Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SaintInTheShell

SaintInTheShell

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 311
  • Znaleziska 169
  • Mikroblog 142
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 12
  • Dodane (1)
  • Komentowane (12)
  • Plusowane (129)
tommmekk
tommmekk
20 godz. i 34 min temu
  • 970
Muszę się pochwalić
Dzisiaj nie spacerowałem a truchtalem
A potem rozciąganie
Super 💪💪💪
tommmekk - Muszę się pochwalić 
Dzisiaj nie spacerowałem a  truchtalem
A potem rozcią...

źródło: 1000010418

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym
20 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 359
@tommmekk: no i bardzo ładnie, zdrówka i pozdrawiam, trzymaj się Tomek
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
Autor
20 godz. i 32 min temu via Android
  • 200
@DrJudym: bardzo dziękuję pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
Mariusz30
Mariusz30
30.05.2026, 15:31:37
  • 83
W wieku niemal 50 lat dopialem swego i mam swoj dom. I to nie jakas byle jaka klitka.

#nieruchomosci #praca #polska
Mariusz30 - W wieku niemal 50 lat dopialem swego i mam swoj dom. I to nie jakas byle ...

źródło: 1000041305

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
30.05.2026, 15:34:24 via Wykop
  • 77
@Mariusz30: ładny. Gratulacje. Jest dom. To teraz pora na bombelka
  • Odpowiedz
Mariusz30
Mariusz30
Autor
30.05.2026, 17:10:05 via Wykop
  • 43
@Pianownica97: zazdrosna bo dom na mnie i nie podoba jej sie toaleta typu anywhere and everywhere.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
30.05.2026, 12:46:16
  • 1373
Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).

Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
lubie-sernik - Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku cz...

źródło: 1000056382

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
Autor
30.05.2026, 12:46:58 via Android
  • 435
@lubie-sernik: jedzonko
lubie-sernik - @lubie-sernik: jedzonko

źródło: 1000056336

Pobierz
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
30.05.2026, 12:47:46 via Wykop
  • 1400
Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy.


@lubie-sernik:
matixrr - >Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy.

@lubie...

źródło: 53ff9b11fb99963265d7ba607f5511ee2792c629cc29881ebcd57bad4c4a00c7

Pobierz
  • Odpowiedz
hpiotrekh
hpiotrekh
28.05.2026, 20:59:49
  • 16
ja myslalem ze jutro #raweceek a tu za tydzień dopiero.
życie kureskie, wszystkie kary na mnie ido

#f1
hpiotrekh - ja myslalem ze jutro #raweceek a tu za tydzień dopiero. 
życie kureskie, ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj
28.05.2026, 21:01:03 via Wykop
  • 6
@hpiotrekh: jak pomyślisz se że monako to jakoś tak lżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hpiotrekh
hpiotrekh
Autor
28.05.2026, 21:01:41 via Wykop
  • 4
@nathsaknhoj: a poźniej barcelona to też humoru nie poprawia xD
  • Odpowiedz
VibeUK
VibeUK
VibeUK
28.05.2026, 20:55:11
  • 2
Mirko + główna.
Prawdziwy fact-checking.
#polityka
VibeUK - Mirko + główna.
Prawdziwy fact-checking.
#polityka

źródło: ChatGPT Image 28 maj 2026, 22_50_38

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma
28.05.2026, 20:56:13 via Wykop
  • 2
@VibeUK: przeciez to juz bylo nowocioto jak srałeś w pieluchy a wykop był jakkolwiek sensownym portalem a nie internetowym śmietnikiem którym jest teraz. Wałęsa, Duda, wszyscy tu szitpostowali.
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma
29.05.2026, 07:15:32 via Wypiek
  • 0
@VibeUK o c--j ale się zesral xD chłopie ja mam tutaj pewnie z trzydzieste konto xD przejrzał mój profil XD widzę also że jak przystało na nowociote nawet nie potrafisz oznaczać ludzi pod postem XD

Wykop to śmietnik, a główna już w szczególności, politycy już tu byli i to po prostu nie działało, to gimbusy w poczuciu anonimowości cisnęli po nich jak po gownie. Obudziłeś się jakieś 10 lat za późno.
  • Odpowiedz
gimemoa
gimemoa
20.05.2026, 21:06:10
  • 4
To zakończenie było... ok. Szkoda, że cały sezon nie był bardziej w tym tomie, tylko połowa przegadana na bzdurne tematy. Ale znając obecnie komiks to stwierdzam, że ten był bardziej spójny, logicznie jest i ciekawszy niż serial. No cóż, zakończyliśmy wszyscy kilkuletnią przygodę. Była jaka była, nic już z tym nie zrobimy. Jedynie pozostanie żal, że skończyło się tak nie inaczej. Ale tych dobrych momentów nam nie zabierze nikt.

#theboys
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pariashu
Pariashu
07.05.2026, 20:40:47
  • 326
#odchudzanie #mikrokoksy może nie mam sześciopaka jeszcze, ale nie mam też 11kg tłuszczu trzewnego.
Pariashu - #odchudzanie #mikrokoksy może nie mam sześciopaka jeszcze, ale nie mam też...

źródło: IMG_3371

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malin90
malin90
malin90
07.05.2026, 20:42:01 via Wykop
  • 123
@Pariashu: gratulować. Inna sylwetka.
  • Odpowiedz
Pariashu
Pariashu
Autor
07.05.2026, 21:09:31 via Wykop
  • 155
@came_a_lot: przestalem jesc przetworzone zarcie i slodycze oraz zaczalem cwiczyc 4 razy w tygodniu( upper/lower). Do tego lekki deficyt i leci bez glodzenia sie i katorżniczych diet
  • Odpowiedz
marek2092
marek2092
06.05.2026, 22:04:57
  • 18
Dziś moja córka nauczyła się wymawiać moje imię, i to jest piękne w życiu jak wracam po 12 h z pracy wita mnie moja córeczka i woła tata marek i daje całusa i się przytula, i tu jest sens życia pozdrawiam i dobranoc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek2092
marek2092
Autor
06.05.2026, 22:07:45 via Android
  • 4
@tyrytyty myślę że jeszcze parę osób się ostało
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
07.05.2026, 02:57:12 via Android
  • 5
@tyrytyty: spokojnie, normalnych jest najwięcej. Najbardziej mordę drą ci z największymi problemami. Raz, że szukają takich samych świrów, żeby nie czuć, że są w tym szaleństwie sami. Dwa, większość z nich to bardzo samotne osoby, które nigdy nie doświadczyły dobrej prawdziwej miłości., która leczy i napędza nasze życie. Smutny fakt.
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
04.05.2026, 20:05:27
  • 7
asdfghjkl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retromirek
retromirek
retromirek
30.04.2026, 20:21:13
  • 1956
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.

Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lipathor
Lipathor
30.04.2026, 20:26:42 via Wykop
  • 940
@retromirek: Trzymaj się Miras, masz dla kogo.
  • Odpowiedz
Kuntakintos
Kuntakintos
30.04.2026, 20:40:49 via Wykop
  • 406
@retromirek: Skąd jesteś? Też przechodzę przez trudny czas...
  • Odpowiedz
Lonate
Lonate
28.04.2026, 18:59:46
  • 218
To jest cholernie smutne, jak dziecko mówi psychologowi, że nikt się z nim nie chce bawić w przedszkolu, a potem panie z przedszkola to potwierdzają, że jak dziecko podchodzi do jakiejś zabawki i pyta czy moze sie razem pobawić to pozostałe dzieci odchodzą, bo po prostu nie chcą się bawić z tym dzieckiem. Nie chcą, bo dziecko mocno wyraża swoje uczucia krzykiem i płaczem #autyzm
I tak jest lepiej, wcześniej
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
28.04.2026, 19:04:46 via Android
  • 133
@Lonate

Po prostu byłaś niewychowanym dzieckiem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Lonate
Lonate
Autor
28.04.2026, 19:05:37 via iOS
  • 119
@moll: ja im się nie dziwię, w ogóle nie mam za zle tym dzieciom. To nie zmienia faktu, że jest mi smutno i serce mi peka.
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
27.04.2026, 19:46:25
  • 389
Jedna z użytkowniczek serwisu LinkedIn nagłośniła sytuację, do której doszło podczas podróży Flixbusem. Kobieta opisuje, że podróżowała autokarem do Poznania. W czasie jazdy doszło do niebezpiecznej sytuacji, ponieważ pojazd zderzył się z dziką zwierzyną. Prawdopodobnie był to łoś. Po uderzaniu autokar został uszkodzony. W przedniej szybie miała zrobić się duża dziura.


Pasażerowie pytali kierowcę autokaru Flixbusa, co w tej sytuacji, ten miał stwierdzić, że tylko wypali papierosa i pojazd rusza w dalszą
M4rcinS - >Jedna z użytkowniczek serwisu LinkedIn nagłośniła sytuację, do której dosz...

źródło: elastyczne-podejscie-do-procedur

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8
27.04.2026, 19:53:02 via Wykop
  • 261
@M4rcinS:
przecież kierowca wszystko widzi, nie wiem o co chodzi
sam bym tak jeździł, dopiero na miesiąc przed przeglądem bym się rozglądał za wymianą szyby
heniek_8 - @M4rcinS: 
przecież kierowca wszystko widzi, nie wiem o co chodzi
sam bym ...

źródło: flix.jpg__1200x0_q85_crop_subsampling-2_width-1200

Pobierz
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
27.04.2026, 20:05:25 via Android
  • 356
Dojechali? Dojechali, czego placza ( ͡º ͜ʖ͡º) ale musze przyznac ze procedury konkret
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
23.04.2026, 20:28:08
  • 1353
Aż mi się wyjątkowo przykro zrobiło.

Dramatyczna interwencja policji w Łomży rozpoczęła się wczoraj około godziny 11. Dyżurny otrzymał zgłoszenie od kobiety, do której drzwi zapukała zapłakana i wystraszona mała dziewczynka, około 2-letnia. Jak relacjonowała zgłaszająca, dziecko przyszło z sąsiedniego mieszkania i nie chciało tam wracać, bało się. Było bardzo głodne, brudne, z licznymi odparzeniami.

Jakiś czas później do mieszkania kobiety przyszła młoda kobieta, która lekko bełkocząc twierdziła, że jest matką dziewczynki. Siłą zabrała
thorgoth - Aż mi się wyjątkowo przykro zrobiło.

Dramatyczna interwencja policji w Ło...

źródło: 591119444153_n

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smk666
smk666
23.04.2026, 20:33:09 via Wykop
  • 615
@thorgoth:
Jako ojciec dwulatka uroniłem łzę czytając to. No ja p------ę, jak można tak skrzywdzić dziecko, do tego własne!
  • Odpowiedz
terrapin
terrapin
23.04.2026, 20:34:43 via Wykop
  • 704
@thorgoth: takie dziecko 2 lata to sama miłość i szczerość. Odrzucić coś tak pięknego i czystego to najbardziej ponura zdrada tego, co najlepsze w człowieku
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
20.04.2026, 04:48:53
  • 2243
Mireczki, dzisiaj wjeżdżamy z grubym tematem. Po medialnej burzy na temat zadłużonej agencji marketingowej Roberta Lewandowskiego (STOR9) przyjrzałem się 30 spółkom naszego narodowego czempiona no i znalazłem więcej niż się spodziewałem.
Poniżej opisuję temat skrótowo, ale nagrałem się też i wrzucam znalezisko z prośbą o wykopanie (link), bo są to zupełnie nowe tematy nieopisywane dotychczas przez media.

SPRAWOZDZANIA FINANSOWE
Szereg spółek bardzo luźno traktuje swoje obowiązki w zakresie składania sprawozdań finansowych. Kluczowa w
LaudatorLibertatis - Mireczki, dzisiaj wjeżdżamy z grubym tematem. Po medialnej burzy...

źródło: fb1-2026-03-22-1

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
Autor
20.04.2026, 04:55:53 via Wykop
  • 1606
Tu można plusować, żeby być wołanym do kolejnego wpisu z serii.
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
20.04.2026, 05:17:57 via Android
  • 454
@LaudatorLibertatis:

Spółka ta ostatnie sprawozdanie finansowe złożyła za 2021 r. Nieterminowe składanie sprawozdań jest zagrożone grzywną lub ograniczeniem wolności.


Afera Amber Gold niczego nie zmieniła w tej kwestii, jak widać. Przykre, bo to jest mierzalne zero-jedynkowo, łatwo to sprawdzać i łatwo egzekwować.
  • Odpowiedz
Alduviel
Alduviel
Alduviel
17.04.2026, 17:44:36
  • 1999
Proszę o modlitwę za moją Mamę, żeby wyszła ze szpitala do domu.

#modlitwa #katolicyzm
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
17.04.2026, 17:46:50 via Wykop
  • 475
@Alduviel: pomodlić to może nie, ale będę trzymał kciuki
  • Odpowiedz
opanowalemsztukepalenia
opanowalemsztukepalenia
17.04.2026, 19:01:45 via Android
  • 206
@Alduviel daj jej Bozia zdrówko
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
16.04.2026, 16:22:47
  • 472
List otwarty do redaktorów naczelnych, wydawców i social media workerów polskich mediów. Bo tylko tyle mogę.

Piszę ten list jako czytelnik, który z coraz większym niepokojem obserwuje to, co dzieje się pod waszymi postami w mediach społecznościowych. Za każdym razem, gdy temat dotyczy Ukraińców, migrantów lub jakiejkolwiek grupy, wobec której w Polsce łatwo wzniecić niechęć - sekcje komentarzy zamieniają się w ściek. Nienawiść, dehumanizacja, nawoływanie do przemocy, powielanie kłamstw. To nie są
Neobychno - List otwarty do redaktorów naczelnych, wydawców i social media workerów p...

źródło: ht

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NocnyFuriat
NocnyFuriat
NocnyFuriat
17.04.2026, 10:15:15 via Wykop
  • 126
@Neobychno: Zacznijcie moderować komentarze bo przekaz dnia z trollowni się nie przebija. Zacznijcie moderować komentarze bo ludzie piszą prawdę. Zacznijcie mordować prawdę i wolnośc myślenia, znaczy się zacznijcie moderować.
17 plusów i główna, no nikt tego politycznego gówna nie promuje, a na wykopie nie ma faworyzownia politycznych trolli.
  • Odpowiedz
PolakRodakAfrykaner
PolakRodakAfrykaner
17.04.2026, 10:53:19 via Wykop
  • 72
Tak, jestem za wolnością słowa. Ale powinniśmy usuwać komentarze z którymi się nie zgadzam. Typowy neuropek xD
  • Odpowiedz
gutowszczyzna
gutowszczyzna
gutowszczyzna
17.04.2026, 15:17:53
  • 760
Przekonalem sie na wlasnej skorze jak dziala nasze panstwo w sytuacji obywatelskiej reakcji na pijaka za kolkiem. To bylo tak:
1. Facet jechal samochodem i w trakcie jazdy fura mu sie zepsula xD
2. Wysiada z fury i probuje ja zepchnac.
3. Podchodze i mu pomagam.
4. W trakcie rozmowy czuje od niego alko.
5. Wzywam policje i odchodze na bezpieczna odleglosc.
gutowszczyzna - Przekonalem sie na wlasnej skorze jak dziala nasze panstwo w sytuacji...

źródło: obraz

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ExtraIntrowertyk
ExtraIntrowertyk
17.04.2026, 15:20:40 via Android
  • 1064
@gutowszczyzna: zrobiłeś dobra rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety najczęściej nie ma za to nagród oprócz szacunku pojedynczych wykopków
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
17.04.2026, 15:27:51 via Wykop
  • 207
@gutowszczyzna: To się ciesz, że się udało. Kumpel tak był ciągany a facetowi nic nie zrobili, bo jak przyjechała policja to siedział w aucie ale kluczyki miał w kieszeni a samo zeznanie świadka że typ wyjechał spod bloku i wrócił nic nie pomogło. Kumpel tylko widział jak odjeżdżał a nie widział kiedy przyjechał. Typ ciągle jeździł na bani i zawsze tak przesiadywał potem w aucie.
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
17.04.2026, 20:53:59
  • 117
#patrykr #mordercadrogowy #wypadeksmiertelny #pijak #zakazprowaszeniapojazdow #karasmierci
Arivederczi - #patrykr #mordercadrogowy #wypadeksmiertelny #pijak #zakazprowaszeniapo...

źródło: IMG_6393

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
17.04.2026, 20:56:03 via Wykop
  • 211
@Arivederczi: dać mu trzeci zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, nie pozbiera się bydlak po takiej karze
  • Odpowiedz
Wsxedcrfv
Wsxedcrfv
17.04.2026, 21:47:01 via Wykop
  • 31
@Kotouak: po prostu tymi autami jezdza niedojrzali i niedowartosciowani frustraci. A-----l dopelnia tylko ten obrazek
  • Odpowiedz
moSSadnr1
moSSadnr1
16.04.2026, 20:54:29
  • 1
moSSadnr1

źródło: 1733

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia