Aktywne Wpisy

jmuhha +253
Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal zwycięża a Kubica zdobywa pole position w Kanadzie. Masz 10 lat i całe życie przed sobą 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
źródło: 1000028528
Pobierz
rebelyell +213
źródło: 1000012290
Pobierz




Do nowej chałupy kupiłem dwa lata i 3 tygodnie temu AGD do kuchni firmy Amica chociaż żona chciała innej firmy, no ale ubzdurałem sobie że trzeba wspierać polską przedsiębiorczość. Piekarnik, mikrofalę, zmywarkę i płytę, lodówka na szczęście z tej firmy mi nie pasowała. W piekarniku 3 miesiące przed końcem gwarancji spaliła się grzałka, pewnie by się spaliła zaraz po gwarancji ale żona piecze ponadprzeciętnie dużo, a dzisiaj 3 tygodnie po gwarancji ducha wyzionęła pompa zmywarki.
Pralki, lodówki, suszarki, tv mam samsunga, ponad 10 lat mają i serwisu nie widziały.
Oświadczam że ostatni raz kupiłem to g---o, pozdrawiam akcjonariuszy firmy AMICA
@KalifPL: To można jeszcze próbować wyprostować. Na zgłoszenie wady z tytułu rękojmi masz 1 rok od czasu jej wykrycia. Nie ma znaczenia, że minęło już 2 lata od zakupu. Nawet jak minęło 23 miesiące, to dalej masz rok czasu na zgłoszenie wady u sprzedawcy. (tylko musisz zaznaczyć, że usterka wystąpiła przed wygaśnięciem odpowiedzialności sprzedawcy). Będzie to trudniejsza przeprawa niż normalny
@KalifPL: niedawno pralka rodziców padła po 28mc a mało piorą
panel sterujacy 700zł za jeden z podstawowych modeli :)
Po nastu latach wymienili Amikę bo plastik zżółkł i zaczynało wołać łożysko.
@KalifPL: