Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Isder

Isder

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9155
  • Znaleziska 6056
  • Mikroblog 3099
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 101
  • Dodane (3)
  • Komentowane (85)
  • Plusowane (3011)
Dominik_sspam
Dominik_sspam
Dominik_sspam
18.05.2026, 07:18:39
  • 1181
Poniedziałek! Zaplusuj unikatowy młyn złotny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1'000'000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
Dominik_sspam - Poniedziałek! Zaplusuj unikatowy młyn złotny, a w nadchodzącym tygodn...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
18.05.2026, 08:10:29 via Wykop
  • 38
@Dominik_sspam: Prosto z krainy miodem płynącej.
  • Odpowiedz
DiegooS
DiegooS
18.05.2026, 08:55:16 via Android
  • 57
@Dominik_sspam: Działa, dzięki za przelew . Do zobaczenia za tydzień.
  • Odpowiedz
ZdzislawRotterdam
ZdzislawRotterdam
ZdzislawRotterdam
12.05.2026, 12:51:59
  • 691
A może po prostu z tym ZERO SAFE chodziło o to, żeby Ziobro był bezpieczny? #polityka #heheszki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
12.05.2026, 12:54:32 via Wykop
  • 53
@ZdzislawRotterdam: gorące xD
  • Odpowiedz
pozdroxxx666
pozdroxxx666
12.05.2026, 13:01:40 via Wykop
  • 47
@ZdzislawRotterdam: no i oddać złoto amerykanom
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
01.05.2026, 17:16:30
  • 3637
Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobra...

źródło: BIOS_4812_481_33

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xgre
xgre
01.05.2026, 17:18:39 via Wykop
  • 717
@CzekoDonut: Ja go słyszę
  • Odpowiedz
Autohandel_lawety24pl
Autohandel_lawety24pl
01.05.2026, 17:20:35 via Wykop
  • 763
@CzekoDonut: #gimbynieznajo
Autohandel_lawety24pl - @CzekoDonut: #gimbynieznajo

źródło: IMG_9799

Pobierz
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
17.04.2026, 14:07:49
  • 832
jak to nie ma hajsu na boty?! #polityka #bekazpisu
kutasoglu - jak to nie ma hajsu na boty?! #polityka #bekazpisu

źródło: wscieksie

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
17.04.2026, 14:11:41 via Android
  • 96
@kutasoglu: a to dlatego @Songo91 taki podminowany dzisiaj.
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
Autor
17.04.2026, 14:22:50 via Wykop
  • 393
@bgb1:
kutasoglu - @bgb1:

źródło: proszxd

Pobierz
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
17.04.2026, 12:20:57
  • 1098
#bekazpisu Najman ostatnio nieźle na chmurce leci. Mariusz z Brighton już przebiło się do mainstreamu i myślę, że lepszego określenia na konfopisowców zapatrzonych w kanał zero Stalinowskiego i te inne szurskie klimaty nie ma.
#polityka #bekazkonfederacji
okradzione - #bekazpisu Najman ostatnio nieźle na chmurce leci. Mariusz z Brighton ju...

źródło: xDDDD

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johann_10
johann_10
17.04.2026, 12:28:55 via Wykop
  • 695
@okradzione: nawet Najman ma bekę z tych debili, piękna sprawa
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
17.04.2026, 12:31:59 via Wykop
  • 802
@okradzione: Chłop roi dobrą robotę w sumie, wprowadza zamęt w mózgach troglodytów, a że sam jest tak postrzegany to ma pewien autorytet. Nie spodziewałem się dobrej roboty z tej strony.
  • Odpowiedz
Alduviel
Alduviel
Alduviel
17.04.2026, 17:44:36
  • 1999
Proszę o modlitwę za moją Mamę, żeby wyszła ze szpitala do domu.

#modlitwa #katolicyzm
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
17.04.2026, 17:46:50 via Wykop
  • 475
@Alduviel: pomodlić to może nie, ale będę trzymał kciuki
  • Odpowiedz
opanowalemsztukepalenia
opanowalemsztukepalenia
17.04.2026, 19:01:45 via Android
  • 206
@Alduviel daj jej Bozia zdrówko
  • Odpowiedz
Partyzant666
Partyzant666
17.04.2026, 11:46:16
  • 1973
Nie szanujesz tego posła? daj plusa, pokażmy temu cw( ͡º ͜ʖ͡º)owi ilu nas jest xD #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Partyzant666 - Nie szanujesz tego posła? daj plusa, pokażmy temu cw( ͡º ͜ʖ͡º)owi ilu ...

źródło: uid_0ceff6b7c6b74066adba8ae2f75ec60c_width_343_play_0_pos_0_gs_0_height_445

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
17.04.2026, 11:47:39 via Android
  • 514
@Partyzant666:
Turin89 - @Partyzant666:

źródło: 1000004044

Pobierz
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
17.04.2026, 11:48:36 via Wykop
  • 574
@Partyzant666: podwójne mele tutaj
  • Odpowiedz
gutowszczyzna
gutowszczyzna
gutowszczyzna
17.04.2026, 15:17:53
  • 759
Przekonalem sie na wlasnej skorze jak dziala nasze panstwo w sytuacji obywatelskiej reakcji na pijaka za kolkiem. To bylo tak:
1. Facet jechal samochodem i w trakcie jazdy fura mu sie zepsula xD
2. Wysiada z fury i probuje ja zepchnac.
3. Podchodze i mu pomagam.
4. W trakcie rozmowy czuje od niego alko.
5. Wzywam policje i odchodze na bezpieczna odleglosc.
gutowszczyzna - Przekonalem sie na wlasnej skorze jak dziala nasze panstwo w sytuacji...

źródło: obraz

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ExtraIntrowertyk
ExtraIntrowertyk
17.04.2026, 15:20:40 via Android
  • 1063
@gutowszczyzna: zrobiłeś dobra rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety najczęściej nie ma za to nagród oprócz szacunku pojedynczych wykopków
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
17.04.2026, 15:27:51 via Wykop
  • 207
@gutowszczyzna: To się ciesz, że się udało. Kumpel tak był ciągany a facetowi nic nie zrobili, bo jak przyjechała policja to siedział w aucie ale kluczyki miał w kieszeni a samo zeznanie świadka że typ wyjechał spod bloku i wrócił nic nie pomogło. Kumpel tylko widział jak odjeżdżał a nie widział kiedy przyjechał. Typ ciągle jeździł na bani i zawsze tak przesiadywał potem w aucie.
  • Odpowiedz
hansoloxd
hansoloxd
13.03.2026, 18:49:30
  • 2036
Daj plusa jeżeli lubisz kebaba albo uważasz, że Nawrocki to zdrajca

#heheszki #polityka #wojna #safe #bekazpisu
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_
13.03.2026, 19:24:01 via Wykop
  • 410
@nervous_breakdown: nie przy inflacji, gdzie pochłonie ona większość oprocentowania kredytu. W praktyce spłacisz to pieniądzem, ktory będzie dużo mniej warty niż dzisiaj. Na dodatek (w przeciwieństwie do innych propozycji) mamy gwarancję (konstrukcja safe), że inwestujemy we własne możliwości przerobowe, a nie płacimy po prostu za sprzęt - możliwość sprzedaży, zysk z VAT, wzrost pkb. Generalnie tak wygląda zazwyczaj kredyt inwestycyjny w kazdje normalnej firmie. Niestety większość osób porównuję go do
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
13.03.2026, 19:34:33 via Wykop
  • 69
@garm_: @donaldJretard @Matyson
Dziękuję za odpowiedź
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
10.02.2026, 08:25:08
  • 2968
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tom_szelmi
tom_szelmi
tom_szelmi
10.02.2026, 10:07:08 via Wykop
  • 852
@dominowiak: To powinno być w top1 plusowanych wpisów a potem stać się popularnym obrazkiem w necie, żeby każdy chociaż raz zetknął się z tym opisem.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
10.02.2026, 10:20:10 via iOS
  • 1019
@tom_szelmi: po pierwsze pisowiec tego nie przeczyta bo za długie, po drugie pisowiec jak już jakimś cudem to przeczyta to i tak nic nie zrozumie.
  • Odpowiedz
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
14.01.2026, 13:07:17
  • 3868
Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli kontynuacja wpisu jak wystrychnąć na dudka pośrednika nieruchomości

W skrócie:
- znaleźliśmy ogłoszenie fajnego mieszkania na necie, umawiamy się na spotkanie
- na oglądaniu mieszkania są właściciele i pośrednik (który nie przedstawia się i nic nie robi)
- spoko, pasuje, dwa dni później z właścicielami (i pośrednikiem stojącym
cojestkurdenocjest_kurde - Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) cz...

źródło: W-czym-moz%CC%87e-pomo%CC%81c-Ci-notariusz-urban.one-min-scaled-2360x1036_c

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybki96
szybki96
14.01.2026, 13:10:23 via Wykop
  • 4022
szybki96

źródło: GT-nDFvXkAAkRkL

Pobierz
  • Odpowiedz
Nikita_Mazepin
Nikita_Mazepin
14.01.2026, 13:11:20 via Wykop
  • 2083
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde: No przyznam że tego się nie spodziewałem
NikitaMazepin - @cojestkurdenocjestkurde: No przyznam że tego się nie spodziewałem

źródło: comment_PWZFGgtaX0sSlW5BGuqftlAlHQZZFf15

Pobierz
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta
20.12.2025, 20:01:16
  • 2239
#rozdajo
Cześć misiaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako, że zbliżają się święta, to czas na małe rozdajo.
A do oddania mam Sapphire RADEON RX 580 NITRO+ Special Edition, 8GB.
Nie jest to obecnie szczyt techniki, sama wartość karty też nie powala, ale może komuś przyda się taki dodatek. Fajnie jakby wpis plusowali ludzie, którym faktycznie ta karta się do czegoś przyda.
Pluski zbieram do 24.12, a same rozjado odpalę
Finesta - #rozdajo
Cześć misiaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako, że zbliżają się święta, to czas ...

źródło: 1000040147

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myszo
Myszo
Myszo
20.12.2025, 20:03:29 via iOS
  • 170
@Finesta: Daje plusa dla zasięgu, ale gdyby na mnie padło to proszę losować jeszcze raz, niech jakiemuś Mireczkowi się przyda
  • Odpowiedz
KsiazeIghtorn
KsiazeIghtorn
KsiazeIghtorn
20.12.2025, 20:42:29 via Wykop
  • 388
@Finesta: nie zapomnij przeciąć na pół żeby ktoś nie wystawił na olx
  • Odpowiedz
rales
rales
19.12.2025, 17:56:14
  • 1800
ZAPLUSUJ TEN WPIS, A ZAWOŁAM CIĘ W DNIU, W KTÓRYM MAREK PAPSZUN PRZESTANIE BYĆ TRENEREM LEGII WARSZAWA

rales - ZAPLUSUJ TEN WPIS, A ZAWOŁAM CIĘ W DNIU, W KTÓRYM MAREK PAPSZUN PRZESTANIE BY...

źródło: marek-papszun

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rales
rales
Autor
19.12.2025, 18:00:48 via Wykop
  • 76
ciekaw jestem co bylo decydujace.


@tomazzo69:
rales - >ciekaw jestem co bylo decydujace.

@tomazzo69:

źródło: pngtree-golden-money-bag-overflowing-with-cash-symbolizing-wealth-and-prosperity-png-image_20740291

Pobierz
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
19.12.2025, 19:46:21 via Wykop
  • 125
@rales: Wygra sporo meczów wiosną. Legia skończy na siódmym miejscu. Jesień zacznie od kilku zwycięstw, potem przyjdzie gorszy okres i zacznie się lament. Przeczeka przerwę zimową. Wiosnę zacznie od +/- trzech porażek i wtedy wyleci.
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
18.12.2025, 05:49:50
  • 820
SzubiDubiDu

źródło: comment_lyvFhxvszaDmjRsB5iidQ8i84M7K7pft

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deton24
deton24
18.12.2025, 08:21:49 via Wykop
  • 119
@mac_mod: po co mieszkać w kawalerce za 400K, jak możesz mieszkać pod mostem za 8 milionów.
  • Odpowiedz
mac_mod
mac_mod
mac_mod
18.12.2025, 08:52:17 via Wykop
  • 34
@deton24: brzmi dumnie.
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
15.12.2025, 11:53:52
  • 916
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
15.12.2025, 12:00:00 via Wykop
  • 88
@arcxa: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.instagram.com/buttercupcosplay/
https://www.instagram.com/pinkchyuwu/
https://www.instagram.com/nixxi.cat/
https://www.instagram.com/bellbobagginses/
  • Odpowiedz
DocEmmettBrown
DocEmmettBrown
15.12.2025, 13:15:22 via Wykop
  • 387
@arcxa: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DocEmmettBrown - @arcxa: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 0000XW0QTTP394QE-C461-F4-129029185

Pobierz
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
08.12.2025, 08:03:19
  • 741
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: temp_file1892925996183012667

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
08.12.2025, 08:39:17 via Wykop
  • 174
@anoysath:
thority - @anoysath:

źródło: Fwa_BBnXoAIFqr1

Pobierz
  • Odpowiedz
mateosz_inbecki
mateosz_inbecki
08.12.2025, 09:09:19 via Wykop
  • 12
@anoysath: taki remasterowany młyn to aż szkoda nie zaplusowac
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
08.12.2025, 03:40:21
  • 868
Zaplusuj kitku w poniedziałek a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zł premii. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy #januszex #pienieznykot #koty
KukiScotland - Zaplusuj kitku w poniedziałek a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zł premi...

źródło: 61ac1a9729df7d774883e0a65e86b40802720d3284ee78f26a5e0cbaee2bf6db,w400

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szajbi_
szajbi_
08.12.2025, 03:45:26 via Wykop
  • 11
@KukiScotland: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
08.12.2025, 07:21:04 via Wykop
  • 24
@KukiScotland: scam, zglaszam do nasku
  • Odpowiedz
OMGznowuTU
OMGznowuTU
03.12.2025, 16:06:03
  • 1939
#polityka
OMGznowuTU - #polityka

źródło: JebacDebiliBrauniarzy

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
03.12.2025, 16:13:41 via Wykop
  • 262
@OMGznowuTU: Ja myślę, że raczej szpital psychiatryczny o zaostrzonym rygorze
  • Odpowiedz
Mufi
Mufi
03.12.2025, 17:02:15 via Android
  • 11

Komentarz usunięty przez moderatora

Dogecoin
Dogecoin
01.12.2025, 09:33:43
  • 2315
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 324
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jerry-snow
jerry-snow
jerry-snow
01.12.2025, 09:44:24 via Android
  • 2479
@Dogecoin zwykłe zlodziejstwo i żerowanie na czyjejś pracy
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
01.12.2025, 10:01:30 via Wykop
  • 3380
@Dogecoin: odpisz im że wyślesz bez linii za umówioną wcześniej opłatą xD
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
01.12.2025, 04:20:07
  • 1186
Zaplusuj kitku w poniedziałek a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zł premii. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy #januszex #pienieznykot #koty
KukiScotland - Zaplusuj kitku w poniedziałek a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zł premi...

źródło: 61ac1a9729df7d774883e0a65e86b40802720d3284ee78f26a5e0cbaee2bf6db,w400

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1
01.12.2025, 06:21:25 via Wykop
  • 41
@KukiScotland: nie pulsować. To jakiś scam.
  • Odpowiedz
Fajetnik
Fajetnik
Fajetnik
01.12.2025, 07:46:54 via Wykop
  • 20
@KukiScotland: Za każdy razem jak plusuję pieniężnego kotka to dostaję jakieś dodatkowe zlecenie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 151
  • Strona 1 z 151
  • >
  • Pff... A u mnie działa...
  • Szczecin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.02.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking