Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JC97

JC97

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9833
  • Znaleziska 1234
  • Mikroblog 8599
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 6

24

Rząd ujawnia szczegóły SAFE. Pioruny, Raki i wiele więcej.

Rząd ujawnia szczegóły SAFE. Pioruny, Raki i wiele więcej.

W zakładach PIT-RADWAR w Kobyłce przedstawiciele rządu, MON, Sztabu Generalnego i Agencji Uzbrojenia zaprezentowali wybrane projekty, przeznaczone do realizacji z programu SAFE. ~ 167 MLD

H_Moody
z
defence24.pl
dodany: 27.02.2026, 10:11:33
  • 29
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    wojskopolskie
  • #
    armia
  • #
    polityka
JC97
JC97 27.02.2026, 10:55:47 via Wykop
  • 4
@H_Moody: Tam gdzie zawsze - w urojeniach pisowców.
WitStwosz12
WitStwosz12
20.02.2026, 11:16:22
  • 0
#samochodyelektryczne
Mirasy, czy ktoś wie jaki plany ma polski Orlen na support kart RFID roamingowych? Z tego co rozumiem to aktualnie nadal bez wsparcia? Całkiem spoko wygląda ich coverage przy autostradach więc zastanawiam się czy planują to udostępnić poza swoją appką.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 24.02.2026, 12:38:33 via Wykop
  • 1
@WitStwosz12: Nie ma takich planów na ten moment.
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
17.02.2026, 13:21:17
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 17.02.2026, 13:28:30 via Wykop
  • 3
@straszny_cham: Elokwentna wypowiedź. Przekonał mnie, zwłaszcza tym, żeby się douczyć podczas gdy nie jest nawet pewien jak nazywa się program, o którym mówi XD
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
17.02.2026, 13:22:55
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 17.02.2026, 13:27:07 via Wykop
  • 11
@Tom3kt: Niech ułaskawia, będzie to oznaczało, że typ dostał wyrok, a już bardziej dobitnego przykładu na chronienie dup partyjnych przydupasów nie będzie. Serio nie wiem co takiego złego widzicie w tym sceniariuszu.
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
16.02.2026, 20:50:22
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 16.02.2026, 20:51:09 via Wykop
  • 8
@Aldona_Lipska: Raczej tak, bo mogło wylosować jednego z setek pozostałych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Logan00
Logan00
14.02.2026, 18:57:24
  • 379
#polityka ale się zesrały mariusze z brajton pod tym wpisem xD
#kanalzero
Logan00 - #polityka ale się zesrały mariusze z brajton pod tym wpisem xD
#kanalzero

źródło: 9569

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 14.02.2026, 22:37:31 via Wykop
  • 4
XD, to Aśka nie czyta komentarzy pod filmami? XD


@jabbababba: Aśka albo jest głupia, albo bardzo dobrze udaje, tak samo jak tłumaczyła, że jak kilkukrotnie zapraszali Brauna to nie wiedzieli, że jest odklejonym trepem.
  • Odpowiedz

538

Dług rośnie, rating zagrożony? Polsce zaczyna kończyć się czas

Dług rośnie, rating zagrożony? Polsce zaczyna kończyć się czas

Trajkovic zwrócił uwagę na bezprecedensową sytuację: po raz pierwszy, odkąd agencja analizuje polską gospodarkę, nie widać perspektyw na ustabilizowanie długu publicznego nawet w średnim terminie.

ssakul
z
money.pl
dodany: 14.02.2026, 17:22:58
  • 252
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
JC97
JC97 14.02.2026, 22:33:29 via Wykop
  • -2
Prości ludzie tak mają, że kredyt utozsamiają z czymś za darmo i banki o tym też wiedzą.


@mname: Prości ludzie to w każdym kredycie widzą zło, nie rozumiejąc, że kredyt o odpowiednich parametrach może być fantastycznym narzędziem do wzbogacenia się.
w.....E
w.....E
konto usunięte 13.02.2026, 22:43:26
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 13.02.2026, 22:46:17 via Wykop
  • 6
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Żeby było śmieszniej Tuskowi akurat zwinęli Lexusa, więc jako jeden z pewnie niewielu nie jeździ niemieckim prywatnie.
  • Odpowiedz
danob99
danob99
danob99
13.02.2026, 09:43:14
  • 2
#polityka
Ahh teraz przypomina mi się PIS sprzed 2015 roku. Antypolscy zdrajcy.

https://nuclear.pl/wiadomosci,news,13111801,0,0.html
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 13.02.2026, 09:58:58 via Wykop
  • 0
@danob99: Bez przesady, w sejmie są jeszcze ludzie od Brauna.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
13.02.2026, 00:50:06
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 13.02.2026, 01:26:33 via Wykop
  • 22
@Promilus: Bierz z Amazona, inaczej pomarańczowy pan będzie zły.
  • Odpowiedz
Vaclav
Vaclav
11.02.2026, 20:40:22
  • 5
Jakub Wiech podał informację, że w grudniu '25 zarejestrowano więcej samochodów elektrycznych niż spalinowych (w UE).

Wydaje się dziwnie podejrzane?
Bo to kłamstwo. Na wykresie który zamieścił, do 'elektryków' zaliczone są wszystkie zwykle hybrydy - takie jak Corolla z silnikiem spalinowym 1.8.
Informacja uzupełniająca w komentarzu.

#motoryzacja #ekoterroryzm #manipulacja #klamczuch #samochodyelektryczne
Vaclav - Jakub Wiech podał informację, że w grudniu '25 zarejestrowano więcej samocho...

źródło: 1000008710

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 11.02.2026, 22:14:35 via Wykop
  • 4
@Vaclav: To nie jest wina Wiecha, że nie rozumiesz co znaczy "samochód benzynowy".
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
11.02.2026, 20:20:21
  • 170
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000036438

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 11.02.2026, 22:00:00 via Wykop
  • 0
@badreligion66: Nie no, tu już przesadził.

Skok na IKEA został udaremniony, dlatego chłop musi próbować innych ścieżek.
  • Odpowiedz
fevo
fevo
11.02.2026, 15:50:20
  • 14
#f1 Pół stawki ma czarno-białe logo

A mówili, że będą ułatwiać nowym pokoleniom kibiców oglądanie
fevo - #f1 Pół stawki ma czarno-białe logo

A mówili, że będą ułatwiać nowym pokoleni...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 11.02.2026, 16:17:31 via Wykop
  • 2
@fevo: Ciężko wymusić na zespołach kolor logo, którego nie używają inni.
  • Odpowiedz
WLADCA_MALP
WLADCA_MALP
10.02.2026, 17:09:28
  • 2
#hotwheels #diecast #zdjeciatarzana #lego

A co myślicie o tych zestawach? Ogólnie polecam cena/jakość (szczególnie NSX'a) powala Lego na kolana.
WLADCA_MALP - #hotwheels #diecast #zdjeciatarzana #lego

A co myślicie o tych zestawa...

źródło: IMG_20260210_174520

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 10.02.2026, 17:19:33 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JC97
JC97 10.02.2026, 18:10:59 via Wykop
  • 0
@WLADCA_MALP: Cena podobna, ilość klocków podobna (mówię o tych małych modelach HW w porównaniu do Speed Champions, bo je akurat zbieram), tylko dostajesz (IMO) średni model z klocków i fajnego die casta, tylko tak jak mówię, ja kupuje modele z Lego, żeby mieć fajny model z klocków, jakbym chciał die casta to bym kupił die casta.
  • Odpowiedz

12

Parlament Europejski przyjął cel klimatyczny na 2040 r.

Parlament Europejski przyjął cel klimatyczny na 2040 r.

Cel klimatyczny na 2040 r. we wtorek zaakceptował w głosowaniu Parlament Europejski. Emisja CO2 w UE będzie musiała zmniejszyć się wówczas o 90 proc. w stosunku do poziomu z 1990 r. Przeciwko nowemu celowi była m.in. Polska. PE opowiedział się też za opóźnieniem systemu ETS2 o rok.

Drzepetto
z
biznes.interia.pl
dodany: 10.02.2026, 17:09:55
  • 6
  • #
    polityka
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    ue
  • #
    gospodarka
  • #
    europa
  • #
    polska
JC97
JC97 10.02.2026, 17:28:35 via Wykop
  • 0
90% względem 1990, kiedy nawet norm Euro nie było. Na dzisiaj jaki jest postęp?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JC97
JC97 09.02.2026, 10:27:54
  • 5
O której dzisiaj prezentacje McLarenucha i Astonka bożego? #f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....6
N.....6
konto usunięte 09.02.2026, 12:00:48 via Wykop
  • 3
@JC97: tak
  • Odpowiedz
swietu
swietu
09.02.2026, 12:09:48 via Wykop
  • 4
@JC97: McLaren 16, Aston 20
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
06.02.2026, 12:51:42
  • 218
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 06.02.2026, 12:57:41 via Wykop
  • 95
@ProstyKrzywy: Powiedział że zakończy w 24h to zakończy, nie trzeba mu co pół roku przypominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 22
  • Strona 7 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking