Biedni ludzie prowadzą te swoje wojenki bo im się jakiś strimer nie podoba aż z bólu d--y musieli wypluć frustrację w komentarzach pod Gotikiem o tym bo jakiś random pobił żula xD
Od jakiegoś czasu widzę, że nie tylko kiszak ma tu nietak coś z głową ale też frustraci którzy wylewają swoje żale bo im kiszak grę skrytykowałxDDDDDDDDDD
#kiszak
Od jakiegoś czasu widzę, że nie tylko kiszak ma tu nietak coś z głową ale też frustraci którzy wylewają swoje żale bo im kiszak grę skrytykowałxDDDDDDDDDD
#kiszak
























#z------------------m