Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pink_Floyd

Pink_Floyd

Dołączył 5 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7185
  • Znaleziska 2584
  • Mikroblog 4601
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 81

255

Bułgaria przygotowuje się do przyjęcia euro. Ruszyła kampania informacyjna

Bułgaria przygotowuje się do przyjęcia euro. Ruszyła kampania informacyjna

W Bułgarii ruszyła kampania informacyjna dotycząca przejścia z lewa na euro. Europejska waluta zostanie wprowadzona w tym kraju 1 stycznia 2026 roku. Społeczeństwo jest w tej sprawie podzielone. Władze zapewniają, że nie ma podstaw do obaw.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 22.08.2025, 06:00:45
  • 211
  • #
    polityka
  • #
    bulgaria
  • #
    euro
  • #
    waluty
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
Pink_Floyd
Pink_Floyd 23.08.2025, 07:27:43 via Wykop
  • -1
No chyba nie xD


@PustynnyDuch: no chyba tak. Mamy niby obowiązek przystąpienia do strefy EURO, ale dopiero jak spełnimy warunki. I jakoś tak "przypadkiem" nie spełniamy ich (inflacja, stopy procentowe) od iluś tam lat. Więcej: trzeba być minimum dwa lata w ERM-II (czyli utrzymywać kurs swojej waluty maksymalnie +/- 15% sztywno w stosunku do Euro), a my nawet do tego nie przystąpiliśmy (i nawet nie ma jakoś publicznej dyskusji odnośnie
Marek_Tempe
Marek_Tempe
22.08.2025, 20:16:15
  • 108
Marek_Tempe

źródło: pica

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pink_Floyd
Pink_Floyd 23.08.2025, 05:57:02 via Wykop
  • 0
ponoć scena z pitca wyszła przypadkowo :> w scenrariuszu nie bylo pitcy na dachu


@ChlopoRobotnik2137: była. Natomiast niespodzianką było to, że udało się już za pierwszym razem bo nastawiali się na dużo dłuższe kręcenie.
  • Odpowiedz

1196

Podatek cukrowy od napojów bez cukru drastycznie w górę! Cena 2 litrowej...

Pokaż treści 18+

Podatek cukrowy od napojów bez cukru drastycznie w górę! Cena 2 litrowej...

Coli/Pepsi ZERO wzrośnie o ok. 3zł. "Opłata za kofeinę lub taurynę: wzrost z 0,10 zł do 1,00 zł o 900%. Opłata stała (za zawartość cukrów do 5g/100ml lub substancje słodzące): z 0,50 zł do 0,70 zł o 40%. Opłata zmienna (za każdy gram cukrów powyżej 5g/100ml): Z 0,05 zł do 0,10 zł o 100%."

mrbarry
z
gov.pl
dodany: 21.08.2025, 17:45:08
  • 400
  • #
    afera
  • #
    podatekcukrowy
  • #
    finanse
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    biedronka
  • #
    lidl
Pink_Floyd
Pink_Floyd 22.08.2025, 19:40:16 via Wykop
  • 1
Wyspa na srodku morza Śródziemnego na ktorą trzeba ją przewieźć statkiem, wyładować a potem jeszcze dowieźć xd


@BobekRobek: co tu dużo gadać, żyjemy w kraju który stoi na warstwie węgla której ponoć ma starczyć jeszcze na 1000 lat, a importujemy z Australii czy innej Indonezji bo taniej.
Pink_Floyd
Pink_Floyd 22.08.2025, 19:41:35 via Wykop
  • 1
przepojke


@Cactushead: miałeś na myśli popitę, scyzoryku?

755

[EN] Co by było, gdyby mężczyźni przestali pracować na 30 dni?

[EN] Co by było, gdyby mężczyźni przestali pracować na 30 dni?

Brutalna rzeczywistość, której kobiety nie chcą widzieć.

deap
z
youtube.com
dodany: 16.08.2025, 18:53:43
  • 256
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    ciekawostki
Pink_Floyd
Pink_Floyd 17.08.2025, 17:19:43 via Wykop
  • 5
@malkontent: bo nie ma parytetów na śmieciarkach, kopalniach, elektrowniach, służbach porządkowych, piekarniach, kierowcach TIRów i tak dalej. policjantki i strażaczki to bardziej wyjątek niż reguła (i funkcje często mają mało znaczące).

616

Żegnaj stary przyjacielu.

Żegnaj stary przyjacielu.

Czym jest bash.org.pl? Głównym celem serwisu jest publikowanie zabawnych cytatów z IRC. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby przysyłać śmieszne rozmowy z innych środków komunikacji (IM, czat, etc.). Pamiętaj jednak, aby Twój tekst był czytelny - na wzór innych fortunek. Wszystkie cytaty przed ak

Neocaridina
z
bash.org.pl
dodany: 15.08.2025, 17:07:10
  • 160
  • #
    nostalgia
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    internet
  • #
    polska
  • #
    feels
Pink_Floyd
Pink_Floyd 17.08.2025, 11:41:08 via Wykop
  • -1
Pink_Floyd

źródło: obraz

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

463

Absurd na Wyspach. Wyrzuć stare maile, zrób to dla klimatu

Absurd na Wyspach. Wyrzuć stare maile, zrób to dla klimatu

Rekomendacja brytyjskich władz: aby pomóc w walce z suszą wyrzuć z kont stare maile i zdjęcia. Rzekomo pomoże to oszczędzać wodę przy chłodzeniu centrów danych. Eksperci szydzą: szukanie maili i zdjęć zużywa więcej energii i wody niż ich przechowywanie.

artur-kielbasinski
z
zielonagospodarka.pl
dodany: 13.08.2025, 12:08:44
  • 109
  • #
    technologia
  • #
    centradanych
  • #
    wielkabrytania
  • #
    susza
  • #
    klimat
Pink_Floyd
Pink_Floyd 14.08.2025, 08:47:10 via Wykop
  • 32
Zawsze kiedy słyszę takie idiotyzmy to przypomina mi sie rzeka Citarum w Indonezji. Zróbcie porządek z tamtymi krajami, a nam dajcie spokój.

To mniej wiecej tak jakby sąsiad miał na podwórku potężną kupkę gnoju która śmierdzi na całą wieś, a mi każą jeść jakieś papki żebym mniej pierdział, bo wiecie, walka ze smrodem.
Pink_Floyd - Zawsze kiedy słyszę takie idiotyzmy to przypomina mi sie rzeka Citarum w...

źródło: istockphoto-1492934083-170667a

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

401

Warszawa 3. najbezpieczniejszym miastem w Europie

Warszawa 3. najbezpieczniejszym miastem w Europie

a Kraków jest 5.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 12.08.2025, 12:08:04
  • 138
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    turystyka
Pink_Floyd
Pink_Floyd 13.08.2025, 10:42:34 via Wykop
  • 1
@K_R_S: prawda, ale pewnie brali pod uwagę duże miasta. Bo obstawiam, że Kruszwica, Lidzbark Warmiński i Wąbrzeźno są jeszcze bezpieczniejsze, ale nie o to w takich rankingach chodzi.

596

Minister apeluje do EBC: Skłodowska-Curie, nie tylko Curie

Minister apeluje do EBC: Skłodowska-Curie, nie tylko Curie

Minister nauki Marcin Kulasek skierował oficjalny apel do Europejskiego Banku Centralnego, domagając się, by na projektowanym banknocie o nominale 20 euro pojawiło się pełne, polskie imię i nazwisko noblistki: Maria Skłodowska-Curie.

Novameh
z
wiadomosfera.pl
dodany: 05.08.2025, 15:39:52
  • 125
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieniadze
  • #
    nauka
  • #
    historia
Pink_Floyd
Pink_Floyd 05.08.2025, 20:33:36 via Wykop
  • 6
Tylko, że akurat na całym świecie oprócz polski jest ona znana jako Marie Curie.


@leoha: jest okazja to zmienić.

Jak nie będziemy walczyli o kształtowanie wizerunku w Polsce, to zostaniemy z Chopinem-Francuzem, Mickiewiczem-Litwinem, Marią Curie Skłodowską -

12

Męskość to już powód do terapii? Kultura, która boi się testosteronu...

Męskość to już powód do terapii? Kultura, która boi się testosteronu...

Krótki, acz ciekawy artykuł osadzony w tematyce Red Pill z umiejscowieniem go w kontekście historii.

FilipTraum
z
cynicy.pl
dodany: 22.07.2025, 10:14:52
  • 11
  • #
    redpill
  • #
    mgtow
Pink_Floyd
Pink_Floyd 22.07.2025, 10:59:06 via Wykop
  • 13
Oczywiście rozumiem, że zły jest tylko biały testosteron. Czarna odmiana jest jak najbardizej pożądana?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

696

Anna Popek wzięła "rozwód" kościelny. Chciała "uporządkować życie duchowe"

Pokaż treści 18+

Anna Popek wzięła "rozwód" kościelny. Chciała "uporządkować życie duchowe"

Dwójka dzieci i można? parafrazując komisarza Rybę - robią sobie z sakramentu małżeństwa spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

skibi
z
kobieta.gazeta.pl
dodany: 21.07.2025, 13:25:41
  • 166
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    bekazprawakow
  • #
    tvrepublika
  • #
    katolicyzm
  • #
    kosciol
Pink_Floyd
Pink_Floyd 22.07.2025, 10:45:31 via Wykop
  • 4
Informacja nieprawdziwa, nie istnieje nic takiego jak "rozwód kościelny"


@emq1:
Rozwód i unieważnienie opierają się na różnych filozofiach, różnych systemach prawnych, inaczej interpretują sytuację i posługują się zupełnie inną terminologią, ALE:

Obydwa mają ten sam skutek - po orzeczeniu rozwodu/UM ,ustaje większość zobowiązań i ograniczeń (chyba że dotyczą dzeci), a obie osoby traktowane są jako niepozostające w związku małżeńskim i w danym systemie prawnym (państwowym lub kościelnym) legalnie zawrzeć
Ukiss
Ukiss
20.07.2025, 13:39:09
  • 4
W 2013 roku minister finansów Zimbabwe, Tendai Biti, szokuje świat: "Gdyby Zimbabwe było prywatną firmą, już by zbankrutowało". W państwowej kasie zostało zaledwie... 217 dolarów. Tak, nie milionów – po prostu dolarów.

Chwilę później udało się podreperować budżet do 30 milionów, ale problem nie zniknął. Zimbabwe pilnie potrzebowało 104 mln dolarów na organizację wyborów, które zapowiedział prezydent Robert Mugabe.

Dalsze losy Zimbabwe były burzliwe, sytuacja nieco się ustabilizowała, ale kraj wciąż zmaga się z
Ukiss - W 2013 roku minister finansów Zimbabwe, Tendai Biti, szokuje świat: "Gdyby Zi...

źródło: W 2013 roku minister finansów Zimbabwe przyznał

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pink_Floyd
Pink_Floyd 22.07.2025, 10:08:15 via Wykop
  • 0
W 2013 roku minister finansów Zimbabwe, Tendai Biti, szokuje świat: "Gdyby Zimbabwe było prywatną firmą, już by zbankrutowało". W państwowej kasie zostało zaledwie... 217 dolarów. Tak, nie milionów – po prostu dolarów.


@Ukiss: ja bym chciał, aby 31 grudnia w NBP na głównym koncie państwa (czy jak tam to się nazywa, nie wiem) było 217 złotych. To byłby sukces.

Bo my mamy w rok nie +217 złotych, tylko 60% PKB
  • Odpowiedz

246

Na Bałtyku "rośnie" wyspa niczym w Dubaju! Polska zyskuje nowy ląd

Na Bałtyku "rośnie" wyspa niczym w Dubaju! Polska zyskuje nowy ląd

Na Zalewie Wiślanym trwa budowa jednej z największych sztucznych wysp w Polsce. Wyspa Estyjska, powstająca z urobku wydo

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 21.07.2025, 15:46:53
  • 89
  • #
    polska
  • #
    wyspa
  • #
    dubaj
  • #
    ciekawostki
Pink_Floyd
Pink_Floyd 22.07.2025, 06:53:45 via Wykop
  • 0
Chyba ci się epoki pomyliły.


@Serniczek_Szatana: raczej Prusowie z Prusakami

7086

Strajk! W sobotę (31.08) nie włączaj wykopu

Strajk! W sobotę (31.08) nie włączaj wykopu

Wykop zmienia się na gorsze. Czarę goryczy przelało wprowadzenie jawnej cenzury przez Shadow Bana niewygodnych dla Właścicieli wykop.pl treści. Weźmy sprawę w swoje ręce!!! W sobotę nie odwiedzaj strony wykop.pl, nie włączaj aplikacji. Bez nas wykop.pl nie istnieje!

zapatrzon_w_grunt
z
wykop.pl
dodany: 29.08.2024, 16:34:45
  • 541
  • #
    wykop
  • #
    wykopefekt
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    krecimymalysza
  • #
    lecimywgorace
Pink_Floyd
Pink_Floyd 21.07.2025, 13:45:16 via Wykop
  • 0
nie dodajemy żadnych treści przez tydzień.


@Zmok: a kto cokolwiek doda, zakopywany bezlitośnie.

200

Posłowie zajmą się "bykowym" jeszcze przed sejmowymi wakacjami

Posłowie zajmą się "bykowym" jeszcze przed sejmowymi wakacjami

Projekt, który trafił do Sejmu, zakłada, że także rodzice jedynaków musieliby płacić podatek.

123_
z
fakt.pl
dodany: 20.07.2025, 18:44:27
  • 144
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    polityka
Pink_Floyd
Pink_Floyd 21.07.2025, 05:23:50 via Wykop
  • 2
Czyli dalsze dojeżdzanie samotnych?


@dodd: dalszej ujeżdżanie mężczyzn. Tym razem tych, przed którymi żadna waćpanna w poszukiwaniu księcia z bajki nie chciała rozłożyć nóg
Pink_Floyd
Pink_Floyd 21.07.2025, 05:25:17 via Wykop
  • 0
@NieWiemWiecSieWypowiem: tym się zajmuje trybunał, którego rolą jest takie interpretowanie konstytucji, aby było zgodne z aktualnie panującym światopoglądem
mateusz-rusinowski
mateusz-rusinowski
mateusz-rusinowski
20.07.2025, 17:22:22
  • 0
#staniszewska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pink_Floyd
Pink_Floyd 20.07.2025, 17:30:32 via Wykop
  • 0
@mateusz-rusinowski: wszystko OK z tobą?
  • Odpowiedz

648

Dino wchodzi do Warszawy

Dino wchodzi do Warszawy

Pierwszy sklep Dino w Warszawie ma zostać otwarty w Wilanowie, w rejonie ronda Syta/Jara

aspartamowy
z
businessinsider.com.pl
dodany: 19.07.2025, 18:03:57
  • 235
  • #
    dino
  • #
    warszawa
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    handel
Pink_Floyd
Pink_Floyd 20.07.2025, 09:34:23 via Wykop
  • 1
Ciekawe, czy przyjmie się w dużym mieście tak dobrze jak na prowincji.


@JanZolc: niekoniecznie. Wykopki wychwalają, bo polski kapitał, ludzie z mniejszych miejscowości kochają, bo alternatywą gruba pani po 60-tce z GSów stojąca w fartuchu za ladą i krzycząca "co podać?", ale tak naprawdę to taka jeżeli chodzi o asortyment, ceny, promocje to taka Biedronka czy Lidl zjadają Dino na śniadanie.

Dino trzyma się z dala od dużych miast (nawet

706

Mecz wstydu dla kobiecej reprezentacji Szwajcarii 1:7

Pokaż treści 18+

W Szwajcarii próbowano ukryć fakt rozegrania meczu pomiędzy kobiecą reprezentacją Szwajcarii, a drużyną Luzern FC U15. Mecz zakończył się wynikiem 1:7 dla chłopców. Nasuwa się pytanie: dlaczego chłopcy do piętnastego roku życia nie mogą zarabiać za swoją grę w piłkę tyle co dorosłe kobiety?

LiquidMoonLight
z
youtube.com
dodany: 19.07.2025, 09:46:39
  • 178
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    przegryw
  • #
    rozowepaski
Pink_Floyd
Pink_Floyd 20.07.2025, 07:04:50 via Wykop
  • 5
I one się domagają większego wynagrodzenia które mają mężczyźni. Jedyne miejsce w której mogą to otrzymać to w oborze wstydu i kompromitacji.


@ChejPatDie:

Obecnie bardzo intensywnie promowany jest futbol kobiecy – przez ostatnie pół roku zauważyłem więcej treści i clickbaitowych nagłówków na ten temat niż przez całe życie. Tytuły w stylu „Reprezentacja Polski wygrała coś ważnego” po kliknięciu okazują się dotyczyć bab, co – nie oszukujmy się – wciąż nie ma
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
19.07.2025, 04:27:30
  • 350
#smiesznekotki 🧵

test automatycznego kotowania 1... 2... 3...

#gifyzkotkami #smiesznekoty #gifyzkotami
jestemtakizmeczony - #smiesznekotki 🧵

test automatycznego kotowania 1... 2... 3...
...

źródło: 00

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pink_Floyd
Pink_Floyd 19.07.2025, 12:55:11 via Wykop
  • 1
@jestemtakizmeczony: OMG, w pierwzym odruchu myslalem ze to jakiś struś albo coś
  • Odpowiedz

1455

YT nie będzie już płacił za filmy generowane przez AI.

YT nie będzie już płacił za filmy generowane przez AI.

YouTube zmienia reguły dla treści generowanych przez AI. No i po zawodach, ale to chyba zmiana na lepsze.

wawrzyniec-pruski
z
holistic.news
dodany: 18.07.2025, 07:14:39
  • 231
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    youtube
  • #
    internet
  • #
    ciekawostki
  • #
    polskiyoutube
Pink_Floyd
Pink_Floyd 18.07.2025, 09:52:17 via Wykop
  • 2
to se ne vraci,


@Qbis: to cały czas trwa. Mamy mnóstwo, nawet w skali Polski tysiące (dziesiątki tysięcy?) kanałów ciekawych na różne tematy, prowadzonych przez pasjonatów. Sam substkrybuję kilkadziesiąt i co jakiś czas odkrywam nowy.

Tylko kiedyś stanowiły one dużo większy odsetek w morzu gówna, teraz stanowią maleńki ułamek, a będzie to jeszcze mniejszy.

Po prostu wartościowych treści nadal tyle samo (albo i wiecej) tylko że g---o w którym to
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 27
  • Strona 11 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.07.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.05.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.12.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking