Nie mam IKE. Wydaje się fajne, ale z drugiej strony ciężko mi wyobrazić sobie, że nie będę w różny sposób manewrował pieniędzmi przez najbliższe 35 lat by to miało jakies większe znaczenie. Też nie chce mi się wierzyć, by podatek belki w takiej formie jak obecnie utrzymał się przez kolejne 35 lat. Być może za 35 lat przestanie mieć to znaczenie bo belka już nie będzie istnieć.
Myślę jednak, że może spoko
Myślę jednak, że może spoko
















#kryptowaluty
@chanoja: Ty krachu nie widzialeś