Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JRT98
JRT98

JRT98

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 60
  • Znaleziska 11
  • Mikroblog 49
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Maurry
Maurry
18.04.2026, 07:59:19
  • 208
Może małego wkręta w felgę? ( ͡° ᴥ ͡°)
#mechanikasamochodowa
#heheszki
Maurry - Może małego wkręta w felgę? ( ͡° ᴥ ͡°)
#mechanikasamochodowa 
#heheszki

źródło: 1000013833

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JRT98
JRT98
JRT98 08.05.2026, 18:46:13 via Wykop
  • 0
@Afrobiker: akurat tutaj to niewiele dalej tym kluczem reguluje się zbieżność na drążkach
  • Odpowiedz
razor172
razor172
29.04.2026, 11:15:25
  • 0
#diagnostykasamochodowa #samochody #mechanikasamochodowa

Polecicie jakiś interfejs diagnostyczny do 2000 zł? Szukam czegoś dla ojca więc musi być po polsku, po pracy często coś przy autach dłubie.

Wstępnie myślałem o:
https://mythinkcar.com/products/thinkcar-thinkscan-689bt-bidirectional-scan-tool
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JRT98
JRT98
JRT98 08.05.2026, 18:31:31 via Wykop
  • 0
@razor172: thinkcar z aplikacją thinkdiag. 500zl,.ewentualnie wyższy model. Nie ma sensu drozezych. Robi nowe auta i ma multum opcji, ktorych tata nawet nie użyje.

https://allegro.pl/oferta/interfejs-thinkdiag-thinkcar-2026-pelna-licencja-12-miesiecy-adapter-15219232828

W tym co podeslales masz to samo tylko placisz za urzadzenie. Tu uzywasz posiadanego już urzadzenia- telefonu.
Ogolnie polecam tą firmę
  • Odpowiedz
Tomekv23
Tomekv23
Tomekv23
06.05.2026, 21:36:32
  • 0
Cześć mirasy, ford fiesta mk7, problem z klapami nawiewu a dokładniej z ich sterowaniem, mianowicie jest tam silniczek jak na zdjęciu, jednego razu przestał się regulować kierunki nawiewu, dostałem sie do silniczka i zauwazyłem ze jego ramie jest pęknięte, zamówiłem nowe ramie, wymieniłem i działa, ale z jakiegoś powodu silniczek próbuje cały czas wyjechać poza zakres ustawiając nawiew na szybe, zaczyna się siłować z tym białym ogranicznikiem i po około 5 sekundach
Tomekv23 - Cześć mirasy, ford fiesta mk7, problem z klapami nawiewu a dokładniej z ic...

źródło: d3f6a824487a86d42bf75b7af403

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JRT98
JRT98
JRT98 08.05.2026, 18:19:51 via Wykop
  • 0
@Tomekv23: skoro na nowym jest to samo to sprawdzałeś wiązkę i sygnał, który idzie do silniczka? Podmieniłeś panel klimatyzacji?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking