Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Protectorx
Protectorx

Protectorx

Dołączył 5 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48946
  • Znaleziska 5976
  • Mikroblog 42970
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 9

391

Ponad 3 mln zł kary dla Neonet

Ponad 3 mln zł kary dla Neonet

Neonet publikuje nieprawdziwe dane o dostępności i terminach wysyłki niektórych produktów, które sprzedaje na platformie Allegro. Nie informuje również o niedostępności kupionego towaru.

kar0I3k
z
uokik.gov.pl
dodany: 24.06.2026, 06:35:09
  • 34
  • #
    neonet
  • #
    uokik
  • #
    oszukujo
  • #
    oszustwo
  • #
    januszebiznesu
Protectorx
Protectorx
Protectorx 24.06.2026, 15:22:42 via Wykop
  • 1
sprzedawcy pewnie w opisie piszą wielkimi literami, że realizacja 5 dni prawda, prawda?


@nw1ndsu: Nie można w opisie aukcji Allegro pisać o terminach wysyłki
dobry-informatyg
dobry-informatyg
24.06.2026, 13:50:45
  • 10
a nie, to zajebiście xDDD Wie, ale nie powie. Ważne, że #kanalzero dał mu czas na antenie i teraz ma atencje. Beka

#bekazpodludzi #bekazprawakow
dobry-informatyg - a nie, to zajebiście xDDD Wie, ale nie powie. Ważne, że #kanalzero...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 o 15.49.44

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 24.06.2026, 14:58:47 via Wykop
  • 0
przecież już po wyglądzie widac co to za typ xD


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: typ byl ordynatorem a ty nadal nie możesz wyjść z przegrywu biedakuxD

Czekamy na twoje zdjęcie bo jestem w 100% pewny, że wyglądasz znacznie gorzej od niegoxD

  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134
24.06.2026, 13:25:06
  • 503
W kanale zero można mówić co się chce ale w prokuraturze już nie wypada. No cóż... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka
Kacpy134 - W kanale zero można mówić co się chce ale w prokuraturze już nie wypada. N...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 o 15.24.55

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 24.06.2026, 14:54:08 via Wykop
  • 9
@Kacpy134:
W nocy w KanaleZero powiedział i już rano prokuratura robi przesłuchanie?

Bardzo ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx 24.06.2026, 11:29:58
  • 12
Uwielbiam te spierdy typów, którzy zestawiają Rockstar z np Ubisoft w jednej linii gdzie ten drugi sra gównoprodukcjami a taki Rockstar ostatnio co wypuścił to bardzo dobre RDR 2. Ale nie, nie możesz wydać kilkaset PLN na grę Rockstara bo będziesz psychofanem!!!!

Wielki ból d--y bo ktoś kupi/ogarnie preorder GTA które wychodzi co kilkanaście lat xDDDD

#gta #gry #gta6
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx
Autor
24.06.2026, 11:55:51 via Wykop
  • 0
Po co ci preorder jak i tak jak tylko cyfrowa wersja, wykupią ci cyfre?


@Vinizius: jest to bez sensu ale powiedz dlaczego masz problem z tym, że ktoś chce ogarnąć preorder jeśli i tak kupi tę grę? Chce sobie kupić teraz to sobie złoży zamówienie i potem nie będzie musiał.
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
Autor
24.06.2026, 12:00:59 via Wykop
  • 0
Jednocześnie natomiast uważam że preordery rozleniwiają branżę i dają pewne przyzwolenie do wypuszczanie niedokończonych tytułów.


@Hmrogrz: i się z tym zgadzam.
Czyli twierdzisz, że GTA 6 zostanie niedokończone.
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
Autor
24.06.2026, 12:13:03 via Wykop
  • 0
@Hmrogrz:
Jakbym miał brać preorder albo przepłacać za grę w którą zagram raz to byłbym idiotą.

Tylko, że Rockstar ogarnia takie produkcje które zagrasz co najmniej kilka razy w trybie fabularnym i jeszcze przez długi czas ograsz online.

Nie jestem fanboyem ale u mnie jest tak jak z filmami. Wolę obejrzeć kilka razy super film niż obejrzeć coś nowego.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
24.06.2026, 12:04:21
  • 0
Naprawdę Jason przy tym wyborze samochodów będzie miał takie gówniane auto xD? xD #gta #gry
Cztero0404 - Naprawdę Jason przy tym wyborze samochodów będzie miał takie gówniane au...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-24_140255_www.youtube.com

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 24.06.2026, 12:06:29 via Wykop
  • 1
@Cztero0404:
El Camino to bardzo fajny klasyk <3
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
24.06.2026, 11:33:09
  • 3
Płyta z kodem z GTA VI. Czyli RG właśnie przyśpieszył koniec pudełek

#gry #gta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 24.06.2026, 11:48:39 via Wykop
  • 1
@PROponujek: serio uważasz, że jest sens pchać grę ważącą z 230GB w płyty? xDDD
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx 24.06.2026, 11:58:55 via Wykop
  • 0
@Vinizius: @plejton26
No to nie kupujcie
  • Odpowiedz
TupacSzakur
TupacSzakur
24.06.2026, 11:37:04
  • 3
Sonny Crockett i Trudy Joplin/Gina Calabrese ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gta #gtavi #gta6
TupacSzakur - Sonny Crockett i Trudy Joplin/Gina Calabrese ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gta #gtavi #g...

źródło: 1000011929

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 24.06.2026, 11:39:58 via Wykop
  • 1
Tubbs zmienił płeć?
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky
24.06.2026, 10:49:34
  • 0
Ciekawe czy gracze beda tak samo j---c Rockstar jak j----i Ubisoft czy inne studia
#gry #gta6 #gta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 24.06.2026, 11:22:13 via Wykop
  • 0
@Farezowsky:
Po pierwsze - zestawianie Rockstara z Ubisoft xDDDDDD

Po drugie:
Nie dali powodu aby miałbym uznać że to g---o. Ostatnia ich produkcja - RDR2 była super i nadal wygląda świetnie a ma już niemało lat. Dlaczego więc mam uważać, że wypuszczą g---o?
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
24.06.2026, 05:46:40
  • 11
#polityka #kanalzero

Giertych musi szybko wymyślec jakiś przekaz dnia bo silniki próbują improwizować i wychodzi jak wychodzi...

Jak nie mówią, że nie ma afery żadnej + jednocześnie chwaląc Trzaskowskiego za super decyzję i wywalenie ludzi na zbity pysk...

To tutaj chłop mówi, że prawdziwą aferą to jest zwracanie się do młodego aparatczyka i NIEWATPLIWEGO ZLODZIEJA a być może człowieka odpowiedzialnrgo za śmierci ludzi per "mały gnojku" XDDDDDD
kwiat_pustyni626 - #polityka #kanalzero

Giertych musi szybko wymyślec jakiś przekaz ...

źródło: 1000003212

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 24.06.2026, 07:37:04 via Wykop
  • 1
czyli sam przyznajesz ze to sa plotki bez potwierdzenia


@why1sthat: najpierw zaczyna się od plotek a potem wypływają brudy.
Tu też tak będzie.
  • Odpowiedz
Emerald84
Emerald84
23.06.2026, 21:57:32
  • 10
#kanalzero #lekarz100k #afera #warszawa #szpitalpoludniowy #polityka

Wyjaśnienie dla tych którzy zastanawiają się dlaczego dr Jędrzejewski milczał przez rok o tym co się działo w szpitalu południowymi i dopiero teraz mówi co się działo:
Emerald84 - #kanalzero #lekarz100k #afera #warszawa #szpitalpoludniowy #polityka

Wyj...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 23.06.2026, 22:12:43 via Wykop
  • 1
@kogi: coś w tym jest bo podejrzanie wiadomo do kogo te słowa kierował arłukowicz a z drugiej strony mamy zdziwienie dlaczego dr jędrzejewski tego nie zgłosił
  • Odpowiedz
alfonsgajowy
alfonsgajowy
alfonsgajowy
23.06.2026, 21:05:09
  • 54
#polityka Moze i na jednym z największych kanałów na yt w polsce lekarz i byly ordynator pod nazwiskiem przed setkami tysiecy ludzi mowi wprost ze mlokos dzialacz i radny KO ktory w rok "zarobil" jako lekarz bez specki 1.5 banki odpowiada bezposrednio za smierc pacjentow przez bledy lekarskie i falszowanie dokumentacji ale pamietajcie ze w 2019 roku cesarz z zoliborza robil sobie kolanka (piekny swoja droga w swej glupocie to
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 23.06.2026, 21:22:53 via Wykop
  • 0
a wogule to czemu nie zgłosił!


@Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky:
Wiesz ile razy ja zgłaszałem sprzedaż spożywczych produktów niezweryfikowanych dystrybucji jakichś podejrzanych spółek offshore na słupa?
Zgadnij jak bardzo sanepid ma to w dupie :)
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx 23.06.2026, 21:36:07 via Wykop
  • 0
@Filipterka25: Sam jesteś przygłup bo etykieta była źle oznaczona i zgłaszasz to do sanepidu tym bardziej, że wysyłka jest z lokalu/magazynu który nie jest wpisany do rejestru...
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx 23.06.2026, 21:42:05 via Wykop
  • 1
@Filipterka25: k---a jak nie jest z sanepidu jak nawet sam PSSE kieruje takie sprawy do PPIS xDDDD
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx 23.06.2026, 22:00:29 via Wykop
  • 1
@markus666:
No wiadomo pisiory wciskali Dawidkowi miliony żeby mógł potem zniszczyć KO xD
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
23.06.2026, 20:27:34
  • 56
Na głównej stabilnie. #polskieonue #bekazprawakow #wojna #ukraina
LoginZajetyPrzezKomornika - Na głównej stabilnie. #polskieonue #bekazprawakow #wojna ...

źródło: IMG_2549

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 23.06.2026, 20:35:58 via Wykop
  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika:
walić onuce ale przynajmniej przyznali się co do Katynia, nie to co banderowcyxD
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx 23.06.2026, 21:57:36 via Wykop
  • 0
@sandal: napisałeś jakbym ich broniłxD
Wskazałem tylko to, że sie przyznali, że ten moment jednak nastąpił. Jak na taki kraj to jest to znaczne osiągnięcie.
Banderowcy tego nie zrobią.
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
23.06.2026, 21:44:01
  • 5
Trzaskowskiego już nie ma. Dead man walking. Tusk odepnie go bez żalu, jak zbędny balast. Zrobiło się grubo, tu już sam Tusk jest politycznie zagrożony. Walczy o życie.

#polska #polityka #warszawa #kanalzero
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 23.06.2026, 21:51:22 via Wykop
  • 0
@marcelus: Tusk jak dla mnie jest ok ale jego otoczenie to jest jakieś nieporozumienie
  • Odpowiedz

917

W Szpitalu Południowym miało dochodzić do zgonów pacjentów przez błędy

Lekarz Emil Jedrzejewski w rozmowie ze @K_Stanowski przyznał, że na SOR szpitala południowego dochodziło do zgonów pacjentów z powodu błędów lekarskich. Powiedział, że wykonywano tomografię zwłokom, a jednego z pacjentów znaleziono po kilku godzinach (!!) martwego w toalecie

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 19:06:35
  • 131
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    warszawa
Protectorx
Protectorx
Protectorx 23.06.2026, 21:48:57 via Wykop
  • 29
No cóż, jeśli Dawidek wyleci zaraz za granicę i będzie nieosiągalny to będzie wszystko jasne xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Napartnica
Napartnica
23.06.2026, 21:24:48
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 23.06.2026, 21:34:04 via Wykop
  • 11
@Napartnica: przecież te miniaturki i tytuły sie rotują na YT...
Możesz sobie zrobić kilka zestawów i algorytm będzie rollować abyś kliknął
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx 23.06.2026, 20:11:36
  • 2
oj...
https://www.rmf24.pl/polityka/news-wegry-mowia-stop-ukrainie-i-moldawii-budapeszt-blokuje-klucz,nId,8091257
#ukraina #wegry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 23.06.2026, 14:01:43
  • 0
Dość mocna reakcja Zelenskiego jak na zwrot kawałka metalu jak to piszą ukrofile.
#ukraina #polska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
23.06.2026, 14:02:41 via Wykop
  • 1
@Protectorx: Chcesz uderzyć psa to kij się zawsze znajdzie. Komik z Kijowa.
  • Odpowiedz
raszko754
raszko754
23.06.2026, 13:06:14
  • 50
To już jest mocna przesada, Ukrainki oraz media typu WP robią z Polski kraj w którym rzekomo atakuje się młode Ukrainki w nocy
https://kultura.wp.pl/ukrainskie-artystki-o-strachu-nie-rozmawiam-po-ukrainsku-przez-telefon-zwlaszcza-wieczorem-7299862216144928a
#ukraina #polska #bekazlewactwa #bekazprawakow
raszko754 - To już jest mocna przesada, Ukrainki oraz media typu WP robią z Polski kr...

źródło: 21xx

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx 23.06.2026, 13:45:35 via Wykop
  • 8
polska zmienia sie w kraj neonazioli, w niemczech starczylo 33% glosow, w Polsce naziole maja ponad 50%


@KIaudik: oczywiście naziole ukraińscy już są spoko co? Przepraszam bardzo ale to zelenski ma ciągi do naziolstwa.
Ty dobrze o tym wiesz.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • Strona 2 z 25
  • >
  • WCHODZĘ TU BY ZOBACZYĆ JAK ZDYCHA TA STRONA :) Ps. Pozdro dla lewackich moderatorów. Powodzenia w szukaniu pracy :)
  • Twoja Stara

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.06.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.06.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking