Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pancak3

Pancak3

Dołączył 4 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1366
  • Znaleziska 479
  • Mikroblog 887
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 26

511

Polska w pigułce: paliwo tanieje w hurcie = przy dystrybutorze drożeje

Polska w pigułce: paliwo tanieje w hurcie = przy dystrybutorze drożeje

Orlen obniżył hurt Pb95 o 70 zł, Pb98 o 52 zł i diesla o 24 zł za metr sześc. Mimo tego ceny maksymalne na stacjach wzrosły do 6,00 zł, 6,63 zł i 6,48 zł za litr.

Pan_od_Internetu
z
bankier.pl
dodany: wczoraj, 12:36:12
  • 86
  • #
    paliwo
  • #
    orlen
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
Pancak3
Pancak3 10 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 3
@dict: aż wszedłem sprawdzić na stacji w Niemczech i jest jeszcze taniej niż 2-3 dni temu
Pancak3 - @dict: aż wszedłem sprawdzić na stacji w Niemczech i jest jeszcze taniej ni...

źródło: 1000036815

Pobierz

3270

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

Pokaż treści 18+

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

W Southampton na południu Anglii wybuchły zamieszki po tym, jak policja opublikowała nagranie, na którym funkcjonariusze

buont666
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 07:30:24
  • 442
  • #
    polska
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
Pancak3
Pancak3 03.06.2026, 10:07:08 via Wykop
  • 1
Co jeśli wszystko jest robione po to by w białych wzbudzić niechęć, obrzydzenie, nienawiść do innych dzięki takim działaniom i innym które widzimy każdego dnia.
A dlaczego? By potem bez wyrzutów sumienia wyplenić to robactwo, a wtedy żaden biały się nie sprzeciwi bo ma już tego dosyć i każdą akcje eksterminacji poprze lub będzie obojętny i takim sposobem znowu biali będą żyli spokojnie razem.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PustynnyDuch
PustynnyDuch
26.04.2026, 18:30:49
  • 46
Pamiętajcie idąc jutro do kołchozów że te ładnie wyglądające cyferki ktoś będzie musiał odpracować ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#latwogang
PustynnyDuch - Pamiętajcie idąc jutro do kołchozów że te ładnie wyglądające cyferki k...

źródło: scr

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pancak3
Pancak3 26.04.2026, 18:31:33 via Wykop
  • 0
@PustynnyDuch: co ty p--------z? :D
  • Odpowiedz
wladca_morii
wladca_morii
04.04.2026, 20:33:23
  • 427
Właśnie zdałem sobie sprawę, że Pazurowa ma 38 lat.

Myślałem, że z dekadę więcej.

#konfitura #bekazpodludzi
wladca_morii - Właśnie zdałem sobie sprawę, że Pazurowa ma 38 lat.

Myślałem, że z de...

źródło: 1000016202

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pancak3
Pancak3 05.04.2026, 04:02:23 via Wykop
  • 0
@wladca_morii: kolega kiedyś jeździł na roksy(to było z 5 lat temu), opowiadał jak fajnie było bo sobie na luzie mógł pogawedzic "po wszystkim" z roksankami. No i roksa opowiada mu o ciekawych klientach i takim klientem np bywał Cezary "wujek" P.
Z ciekawszych i bardziej p--------h klientów wśród jej koleżanek miał być Artur B. pseudonim Norek
Dlaczego?
Z powodu bardzo pokręconych fetyszy.

Sam dość sceptycznie podszedłem do tego co opowiadał
  • Odpowiedz
HalEmmerich
HalEmmerich
16.01.2026, 14:02:14
  • 500
Zrobiłem to w imię nauki, żebyście wy nie musieli.

1. Pójdź do Lidla,
2. Wrzuć butelkę do automatu,
3. Weź bilecik,
4. Zrób zakupy,
HalEmmerich - Zrobiłem to w imię nauki, żebyście wy nie musieli.

1. Pójdź do Lidla,
...

źródło: 20260113_083142

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pancak3
Pancak3 17.01.2026, 00:32:19 via Wykop
  • 0
@HalEmmerich: w Holandii na samoobsługowej kasie można przelać sobie na kartę ten zwrot kaucji, co prawda czeka się na przelew dzień - 2 dni robocze ale działa ;d
  • Odpowiedz

1624

Kurier Allegro dba żeby twoja przesyłka dotarła bezpiecznie

Kurier Allegro dba żeby twoja przesyłka dotarła bezpiecznie

Byłem dziś świadkiem jak to kurier Allegro "segregował" paczki przed umieszczeniem w paczkomacie. Byłem nadać moja przesyłkę i Panu kurierowi allegro w najmniejszym stopniu nie przeszkadzało ze na wszystko patrzę, wyrzucał kolejne paczki na ziemię. Kurierzy allegro, polecam!!!

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 02.12.2025, 13:53:36
  • 379
  • #
    allegro
  • #
    kurier
Pancak3
Pancak3 03.12.2025, 06:39:01 via Wykop
  • 0
@HaSSaN: amen

1820

Ponad 70 sportowców apeluje do UEFA o wykluczenie Izraela z rozgrywek

Pokaż treści 18+

Ponad 70 sportowców apeluje do UEFA o wykluczenie Izraela z rozgrywek

Ponad 70 sportowców, w tym piłkarze Paul Pogba i Hakim Ziyech, zwróciło się do prezydenta UEFA Aleksandra Ceferina z prośbą o wykluczenie izraelskiej federacji z rozgrywek, powołując się na okrucieństwa popełnione podczas wojny w Strefie Gazy.

Bobito
z
pap.pl
dodany: 13.11.2025, 20:34:29
  • 69
  • #
    wojna
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    palestyna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    sport
Pancak3
Pancak3 14.11.2025, 14:46:14 via Wykop
  • 0
@terefereteretere: myślisz że oni coś płacą? Oni po prostu mogliby zniszczyć kariery

1427

Awaria w XTB z powodu przekręcenia INT'a xD

Awaria w XTB z powodu przekręcenia INT'a xD

Dziś został przekroczony dodatni maksymalny numer transakcji i mamy ujemne wartości. Dlatego nie da się w tej chwili zamknąć pozycji.

Polska5Ever
z
x.com
dodany: 05.11.2025, 19:40:44
  • 341
  • #
    gielda
  • #
    programista15k
  • #
    meczennicyxtb
  • #
    xtb
  • #
    inwestycje
  • #
    inwestowanie
Pancak3
Pancak3 06.11.2025, 10:04:14 via Wykop
  • 4
@tubkas12: właśnie tak sobie od zawsze wyobrażałem xtb, produkt udający sterydziarza ale na glinianych stopkach

2390

Wynajął swój dom, by mieć na leki i życie został z niczym. To już kolejna akcja

Pokaż treści 18+

Wynajął swój dom, by mieć na leki i życie został z niczym. To już kolejna akcja

"72-letni pan Ryszard, by podreperować budżet, wynajął dom rodzinie z dziećmi, a sam zamieszkał w altanie na działce obok. Najemcy odłączyli właścicielowi prąd i wodę, sprowadzili zwierzęta. Nie płacą i nie chcą się wyprowadzić."

paramedix
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 03.11.2025, 19:58:20
  • 299
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    pieniadze
  • #
    dolnyslask
  • #
    patologia
  • #
    podludzie
Pancak3
Pancak3 04.11.2025, 09:26:23 via Wykop
  • -5
A mógł wynająć w formie okazjonalnej tylko wtedy trzeba notariusza i zgłosić się w US i płacić podatki
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1433

Aktualizacja Windows 11 psuje menadżera zadań, który pożera cały dostępny RAM

Aktualizacja Windows 11 psuje menadżera zadań, który pożera cały dostępny RAM

Microsoft znów to zrobił. Aktualizacja KB5067036 sprawia, że Menedżer zadań zaczyna tworzyć swoje własne kopie w pamięci RAM. Każde zamknięcie programu nie kończy jego działania, lecz uruchamia kolejną instancję procesu taskmanager.exe. Zjawisko powtarza się w nieskończoność, aż się skończy RAM.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 31.10.2025, 10:23:38
  • 386
  • #
    ciekawostki
  • #
    microsoft
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
Pancak3
Pancak3 01.11.2025, 10:40:23 via Wykop
  • 2
przecież napisane było że to preview, to po uj to instalować
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pancak3
Pancak3 18.10.2025, 15:57:19
  • 0
Ktoś ma HBO i mógłby sprawdzić czy jest dostępny Soprano? #hbo #vod #hbomax
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pancak3
Pancak3
Autor
19.10.2025, 10:05:00 via Wykop
  • 0
@Kulenfrau: dzięki byku.
  • Odpowiedz
tnt1916
tnt1916
15.09.2025, 07:34:13
  • 1273
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pancak3
Pancak3 15.09.2025, 13:19:43 via Wykop
  • 0
@tnt1916: ".wprowadzę z pełną determinacją PLAN"
  • Odpowiedz

1804

Nawrocki nie podpisze ustawy podnoszącej akcyzę

Prezydent Karol Nawrocki zapowiada weto wobec planowanej podwyżki akcyzy na alkohol i opłaty cukrowej. Deklarację ogłosił szef jego kancelarii Zbigniew Bogucki.

marekrz
z
tvrepublika.pl
dodany: 24.08.2025, 15:38:05
  • 598
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    podatekcukrowy
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
Pancak3
Pancak3 24.08.2025, 19:19:29 via Wykop
  • 2
Przecież on niczego nie podpisze co wyszło spod PO
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kamil-tumuletz
kamil-tumuletz
11.08.2025, 10:56:06
  • 982
#antykapitalizm #antynatalizm
kamil-tumuletz - #antykapitalizm #antynatalizm

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pancak3
Pancak3 11.08.2025, 16:26:04 via Wykop
  • 0
@Zgrywajac_twardziela: Dla durni i dziwek najlepsze
  • Odpowiedz
Pancak3
Pancak3 11.08.2025, 16:26:41 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3
11.08.2025, 05:25:54
  • 2289
Szlag człowieka trafia. Roczniki 85-00 dostały od Polski tylko i wyłącznie wysokie ceny nieruchomości, wysokie stopy procentowe, zniszczona demografię, zerowe szanse na emeryturę, wysoka inflację i wojnę przy granicy. Jak ktoś jest zdrowy, uczył się za granicą lub prywatnie, pracuje na etacie i nie jest znajomym krolika to został tak wyruch w 4 litery jak nikt. Kiedy jakieś protesty?

I nie, roczniki po 00 jeszcze nie miały czasu wejść na rynek pracy
  • 489
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pancak3
Pancak3 11.08.2025, 16:21:45 via Wykop
  • 1
@P4ncak3: co to za podszywanie się kuwa
  • Odpowiedz

948

GÓWNOKRAJ: Sprawca przyznał się do winy, ale to Marcin ma trafić do więzienia

GÓWNOKRAJ: Sprawca przyznał się do winy, ale to Marcin ma trafić do więzienia

Kiedy jeden z klientów dostał w twarz i padł nieprzytomny na chodnik, Marcin wybiegł, żeby mu pomóc. Choć w śledztwie i procesie faktyczny sprawca przyznał się do ciosu, sąd na karę więzienia skazał Marcina.

Kismeth
z
onet.pl
dodany: 01.08.2025, 09:35:06
  • 172
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    gownokraj
  • #
    prawo
  • #
    niewiemjaktootagowac
  • #
    cozapojebanaakcja
Pancak3
Pancak3 01.08.2025, 20:32:40 via Wykop
  • 6
@bircov: o to to. Wódeczka, śmiechy, chichy na wyższych szczeblach prokuratury w czasie pracy to standardzik
panDario
panDario
27.07.2025, 22:26:56
  • 998
#humorobrazkowy #memy #wielkabrytania
panDario - #humorobrazkowy #memy #wielkabrytania

źródło: Gw5Zsjka8AA63o2

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pancak3
Pancak3 28.07.2025, 10:29:29 via Wykop
  • 0
@panDario: Czemu ta weryfikacja działa tylko na phubie a już na innych stronach nie?
  • Odpowiedz
tojapaweu
tojapaweu
09.06.2025, 06:22:51
  • 1022
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pancak3
Pancak3 09.06.2025, 10:54:41 via Wykop
  • 1
@tojapaweu: to powinno latać viralem po necie jako mem
  • Odpowiedz
Koka-Kola
Koka-Kola
Koka-Kola
29.05.2025, 18:21:49
  • 1391
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pancak3
Pancak3 29.05.2025, 22:22:50 via Wykop
  • 0
@Koka-Kola: ej ja tak uważam ale nigdy nie zagłosuje na pisiora :D ostatni raz głosowałem na Dude w 2015
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking