Bawi mnie fakt jak fanatycy miernoty twierdzą że Leclerc ma pecha xD A wiecie co jest najśmieszniejsze? awaria p0kraki w wyścigu to jego wina ( ͡°͜ʖ͡°) tak jego.
Bo kto się r------ł w Q3 i kogo ledwo poskładali na wyścig?? Jaka część padła w wyścigu i co było wymieniane po kraksie ( ͡°͜ʖ͡°) zaraz ktoś przyjdzie i będzie p-------ł że wina ferrari bo źle naprawili. Po takim dzwonie
#f1 Leclerc ma najlepszy pr na gridzie. Ludzie piszą że na pewno dostał jakiś boost mocy, bo przecież na pewno by nie popełnił takiego błędu. Ten Leclerc który tyle razy się rozbijał w kwalifikacjach bo przeszarżował? Dajcie spokój
@winsxspl: Hamilton w formie poskładałby go w kantkę, a w 2021 jakby razem z Hamiltonem zabierali sobie punkty to Verstappen by to wygrał na parę wyścigów przed końcem.
#f1