Ale tu same leszcze, trzymaja rok jakieś śmiecie jak LUNR, a gdy zaczyna rosnąc to na pierwszej podbitce wyskakuja jak obsrance. Niestety nigdy sie nie dorobicie, trzeba dawac zyskom rosnac, a nie s--------c przy 20% zysku lol. #lunr #gielda
# pkpcargo Czy ktos z was ma tego smiecia? Siedze na nim od dobrych kilku lat. Obecnie kibel xd Zakup z czasow gdy łudziłem sie, że analiza techniczna moze miec zastosowanie xd
W skrócie, Strategy skumulowało rezerwy 1,4 mld dolarów na wypłatę dywident przez 21 miesięcy. Więc w teorii i w zamyśle przynajmniej przez 21 miesięcy nie powinni sprzedawać bitków. A jak będzie w rzeczywistości na wypadek mocniejszego jebnięcia, zobaczymy w praktyce. Jakby zaczęli się wyprzedawać to by mogła wejścia mega panika i hodlerzy jak zwykle by wygrali, bo kupiliby tanio. Gdy bitcoin wzrośnie to stajemy się majętniejsi. Win-win sytuacja. Dla hodlerów nie da
Wykopki, wracam właśnie od dziadka Andrzeja, dzisiaj ma imieniny prawie 90 letni wspaniały człowiek. I jak się okazało od roku członkowie mojej rodziny obiecują że naprawią mu gramofon, który był całym jego światem, od kiedy pamiętam w jego mieszkaniu rozbrzmiewała muzyka klasyczna, ale do tej pory nikt tego
#gielda rok temu zainwestowałem na giełdzie 10k PLN kupiłem jakieś tam akcje typu nVidia bitcoin Microsoft i po roku jestem 300 zł w plecy.. coś to słabo..na lokacie bym miał 6% zysku czyli 600 zl.. co ja robie źle? Co kupić żeby sobie rosło spokojnie a nie żebym tracił
Dokupiłem rheinmetall także jutro koniec tej wojny, Zelensky będzie się ściskał z Putinem, a Trump będzie bił brawo w tle, a ja będę odbierał pokojowego nobla #gielda
Mireczki jestem nowy jeżeli chodzi o xtb. Wytłumacz ie mi czemu od 2 dni (piątek i dzisiaj) nie mogę kupić akcji amerykańskich. Mam ustawione zlecenie ale mam je ciągle oczekujące a jak wchodzę w dana firmę to pokazuje że rynek jeszcze nie jest otwarty. Ktoś wytłumaczy osobie z 10iq czyli mnie czemu tak jest? Z góry dzięki! #xtb #gielda
Bardzo mnie cieszy, że Tomeczek jak przystało na prawdziwego mężczyznę w końcu zaczął grać na CFD, a nie nas tu jakąś gejozą z obligacji zamęcza #gielda
@JanLaguna: tak pisał? Może nie doczytałem. Wiem o tej firmie tyle że im się z dzisiejszą technologia lądownik przewrócił na księżycu, a 66 lat temu komu innemu się nie przewrócił.
Obecnie inwestycja w LUNR to - 300 000 zł. Kupiłem skropmnie po cenie 7,98$ kolejną paczkę. Czekamy na LTV, bo jak nie wpadnie to zrzuca jeszcze. Choć cena robi się kusząca
Chiny i Iran zawarły tajny pakt "ropa za broń". W ramach tej współpracy, Teheran, objęty międzynarodowymi sankcjami, otrzymał rzekomo od Chin zaawansowane systemy obrony przeciwlotniczej HQ-9.
Czy jest tu jakiś dobry człek który wyjaśni dla opornego na wiedzę działanie wykrywacza Garrett pro 400i? Chodzi mi głównie o to czy kopać jeśli sygnał jest mocno nie jednoznaczny a ID skaczę od 1 do 90, jak domniemam to pewnie w większości śmieci albo mineralizacji gleby, ale często szukam na plażach które są zaśmiecone i musiałbym odpuścić większość sygnałów. Ktoś mówił że jeśli choć chwilę wskazuję kolor to
Kopać. Dyskryminacja żelaza wyłączona, jak jest sygnal mieszany żelazo-kolor to ja nie kopie raczej, bo najczęściej to skorodowane żelazo. A kapsle biją zwykle jak monety także ciężko odróżnić :)
7-latek z warszawskiego Ursusa nie żyje. Chłopiec w niedzielę wieczorem jadł żelki. Najprawdopodobniej zasnął, mając je w buzi i w nocy się nimi zadławił. Gdy rano rodzice weszli do pokoju dziecka, już nie oddychało. Gdy ratownicy przyjechali na miejsce, walczyli o jego życie przez godzinę.
wczoraj byl u mnie agent ubezpieczeniowy i namawia na ubezpieczenie na zycko. W zwiazku z tym ankieta.
umowa na 15 lat, pozniej juz wieksze ryzyko dla ubezpieczyciela to skladki wyzsza, no i argumentuje tym ze pozniej juz dzieci pelnoletnie to nie bedzie to takie istotne. ubezpieczenie dla mnie i zony na 400k plus od chorob i nnw.
Ubezpieczenie na zycie czy inwestycja w perspektywie 15/20 lat
W którym roku kupiłeś swoje pierwsze akcje/etf na giełdzie