Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko239
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ViviennYoung

ViviennYoung

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 136
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 136
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
KwadratF1
KwadratF1
przedwczoraj, 22:31:30
  • 113
#polska #ukraina #rosja #russiahateclub #braun #korwin #mentzen #historia #polskieonuce #konfederacja #wojna
Tak tylko przypominam polskojęzycznym gaśnicowym konfederuchom, którzy wyssali fałszywą historię z mlekiem starego kacapoida pracującego w UB, SB, NKWD i przez to dziś ślinią się do stalina bo korwin i miller zachwalają.
KwadratF1 - #polska  #ukraina #rosja #russiahateclub #braun #korwin #mentzen #histori...

źródło: 663269561_2659042261145570_2696297777917294173_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung przedwczoraj, 22:33:47 via iOS
  • 44
@KwadratF1: no ale przecież Ukraińcy są rozczeniowi bo przyjeżdżają tu i bezczelnie żądają pracy, wypłaty za pracę i mieszkania za wypłatę za pracę. Jeszcze bezczelnie odprowadzają podatki bo bezczelnie nie pracują na czarno. To już nie jest Polska.
  • Odpowiedz
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
przedwczoraj, 22:25:23
  • 7
Chłop sobie zrobił morfologię lipodogram glukozę próby wątrobowe i jest w szoku. Mimo najgorszej diety jaką można sobie wyobrazić dużych ilosci alkoholu, goyslopu,fajek i energetyków wyniki idealne
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung przedwczoraj, 22:31:02 via iOS
  • 3
@WPogoniZaWygrywem: mimo diety 80/20 (czyli w 80% zdrowo), ćwiczeń siłowych i ogólnie w miarę rozsądnego życia mam insulinoopornosc, zaburzenia hormonalne i milion innych odchyleń. Człowiek pracował na studiach w fastfoodzie, żarł codziennie to gunwo zapijając piwem po zamknięciu i wszystko było dobrze, zachciało się dorastać i brać odpowiedzialność za swoje życie.
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
przedwczoraj, 22:26:28
  • 20
Taki to pożyje.
Marek_Tempe - Taki to pożyje.

źródło: 1000012318

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung przedwczoraj, 22:27:59 via iOS
  • 2
@Marek_Tempe: tak przed wyplata? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DonWawrzek
DonWawrzek
DonWawrzek
22.05.2026, 16:40:55
  • 6
#gielda ale tak całkiem poważnie, nigdy giełdą nie byłem zainteresowany, jednakże jak widzę jakie tu się j---a dzieją to, aż mam ochotę spróbować i z wami pobzikać. Jest jednak problem, ja chcę od razu do grypsujących a niewiem czy to jest synonim szczura, etfiarza czy śmieciarza. Proszę, o krótką odpowiedź co przeczytać i zrobić, żeby zacząć!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung 22.05.2026, 16:49:09 via iOS
  • 1
@DonWawrzek: mi AI pomógł wejść i kazał mi zainwestować w NVIDIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
21.05.2026, 21:38:52
  • 0
Dzisiaj pewny jegomość starszy powiedział mi, że on woli ruskich od ukraińców, bo Rosjanie strzelali w łeb ( czyli w jego oczach humanitarnie), a ukraińcy wieszali noworodki na płotach.

#historia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung 21.05.2026, 21:40:10 via iOS
  • 1
@Mega_Smieszek: mi babcia opowiadała, że Rosjanie w jej wsi rozpruli brzuch ciężarnej i zaszyli tam kota. Nie weryfikowałam.
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
21.05.2026, 19:35:10
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung 21.05.2026, 19:36:53 via iOS
  • 13
@adamsowaanon: chcesz powiedzieć że jesteś sam przez politykę jednego dziecka w Chinach?
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
21.05.2026, 14:59:20
  • 101
Tak wygląda ten żłobek (formalnie "klub malucha") w Ząbkach, gdzie utopił się dwuletni chłopiec.
Co wiadomo do tej pory?
- 2-letni chłopiec utonął w oczku wodnym znajdującym się na posesji na której znajduje się klub malucha
- dziecko po godzinie 16 niepostrzeżenie wyszło przez niedomknięte drzwi ze świetlicy na ogród
- o godzinie 16:20 opiekunki zorientowały się że dziecka nie ma, natychmiast odnalazły go w oczku wodnym i wezwały pogotowie
- mimo podjętej reanimacji dziecko zmarło
thorgoth - Tak wygląda ten żłobek (formalnie "klub malucha") w Ząbkach, gdzie utopił ...

źródło: 702703720_1504947715005299_6616296233834695281_n

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung 21.05.2026, 19:25:14 via iOS
  • 2
@Bord: po 16 zazwyczaj nie ma już dużo dzieci, u mojej młodej w przedszkolu po 14 już są grupy łączone bo kilkoro dzieci z każdej z grup zostaje, a co dopiero w żłobku po 16. Podejrzewam że albo się już zbierały do domu i nie zwracały uwagi na dzieci albo faktycznie tiktoczek. Ale fakt, w pierwszej kolejności własciciel obiektu i ci co oddali go do użytku. Dramat.
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
20.05.2026, 19:52:13
  • 6
Boże przed chwilą weszłam na discorda na taki jeden serwer gdzie się ludzie łączą na voice xDDD I dołączył do mnie taki 19 latek i on do mnie od razu wypalił że jest fejmbojem i że lubi się ubierać w sukienki bo czuję się wtedy słodki xDDDDD

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung 20.05.2026, 20:01:27 via iOS
  • 0
@walicwasss: ja zawsze na furrasy trafiam. Zawsze.
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak
17.05.2026, 20:08:59
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung 17.05.2026, 20:21:06 via iOS
  • 11
@piotr_p0lak: rel, żadna się nie przyzna ale poród bywa wręcz upokarzający, ale jest jeszcze jedna ważna sprawa.
Ja wiem kiedyś było cienszko baby w polu rodziły i kopały Pyry do wieczora i na własnych nogach wracały z noworodkiem i wiadrem pyrów do izby, ok.

Ale dzieciaki były same sobie, jak były niegrzeczne to wpierd0l (nie twierdzę że to dobrze), nikt nie oceniał czy ta matka jest dobra czy niedobra bo
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung 17.05.2026, 21:03:06 via iOS
  • 3
@piotr_p0lak: a wiesz, że baby też mają takie myślenie? Po co czekać na zgodę lekarza po porodzie, co z tego że nadal Ci się goi kuciapa, chłop ma swoje potrzeby.
Szczytem było na madkowej grupie typiara pisała że ciąża zagrożona ale monsz nalega i komentarze że NO PRZECIEŻ MA POTRZEBY a poza tym dziecko w brzuchu lubi igraszki mamusi hihi
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung 17.05.2026, 21:25:06 via iOS
  • 1
@elena-mary: dlatego napisałam, że bywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung 17.05.2026, 11:58:50
  • 6
#eurowizja

Gdy się srasz, że Eurowizja jest upolityczniona a wynik jest zależny od tego kto kogo lubi, po czym znowu się strasz bo jakiś kraj nie dał nam wygrać choć tyle dla nich zrobiliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziobakPepe
DziobakPepe
17.05.2026, 11:17:09
  • 197
W obozach koncentracyjnych niema nic niezwykłego.
Nie mogę słuchać sugerowania że to co się wydarzyło podczas WW2 było następstwem tego co niemiecki naród ma w kulturze/genach a polacy tacy biedni, niewinni a jedyna różnica między polakami a niemcami jest taka że ci drudzy są zdecydowanie lepsi w samoorganizacji.
Ta sama stara k*rwa ze screnshota będzie ,,och och jacy straszni ci niemcy byli'' gdzie dodatkowy plus jest dla niemców za to że większość
DziobakPepe - W obozach koncentracyjnych niema nic niezwykłego.
Nie mogę słuchać suge...

źródło: obraz_2026-05-17_130919883

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung 17.05.2026, 11:21:56 via iOS
  • 199
@DziobakPepe: pójdzie stara p!zda do kosciulka i grzechy się wyzerują
  • Odpowiedz
lucian145
lucian145
lucian145
17.05.2026, 09:12:00
  • 16
Cale dzieciństwo byłem uciszany tekstem "dzieci i ryby głosu nie mają", a teraz na rodzinnych imprezach wszystkim o--------a, że jestem społecznie upośledzony, tylko milcze i nigdy nie przyprowadzilem dziewczyny. Na wigilii dla odmiany uslyszalem np. "daj głos" xD

Za 2 tygodnie ide na wesele niestety sie zgodzilem bo "tak wypada".
Eh moglem to olac i powiedziec ze nie ide ale moze nie jest za pozno. Chyba po prostu zjem obiad i wyjde
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung 17.05.2026, 09:13:47 via iOS
  • 0
@lucian145: zawsze słucham co dzieci mają do powiedzenia, żeby potem to zignorować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Eliade_z_Poznania
Eliade_z_Poznania
17.05.2026, 08:40:30
  • 1
Która forma mięsa zawiniętego w ciasto wariacie???

#jedzzwykopem #gotujzwykopem
EliadezPoznania - Która forma mięsa zawiniętego w ciasto wariacie???

#jedzzwykopem #...

źródło: HIdIhmnXgAADijH

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung 17.05.2026, 08:42:34 via iOS
  • 6
@Eliade_z_Poznania: czym się różnią pierogi od polish pierogi
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung 17.05.2026, 08:53:56 via iOS
  • 0
@Eliade_z_Poznania: to wybieram gejoza
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
17.05.2026, 08:40:06
  • 2
#eurowizja #ukraina

Nie kocham Ukraińców, ani tej miłości nie udaję (jak co po niektórzy)....

Ale wypominanie, że polska widownia dała im 12 punktów to wyraz nawet nie ksenofobii a głębokiego zidiocenia xD

Przecież w Polsce jest tylu Ukraińców, rodzin, kobiet z dziećmi, to na kogo mieli oni niby głosować? XD
kwiat_pustyni626 - #eurowizja #ukraina

Nie kocham Ukraińców, ani tej miłości nie uda...

źródło: 1000002906

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung 17.05.2026, 08:44:53 via iOS
  • 0
@kwiat_pustyni626: nie no na pewno to Polacy głosowali, przecież Polacy uwielbiają Ukraińców ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlaczego swój na swojego miałby głosować, to by było nie fair
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung 17.05.2026, 08:51:10 via iOS
  • 5
@kwiat_pustyni626: no generalnie moja pierwsza myśl była taka, że Ukraina może sobie fajnie podbić punkty, bo są rozproszeni po świecie, są w miarę zjednoczeni przez swoją sytuację polityczną i będą wspierać swoją kandydatkę bardziej niż polonia swoją
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung 15.05.2026, 09:35:10
  • 1
Mogłabym zrzucić parę kilo do lata, ale wtedy obniży mi się tętno, a przy niskim tętnie mam silne bóle głowy.
Mój organizm sam walczy o bycie spaślakiem eh #logikarozowychpaskow #dylematy #odchudzanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung
Autor
17.05.2026, 07:49:51 via iOS
  • 0
@GeraltRedhammer: wiesz co, byłam kiedyś u takiego pana, na to się chyba lekarz mówi. On skończył taką śmieszną szkołę - decymene? Jakoś tak. No i on generalnie w tej szkole się uczył o takich sprawach i teraz jak przychodzą do niego ludzie, którzy mają jakieś problemy ze swoim stanem fizycznym, to ten pan lekarz mecydyny mówi tym ludziom skąd te problemy mogą się brać.
Jest też coś takiego jak doświadczenie
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung
Autor
17.05.2026, 08:24:57 via iOS
  • 0
@GeraltRedhammer: przytycie nie było metodą na bradykardie tylko skutkiem ubocznym rzucenia papierosów, still przywaliłam 6 kg, więc to nie jest jakoś ponad miarę; po rzuceniu fajek naturalnie mi się tętno obniżyło (ok pierwszy miesiąc od rzucenia byłam nieustannie śpiąca, zmulona, wtedy to pierwszy raz poszłam do znachora, stwierdził, że to naturalne po rzuceniu i się unormuje). Po kilku miesiącach na wadze + 6kg i tętno wróciło „do siebie” czyli ok
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung 17.05.2026, 00:32:07
  • 0
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy spożyć jeszcze jeden sok chmielowy

  • Tak 70.6% (12)
  • Ok 29.4% (5)

Oddanych głosów: 17

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung
Autor
17.05.2026, 00:34:12 via iOS
  • 0
@Menasze: 2, ale bardzo ograniczam ostatnio, więc dla mnie to jak 6
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung
Autor
17.05.2026, 00:36:45 via iOS
  • 0
@Menasze: ostatni raz się zwierzałam z mojej mrocznej przeszłości na wypoku. Nie sądziłam, że ktoś w taki sposób to wykorzysta (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung
Autor
17.05.2026, 00:46:16 via iOS
  • 0
@Menasze: mam nadzieje, ze bez pomidorka? Juz sie w takie rzeczy nie bawię, nie zniosę tego znowu.
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung
Autor
17.05.2026, 01:03:27 via iOS
  • 0
@Menasze: na pomidorka to se trzeba zasłużyć, dla pana panie areczku tylko ogórek
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung
Autor
17.05.2026, 01:12:31 via iOS
  • 0
@Menasze: wiesz że bycze serca to w oryginale bycze jaja? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung
Autor
17.05.2026, 01:19:53 via iOS
  • 0
@Menasze: raz nie pedał, ale jak tam chcesz. Bez pomidorka to nie to samo.
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung
Autor
17.05.2026, 01:28:09 via iOS
  • 0
@Menasze: było nawet masełko, dla lepszego efektu, ale to już swego rodzaju perwersja
  • Odpowiedz
ViviennYoung
ViviennYoung
Autor
17.05.2026, 01:45:41 via iOS
  • 0
@Menasze: maslo jest tańsze ostatnio, a ja jestem kobietą biznesu
  • Odpowiedz
Patanou
Patanou
17.05.2026, 01:13:41
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung 17.05.2026, 01:15:39 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon
17.05.2026, 00:19:35
  • 4
Dziś siostrzeniec ma komunię. Nie idę. Powiedziałam to już wiele miesięcy temu, ale wczoraj temat i tak wrócił. G. zapytała, czy jednak nie pójdę. Powiedziałam, że nie. Usłyszałam, że szkoda, bo będzie się nudzić na obiedzie.
No i właśnie. Dla niej to kwestia nudy. Dla mnie to ryzyko silnego DPDR, mdłości i kompletnego rozregulowania w sytuacji rodzinnej. Zajebiście być mną, mieć ciało, które przy jakiejkolwiek bliskości reaguje tak, jakby było w zagrożeniu.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung 17.05.2026, 00:22:47 via iOS
  • 1
@poorepsilon: też nie popieram komunizmu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Vivien Young

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 12.12.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking