Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Larkin21
Larkin21

Larkin21

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5578
  • Znaleziska 1240
  • Mikroblog 4338
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 38

398

Pierwszy nowy radar w Polsce. Łapie za prędkość, pasy i rozmowy przez telefon

Pierwszy nowy radar w Polsce. Łapie za prędkość, pasy i rozmowy przez telefon

Drogówka ma nowe urządzenie. LaserCam 4 rejestruje nie tylko prędkość, ale także obraz. Dzięki temu nie ma wątpliwości, co do precyzji wskazania. Koniec z bataliami sądowymi?

Dziekan5
z
moto.wp.pl
dodany: 13.11.2017, 12:00:53
  • 96
  • #
    technologia
  • #
    motoryzacja
  • #
    radar
  • #
    mandat
  • #
    policja
  • #
    mzcars
Larkin21
Larkin21
Larkin21 13.11.2017, 17:53:44
  • 0
e no jak jest już jeden to od razu mi lepiej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

370

77 procent treści z Wikipedii napisał tylko 1 procent jej edytorów

77 procent treści z Wikipedii napisał tylko 1 procent jej edytorów

Grupa składająca się tylko z około 1300 osób publikuje większość treści, które trafiają na Wikipedię.(...) Wikipedia jest piątą najpopularniejszą stroną w Internecie. Codziennie odnotowuje ona około miliarda odsłon...

tomyclik
z
conowego.pl
dodany: 10.11.2017, 12:25:47
  • 116
  • #
    wikipedia
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    internet
  • #
    informacje
Larkin21
Larkin21
Larkin21 10.11.2017, 21:24:19
  • 10
całe życie wydaje Ci się, że na wikipedii jest wszystko, aż trafiasz na wykładowce, który udowadnia Ci, że nie ma tam nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2576

Sprawiedliwość dopada szeryfa lewego pasa!

Sprawiedliwość dopada szeryfa lewego pasa!

WRESZCIE ! Nadszedł czas, gdy w końcu jeden z szeryfów dostał nauczkę. Brawo dla Pana policjanta za reakcję. Pozdrowienia dla kierowców obwodnicy. Akcja od 0:50

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 09.11.2017, 11:27:05
  • 277
  • #
    polska
  • #
    szeryfdrogowy
  • #
    jazdanasuwak
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
Larkin21
Larkin21
Larkin21 09.11.2017, 14:04:05
  • 41
aż mi lepiej na serduszku, pozdrawiam cieplutko patrol policji (。◕‿‿◕。)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

514

Starsza pani dostaje kotka na święta

Starsza pani dostaje kotka na święta

a niewidzialny ninja kroi cebulę w tle

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 07.11.2017, 12:36:06
  • 63
  • #
    swiat
  • #
    koty
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    zwierzeta
Larkin21
Larkin21
Larkin21 07.11.2017, 18:53:28
  • 2
a mnie złapały mocne #feels co jak ja będę już miał tyle lat? Czy w ogóle będę miał tyle lat?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Larkin21
Larkin21
Larkin21 07.11.2017, 16:10:41
  • 1
Mirki, kategoria #motoryzacja przymierzam się do zakupu vw golf VI (aktualnie mam e46 i myślałem nad mocniejszą wersją, ale chora fascynacja golfem wygrywa ( ͡° ʖ̯ ͡°) ), wersja GTI 2,0 210 KM, DOHC, może jakiś mirek ma i podzieli się opinią, dobry wybór? czy warto rozważyć słabsze TSI? 40k pln to max kwota zakupu
#samochody #kupautozmikro
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lemansblue
lemansblue
lemansblue
07.11.2017, 16:50:20 via Android
  • 1
@Larkin21 40k na GTI? Zalezy z ktorego roku, ale raczej malo kasy na zadbany egzemplarz.
  • Odpowiedz
Paviarotti
Paviarotti
07.11.2017, 18:11:45
  • 1
@Larkin21: 40k mało, ogólnie można brać, większych wtop nie ma w tym aucie (GTI) ( ͡º ͜ʖ͡º) potencjał na zwiększenie mocy wzorowy, pełno pakietów u tunerów w zależności od głębokości portfela.
  • Odpowiedz

695

Польша. Интересные факты о Польше

Pokaż treści 18+

Польша. Интересные факты о Польше

Rosyjski filmik prezentujący współczesną Polskę, w którym autorzy pokazują nasz kraj lepiej niż postrzega to większość Polaków.

stawo73
z
youtube.com
dodany: 05.11.2017, 14:13:50
  • 245
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    promocja
  • #
    ciekawostki
Larkin21
Larkin21
Larkin21 05.11.2017, 19:20:34
  • 48
@robertK: no bez jaj, bez żadnego hejtu, ale skoro są ludzie dla których 3k na rękę jest mokrym snem to nie dziwię się, że ich sytuacja nigdy się nie poprawi
Larkin21
Larkin21
Larkin21 11.10.2017, 09:29:29
  • 1
Mirki, "zbyt uboga mieszanka" #bmw m43tu 1.9, sondy sprawne, przepływomierz nowy, odkurzacz szczelny. Szukać dalej nieszczelności, czy jakieś inne pomysły?
edit: bez lpg
#e46 #mechanika #mechanikasamochodowa #samochody #motoryzacja #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niezawodny
niezawodny
niezawodny
11.10.2017, 10:00:50 via Android
  • 1
@Larkin21 zobacz czy sonda oscyluje po nagrzaniu się silnika na wolnych obrotach lub po dodaniu gazu. Druga sprawa czy podczas jazdy czy, na postoju bla wywala. Zaworki evap często wpływają na takie coś jak się zablokuja w pozycji otwartej.
  • Odpowiedz
niezawodny
niezawodny
niezawodny
11.10.2017, 10:11:07 via Android
  • 1
@Larkin21 błąd hehe, przepraszam za telefon. Jakie masz korekty podczas jazdy i na postoju?
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 20.08.2017, 20:05:10
  • 3
Mirki, posiadam #bmw e46 niestety tylko 1.9 M43TU, jestem drugim właścicielem auta i przebieg to pewne 170k, przez co bardzo mi szkoda się z nim rozstawać, a i bardzo je lubię. Pytanie brzmi, czy jest sens i możliwość robić tu swapa na coś mocniejszego i jakie były by tego koszty, czy kupić coś mocniejszego, na oku mam golfa 6 gti/r (zupełnie inny samochód, ale mega mi się podoba)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitu120
pitu120
20.08.2017, 20:08:06
  • 2
@Larkin21: jest możliwość swapa. Chcę robić z tego samego silnika na 2.8/3.0. Wstępny koszt jaki otrzymałem za 2.8 od pewnego warsztatu we Wrocławiu to 4000 sprzęt + 2500zł robocizna. Po urlopie jadę do nich i chcę dogadać wszystko i robić.
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21
Autor
21.08.2017, 04:16:21
  • 0
@Kejran: pewnie masz racje, bo przy swapie jeszcze dochodzą sprawy z rejestracją? Jak wtedy z ubezpieczeniem? Chyba same problemy :/ a jak tu się rozstać z pierwszym samochodem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 15.08.2017, 20:25:29
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Francisco_dAnconia
Francisco_dAnconia
15.08.2017, 22:55:15
  • 0
@Prokurator1990: No chyba, że pójdzie do WOT. Tam marzenia stają się rzeczywistością (;
  • Odpowiedz
smieja_im_sie_pysie
smieja_im_sie_pysie
16.08.2017, 05:20:58
  • 0
@Francisco_dAnconia: xD
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 15.08.2017, 18:01:56
  • 1
napisy do Power to porzucili od 4 odcinka nowego sezonu?
#seriale
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21
Autor
15.08.2017, 18:17:39
  • 0
@zdzislawek: a do 3 odcinka tak dobrze mu szło, a czasem ciężko wyłapać ten ich googlowy slang ;/
  • Odpowiedz
zdzislawek
zdzislawek
15.08.2017, 18:20:04
  • 1
@Larkin21: Nawet nie wiesz jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem to początkowe tempo.
Ten sezon imo zaczął się słabo. Więcej prawa niż gangsterki (╯︵╰,).
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 12.08.2017, 08:49:58
  • 1
Mirki, czy jest ktoś w stanie sprawdzić mi #toyota #serwis #samochody taguje kilka innych marek dla pomocy, nie bijcie #bmw #mercedes #audi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larkin21
Larkin21
Larkin21
Autor
12.08.2017, 09:52:21
  • 0
@robertx: online informacje, nie chodzi mi o oględziny :p
  • Odpowiedz
heniek_lancuch1
heniek_lancuch1
heniek_lancuch1
15.08.2017, 09:02:48
  • 0
@Larkin21: podaj vin, mogę sprawdzić to co serwis o nim wie.
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 09.08.2017, 12:27:44
  • 9
Paczcie co przyszło z # rozdajo @Browin mają rozmach ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

#chwalesie #heheszki
Larkin21 - Paczcie co przyszło z # rozdajo @Browin mają rozmach ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ 

...

źródło: comment_AWxgm60NmdQPEzQ8g5pVlbMdwVgF1IYS.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Browin
Browin
09.08.2017, 12:46:00
  • 2
@Larkin21: Twoje domowe auto (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
farmaceut
farmaceut
09.08.2017, 13:30:22
  • 1
@Larkin21: Wow! Tobie to zestaw wyslali ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 07.08.2017, 19:20:24
  • 1
Mirki, taka sytuacja, że w #xiaomi mi5, nie działa #androidpay #android nfc włączone, portfel domyślny - androidpay, karta dodana i konfiguracja z potwierdzeniem zrobiona, a zbliżam do terminala i nic. Jakieś rady, albo sposób na sprawdzenie czy nfc działa?

#telefony #smartfon
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psposki
psposki
07.08.2017, 19:21:50
  • 4
@Larkin21: https://www.wykop.pl/wpis/25818871/#comment-91882119
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21
Autor
07.08.2017, 19:34:33
  • 1
@psposki: (。◕‿‿◕。) dziękuje
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 19.07.2017, 18:18:11
  • 1
Mirki, #bmw posiadam e46, 316i 1.9 105km M43TU B19, 170kkm, zalany jest total 5w30, to jest ok? taki olej był zalany jak go sprowadziłem i taki zalałem dalej, ale nie mam pojęcia jaki powinien być?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arturrow
Arturrow
19.07.2017, 18:23:34
  • 6
@Larkin21: do bmw nie ważne ile masz przelatane, lej tylko full syntetyk.
  • Odpowiedz
bidzej
bidzej
20.07.2017, 06:29:10
  • 1
@Larkin21: motul, liqui molly, millers...
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 30.06.2017, 14:20:58
  • 1
Mirki, trampki męskie lub uniskesy, lekkie, przewiewne, na płaskiej jak najcieńszej podeszwie, jakieś pomysły, modele? Dzięki
#modameska #buty #ubierajsiezwykopem #kiciochpyta

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
30.06.2017, 17:17:12
  • 1
@Larkin21: http://sklep.sizeer.com/converse-chuck-taylor-all-star-ii-meskie-buty-buty-lifestyle,plec,MM,B,BL,375266723.bhtml - nie mam, aczkolwiek bardziej przewiewnych chyba nie dostaniesz.

Ogólnie mało jest trampek przewiewnych, generalnie większość jest materiałowych. Są specjalne blokery stóp i wtedy w każdych będziesz mógł chodzić

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21
Autor
30.06.2017, 17:18:52
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol: zamówiłem polecane przez Mirka wyżej timbery, dodatkowe hilfigery i rush one, narazie się wstrzymam, dzięki!
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 26.06.2017, 18:37:55
  • 1
kod rabatowy na testosterone.pl? Wiem, że było coś od Bodalskiej i BB? ale jaki? :) #mikrokoksy #silownia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marjano
Marjano
Marjano
26.06.2017, 19:32:54
  • 1
@Larkin21: kod - Monika
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21
Autor
26.06.2017, 19:34:39
  • 1
@Marjano: poszlo na barbell, dzieki @bart_212:
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 17.06.2017, 20:14:24
  • 2
Mirki, rower SCOTT Speedster 60 za 1500 zł
czy
rower SCOTT Speedster 40 za 1999 zł
specyfikacje poglądowe, pic rl
#rower #szosa
Larkin21 - Mirki, rower SCOTT Speedster 60 za 1500 zł
czy 
rower SCOTT Speedster 40...

źródło: comment_SHwd57NNLu2Ojcjzldg4Ywb4jnOhMCns.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sargento
sargento
17.06.2017, 20:28:59
  • 6
@Larkin21: 40 jest dwie grupy wyżej.
  • Odpowiedz
Bialy_Mis
Bialy_Mis
17.06.2017, 20:42:59
  • 1
@Larkin21: > rower SCOTT Speedster 40 za 1999 zł

@Larkin21: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 14.06.2017, 18:36:13
  • 3
Mirki wiem, że truje dupe, ale przy zamówionym rowerze z UK zwrócili mi pieniądze i coś kręcili, ale do sedna, jest do sprzedania niedaleko coś takiego, warto? brać jak będzie w dobtym stanie? wart tych pieniędzy?
"Witam, sprzedam rewelacyjny rower szosowy marki Nakamura, model Pursuit Build 25. Specyfikacja : Rama aluminiowa, cieniowana,rozmiar 54 cm. Klamkomanetka. Widelec karbonowy. Przerzutki Shimano 105. Hamulce marki Tektro, Koła RS10, opony Continental Grand Prix 23 mm (
Larkin21 - Mirki wiem, że truje dupe, ale przy zamówionym rowerze z UK zwrócili mi pi...

źródło: comment_pry4n6AGwYDTTHC7GrenkTBLiwrbiR6c.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortal84
Mortal84
14.06.2017, 20:37:32
  • 1
@Larkin21: Nie mogę patrzeć na ustawienie kierownicy... (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
niewidzialna_reka_wolnego_rynku
niewidzialna_reka_wolnego_rynku
niewidzialna_reka_wolnego_rynku
14.06.2017, 20:46:53 via iOS
  • 2
@Mortal84: To popatrz na siodełko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 10.06.2017, 07:00:00
  • 2
Mirki #rower #szosa oferta promocja
Wersja na osprzęcie Sora 430 gbp z transportem do Polski
Wersja na osprzęcie Tiagra: 530 GBP z transportem do Polski,
a ja się kompletnie nie znam na rowerach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
warto? i która opcję lepiej wybrać, czy nie warto i lepiej coś w Polsce?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skydancer
skydancer
10.06.2017, 07:15:04 via Android
  • 1
@Larkin21 To jest moim zdaniem świetna cena, bierz wersję z Tiagrą. Mam te same koła w swoim rowerze i są nie do zajechanaia, po 6000km miejskiej jazdy nadal toczą się jak nowe. Na plus także korba że sztywną osią. Hamulce średnie, ale kupisz sobie w Polsce szczęki BR-4700 za 160zł i wymienisz.
  • Odpowiedz
GratisAgd
GratisAgd
GratisAgd
10.06.2017, 10:33:02
  • 1
@skydancer: w tribanie korba jest na hollowtech więc chyba zintegrowana
  • Odpowiedz
Larkin21
Larkin21
Larkin21 04.06.2017, 20:00:37
  • 1
Mirki, szukam #rower na początku chciałem coś typu mtb, ale jednak bardziej skłaniam się do #szosa czy jest możliwość kupić coś sensownego, nowego do 2k? Szukać w używkach, czy budżet ogunie za mały? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Np coś takiego cebula jest warte uwagi?
Facet, 180 cm, okolo 90kg z tendencją wzrostową, rower ma służyć jako forma cardio na przejażdżki 30-50km
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BorSon
BorSon
BorSon
04.06.2017, 20:11:29
  • 2
@Larkin21: nowy triban 520 lub huragan 2 2017
  • Odpowiedz
t.....1
t.....1
konto usunięte 04.06.2017, 21:40:44
  • 2
@Larkin21: https://www.merlincycles.com/felt-f95-road-bike-2016-93855.html
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Strona 21 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.02.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.06.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking