Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Meens
Meens

Meens

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 492
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 486
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
Meens
Meens
Meens 08.08.2025, 16:07:36
  • 0
Golf 4 1.9 TDI 2002. Rano odpalił normalnie. Przejechałem 1,5 km i nagle zgasł. Od razu kilka prób odpalenia - najpierw trzymał 0 obrotów i nic a przy kolejnych próbach łapał 100 obrotów ale ostatecznie nie odpalał. Po 8h znowu trzymał 0 obrotów a przy kolejnej próbie znowu złapał 100 obrotów ale tym razem po chwili odpalił. Po minucie zgasiłem i kolejny raz odpalił już normalnie ale strach jechać. Czy ktoś ma
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meens
Meens
Meens
Autor
08.08.2025, 16:10:37 via Wykop
  • 0
@mkorsov: Paliwo i olej jest.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
08.08.2025, 16:19:08 via Wykop
  • 0
@monky: Kręcił ale było 0 obrotów. Przy kolejnych próbach obroty rosły do 100 ale ostatecznie nie odpalił.
@mkorsov: Jeszcze jakieś dwa tygodnie temu odpadła mi z podwozia plastikowa osłona chyba termiczna ale przecież to nie od tego?
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
08.08.2025, 16:29:02 via Wykop
  • 0
@monky: Jestem pewny. Więc wychodzi na to że silnik zaskakiwał ale ostatecznie nie odpalał.
@Michael_Jackson_: Gdzie znajduje się ten przekaznik? Czy warto go po prostu wyciągnąć przedmuchać i włożyć z powrotem?
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
08.08.2025, 16:58:13 via Wykop
  • 0
@monky: Może zaryzykuje i spróbuje dojechać do mechanika. Może te 10 km ujedzie.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
08.08.2025, 19:35:27 via Wykop
  • 0
@monky: @ondraszek: Dzięki Mirki. To pewnie przypadek ale najdziwniejsze jest to że samochód przez ostatni rok był na noc garażowany a ta awaria wyszła rano po trzeciej nocy pod chmurką.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
09.08.2025, 04:33:18 via Wykop
  • 0
@monky: @ondraszek A czy orientujecie się ile powinien kosztować taki czujnik i ile wyniesie mniej więcej robocizna? Czy dostęp jest trudny itp. Silnik to ten 100/101km.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
10.08.2025, 07:09:47 via Wykop
  • 0
@trzaichlac69: To nie to.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
10.08.2025, 07:11:49 via Wykop
  • 0
@monky: Samochód znowu odpalił więc rozgrzałem go i dojechałem 10 km do mechanika. Od razu powiedzieli że to pewnie czujnik wału ewentualnie jakieś przerwy w dostawie paliwa. Podpieli pod komputer i nie było żadnych błędów więc czujnik wału chwilowo odrzucili bo podobno napewno zapisałby się błąd bo to czujnik podpięty do silnika. Powiedzieli żeby narazie jezdzić skoro zaczął odpalać i że może to tylko moduł paliwa za 100 zł (może
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
11.08.2025, 07:01:21 via Wykop
  • 0
@trzaichlac69: Pewnie jakiś skrót myślowy z tym modułem. Możliwe że chodziło o przekaznik. Nie wiem czy pompa czy pompowtryskiwacze ale silnik to AXR.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
12.08.2025, 17:17:28 via Wykop
  • 0
@trzaichlac69: Nic nie słychać przy przekręceniu kluczyks na zapłon. Samochód na ten moment jezdzi normalnie. Dziwna sprawa.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
28.08.2025, 10:30:07 via Wykop
  • 0
@trzaichlac69: @monky: @ondraszek: Mireczki niestety po 3 tygodniach powtorka z rozrywki. Rano normalnie odpalil i przejechalem 8 km. Po 2h znowu normalnie odpalil i podjechalem 1 km i wrocilem. Po 5h odpalil normalnie ale zgasl po 100 m i nie chcial odpalic. Po kilku probach udalo sie i zauwazylem jedynie ze na wyswietlaczu pojawil sie chyba napis "Car" i dalej nie zdazylem przeczytac. Trzeba bedzie zostawic
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
28.08.2025, 12:05:11 via Wykop
  • 0
@trzaichlac69: Jak zlomowac jak odpalil i juz jezdzi normalnie. To musi byc jakas glupota tylko trzeba namierzyc co to. Bledu zadnego znowu nie pokazalo. Po prostu nagle dostaje odcinke i nie chce odpalic. Moze w ciemno wymienie ten przekaznik 109 bo to dam rade sam zrobic.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 08.08.2025, 18:24:58
  • 0
Czy w trakcie trwania ubezpieczenia OC można dokupić Assistance i od razu skorzystać z holowania z powodu awarii samochodu?
#assistance
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meens
Meens
Meens
Autor
08.08.2025, 18:28:47 via Wykop
  • 0
@Rozdeptany_Jez: Opłaci się to czy nie kombinować i dzwonić po lawete? Ewentualnie jakiś krótkoterminowy Assistance na potrzebe odholowania?
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
08.08.2025, 18:52:51 via Wykop
  • 0
@LuckyDice: Nie wiem czy laweta nie będzie kosztować czasami z 300 zł dlatego kombinuje.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
08.08.2025, 19:02:46 via Wykop
  • 0
@Rozdeptany_Jez: Potrzeba jest tylko taka żeby w granicach miasta odholować samochód 10 km do mechanika a czytam że laweta ponad 300 zł kosztuje.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 25.07.2025, 09:42:16
  • 0
Mireczki. Do mieszkania które wynajmuje przynależy miejsce w garażu podziemnym. Jeśli wynająłbym je komuś to byłaby z tego jakaś inba?
#wynajem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meens
Meens
Meens
Autor
25.07.2025, 09:47:52 via Wykop
  • 0
@telemach20: Nie wierze że żaden Mireczek tak nie kombinował. Może nikt się nie dowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 06.07.2025, 14:26:45
  • 0
Jakiej specjalizacji lekarz doradzi jak dawkować syrop Megace na przytycie?
#zdrowie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meens
Meens
Meens
Autor
06.07.2025, 15:11:22 via Wykop
  • 0
@radoskor3: Chodzi o problemy żywieniowe. Niska waga i brak apetytu.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
06.07.2025, 15:47:10 via Wykop
  • 0
@radoskor3: Raczej nie stosuje się go u chorych ludzi dlatego że ma poważne skutki uboczne a raczej żeby im pomóc i wychodzi na to że ich to nie zabija.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 06.07.2025, 14:02:42
  • 0
Mam za kilka dni konferencję na której muszę mieć włączoną kamerkę ale będę musiał z niej wyskoczyć na godzinkę. Są na to jakieś sposoby czy po prostu wyłączyć kamerkę? Często zdarzają się jakieś awarie podczas korzystania z tego?
#teams #microsoft
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meens
Meens
Meens
Autor
06.07.2025, 14:09:06 via Wykop
  • 0
@troglodyta_erudyta: W sumie nie dodałem że mogę być o coś zapytany.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 06.07.2025, 06:08:10
  • 1
Mireczki. Jest opcja zaoszczędzić 600 zł miesięcznie co w skali roku daje już fajną sumkę ale mieszkanie jest na ostatnim piętrze (tegoroczny blok) i bez osobnej sypialni. Od razu rzuca się w oczy to że jest tam założona klimatyzacja więc pewnie w lecie grzeje. Jakie jeszcze minusy takiego mieszkania? Słychać np. jak deszcz wali po dachu?
#wynajem #mieszkanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meens
Meens
Meens
Autor
06.07.2025, 06:32:16 via Wykop
  • 0
@Altar: Mieszkanie jest na 10 piętrze i winda oczywiście jest. Okna w sumie nie wiem ale raczej nie południe. Gości nie przyjmuje ale mam troche obawy o zapachy po gotowaniu bo jednak okap wszystkiego nie wyciągnie i o np. suszenie ubrań po praniu ale coś za coś.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
06.07.2025, 14:04:36 via Wykop
  • 0
@Altar: Kurde nie wykluczone jednak że okna od południa.
@paww: A ile godzin dziennie była włączona ta klima?
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 05.07.2025, 19:41:38
  • 0
Mam laptopa z Windows 7 i smartfona z Androidem 12. Będzie mi to działało na takich sprzętach? Dostałem jedynie identyfikator spotkania i kod dostępu.
#teams #microsoft
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
05.07.2025, 19:45:01 via Wykop
  • 0
@Meens: na lapku może webowa wersja ruszy, a na andku spokojnie
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 10.06.2025, 07:13:30
  • 1
Czy wie ktoś co to jest? Podobno rybik ale co to dziadostwo robi na balkonie kiedy na zewnątrz jest 8 stopni a podobno woli ciepło? To na zdjęciu ma 4 cm i zdarzają się też mniejsze czarne i szare.
#owady
Meens - Czy wie ktoś co to jest? Podobno rybik ale co to dziadostwo robi na balkonie ...

źródło: Foto

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meens
Meens
Meens
Autor
10.06.2025, 07:25:46 via Wykop
  • 0
@nilphilus: Niestety ale opanowały dwa bloki. Siedzą nawet pojedyncze sztuki na poziomie -1 w przejściu do garażu podziemnego. Takich dużych jest sporo i nie sposób się tego pozbyć bo ciągle przychodzi nowe.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 04.05.2025, 12:32:13
  • 0
Jeśli mam w bloku logoterme to jak sprawdzić zużycie ciepłej wody? W szafie na korytarzu jest tylko licznik zimnej wody i dodatkowo jakiś ciepłomierz ale to zdaje się nie ma nic wspólnego z ciepłą wodą.
#hydraulika #rachunki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meens
Meens
Meens
Autor
04.05.2025, 14:32:34 via Wykop
  • 0
@mopsik8787: Jak jeden wodomierz może liczyć zużycie ciepłej i zimnej wody na raz skoro te wody są w dwóch różnych cenach? I jak tu niby sie rozliczyć z landlordem w takiej sytuacji? Dziadostwo ta logoterma.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 04.05.2025, 12:44:10
  • 0
Jeśli mam Uop (pełny etat) i Uz (16h w miesiącu) od której nie odprowadzam składki chorobowej to powinienem podać dwa numery Nip do zwolnienia lekarskiego czy jeden? W pierwszym miesiącu chorobowego pieniądze wypłaca pracodawca to czy zus w ogóle się tym interesuje?
#l4 #praca
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-jg
darek-jg
04.05.2025, 12:47:05 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Meens
Meens
Meens 13.04.2025, 08:22:18
  • 1
Kurcze Mirki to już połowa psychoterapii CBT a ja czasami mam wrażenie że ciągle jesteśmy w lesie. Może jakiś nagły zwrot dopiero przede mną.
#psycholog #psychoterapia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
13.04.2025, 08:27:27 via Android
  • 0
@Meens nie jestem ekspertem i mówię tylko ze swojego doświadczenia - olśnienie potrafi przyjść znienacka po miesiącach "bycia w lesie". Tylko to też indywidualna kwestia czy to olśnienie przyjdzie po pół roku czy po 5 latach.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 13.04.2025, 08:03:13
  • 0
Warto suplementować DHEA jeśli poziom jest w dolnej granicy normy? Czy można narobić więcej szkód niż pożytku? Chodzi o osobe niecałe 32 lata.
DHEA-S - 178.00 ug/dl, norma: 160-449
#zdrowie #lekarz #medycyna #hormony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Szeryf
Pan_Szeryf
14.04.2025, 09:50:07 via Wykop
  • 0
@Meens: norma w twoim wieku to 120-520 µg/dL ale DHEA nie zablokuje ci przysadki więc bezpiecznie możesz spróbować
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 13.04.2025, 07:45:35
  • 1
Czy przy zakupie używanego samochodu warto uwzględnić że za kilka lat mają wprowadzić w mieście Sct i patrzeć na te normy Euro czy do tego czasu to wszystko padnie i nie zawracać sobie tym głowy?
#samochody #motoryzacja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
13.04.2025, 08:22:52 via Wykop
  • 2
@Meens: nie. Kupuj nawet i diesla 90r
  • Odpowiedz
WykopanyDzon
WykopanyDzon
13.04.2025, 09:40:48 via Wykop
  • 0
@Meens:

zalezy gdzie mieszkasz. czy w miescie gdzie ma byc sct. bo jak nie, to turystycznie i tak mozesz wiejac raz na kwartal do centrum warszawy czymkolwiek
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 13.04.2025, 04:53:26
  • 0
Mam umowę najmu na czas określony do 01.05 tego roku. Jest zapis "W terminie 7 dni od dnia ustania najmu, najemcy zobowiązani są do zwrócenia wynajmującemu lokalu mieszkalnego wraz w wyposażeniem w stanie niepogorszonym." - czy to oznacza że mogę zostać dodatkowo tydzień dłużej jeśli nie uda mi się spiąć terminów z kolejnym mieszkaniem?
Oraz zapis "Zwrot lokalu mieszkalnego wraz z wyposażeniem potwierdzony zostanie protokołem zdawczo odbiorczym sporządzonym przez strony." - problem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P_i_o_t_R
P_i_o_t_R
13.04.2025, 05:02:30 via Wykop
  • 0
W terminie 7 dni od dnia ustania najmu


@Meens: jak zwolnisz lokal do końca kwietnia to nie zapłacisz czynszu najmu i opłat za maj.
Jak oddasz klucze po majówce to płacisz za maj komplet opłat + czynsz najmu.
( ͡° ʖ̯ ͡°) zwykle tak to działa ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
kidi1
kidi1
13.04.2025, 05:33:11 via Wykop
  • 2
@Meens: @P_i_o_t_R Zwykle tak to działa w naszym kraju z dykty, że najemca zmienia zamki, nie płaci, mieszka za darmo i gónwo mu można zrobić nawet przez lata.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 01.04.2025, 18:57:31
  • 0
Jaką stronę, aplikację polecacie żeby poznać normalną dziewczynę i umówić się na spotkanie?
Próbowałem datezone ale okazało się że to pomyłka bo tam spotkania tylko sponsorowane.
#zwiazki #milosc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meens
Meens
Meens
Autor
01.04.2025, 21:00:44 via Wykop
  • 0
@vieniasn: @xGrahir: Przecież ludzie poznają się przez internet.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 01.04.2025, 10:29:12
  • 0
Jaką stronę, aplikację polecacie żeby poznać normalną dziewczynę i umówić się na spotkanie?
Próbowałem datezone ale okazało się że to pomyłka bo tam spotkania tylko sponsorowane.
#randki #randkujzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meens
Meens
Meens 16.03.2025, 07:46:14
  • 0
Też tak macie że po kilku dniach nie ma już w sumie do kogo pisać? W popularnych ciągle te same konta, w aktywnych praktycznie to samo a nowych zbyt wiele nie przybywa. Albo nie odpisują, albo próbują naciągnąć na kasę, albo spotkanie płatne (tutaj jest szansa trafić na takie co nie mają albo jeszcze nie mają konta na escortach). Miałem próbować erodate ale przypuszczam że będzie to samo. Poznać kogoś tak po
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meens
Meens
Meens
Autor
16.03.2025, 07:55:15 via Wykop
  • 2
@KladzSie: Celowałem głównie w konta bez zdjęć i nowe z nadzieją na jakieś zabłąkane dziewczyny ale i tutaj płatne.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
16.03.2025, 08:30:09 via Wykop
  • 1
@KladzSie: Nie wiem. Będę pytał na tagu o randkach.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 16.03.2025, 08:00:31
  • 0
Jeśli mam w pit do zapłaty 1 zł to trzeba robić przelew czy odpuszczają takie kwoty?
#urzadskarbowy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meens
Meens
Meens
Autor
16.03.2025, 08:27:58 via Wykop
  • 0
@potrzebie: A jak nie umorzą to co zrobią? Ile czasu im zajmie i ile będzie ich to kosztować zanim ze mnie ściągną 1 zł? Mam np. nieopłacony mandat sprzed pół roku i do tej pory nic się nie wydarzyło oprócz listu poleconego.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens 26.02.2025, 15:30:33
  • 0
Mam zestaw podtynkowy wc cersanit. Nie wiem dokładnie jaki to model. Czy po demontażu przycisku jestem w stanie samodzielnie naprawić taką usterke że po spłukaniu wody spłuczka napełnia się ponownie bardzo wolno bo chyba z 5 min? Czy trzeba do tego fachowca?
#hydraulika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meens
Meens
Meens
Autor
26.02.2025, 15:48:17 via Wykop
  • 0
@Smarek37: Około 4 lata. Raz na dwa dni coś tam zaskoczy i po spłukaniu napełni się jeden raz normalnie w kilkanaście sekund.
A takto po spłukaniu cały czas słychać odgłos kapania wody i trzeba czekać z 5 min.
  • Odpowiedz
Meens
Meens
Meens
Autor
26.02.2025, 21:23:19 via Wykop
  • 0
@Smarek37: A ten zawór napełniający musi być takiej samej firmy co zestaw podtynkowy czy są jakieś uniwersalne? I czy jest możliwość że da się ewentualnie naprawić ten stary zawór?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
  • Strona 3 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.10.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking