% (co było blefem z mojej strony). Dostałem teraz odpowiedź od Velo, że proszą o dostarczenie
konto usunięte via Wykop
- 23
Co byście zrobili w mojej sytuacji?
@stuparevic: poszedł za ciosem i napisał, że idziesz do konkurencji xD
konto usunięte via Wykop
- 6
@stuparevic: weź z jakiegoś banku, zamień procenty i im wyślij
- 188
źródło: IMG_20260108_182410926
Pobierz@maegalcarwen: elegancka :)
konto usunięte via Wykop
- 31
@maegalcarwen: grałbym
- 2246
#pracbaza #praca #hajs
Dostałem dzisiaj najwyższą pensje w życiu, 8k PLN. Nikt w rodzinie nigdy tyle nie dostał. Pewnie dla wielu ludzi nie są to zwrotne pieniądze ale czuję wreszcie zadowolenie z siebie, że człowiek że z------j rodziny mógł wyjść na ludzi.
PS. 8k to dopiero początek w tej drabince kariery:)
Dostałem dzisiaj najwyższą pensje w życiu, 8k PLN. Nikt w rodzinie nigdy tyle nie dostał. Pewnie dla wielu ludzi nie są to zwrotne pieniądze ale czuję wreszcie zadowolenie z siebie, że człowiek że z------j rodziny mógł wyjść na ludzi.
PS. 8k to dopiero początek w tej drabince kariery:)
@darkprincewwa: Gratuluje i powodzenia!
@darkprincewwa: Jeśli masz uporządkowane życie i nie mieszkasz w Warszawie to całkiem przyzwoite pieniądze.
W tym roku ludzie opuszczą orbitę Ziemi po raz pierwszy od 53 lat.
Celem misji Artemis II jest lot wokół Księżyca i powrót na Ziemię.
Wydarzenie to będzie pierwszym załogowym lotem w głęboką przestrzeń kosmiczną od misji Apollo 17 w grudniu 1972 roku.
Czteroosobowa załoga składa się z trzech astronautów NASA oraz jednego astronauty z Kanadyjskiej Agencji Kosmicznej. Misja korzysta także z europejskiego modułu serwisowego Orion, dostarczonego przez ESA.
NASA
Celem misji Artemis II jest lot wokół Księżyca i powrót na Ziemię.
Wydarzenie to będzie pierwszym załogowym lotem w głęboką przestrzeń kosmiczną od misji Apollo 17 w grudniu 1972 roku.
Czteroosobowa załoga składa się z trzech astronautów NASA oraz jednego astronauty z Kanadyjskiej Agencji Kosmicznej. Misja korzysta także z europejskiego modułu serwisowego Orion, dostarczonego przez ESA.
NASA
źródło: Artemis_2_Crew_Portrait
Pobierz@Zeswirowany_Michal: Nie żeby coś ale skład załogi dosyć filmowy ... ;)
@Zeswirowany_Michal: spoiler: czarny zginie pierwszy
Fastpacking UTMB 1/6
Tym razem seria postów o tym, jak razem z Agą oblecieliśmy Mount Blanc naokoło w 4 dni, trasą znanych i epickich zawodów UTMB w stylu fastpackingowym. Planowo około 174 km i 10 km w pionie (w górę i tyle samo w dół). Klasycznie, z plecakiem tę trasę się robi w 10 dni (ambitnie) lub dłużej.
Mamy z Agą już dość bogatą historię w tej dziedzinie (lecieliśmy i Maderę i Majorkę i
Tym razem seria postów o tym, jak razem z Agą oblecieliśmy Mount Blanc naokoło w 4 dni, trasą znanych i epickich zawodów UTMB w stylu fastpackingowym. Planowo około 174 km i 10 km w pionie (w górę i tyle samo w dół). Klasycznie, z plecakiem tę trasę się robi w 10 dni (ambitnie) lub dłużej.
Mamy z Agą już dość bogatą historię w tej dziedzinie (lecieliśmy i Maderę i Majorkę i
źródło: _DSC7236
PobierzZamiast dziecko zrobić, to po górkach chodzą...
Zajebista traska! Szedlem tamtedy w zeszlym roku (sierpien 2025), udalo mi sie ja przejsc w 5 dni. Nie jestem biegaczem, ale staram sie utrzymywac zdrowy tryb zycia i cos tam macham ciezarami na silowni. Faktycznie osiagniecie takiego czasu to mega wysilek fizyczny, kolana bolaly przez kolajny miesiac po powrocie ( ͡º ͜ʖ͡º) przez 4 dni mialem piekna pogode i szlo sie super, w ostatni dzien padalo i
źródło: IMG_2884
Pobierz- 2659
źródło: 1000010090
Pobierz@Arbuzlele: najlepsza decyzja ever. Ostatni dzień w biurze byłem 05.12. łącznie 32 dni wolnego
- 3047
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@drakonia masakra. I w ten właśnie sposób zostałaś oszukana za pomocą OLX. Ja bym zgłosił oszustwo na policję tak dla zasady.
konto usunięte via Wykop
- 2116
@drakonia: Może zgłoś sprawę na policję? Przecież to zwykłe oszustwo.
Ciekawe jak dużo osób sobie dorabia w ten sposób na olx.
Ciekawe jak dużo osób sobie dorabia w ten sposób na olx.































Od 20 lat zostawiam malutkie karteczki w złączkach i nie potrafię przestać
Jestem hydraulikiem w okolicach Poznania od 22 lat. Zaczynałem jako uczeń w 2002 roku, miałem wtedy 19 lat. Znam się na robocie, mam uprawnienia, ubezpieczenie, założyłem własną firmę i zatrudniam teraz czterech ludzi. Jestem normalnym człowiekiem, czasem pójdę do kościoła, a czasem walne browara i pójdę na Lecha pokibicować jak każdy.
Ale od 20 lat
https://www.reddit.com/r/confession/comments/1qqq3do/ive_been_leaving_tiny_notes_inside_pipe_fittings/