Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pavlucco
pavlucco

pavlucco

Dołączył 15 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1935
  • Znaleziska 660
  • Mikroblog 1275
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 6
grand_khavatari
grand_khavatari
wczoraj, 12:33:46
  • 1
#programowanie #programista15k
to jest własnie przykład niemyślacego Juniora, nie dbajacego o User Experince
grand_khavatari - #programowanie #programista15k 
to jest własnie przykład niemyślace...

źródło: image_2026-06-27_141810471

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pavlucco
pavlucco
pavlucco wczoraj, 12:38:41 via Wykop
  • 0
No w sumie nie każdy wie, że to język oficjalny w RPA, ale fakt, pierwszy powinien być angielski
  • Odpowiedz
lasaghneboi
lasaghneboi
lasaghneboi
23.06.2026, 11:23:48
  • 0
Chce kupić plecak na biwak i mam wybrane 4 modele. Niby pojemność w zakresie od 36l do 65l a wielkość nie jest dyrastycznie różna. Który wybralibyście do biwakowania na 1-2 noce? Chciałbym zmieścić hamak, tarpa, jakieś ubranie, rzeczy do gotowania, może jakieś rzeczy dziewczyny.
https://militaria.pl/p/plecak-mil-tec-assault-pack-large-36-l-olive-94866 510 x 290 x 280 mm
https://militaria.pl/p/plecak-brytzky-tactical-polygon-large-36-l-olive-2845317 510 x 290 x 280 mm
https://militaria.pl/p/plecak-pentagon-tac-maven-assault-large-51-l-olive-181439 510 × 360 × 280 mm
https://militaria.pl/p/plecak-brandit-us-cooper-xl-65-l-olive-1232698 580 x 340 x 340 mm
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pavlucco
pavlucco
pavlucco 23.06.2026, 22:14:12 via Wykop
  • 0
Ważne, żeby plecak był wydłużony, a w miarę płaski, żeby ciężar rozkładał się wzdłuż kręgosłupa. Musi być pas biodrowy i pas na klatę. Dzięki temu nie będą boleć Ciebie plecy po kilku kilometrach.
pavlucco - Ważne, żeby plecak był wydłużony, a w miarę płaski, żeby ciężar rozkładał ...

źródło: 1000031442

Pobierz
  • Odpowiedz
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
19.06.2026, 09:34:47
  • 7
#rosja #ukraina #wojna #iran #dubaj

Trzeba przyznać że patrioty zajebiscie działały w UAE przeciwko irańskim ostrzałom. Nie można tego samego powiedzieć o rakietach rosyjskiej OPL, która wydaje sie byc bardziej niebezpieczna dla kraju który chroni niż dla dronów agresora.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pavlucco
pavlucco
pavlucco 19.06.2026, 09:41:01 via Wykop
  • 4
@Dajcie_zyc223: no nie wiem czy to sukces stracić drona za 10.000$ kilkukrotnie droższym pociskiem
  • Odpowiedz
pavlucco
pavlucco
pavlucco 19.06.2026, 10:11:38 via Wykop
  • 3
@Dajcie_zyc223: wejdź w mój profil, poczytaj komentarze i dopiero oceń
  • Odpowiedz
panDario
panDario
19.06.2026, 00:41:56
  • 17
#wojna #rosja #ukraina

https://x.com/bayraktar_1love/status/2067722223784165474/video/1

Normlana sytuacja drogowa w Moskwie
panDario - #wojna #rosja #ukraina

https://x.com/bayraktar_1love/status/2067722223784...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pavlucco
pavlucco
pavlucco 19.06.2026, 08:06:35 via Wykop
  • 1
@Arhus: celował dobrze, ale to były pociski kierowane ciepłem, więc poleciały tam, gdzie się rafineria kopciła :)
  • Odpowiedz

5

Ukraińcy już nie chcą MiG-ów. Oczekują modernizacji

Ukraińcy już nie chcą MiG-ów. Oczekują modernizacji

Szef BBN Bartosz Grodecki odniósł się do informacji, wedle których Ukraina nie chce przyjąć starych myśliwców MiG-29 i oczekuje ich modernizacji.

Drzepetto
z
tech.wp.pl
dodany: 19.06.2026, 07:02:05
  • 4
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    militaria
  • #
    informacje
  • #
    polska
pavlucco
pavlucco
pavlucco 19.06.2026, 07:59:04 via Wykop
  • -1
Ja im się tam nie dziwię - Szwecja sypnie Gripenami, Holandia F-16 no to oczekiwania rosną
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

damch
damch
damch
17.06.2026, 19:22:59
  • 11
#wojna #ukraina #rosja #nato
Wojna na Ukrainie zapisze się jako największa i najlepsza akcja strategiczna w histori ludzkości. NATO zmasakrowało swojego największego wroga nie tracąc ani jednego żołnierza.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pavlucco
pavlucco
pavlucco 17.06.2026, 20:51:44 via Wykop
  • 0
@damch: nie powiedziałbym, że ani jednego - były ataki np. Iskanderami na obiekt ze szkoleniowcami z NATO. Ale były też sytuację, że Ukraina mogła sobie skuteczniej poradzić gdyby nie lęk NATO przed czerwonymi liniami bunkier-małpy.
  • Odpowiedz
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
16.06.2026, 20:34:31
  • 11
#ukraina #wojna Nie mogę pojąć czemu media nie grzeją tematu zastrzelonego rosjanina. Gdyby to było w UK to już prawie byłaby wypowiedziana wojna.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pavlucco
pavlucco
pavlucco 16.06.2026, 21:42:50 via Wykop
  • 1
@mam_kosmate_mysli: przecież w UK chyba Skripala zabili Nowiczokiem
  • Odpowiedz
m4r_
m4r_
m4r_
04.06.2026, 21:34:42
  • 0
czyli spelnia sie plan .... #ukraina dogaduje sie z #rosja, i #ukraina wsparta sprzętem z zachodu ( w tym Polski, sic!), atakuje nas. echhhh #wojna #ukraina

będzie ?

  • niestety prawda. 35.7% (25)
  • kocham zelenskiego i oddam mu moj dom i zone 64.3% (45)

Oddanych głosów: 70

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pavlucco
pavlucco
pavlucco 04.06.2026, 21:40:32 via Wykop
  • 20
@m4r_: tak, spełnia się plan chasydzkich reptilian z planety Nibiru. Tylko Aśtar Szeran może nas ocalić. Tak powiedziała Baba Wanga.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
30.05.2026, 18:47:28
  • 23
#ukraina #rosja #wojna
Kempes - #ukraina #rosja #wojna

źródło: 1000078659

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pavlucco
pavlucco
pavlucco 30.05.2026, 19:47:15 via Wykop
  • 0
@Kempes: a teraz bez śmieszkow - niby jak to ma ukryć przed dronem?
  • Odpowiedz

14

Putin robiony w balona. Ukraina zmienia zasady gry.

Nad anektowanym przez Rosję Krymem po raz pierwszy przechwycone zostały tzw. drony balonowe.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 28.05.2026, 06:23:29
  • 8
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polityka
pavlucco
pavlucco
pavlucco 28.05.2026, 09:40:49 via Wykop
  • 2
@dqdq1: No w sumie sprytne - wystarczy nawet puścić w większości nawet drono-balony bez bomb a obrona przeciwlotnicza pięknie na darmo potraci drogie pociski.

324

"Wszyscy czekają na koniec Putina". Zagęszcza się atmosfera wokół Kremla.

Władimir Putin wkracza w najtrudniejszy i najbardziej nieprzewidywalny okres swoich 25-letnich rządów. Choć Kreml za pomocą starannie wyreżyserowanych akcji wizerunkowych próbuje udawać, że sytuacja jest pod kontrolą.

HardWax
z
rmf24.pl
dodany: 24.05.2026, 18:47:14
  • 132
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    ciekawostki
  • #
    wojna
  • #
    polityka
pavlucco
pavlucco
pavlucco 25.05.2026, 11:06:32 via Wykop
  • 3
@ahmed-reyk: Putin miał farta, bo objął władzę po Jelcynie, który wziął na swoje barki posprzątanie burdelu po ZSRR, a kiedy po chudych latach polityka Jelcyna zaczęła procentować, to Putin zasługi przypisał sobie.

23

Niemieckie media: Rosja prowadzi tajny projekt. Broń nuklearna na dnie oceanu

Niemieckie media: Rosja prowadzi tajny projekt. Broń nuklearna na dnie oceanu

Rosja prawdopodobnie prowadzi tajny wojskowy projekt o kryptonimie "Scythian"

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22.05.2026, 14:25:15
  • 16
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
pavlucco
pavlucco
pavlucco 22.05.2026, 20:39:29 via Wykop
  • 0
@Elmirka16: you made my day :D
Kempes
Kempes
22.05.2026, 08:36:37
  • 8
#ukraina #rosja #wojna #polskieonuce #polska #historia

I tak fajnokremlaki próbują rozsiewać kacapską propagandę... TFU!
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #polskieonuce #polska #historia 

I tak fajnokremlaki...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pavlucco
pavlucco
pavlucco 22.05.2026, 08:47:43 via Wykop
  • 12
@Kempes: Virtuti Militari wygląda podobnie :)
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
18.05.2026, 19:01:31
  • 0
Czy może ktoś polecić

1. Dobrą latarkę - do lasu, do namiotu i ewentualnie do domu jako jakiś "świetlny backup". Chciałbym coś o bardzo dużej mocy maksymalnej.
2. Jakiś panel słoneczny - powerbank o sensownej jakości i parametrach

Cena bez specjalnych ograniczeń ale raczej zależy mi na stosunku cena:jakość. Więc załóżmy 1000 na całość ale może być też taniej.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pavlucco
pavlucco
pavlucco 19.05.2026, 21:04:28 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: Convoy S2 Plus, najlepiej jeżeli masz czołówkę na takie same akumulatorki
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
19.05.2026, 18:35:19
  • 40
Obwód moskiewski (Rosja)

Kolejny filmik z opisem od kacapów #rosjaplonie
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat
Mikuuuus - > Obwód moskiewski (Rosja)
Kolejny filmik z opisem od kacapów #rosjaplonie...

źródło: 1000011565

Pobierz
Mikuuuus - > Obwód moskiewski (Rosja)
Kolejny filmik z opisem od kacapów #rosjaplonie...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pavlucco
pavlucco
pavlucco 19.05.2026, 20:55:54 via Wykop
  • 1
@Mikuuuus: czekam aż na Moskwę spadnie deszcz mazutu
  • Odpowiedz
polak-p
polak-p
18.05.2026, 06:50:08
  • 67
Przepraszam pana mówi Władymir Putin, Moskwa, Kreml jak się tutaj wjeżdża zaraz koło Placu Czerwonego objazd tutaj. ZGŁASZAM. WYBUCH. Moskwę ktoś nam podpalił Moskwę, nie wiem kto.

#ukraina #rosja #wojna #heheszki #aisloop #loweffort
polak-p - Przepraszam pana mówi Władymir Putin, Moskwa, Kreml jak się tutaj wjeżdża z...

źródło: 1000009607

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pavlucco
pavlucco
pavlucco 18.05.2026, 19:23:06 via Wykop
  • 0
@potatolot: nie po drodze mu z orkami
  • Odpowiedz

272

Trump "Nie myślę o sytuacji finansowej Amerykanów"

Trump "Nie myślę o sytuacji finansowej Amerykanów"

Donald Trump powiedział reporterom, że w negocjacjach dotyczących Iranu "nie myśli o sytuacji finansowej Amerykanów", a jedynym celem jest uniemożliwienie Teheranowi wejścia w posiadanie broni nuklearnej.

matixrr
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 13.05.2026, 18:10:39
  • 62
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    geopolityka
  • #
    polityka
pavlucco
pavlucco
pavlucco 13.05.2026, 19:58:20 via Wykop
  • 94
Chciałbym zobaczyć reakcję Magowców na słowa swojego guru.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking