Czy stosowanie Epiduo (adapalen 0,1%) buduje tolerancje na retinol lub retinal i można później wystartować od jakiegoś większego stężenia jak sie kupi jakiś krem bez recepty z tymi retinoidami? #kosmetyki #uroda #dermatologia
@vvn81: @paniswiata: Na ten moment smarowałem już cała twarz 7 razy. Możliwe że troche wysusza i piecze w okolicach oczu. Oprócz tego na nosie jakby mniejsze wągry i żadnych nowych większych wyprysków.
Kilka lat temu na Canal Plus leciał serial Ameryka z lotu ptaka (Aerial America). Czy jest opcja oglądnąć to gdzieś z polskim lektorem lub napisami? #usa #podroze #seriale #telewizja #canalplus
Wyrzuciło mi kontrolki Abs i Asr tuż przed przeglądem technicznym a do mechanika niestety są terminy i zakładam że samochód przeglądu nie przejdzie? Jak dostane od diagnosty kwit że moge jezdzić przez 14 dni i naprawie usterke do tego czasu to jaka jest później dopłata żeby wbił mi pieczątke w dowód? #motoryzacja #przeglad
@Meens miałem w Golf V na szczęście padło dwa dni PO przeglądzie ( ͡°͜ʖ͡°) u mnie to był sterownik ABS/ESP, zimne luty, trzeba było oddać do regeneracji. Od tego czasu minął rok i wszystko śmiga.
Czy wykreślał ktoś ostatnio współwłaściciela pojazdu z dowodu rejestracyjnego? Wiem że trzeba zrobić zniesienie współwłasności. Czy potrzebna jest do tego stara umowa darowizny? #motoryzacja #wydzialkomunikacji #rejestracjapojazdu
Wie ktoś czy jak kupie konto VIP na 30 dni i dostane status zweryfikowany to po 30 dniach jak VIP się skończy będzie nadal możliwość rozpoczynania nowych rozmów? #datezone
@Felixu: To z-----i. Pewnie wcześniej każde konto mogło rozpoczynać jedną rozmowę dziennie to mogli to zostawić dla kont które chociaż raz wykupiły Vipa i mają status zweryfikowany. Ale chyba i tak będę musiał przeboleć te 60 zł bo jest tam taka jedna cicha z którą chce spróbować złapać kontakt.
Mirki. Goliłem się na dole Multigroomem i zaliczyłem takie zacięcie że mi się odechciało. Jest coś elektrycznego co ogoli na 1mm lub zero i nie zatnie? #golenie #trymer #golarka
Nie rozumiem nic z tych rachunków za prąd od #tauron czy jest możliwość płacić za zużycie miesięczne od 1 do 31 dnia miesiąca abym wiedziała za co i ile płacę ? Te ich faktury są mega niezrozumiałe. Jeśli natomiast chodzi o #oszczedzanie to jaka jest opcja na najniższe rachunki ? mam taryfę G11 bez elektryka czy jakoś tak :) #oszczednosci #prad #elektryka
Mirki. W piątek będę kupował laptopa w sklepie typu Media Markt, Media Expert. Na ten moment mam Acera który ma ponad 10 lat i jest bezawaryjny. Budżet to około 2600 zł. Kiedyś obiecałem sobie że już nigdy nie kupię laptopa bez podświetlanej klawiatury i w dodatku stwierdziłem że 16 cali to fajna alternatywa dla standardowego 15,6 i wielkiego 17,3 cala. W dodatku wole intela niż konkurencję. Wybór staje się więc mocno okrojony.
Mam taryfę Formuła Play na Kartę. Aktualnie po doładowaniu konta za np. 5 zł okres ważności połączeń wychodzących przedłuża się o 5 dni a okres ważności połączeń przychodzących o 65 dni. Czy są jakieś taryfy w których po doładowaniu konta przedłuża przychodzące i wychodzące bardziej? #play
Mirki. Jak wprowadzałem się do mieszkania to wynajmujący powiedział że nie ma potrzeby spisywać licznika od prądu bo rachunek przychodzi co drugi miesiąc i płaci się tyle ile się zużyło prądu przez ten czas. Jednak kiedy wysłał mi screena ze strony dostawcy prądu to widziałem że w grudniu zeszłego roku kiedy mieszkał tu jeszcze poprzedni najemca były dwie kwoty do zapłaty więc przypuszczam że ta druga to było wyrównanie za cały rok.
@Raul_Duke: Akurat tak się składa że zrobiłem zdjęcia licznika tylko że tam co chwile zmieniały się cyferki na wyświetlaczu i mam tych zdjęć z 8 i w sumie nie wiem które foto jest właściwe. @Silly_Alpaca: Niedługo będzie właśnie pół roku a jaki jest cykl faktur i kiedy zaczną generować się według mojego zużycia to nie wiem. Narazie próbuje ustalić z czym mam do czynienia.
#kosmetyki #uroda #dermatologia