Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Aawlub

Aawlub

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 642
  • Znaleziska 102
  • Mikroblog 540
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
Aawlub
Aawlub przedwczoraj, 09:03:05
  • 0
euroseas $esea wydaje się fajną rozwijającą się spółką, interesuje się już dłuższy czas, ma ktoś może? #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasiak
tomasiak
przedwczoraj, 09:06:56 via Wykop
  • 1
@Aawlub: https://wykop.pl/wpis/82396961/gielda-znalazlem-perelke-kto-ma-uszy-niechaj-sluch

@gosciu82 +100
#gielda Znalazłem perełkę. Kto ma uszy niechaj słucha:
EUROSEAS Ltd. to spółka zarządzająca kontenerowcami kontrolowana przez grecką rodzinę Pittas.
Spółka formalnie zarejestrowana na Wyspach Marshalla operuje w Grecji.
Notowana jest na NASDAQ.

Kluczowe informacje:
więcej
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax
03.06.2026, 10:26:06
  • 12
#gielda Jak wyglądam podczas podjadania sobie trochu #cdprojektred
Nybbax - #gielda Jak wyglądam podczas podjadania sobie trochu #cdprojektred

źródło: 1000004256

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 03.06.2026, 10:31:29 via iOS
  • 3
@Nybbax: żebyś nie skończył jak on xd
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
28.05.2026, 22:48:24
  • 13
p------e, od dzisiaj jak pomaranczowa malpa mowi zeby kupowac to straight out kupuje, intel, micron, dell, what else

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 29.05.2026, 06:16:29 via iOS
  • 1
@Glupiii: nie mówił coś o palantir ostatnio? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Frank_Parker2
Frank_Parker2
28.05.2026, 16:43:21
  • 14
A
M ogłem
D okupić

W zimie 24/25 byliśmy męczennikami ale Pani Lisa wynagrodziła
#gielda #amd #meczennicyamd
Frank_Parker2 - A
M ogłem
D okupić

W zimie 24/25 byliśmy męczennikami ale Pani Lisa ...

źródło: b1bde77a3315bc124afe3bf799df03eff4d4c1f2

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 28.05.2026, 18:19:09 via iOS
  • 0
Ja trzymam dalej, 130 pierwszy zakup, 220 średnia, ale też po drodze oddałem 3/4 a te trzymam do 1000 xD
  • Odpowiedz
t.....3
konto usunięte 28.03.2026, 17:14:20
  • 15
#gielda Do zobaczenia 15% nizej na SP500.

Na typowych spółkach mniejszych to z 40% niżej będzie.
t.....3 - #gielda Do zobaczenia 15% nizej na SP500. 

Na typowych spółkach mniejszych...

źródło: obraz

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 28.05.2026, 17:19:01 via iOS
  • 5
XDD
  • Odpowiedz
milpl
milpl
28.05.2026, 10:10:55
  • 14
#gielda Posty o cyberpunku uświadomiły mnie ze premiera wiedzmina 4 bedzie w 2028 ale grac sie bedzie dało 2030-2032.

Dziwić się że spada?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 28.05.2026, 10:20:18 via iOS
  • 0
Głos rozsądku
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
26.05.2026, 15:39:13
  • 10
#gielda

Grubasy z stabilizacją finansową się bawią i zarabiają. A prosty chłop jak ja patrzy na pasek wypłat sprzed roku najniższa krajowa + 300zł. Co z tego że zrobiłem 150% na spółce jak to grosze wychodzą na paliwo maksymalnie XD

Chcę być bogaty już!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 26.05.2026, 15:59:47 via iOS
  • 1
@KjatanSveisson: spokojnie, ja też w g---o robocie za 5k a na gieldzie od 2-3lat 300k zrobiłem xD może też ci się uda, trzymam kciuki
  • Odpowiedz
hrabia_ponimirski
hrabia_ponimirski
26.05.2026, 10:17:53
  • 93
Ten tag zamienił się w kompletny śmietnik.

#gielda
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 26.05.2026, 10:21:34 via iOS
  • 3
@hrabia_ponimirski: Też tak uważam
  • Odpowiedz
BenAli
BenAli
25.05.2026, 12:42:26
  • 24
Tag #gielda był ciekawszy, gdy nie był taki popularny, bez tej tony bezbeckich żartów.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 25.05.2026, 13:39:52 via iOS
  • 1
@BenAli: +1
  • Odpowiedz
a.....u
a.....u
konto usunięte 23.05.2026, 14:22:29
  • 2
#gielda nawet jakby mi płacili 100mln$ rocznie to bym nie chciał być CEO Pltr
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 23.05.2026, 17:29:48 via iOS
  • 0
@ajonku: Dlaczego?
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
22.05.2026, 14:24:35
  • 7
ALE LECI, NVIDIA W STRACHU #gielda
StdPtr - ALE LECI, NVIDIA W STRACHU #gielda

źródło: 1000008212

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 22.05.2026, 14:45:34 via iOS
  • 0
@Skipi1111: Raz się tutaj o niego pytałem, to odradzali xDD
  • Odpowiedz
CebulaNaDnieOceanu
CebulaNaDnieOceanu
CebulaNaDnieOceanu
06.03.2021, 15:39:27
  • 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 22.05.2026, 08:54:22 via iOS
  • 0
Wtf wyświetlił mi się ten post wallu, jak tam trzymasz dalej?
  • Odpowiedz
Aawlub
Aawlub 22.05.2026, 08:54:33 via iOS
  • 0
@CebulaNaDnieOceanu:
  • Odpowiedz
WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
14.05.2026, 10:30:43
  • 3
#gielda

Panowie, u mnie tak:

Dino - 0 akcji
Intel - 0 akcji
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 14.05.2026, 10:33:53 via iOS
  • 7
@WykopekNaPolEtatu: nie możliwe, tu każdy poważny inwestor ma dino
  • Odpowiedz
Jamniki2
Jamniki2
14.05.2026, 06:32:27
  • 16
Modle sie o korektę taka 20% nasdaka nie po to, żeby dokupić tylko zeby wyczyściło tag z tego spamu ehh #gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 14.05.2026, 08:08:25 via iOS
  • 0
@Jamniki2: Też mnie ten spam irytuje ale co poradzić, podniecają się dino czy innym gównem a wartościowe posty giną w tym szambie
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
05.05.2026, 14:47:40
  • 16
Normalnie mam fomo jak na to wszystko patrzę :(

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 05.05.2026, 15:07:13 via iOS
  • 1
@Herm1t: Też zostałeś na peronie? :/
  • Odpowiedz
Goronco
Goronco
04.05.2026, 16:35:15
  • 3
#pltr #palantir #gielda
Ale będzie kwik wieczorem, że nie kupiliście po obecnej cenie xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 05.05.2026, 11:04:55 via iOS
  • 0
@Goronco: ile masz akcji?
  • Odpowiedz
Aawlub
Aawlub 05.05.2026, 14:23:11 via iOS
  • 0
@Goronco: Kozak, ja oddalem 700 przy 60 kupowane po ok 14 xD ale potem odkupiłem i tak to sie kręci, dziś mam 150 chyba
  • Odpowiedz
dran2
dran2
05.05.2026, 11:32:53
  • 11
Garmin skopał updejta map i zcegłował tysiące urządzeń xD

https://forums.garmin.com/sports-fitness/cycling/f/edge-840-series/435572/saving-diagnostics-boot-loop-after-map-update-2026-10#pifragment-1290=12

#garmin #szosa #bieganie #gravel
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 05.05.2026, 12:19:21 via iOS
  • 0
@dran2: dobrze wiedzieć mam akurat 840
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
24.04.2026, 15:15:15
  • 6
Pamiętam jak rok temu ludzie z tagu sprzedawali AMD ze stratą po 120-130 XDD #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 24.04.2026, 15:30:20 via iOS
  • 0
@StdPtr: też to pamiętam j----e lamusy, płakali że nigdy nie dotkną techów z usa jak żółty cła ogłaszał
  • Odpowiedz
ToJestNiepojete
ToJestNiepojete
24.04.2026, 08:40:17
  • 4
#gielda O k---a, AMD na pre $327. Myślałem, że przy $275 był szczyt i sprzedałem xD Oby zjechał srogo po wynikach.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 24.04.2026, 08:59:24 via iOS
  • 0
@ToJestNiepojete: paper hands, też oddałem z 30% ale karawana jedzie dalej xd
  • Odpowiedz
bar125
bar125
24.04.2026, 06:06:31
  • 39
Nie wrzucajcie już tych screenów z Intelem i AMD


#gielda
bar125 - Nie wrzucajcie już tych screenów z Intelem i AMD
SPOILER
#gielda

źródło: dcf8ff66b0475f8b8f3e8ee29396d42b8b5ffdb3929ba228c3276a00164378f3

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aawlub
Aawlub 24.04.2026, 07:49:43 via iOS
  • 0
@bar125: hehe 106 pierwszy zakup, 175 średnia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 30.09.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking