Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
garm_
garm_

garm_

Dołączył 1 rok i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1695
  • Znaleziska 176
  • Mikroblog 1519
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
SmutnoMi
SmutnoMi
SmutnoMi
2 godz. i 59 min temu
  • 9
Dlaczego każda krytyka czy nawet wątpliwość w stosunku do Stanowskiego jest odbierana z miejsca jako bycie giertychowskim botem, fanatykiem KO i fanem HEHE Murańskiego, postać znana?

Taka ciekawostka. Można jednocześnie wytykać Stanowskiego populizm, granie na emocjach i grillowanie w czasach afer Pisu oraz:
1. Twierdzić, że Giertych powinien już dawno wylądować na politycznym śmietniku bo tylko szkodzi.
2. Domagać się kontroli i procesów dla każdego kto nieuczciwie wyciągał pieniądze ze służby zdrowia.
3. Twierdzić, że
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ 2 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 3
@SmutnoMi: Pisowcy od dziecka programowani są wizja obleżonej twierdzy. Kto nie z nami ten przeciwko nam.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
20 godz. i 45 min temu
  • 69
Prawdziwy salonik VIP. Oni powrócą już za rok.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Prawdziwy salonik VIP. Oni powrócą już za rok.

#polityka #bekazpr...

źródło: IMG_7794

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ 20 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 14
@donatien-de-sade: oni kradli, ale z procedurami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wolny_kot
wolny_kot
20 godz. i 42 min temu
  • 104
Brunatne pisiory / konfiarze / brauniarze już się odpalają.

Co żeście uczynili z tą krainą :(

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka

https://x.com/GregParis75017/status/2070299690214568273?s=20
wolny_kot - Brunatne pisiory / konfiarze / brauniarze już się odpalają.

Co żeście uc...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ 20 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 65
@andbatros: jak zwykle merytorycznie, bordo zobowiązuje (-‸ლ) jeden z największych przygłupów na wykopie znowu w akcji. Ale was się uruchomiło ostatnio, jakies nowe finansowanie?
  • Odpowiedz
adi0
adi0
22 godz. i 58 min temu
  • 219
Miał zostać kierownikiem SORu, ale nie został bo go nie wybrali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejna wielka afera od kanału Ziobro!

I pamiętajcie, Tusk chciał sprzedać LOTOS.

#afera #polska #kanalzero #stanowski #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
adi0 - Miał zostać kierownikiem SORu, ale nie został bo go nie wybrali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ko...

źródło: 1000077283

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ 22 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 11
@adi0: "a mógł zabić", kanał Ziobro sięga dna, zbliżając się powoli do zarublika
  • Odpowiedz
garm_
garm_
garm_ 21 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 10
@Basiura89: wiemy szmatecki dokładnie o co chodzi. Złapali lekarza, poniósł konsekwencje, teraz próbujecie na tym coś ugrać, byle się przykleiło jako afera rządu. Nie spodziewaliście się, że "swoich" rozliczą, zamiast zakopywać pod dywan, jak to było za waszych czasów.
Nie bez powodu zarówno Stanowski jak i reszta propagandzistow nabrała wody w usta w sprawie szpitala w Tomaszowie Lubelskim, bo to powiązane z PiSem. A przekręty na dużo większą skalę.

A
  • Odpowiedz
garm_
garm_
garm_ 21 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 9
Na razie to "śledztwo" opiera się o świadków, którzy pod przysięga nie chcą pisać słowa. Analogiczna afera (w zasadzie ten sam temat) przez tych samych "pseudo dziennikarzy" jest zamiatania pod dywan, więc nie chodzi o systemowe rozwiązania. Tym bardziej, że "swojego" KO od razu rozliczyli, gdzie pisowski nadal na swoim stanowisku.
To się nie spinało politycznie, więc temat pieniędzy pomijany.
Zresztą w kanale zero już sobie porozmawiali na ten temat, żeby systemowo
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
23 godz. i 1 min temu
  • 9
Przyzwyczajcie się, bo do samego dnia wyborów parlamentarnych, internet będzie zalewany co chwilę nową "aferą" KO. Oczywiście na wykopie również, zawsze z płomieniem. Nie myśleliście chyba, że Biauek znalazł się w radzie u Nawrockiego przypadkiem.
A, że afery okazują się kapiszonami? Mewy za każdym razem łykną, co PiS ze Stanowskim chcą, żeby łyknęły, a bohaterowie "afer" mogą sobie potem odkłamywać do woli. ¯\(ツ)/¯
I tak dzień w dzień, bo stawką jest powrót
Matuuusuuu - Przyzwyczajcie się, bo do samego dnia wyborów parlamentarnych, internet ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ 22 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 2
@Matuuusuuu: oby się to po prostu przejadło I ludzie przestali zwracać uwagę. Tak jak to było z Nawrockim, gdzie faktyczne oskarżenia jak np. oszustwa związane z kawalerką poszły w niepamięć, bo ludzie się zmęczyli.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
wczoraj, 10:54:14
  • 57
TRUP W KIBLU, POWTARZAM MAMY TRUPA W KIBLU
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - TRUP W KIBLU, POWTARZAM MAMY TRUPA W KIBLU 
#polityka #bekazpisu #bekazp...

źródło: 1000030851

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ wczoraj, 11:00:42 via Wykop
  • 35
@fidelio-fidelio: zmarła w łóżku? Tusk do dymisji! I Żurek! Tak być nie może, że Polacy umierają pod kryptodyktaturą tfuska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
wczoraj, 09:37:46
  • 487
zaraz pisowcy będą tłumaczyć że pani Melonowej chodziło o coś innego
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - zaraz pisowcy będą tłumaczyć że pani Melonowej chodziło o coś innego
#po...

źródło: 1000030833

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ wczoraj, 10:03:39 via Wykop
  • 5
@splinter96: bo jeydni prawilni nacjonalisci to ci z afd, oni chociaż chcą jawnie zgarnąć polskie ziemie, nie to co ci lewacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
wczoraj, 08:37:59
  • 8
XD live na tiktoku gdzie możesz wysyłać płatne prezenty by dać pkt politykowi z którym sympatyzujesz. Wiele razy to mi się wyświetliło i o dziwo zawsze prawaki dosypują kasę twórcy xD nikt normalny nie będzie wydawał kasy w ten sposób ale prawaki zawsze sypną #polityka #bekazpisu
Holetoanother_universe - XD live na tiktoku gdzie możesz wysyłać płatne prezenty by d...

źródło: 995fc0cf17fb491f89fae29399267177

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ wczoraj, 09:10:29 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: widac kto jest wyznawcą...

@andbatros "Lewaki" zarabiają samodzielnie, więc raczej spłacają kredyty na mieszkanie albo inwestują. Jakimś cudem to większość prawakow później żebrze po lombardach, zaciąga chwilówki, wpłaca na radyjko czy zarublika, to i na takie g---o później hajsy marnują. Później płacz, że nie ma za co pić.

Tradycyjne chwilówki na bieżące przeżycie zaciągają najczęściej osoby o niższych dochodach, słabszej zdolności kredytowej i mieszkańcy mniejszych miejscowości, co socjologicznie
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
przedwczoraj, 21:42:00
  • 15
Bardzo dobrze wydane pieniadze przez platforme odbytwatelska. Jeszcze emeryturke mu trzeba dac.

kamil-tika - Bardzo dobrze wydane pieniadze przez platforme odbytwatelska. Jeszcze em...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ wczoraj, 05:44:14 via Wykop
  • 1
@kamil-tika: takich urojeń to jeszcze nie widziałem, żeby film jakiegoś typowego prawaka (zresztą wyśmiewający tym filmem KO, sam promuje nawrockiego) wiązać z Tuskiem (-‸ლ) przecież to typowy pato-mariuszek.

#urojeniaprawakoidalne
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh
przedwczoraj, 19:38:38
  • 41
Nie no wszystko się kupy trzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°) on chyba nawet u zakolaka prowadzi jakis program XD do wyborów chcą wywalić ze stołka każdego prezydenta w miastach wojewódzkich który nie jest w z nadania pisu? #polityka #bekazpisu #bekazmariuszy
gbsh - Nie no wszystko się kupy trzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°) on chyba nawet u zakolaka prowadzi...

źródło: IMG_1161

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ przedwczoraj, 19:53:51 via Wykop
  • 19
@gbsh: no dokładnie tak jak każde niezależne, obiektywne media, tj. zaRublika, stare tvpis czy wDupalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
przedwczoraj, 16:14:41
  • 111
#kanalzero #polityka #bekazpisu hahaha powstala juz strona nawolujaca do odwolania trzaskowskiego https://sor.waw.pl/. Kto jest organizatorem? Maciej wilk, ten z kanalu zero. Coz za przypadek XDD
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ przedwczoraj, 16:33:55 via Wykop
  • 9
@trach: Maciej wilk - wyższy poziom niezależnego dziennikarstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A z perspektywy czasu KOD miał rację, patrząc do czego doprowadził PiS i jego rządy - totalna destabilizacje kraju i stanu prawnego.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
przedwczoraj, 12:08:21
  • 113
Oho, teorie spiskowe wjeżdżają na rejon.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
Turin89 - Oho, teorie spiskowe wjeżdżają na rejon. 

#polityka #bekazprawakow #bekazp...

źródło: 1000004695

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ przedwczoraj, 15:10:50 via Wykop
  • 1
@michalxd21: Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci, które umorzyła w grudniu 2025 roku. W maju 2026 roku sąd utrzymał tę decyzję w mocy, opierając się na kluczowych dowodach:

Przyczyna medyczna: Biegli z zakresu kardiologii i medycyny sądowej ustalili, że zgon nastąpił w wyniku zawału serca wywołanego bardzo zaawansowaną miażdżycą.

Brak wpływu osób trzecich: Eksperci jednoznacznie wskazali, że zawał miał miejsce najpewniej na kilka godzin przed śmiercią, czyli trzy
  • Odpowiedz
dawidoo26890
dawidoo26890
dawidoo26890
24.06.2026, 18:53:37
  • 30
#polityka #kanalzero #stanowski
Ten portal zapier... po dnie i ten muł na dnie to wy silniczki, resztki które opadły na dno, obślizgłe i paskudne.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ 24.06.2026, 20:53:56 via Wykop
  • 9
@dawidoo26890: ale was mariuszków wysralo ostatnio, aż się rzygać chce od tego spamu
  • Odpowiedz
Adi1996
Adi1996
Adi1996
24.06.2026, 14:13:28
  • 164
Wyobraźcie sobie podobne paski grozy o "kryptodyktaturze Kaczyńskiego" w TVN24 xD #4konserwy #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #neuropa #pis #polityka #republika #tvpis #tvrepublika #urojeniaprawakoidalne
Adi1996 - Wyobraźcie sobie podobne paski grozy o "kryptodyktaturze Kaczyńskiego" w TV...

źródło: 54027

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ 24.06.2026, 15:17:04 via Wykop
  • 136
@wpiszloginoooo: Nie ma gorszej i głupszej propagandy niz w ruspublice, czy wcześniej w tvpis. To jest poziom najgorszego szamba, ktore razem ze stanowskim docierają do połowy społeczeństwa. Ohydne. A najgorzej, że ten syf działa i betonuje kolejne pokolenia.
  • Odpowiedz
garm_
garm_
garm_ 24.06.2026, 16:17:00 via Wykop
  • 3
@wpiszloginoooo: sakiewicza atakują tylko wtedy, gdy powie coś negatywnego o konfedepisie, bo się z nimi pożarł.

I by default - dla wielu widzów tvn to tylko jedno z wielu różnych źródeł, czytają czy oglądają inne źródła, wiele portali, w tym zagraniczne. W przypadku republiki - jedyna alternatywa dla nich to media PiSowskie, a języka obcego nawet nie znają.

https://reutersinstitute.politics.ox.ac.uk/digital-news-report/2024/poland
https://www.cbos.pl/PL/publikacje/raporty_tekst.php?id=6686
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
24.06.2026, 05:29:36
  • 7
#kanalzero #polityka #bekazpisu Ordynator szpitala do innego pracownika mowi "ty maly gnojku" i "bardzo k---a dobrze". Jak dla mnie to totalnie normalne zachowanie, w ogole mnie tez by nie w------i z pracy za takie cos XD jak masz kretaczy w pracy to z niej odchodzisz a nie rzucasz k-----i na okolo. Chociaz mariuszex z brighton nie zrozumie bo na magazynach taki jezyk i kultura to norma.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ 24.06.2026, 06:25:31 via Wykop
  • 0
@Matuuusuuu: wiesz, wystarczy wychodzić z domu i mieć wybujałą wyobraźnię albo schizofrenię
  • Odpowiedz
mocarnyknur
mocarnyknur
23.06.2026, 20:53:43
  • 8
#heheszki #tvpiscodzienny #bekazpisu #reklamakreatywna

Chyba się skuszę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mocarnyknur - #heheszki #tvpiscodzienny #bekazpisu #reklamakreatywna

Chyba się skusz...

źródło: 1000040456

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ 23.06.2026, 21:23:51 via Wykop
  • 4
@mocarnyknur: czemu to wygląda jak każdy wpis mateckiego i innych pismakow na Facebooku.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
23.06.2026, 13:52:13
  • 15
#polityka #bekazpisu #codziennynawrocki #wojsko
Hej Mati, to to SAFE jest teraz dobre?
CipakKrulRzycia - #polityka  #bekazpisu #codziennynawrocki #wojsko
Hej Mati, to to SA...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ 23.06.2026, 13:58:40 via Wykop
  • 3
@CipakKrulRzycia: hipokryzja to drugie imię pato-prawicy spod szyldu konfedepisu. Jedyny cel - d---------ć konkurencji w wyścigu do budżetu państwa i totalnej bezkarnosci, kosztem nas wszystkich. Brzydzę się.
garm_ - @CipakKrulRzycia: hipokryzja to drugie imię pato-prawicy spod szyldu konfedep...

źródło: 1000016612

Pobierz
  • Odpowiedz
Koczi_92
Koczi_92
23.06.2026, 12:31:27
  • 20
Nie wiem co jest bardziej bezczelne w tym momencie. Czy te wały polityków KO, którym wydaje się, że są w jakikolwiek sposób uprzywilejowani/lepsi czy politycy PiS, którzy są jak ten przysłowiowy "złodziej, który krzyczy łapać złodzieja".

Posłanka Anna Kwiecień grzmi na X, że Urząd Marszałkowski uregulował za byłą Marszałek koszty procesów... (link https://x.com/Anna1Kwiecien/status/2069073812151267737 ).
I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że Anna Kwiecień niedawno przytuliła 50 tysięcy odprawy z Urzędu
Koczi_92 - Nie wiem co jest bardziej bezczelne w tym momencie. Czy te wały polityków ...

źródło: image

Pobierz
Koczi_92 - Nie wiem co jest bardziej bezczelne w tym momencie. Czy te wały polityków ...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ 23.06.2026, 12:38:59 via Wykop
  • 0
@makaronzjajkiem: czyli od początku w sumie, patrząc że wipler kładł podwaliny pod konfederosje
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
23.06.2026, 10:43:17
  • 232
Pisowcy już przygotowują motłoch pod powrót zera.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Pisowcy już przygotowują motłoch pod powrót zera. 

#polityka #bek...

źródło: IMG_7755

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_ 23.06.2026, 12:07:46 via Wykop
  • 2
@wstanczyk: gorzej jak wrócą do tych samych metod, które wykorzystywali np. wobec Leppera czy Bildy. Seryjny s-------a zacznie krążyć w niby demokratycznym kraju. Ziobro z kolegami ma w tym doświadczenie.

Na uczciwy proces nie zbiorą dowodów, nawet fikcyjnych, bo się skompromitują.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >
  • Wolnorynkowiec bez sekciarstwa. Przeciw patoprawicy (PiS, Konfa, Korwin), przeciw bezmyślnej lewicy i partyjnej miernocie z KO czy Lewicy. Za wolnością, ale z granicą tam, gdzie zaczyna się cudza. Tolerancja - tak. Absurd ideologiczny - zdecydowane nie.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.11.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 28.02.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking