Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ebolek22

ebolek22

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49788
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 49784
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 110
ebolek22
ebolek22 4 godz. i 11 min temu
  • 10
Haha nie ma dalszego dochodzenia ja p------e XD

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebolek22
ebolek22 4 godz. i 15 min temu
  • 10
Russell to jest tak shameless s-------n XD

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted
15.06.2026, 18:46:41
  • 16
Bawi mnie fakt jak fanatycy miernoty twierdzą że Leclerc ma pecha xD
A wiecie co jest najśmieszniejsze? awaria p0kraki w wyścigu to jego wina ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jego.

Bo kto się r------ł w Q3 i kogo ledwo poskładali na wyścig?? Jaka część padła w wyścigu i co było wymieniane po kraksie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaraz ktoś przyjdzie i będzie p-------ł że wina ferrari bo źle naprawili. Po takim dzwonie
manifoldboosted - Bawi mnie fakt jak fanatycy miernoty twierdzą że Leclerc ma pecha x...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebolek22
ebolek22 15.06.2026, 19:42:00 via iOS
  • 3
@manifoldboosted: pięknie podsumowany monakijski przehajp
  • Odpowiedz
ebolek22
ebolek22 14.06.2026, 14:31:57
  • 7
Lewis w walce o tytuł XD

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebolek22
ebolek22 14.06.2026, 14:27:58
  • 3
Drugoroczniak go posiada xddd

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebolek22
ebolek22 14.06.2026, 13:45:50
  • 17
Właśnie zaczyna się sraczka u russella

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThezKeller
ThezKeller
ThezKeller
14.06.2026, 13:47:13 via Wykop
  • 0
@ebolek22: Im gorzej ma gekon tym lepiej.
  • Odpowiedz
ebolek22
ebolek22 14.06.2026, 13:00:06
  • 0
Red Bull sobie zostawia hardy w razie, jakby pod koniec wyścigu byłaby neutralizacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebolek22
ebolek22 14.06.2026, 09:11:35
  • 2
Rozumiem, że Robercik będzie kończył wyścig w 83?

#lemans
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goatifi
Goatifi
14.06.2026, 09:12:56 via Wykop
  • 4
@ebolek22: tak, robert będzie kończył
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
14.06.2026, 09:13:18 via Wykop
  • 6
@ebolek22: takie są zapisy kontraktu sponsorskiego pomiędzy Orlenem a af corse
  • Odpowiedz
ebolek22
ebolek22 14.06.2026, 09:08:55
  • 1
Andlenauer

#lemans
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebolek22
ebolek22 13.06.2026, 15:35:34
  • 11
Tutaj ludzie z poważna mordą pisali, że Leclerc > Verstappen. Czaicie to k---a? XD

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mck_98
Mck_98
13.06.2026, 16:05:37 via Android
  • 0
@ebolek22: Przepraszam, więcej nie będę hypować Leclerca

  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
13.06.2026, 15:30:06
  • 8
#f1 Leclerc ma najlepszy pr na gridzie. Ludzie piszą że na pewno dostał jakiś boost mocy, bo przecież na pewno by nie popełnił takiego błędu. Ten Leclerc który tyle razy się rozbijał w kwalifikacjach bo przeszarżował? Dajcie spokój
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebolek22
ebolek22 13.06.2026, 15:34:00 via Wykop
  • 1
@dodi-lukebakio: Leclerc tak rzadko się rozbija, że to nie mógł być jego błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ebolek22
ebolek22 13.06.2026, 15:29:55
  • 7
Z fanami Leclerca nie warto dyskutować, wystarczy poczekać.

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebolek22
ebolek22 13.06.2026, 14:56:41
  • 25
W samochodzie nr 16 po raz kolejny zawiódł element pomiędzy fotelem a kierownicą.

#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
13.06.2026, 14:57:12 via Wykop
  • 2
@ebolek22: chodzi o edała?
  • Odpowiedz
aspartamowy
aspartamowy
13.06.2026, 14:58:47 via Android
  • 2
@ebolek22 wkład do kokpitu
  • Odpowiedz
ebolek22
ebolek22 07.06.2026, 16:57:17
  • 1
ZDROWIA

#f1
ebolek22 - ZDROWIA 

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QRQ
QRQ
07.06.2026, 17:00:45 via Wykop
  • 1
@ebolek22: robi sobie Toto co chce teraz w F1. 3 klientów, Domenicali ziomal, żona w FOM, nawet Benek już kumpel
QRQ - @ebolek22: robi sobie Toto co chce teraz w F1. 3 klientów, Domenicali ziomal, ż...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ebolek22
ebolek22 06.06.2026, 18:01:21
  • 27
A w tej bajce były smoki?

#f1
ebolek22 - A w tej bajce były smoki?

#f1

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majo174
majo174
06.06.2026, 18:11:03 via Wykop
  • 31
@ebolek22: odklejenie lvl hard. On przegrywał w nieruwnym bolidzie z kaleką i w równym z młokosem. Z czym do ludzi
  • Odpowiedz
JC97
JC97
06.06.2026, 18:32:19 via Wykop
  • 8
@winsxspl: Hamilton w formie poskładałby go w kantkę, a w 2021 jakby razem z Hamiltonem zabierali sobie punkty to Verstappen by to wygrał na parę wyścigów przed końcem.
  • Odpowiedz
ebolek22
ebolek22 06.06.2026, 15:08:42
  • 1
Lekirk xddd

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebolek22
ebolek22 06.06.2026, 14:47:35
  • 1
Spokojnie to tylko q2

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebolek22
ebolek22 24.05.2026, 20:41:11
  • 2
Ile te dwa chujaki błędów popełniają XD

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b_milejkowski
b_milejkowski
24.05.2026, 20:41:58 via Wykop
  • 0
@ebolek22: emocje
  • Odpowiedz
ebolek22
ebolek22 24.05.2026, 19:38:59
  • 1
Nie mogę tego babska znieść. W sumie nie wiem czemu XD

#f1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh
24.05.2026, 19:39:43 via Wykop
  • 4
@ebolek22: https://streamable.com/g5b33o
Akatrosh - @ebolek22: https://streamable.com/g5b33o
  • Odpowiedz
Najtwardszy_Verstappeniarz
Najtwardszy_Verstappeniarz
24.05.2026, 19:40:20 via Wykop
  • 4
@ebolek22:
Najtwardszy_Verstappeniarz - @ebolek22:

źródło: 1000017019

Pobierz
  • Odpowiedz
ebolek22
ebolek22 22.05.2026, 16:42:01
  • 6
Co do kwestii światełek, Formuła 1 bohatersko rozwiązuje problemy, które sama stworzyła.

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
22.05.2026, 16:43:29 via Android
  • 1
@ebolek22: posłuchałbyś Stefano to byś wiedział, że Formuła 1 nie ma problemów

Ale i tak musi awaryjnie zmieniać regulację, żeby rozwiązać pilne problemy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • Madrytczok i Verstappeniarz.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.04.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking