Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko133
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pan_Slon
Pan_Slon

Pan_Slon

Dołączył 13 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 55476
  • Znaleziska 24416
  • Mikroblog 31060
  • Obserwujący 576
  • Obserwowane 59

231

71-latek po prostu zawrócił przed tunelem i pojechał pod prąd [VIDEO]

71-latek po prostu zawrócił przed tunelem i pojechał pod prąd [VIDEO]

Został surowo potraktowany. Mężczyzna był trzeźwy i przyznał się do popełnionych wykroczeń. Funkcjonariusze ukarali go mandatami na łączną kwotę 3100 zł, a do jego konta dopisano również 22 punkty karne.

Szoszonszyl
z
miastowo.pl
dodany: wczoraj, 13:09:26
  • 70
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon 2 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 12
Stary debil powinien mieć odebrane uprawnienia i do psychiatryka na obserwacje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mrkaxy
mrkaxy
mrkaxy
8 godz. i 39 min temu
  • 129
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon 3 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@mrkaxy: @mrkaxy zazalnie do komendanta, bo bsw i możesz jeszcze pozwać ich cywilnie, mozesz też do prokuratora cyknąć wniosek o przekroczenie uprawnien, co tylko chcesz, NIKT Tobie niczego nie zakaże, do komendanta głównego policji też możesz skargę cyknąć etc. Nawet pismo do Nawrockiego napisz, swój chłop, lubi coś zarzucić na dziąsło
  • Odpowiedz

360

W Sosnowcu agresywne psy zaatakowały 8-latkę. Dziewczynka trafiła do szpitala

W Sosnowcu agresywne psy zaatakowały 8-latkę. Dziewczynka trafiła do szpitala

Do dramatycznego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór (26 czerwca) w sosnowieckiej dzielnicy Dańdówka, gdzie dwa psy zaatakowały 8-letnią dziewczynkę. W obronie córki stanął jej ojciec, który również został ranny. Okoliczności całego zajścia wyjaśnia teraz policja.

sajmonm
z
dziennikzachodni.pl
dodany: 7 godz. i 39 min temu
  • 41
  • #
    psiapatologia
  • #
    pogryzienieprzezpsa
  • #
    sosnowiec
  • #
    slask
  • #
    psiarze
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon 3 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 1
"a doszło w piątek, 26 czerwca, przed godziną 20 na terenie jednej z posesji w dzielnicy Dańdówka w Sosnowcu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, mieszkaniec Sosnowca przyszedł do firmy, w której pracuje, wraz z dwiema córkami w wieku 8 i 10 lat, aby nakarmić przebywające tam dwa psy.

Rodzina od dawna znała zwierzęta, które wcześniej nie wykazywały wobec nich agresji. Tym razem sytuacja potoczyła się jednak zupełnie inaczej – psy niespodziewanie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon 04.05.2026, 09:38:54
  • 3
Nadziergałem serwer MCP do myfitnesspal z connectorem do perplexity, w zasadzie to przerobiłem projekt z githuba, niestety zeby działał potrzeba jest wyciągania tokena z przeglądarki - u siebie ma rpi nie mam srodowiska graficznego wiec trzeba przez kompa czy tel skopiować token.
Może ktoś z was do dopracuje żeby był kompletnie headless i bez tokena z cookie...
https://github.com/RafalB82/myfitnesspal-mcp-python

#silownia #odchudzanie #mikrokoksy #raspberrypi i #
Pan_Slon - Nadziergałem serwer MCP do myfitnesspal z connectorem do perplexity, w zas...

źródło: mfp_mcp

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
Autor
3 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@Pan_Slon: zrobiłem aktualizacje, wszystko dziala, jest baza danych na cache, turbo przeglądarka headless do omijania cloudflare i ukrytej captchy i mozna zalogować się do sesji przez vnc co umożliwa zalogowanie przez user i pass, a potem zapisanie tokena, pobranie hurtem danych czego efektem jest szybkie gadanie z bazą danych a nie kolejna sesja logowania do mfp :)
Totalny vibe wiec wybaczcie błędy, jest to tylko read, zapis wyłącznie przez www
PanSlon - @PanSlon: zrobiłem aktualizacje, wszystko dziala, jest baza danych na cache...

źródło: mfp_new_mpc

Pobierz
  • Odpowiedz
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
18 godz. i 24 min temu
  • 2
Ale po co te dane miastu #poznan ? Ja wiem że apki np google też trackuja lokalizację, ale poznanie po co to? Bonus w komentarzu

#pytanie #programista15k #programowanie #pracait #cyberbezpieczenstwo #polska #izrael #inwigilacja #niebezpiecznik
modeltrzyzmianowy - Ale po co te dane miastu #poznan ? Ja wiem że apki np google też ...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon 18 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@model_trzy_zmianowy: apki apkami ale to brzmiało jak dane od operatorów komórkowych i płatności, koleś mówił o sprawdzaniu telefonu czyli imei
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon 4 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
. Gdzie jedzą, śpią itd


@Rudz1elec: to jest inwigilacja, pojdziesz na dziwki i jakis urzędas będzie miał haki
  • Odpowiedz

233

AI za mocne nawet dla Nvidii. Serwery chłodzone już tylko "wrzątkiem"

AI za mocne nawet dla Nvidii. Serwery chłodzone już tylko "wrzątkiem"

Sektor sztucznej inteligencji rozwija się błyskawicznie, ale ta technologia skrywa drugą, ciemną stronę medalu, czyli gigantyczny apetyt na wodę. Podczas gdy Dolina Krzemowa ekscytuje się nowymi LLM-ami, giełdowy gigant Nvidia próbuje ugasić wizerunkowy pożar.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 09:54:01
  • 70
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wykop
  • #
    wydarzenia
  • #
    technologia
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon 5 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
Niech zapytaja AI co z tym zrobić ;p
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pan_Kielonek
Pan_Kielonek
21 godz. i 40 min temu
  • 0
#mikrokoksy
Co się stało z #crossfit ? Tak koło 2015r. było tego wszędzie pełno i co 4 osoba opowiadała wszystkim w koło, że chodzi na crossfit. A teraz to właściwie już nie pamiętam, kiedy ostatni raz jakąś szkołę crossfit widziałem albo żeby ktokolwiek ze znajomych się w to bawił. Nawet wykopowy tag jest w zasadzie martwy.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon 20 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
@Pan_Kielonek: moda, zwykle co 10 lat się przepoczwarza, teraz masz hyrox
  • Odpowiedz
giga_jablecznik
giga_jablecznik
wczoraj, 13:15:44
  • 2
#kiecol #mikrokoksy

xD
giga_jablecznik - #kiecol #mikrokoksy

xD

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 14:48:41 via Wykop
  • 2
@giga_jablecznik: wyskoczylo mi to na fejsie, czytałem komentarze, debil pogania debila, czekam az ai zdominuje ten g---o-swiat bo ludzie to kompletne ameby
  • Odpowiedz

2594

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze Szpitala Południowego, którzy chcą zeznawać przed rzecznikiem Naczelnej Izby Lekarskiej. Mówią o niedostatku nadzoru, o braku kompetencji, o wykonywaniu procedur ponad swoje możliwości i o pewnych zaniedbaniach, na które zwracano uwagę bez efektu. (...) Bali się mówić wcześ

Emerald84
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 08:34:23
  • 256
  • #
    szpitalpoludniowy
  • #
    medycyna
  • #
    afera
  • #
    warszawa
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 11:16:58 via Wykop
  • 7
UPADKU ZAUFANIA DO PROKURATUR


@Wumakudu: ten kraj i jego instytucje to jeden wieli upadek oraz ciągłe pudrowanie syfu
kankes
kankes
kankes
wczoraj, 05:21:32
  • 1317
tl;dr Mężczyzna którego zdradziła kobieta jest szykanowany przez znajomych i rodzinę (swoją rodzinę). Co jest nie tak z polską rzeczywistością? A później zdziwienie ilu mężczyzn się wylogowuje...

#p0lka #blackpill #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow
kankes - tl;dr Mężczyzna którego zdradziła kobieta jest szykanowany przez znajomych i...

źródło: blackpill

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 10:50:21 via Wykop
  • 2
@kankes: polska to bardzo gówniany kraj, mentalnosc parobków, argument siły, ruski mental, dwulicowość, hipokryzja, katolstwo - polak polaka w glebę wciśnie byle tylko poczcuć się odrobinę lepiej, szczególnie kiedy drugi człowiek jest bardziej empatyczny, delikatny. polak rozumie wyłącznie but na mordę, wówczas jest pięknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 10:51:50 via Wykop
  • 1
normalna rodzina sie tak nie zachowuje, matka pewnie w panice, bo jeszcze ojciec się jorgnie, że był j----y a rogi długie lata.


@buczubuczu: jaka matka taka córka, to się wynosi z domu więc pewnie masz racje ;)
  • Odpowiedz

1858

Skandal w OMZRiK.Prezes Konrad D. z zarzutami o przywłaszczenie ponad 1.65 mln

Skandal w OMZRiK.Prezes Konrad D. z zarzutami o przywłaszczenie ponad 1.65 mln

Białostocka prokuratura przedstawiła Konradowi D., prezesowi Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, nowe zarzuty dotyczące przywłaszczenia ponad 1,65 mln zł. Za oszustwa prawomocnie skazany jest już twórca OMZRiK Rafał Gaweł. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym.

Makavlani
z
zero.pl
dodany: wczoraj, 09:32:23
  • 133
  • #
    omzrik
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    prawo
  • #
    4konserwy
  • #
    informacje
  • #
    polska
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 10:43:32 via Wykop
  • 0
Chciałbym zrozumieć, co mają we łbie ludzie


@smutny_kojot: pusto

350

Sprawa "Skóry" zakończona przed Sądem Najwyższym. Jest ostateczny wyrok.

Totalna kompromitacja prokuratury i krakowskiego Archiwum X. Niewinny chłop przesiedział w areszcie tymczasowym ponad 7 lat.

zagubionychromosom
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 13:44:08
  • 85
  • #
    prawo
  • #
    sadowehistorie
  • #
    krakow
  • #
    kryminalne
  • #
    morderstwo
  • #
    policja
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 09:48:46 via Wykop
  • 7
System Sądowy jest upolityczniony, uznaniowy i nikt tam nad niczym nie sprawuje realnej kontroli, syf kiła i mogiła, Co roku wychodzą kwiatki ze skazaniami po woli politycznej lub interesie jakiegoś prokuratora który chce sobie kariere zrobić kosztem czyjegoś życia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 09:52:07 via Wykop
  • 4
@4mja: oby jakas c--a oskarżyła Ciebie o g---t i kieruj się dalej swoją maksymą w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

715

Martwy internet: AI generuje 21% filmów na YouTube i 60% na TikToku

Martwy internet: AI generuje 21% filmów na YouTube i 60% na TikToku

Ponad połowa TikToka to już odmóżdżający AI slop, a najgorzej jest tam, gdzie powinno być najbezpieczniej - w treściach dla najmłodszych.

matixrr
z
antyweb.pl
dodany: przedwczoraj, 15:35:29
  • 128
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    youtube
  • #
    tiktok
  • #
    internet
  • #
    informatyka
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 09:03:19 via Wykop
  • 4
Pierwszy serwis, który skutecznie wywali AI, wygra przyszłość socjal mediów.


@elo345: masowy odbiorca jest zbyt głupi i nie widzi róźnicy, kliki i wyswietlenia sa najwazniejsze
hersir_strength
hersir_strength
przedwczoraj, 16:54:32
  • 2
https://www.youtube.com/watch?v=UF2dSr_8t_0
Poruszam temat, ktory dotyczy każdego początkującego i nie tylko na siłowni.
#silownia #mikrokoksy
hersirstrength - https://www.youtube.com/watch?v=UF2dSr8t_0
Poruszam temat, ktory dot...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 08:02:10 via Wykop
  • 0
@picasssss1: o to to, a żeby zobaczyć jak wygląda zwykłość/codzienność wystarczy przejechać się kilka razy komunikacją miejską, wyjść na miasto itp. Nagle okazuje się że Ty vs Ty nie wypada tak kiepsko jak Ty vs internet ;)
  • Odpowiedz
Lotmanek
Lotmanek
wczoraj, 07:41:55
  • 0
Jakie białko bezsmakowe ma teraz najlepsze ratio cena/jakość ? Kupowałem KFD Pure ale poebao ich z ceną 80zł za 700g, znajdę coś tańszego bez utraty jakości? #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #silownia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 07:45:54 via Wykop
  • 0
znajdę coś tańszego bez utraty jakości


@Lotmanek: w zasadzie wygląda na to że może być tylko drożej :/ na rynku jest takie ssanie że przez najbliższy czas(1-2 lata) cena nie spadnie
  • Odpowiedz

32

"Tramwaj z Bonn znów padł i zablokował pętlę Połabską"

Poważne utrudnienia w funkcjonowaniu poznańskiej komunikacji tramwajowej. Najpierw na pętli Połabska doszło do awarii wagonu niedawno zakupionego przez MPK Poznań z Bonn, a wkrótce później na ul. Grunwaldzkiej z innego pojazdu odpadł silnik trakcyjny informuje na Facebooku portal Radio Poznań. In

cogitos
z
wgospodarce.pl
dodany: wczoraj, 07:24:05
  • 12
  • #
    gospodarka
  • #
    poznan
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 07:34:24 via Wykop
  • 2
Miałem mieszane zdanie ale dziwiłem się na uj kupować złom który powinien iść na przetop a nie do użytku, niby tanio ale jak widać co tanie to drogie a "oszczędnosć" pewnie poszła na premie ludzi którzy podejmowali decyzje. Widział bym tu kolejny tort dla JJ
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

425

Koniec anonimowych spacerów w Londynie. Kamery z rozpoznawaniem twarzy na stałe

Koniec anonimowych spacerów w Londynie. Kamery z rozpoznawaniem twarzy na stałe

Policja Metropolitalna zapowiedziała instalację na stałe kamer wykorzystujących technologię Live Facial Recognition (LFR) na słynnym West Endzie oraz w dzielnicy Soho. W kolejnych miesiącach system zostanie rozszerzony na następne lokalizacje. Każde wyjście na ulicę oznacza skanowanie twarzy.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: przedwczoraj, 14:02:10
  • 111
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    uk
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    wiadomosci
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 06:18:16 via Wykop
  • -1
Polacy w Polsce sa dumni z kamer na każdym rogu osiedli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://wykop.pl/wpis/86154765/typowe-polskie-osiedle-polska
@Pan_Slon 0
Typowe polskie osiedle

#polska
więcej
Pan_Slon - Polacy w Polsce sa dumni z kamer na każdym rogu osiedli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https...

źródło: kamery_poznan

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 06:20:51 via Wykop
  • -1
@Dorodny_Wieprz: typowe Piątkowo - taki set kamer jest co zasięg jednego setu, dosłownie na każdej krzyżówce chodnika, uliczki wewnętrznej. Zamordystyczne UK to pikus przy Polsce bo tu KAZDY chwali bo bezpiecznie :D
PanSlon - @DorodnyWieprz: typowe Piątkowo - taki set kamer jest co zasięg jednego set...

źródło: kamery_poznan

Pobierz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 06:22:38 via Wykop
  • 1
Cóż, na Białorusi i w Chinach tak właśnie jest. Uff, dobrze że jesteśmy na zachodzie.


@tanaka1234: Poznań już od wielu lat, tych kamer jest jak nasrane na każdym osiedlu
Pan_Slon - >Cóż, na Białorusi i w Chinach tak właśnie jest. Uff, dobrze że jesteśmy n...

źródło: kamery_poznan

Pobierz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon wczoraj, 06:23:47 via Wykop
  • -7
Straszny zamordyzm w tych Chinach...znaczy Wielkiej Brytanii :)


@albi_77: Przy Polsce to są cieniasy, u nas kamery kazdy chwali :D
PanSlon - >Straszny zamordyzm w tych Chinach...znaczy Wielkiej Brytanii :)

@albi77: ...

źródło: kamery_poznan

Pobierz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon przedwczoraj, 17:56:22
  • 1
Myślałem że jestem sprytny, na problemy ze snem stosowałem sobie doksylamine. Niby łagodny środek ale upośledza pracę jelit, nie wiedziałem o tym, przeczytałem część informacji nt tego środka. Zgadnijcie co się stało?
Tak, r--------m sobie jelita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z poniedziałku na wtorek myślałem że wyrostek robaczkowy dał o sobie znać, piękna przygoda która jeszcze się nie skończyła. Była żona poradziła mi herbatkę figura 1…co pogorszyło sprawę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
Autor
przedwczoraj, 20:54:00 via Wykop
  • 0
@SlepyBazant: niestety wręcz odwrotnie
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
Autor
wczoraj, 03:53:41 via Wykop
  • 1
@SlepyBazant: :)
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
przedwczoraj, 19:20:52
  • 10
Skąd się wziął tej sandard i presją całego społeczeństwa że małżeństwo musi spać w jednym łóżku szukaj
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon przedwczoraj, 19:34:19 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: ze wsi, głupoty, problemów z dzieciństwa które nie zostały przepracowane itd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 32
  • Strona 1 z 32
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 18.02.2024

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 20.12.2022

    Komentator
  • VIP
    od 07.03.2023

    VIP
  • Złotousty
    od 31.03.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 31.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.12.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.12.2023

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Kałasznikow
    od 04.03.2024

    Kałasznikow

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking