#bekazpisu Najman ostatnio nieźle na chmurce leci. Mariusz z Brighton już przebiło się do mainstreamu i myślę, że lepszego określenia na konfopisowców zapatrzonych w kanał zero Stalinowskiego i te inne szurskie klimaty nie ma. #polityka #bekazkonfederacji
@okradzione: Chłop roi dobrą robotę w sumie, wprowadza zamęt w mózgach troglodytów, a że sam jest tak postrzegany to ma pewien autorytet. Nie spodziewałem się dobrej roboty z tej strony.
Przekonalem sie na wlasnej skorze jak dziala nasze panstwo w sytuacji obywatelskiej reakcji na pijaka za kolkiem. To bylo tak: 1. Facet jechal samochodem i w trakcie jazdy fura mu sie zepsula xD 2. Wysiada z fury i probuje ja zepchnac. 3. Podchodze i mu pomagam. 4. W trakcie rozmowy czuje od niego alko. 5. Wzywam policje i odchodze na bezpieczna odleglosc.
@gutowszczyzna: To się ciesz, że się udało. Kumpel tak był ciągany a facetowi nic nie zrobili, bo jak przyjechała policja to siedział w aucie ale kluczyki miał w kieszeni a samo zeznanie świadka że typ wyjechał spod bloku i wrócił nic nie pomogło. Kumpel tylko widział jak odjeżdżał a nie widział kiedy przyjechał. Typ ciągle jeździł na bani i zawsze tak przesiadywał potem w aucie.
@nervous_breakdown: nie przy inflacji, gdzie pochłonie ona większość oprocentowania kredytu. W praktyce spłacisz to pieniądzem, ktory będzie dużo mniej warty niż dzisiaj. Na dodatek (w przeciwieństwie do innych propozycji) mamy gwarancję (konstrukcja safe), że inwestujemy we własne możliwości przerobowe, a nie płacimy po prostu za sprzęt - możliwość sprzedaży, zysk z VAT, wzrost pkb. Generalnie tak wygląda zazwyczaj kredyt inwestycyjny w kazdje normalnej firmie. Niestety większość osób porównuję go do
W skrócie: - znaleźliśmy ogłoszenie fajnego mieszkania na necie, umawiamy się na spotkanie - na oglądaniu mieszkania są właściciele i pośrednik (który nie przedstawia się i nic nie robi) - spoko, pasuje, dwa dni później z właścicielami (i pośrednikiem stojącym
#rozdajo Cześć misiaczki ( ͡°͜ʖ͡°) Jako, że zbliżają się święta, to czas na małe rozdajo. A do oddania mam Sapphire RADEON RX 580 NITRO+ Special Edition, 8GB. Nie jest to obecnie szczyt techniki, sama wartość karty też nie powala, ale może komuś przyda się taki dodatek. Fajnie jakby wpis plusowali ludzie, którym faktycznie ta karta się do czegoś przyda. Pluski zbieram do 24.12, a same rozjado odpalę
@rales: Wygra sporo meczów wiosną. Legia skończy na siódmym miejscu. Jesień zacznie od kilku zwycięstw, potem przyjdzie gorszy okres i zacznie się lament. Przeczeka przerwę zimową. Wiosnę zacznie od +/- trzech porażek i wtedy wyleci.
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
źródło: image
Pobierz