Dlaczego każda krytyka czy nawet wątpliwość w stosunku do Stanowskiego jest odbierana z miejsca jako bycie giertychowskim botem, fanatykiem KO i fanem HEHE Murańskiego, postać znana?
Taka ciekawostka. Można jednocześnie wytykać Stanowskiego populizm, granie na emocjach i grillowanie w czasach afer Pisu oraz: 1. Twierdzić, że Giertych powinien już dawno wylądować na politycznym śmietniku bo tylko szkodzi. 2. Domagać się kontroli i procesów dla każdego kto nieuczciwie wyciągał pieniądze ze służby zdrowia. 3. Twierdzić, że
@andbatros: jak zwykle merytorycznie, bordo zobowiązuje (-‸ლ) jeden z największych przygłupów na wykopie znowu w akcji. Ale was się uruchomiło ostatnio, jakies nowe finansowanie?
@Basiura89: wiemy szmatecki dokładnie o co chodzi. Złapali lekarza, poniósł konsekwencje, teraz próbujecie na tym coś ugrać, byle się przykleiło jako afera rządu. Nie spodziewaliście się, że "swoich" rozliczą, zamiast zakopywać pod dywan, jak to było za waszych czasów. Nie bez powodu zarówno Stanowski jak i reszta propagandzistow nabrała wody w usta w sprawie szpitala w Tomaszowie Lubelskim, bo to powiązane z PiSem. A przekręty na dużo większą skalę.
Na razie to "śledztwo" opiera się o świadków, którzy pod przysięga nie chcą pisać słowa. Analogiczna afera (w zasadzie ten sam temat) przez tych samych "pseudo dziennikarzy" jest zamiatania pod dywan, więc nie chodzi o systemowe rozwiązania. Tym bardziej, że "swojego" KO od razu rozliczyli, gdzie pisowski nadal na swoim stanowisku. To się nie spinało politycznie, więc temat pieniędzy pomijany. Zresztą w kanale zero już sobie porozmawiali na ten temat, żeby systemowo
Przyzwyczajcie się, bo do samego dnia wyborów parlamentarnych, internet będzie zalewany co chwilę nową "aferą" KO. Oczywiście na wykopie również, zawsze z płomieniem. Nie myśleliście chyba, że Biauek znalazł się w radzie u Nawrockiego przypadkiem. A, że afery okazują się kapiszonami? Mewy za każdym razem łykną, co PiS ze Stanowskim chcą, żeby łyknęły, a bohaterowie "afer" mogą sobie potem odkłamywać do woli. ¯\(ツ)/¯ I tak dzień w dzień, bo stawką jest powrót
@Matuuusuuu: oby się to po prostu przejadło I ludzie przestali zwracać uwagę. Tak jak to było z Nawrockim, gdzie faktyczne oskarżenia jak np. oszustwa związane z kawalerką poszły w niepamięć, bo ludzie się zmęczyli.
XD live na tiktoku gdzie możesz wysyłać płatne prezenty by dać pkt politykowi z którym sympatyzujesz. Wiele razy to mi się wyświetliło i o dziwo zawsze prawaki dosypują kasę twórcy xD nikt normalny nie będzie wydawał kasy w ten sposób ale prawaki zawsze sypną #polityka #bekazpisu
@andbatros "Lewaki" zarabiają samodzielnie, więc raczej spłacają kredyty na mieszkanie albo inwestują. Jakimś cudem to większość prawakow później żebrze po lombardach, zaciąga chwilówki, wpłaca na radyjko czy zarublika, to i na takie g---o później hajsy marnują. Później płacz, że nie ma za co pić.
Tradycyjne chwilówki na bieżące przeżycie zaciągają najczęściej osoby o niższych dochodach, słabszej zdolności kredytowej i mieszkańcy mniejszych miejscowości, co socjologicznie
@kamil-tika: takich urojeń to jeszcze nie widziałem, żeby film jakiegoś typowego prawaka (zresztą wyśmiewający tym filmem KO, sam promuje nawrockiego) wiązać z Tuskiem (-‸ლ) przecież to typowy pato-mariuszek.
Nie no wszystko się kupy trzyma ( ͡°͜ʖ͡°) on chyba nawet u zakolaka prowadzi jakis program XD do wyborów chcą wywalić ze stołka każdego prezydenta w miastach wojewódzkich który nie jest w z nadania pisu? #polityka #bekazpisu #bekazmariuszy
#kanalzero #polityka #bekazpisu hahaha powstala juz strona nawolujaca do odwolania trzaskowskiego https://sor.waw.pl/. Kto jest organizatorem? Maciej wilk, ten z kanalu zero. Coz za przypadek XDD
@michalxd21: Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci, które umorzyła w grudniu 2025 roku. W maju 2026 roku sąd utrzymał tę decyzję w mocy, opierając się na kluczowych dowodach:
Przyczyna medyczna: Biegli z zakresu kardiologii i medycyny sądowej ustalili, że zgon nastąpił w wyniku zawału serca wywołanego bardzo zaawansowaną miażdżycą.
Brak wpływu osób trzecich: Eksperci jednoznacznie wskazali, że zawał miał miejsce najpewniej na kilka godzin przed śmiercią, czyli trzy
@wpiszloginoooo: Nie ma gorszej i głupszej propagandy niz w ruspublice, czy wcześniej w tvpis. To jest poziom najgorszego szamba, ktore razem ze stanowskim docierają do połowy społeczeństwa. Ohydne. A najgorzej, że ten syf działa i betonuje kolejne pokolenia.
@wpiszloginoooo: sakiewicza atakują tylko wtedy, gdy powie coś negatywnego o konfedepisie, bo się z nimi pożarł.
I by default - dla wielu widzów tvn to tylko jedno z wielu różnych źródeł, czytają czy oglądają inne źródła, wiele portali, w tym zagraniczne. W przypadku republiki - jedyna alternatywa dla nich to media PiSowskie, a języka obcego nawet nie znają.
#kanalzero #polityka #bekazpisu Ordynator szpitala do innego pracownika mowi "ty maly gnojku" i "bardzo k---a dobrze". Jak dla mnie to totalnie normalne zachowanie, w ogole mnie tez by nie w------i z pracy za takie cos XD jak masz kretaczy w pracy to z niej odchodzisz a nie rzucasz k-----i na okolo. Chociaz mariuszex z brighton nie zrozumie bo na magazynach taki jezyk i kultura to norma.
@CipakKrulRzycia: hipokryzja to drugie imię pato-prawicy spod szyldu konfedepisu. Jedyny cel - d---------ć konkurencji w wyścigu do budżetu państwa i totalnej bezkarnosci, kosztem nas wszystkich. Brzydzę się.
Nie wiem co jest bardziej bezczelne w tym momencie. Czy te wały polityków KO, którym wydaje się, że są w jakikolwiek sposób uprzywilejowani/lepsi czy politycy PiS, którzy są jak ten przysłowiowy "złodziej, który krzyczy łapać złodzieja".
Posłanka Anna Kwiecień grzmi na X, że Urząd Marszałkowski uregulował za byłą Marszałek koszty procesów... (link https://x.com/Anna1Kwiecien/status/2069073812151267737 ). I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że Anna Kwiecień niedawno przytuliła 50 tysięcy odprawy z Urzędu
@wstanczyk: gorzej jak wrócą do tych samych metod, które wykorzystywali np. wobec Leppera czy Bildy. Seryjny s-------a zacznie krążyć w niby demokratycznym kraju. Ziobro z kolegami ma w tym doświadczenie.
Na uczciwy proces nie zbiorą dowodów, nawet fikcyjnych, bo się skompromitują.
Wolnorynkowiec bez sekciarstwa. Przeciw patoprawicy (PiS, Konfa, Korwin), przeciw bezmyślnej lewicy i partyjnej miernocie z KO czy Lewicy.
Za wolnością, ale z granicą tam, gdzie zaczyna się cudza. Tolerancja - tak. Absurd ideologiczny - zdecydowane nie.
Taka ciekawostka. Można jednocześnie wytykać Stanowskiego populizm, granie na emocjach i grillowanie w czasach afer Pisu oraz:
1. Twierdzić, że Giertych powinien już dawno wylądować na politycznym śmietniku bo tylko szkodzi.
2. Domagać się kontroli i procesów dla każdego kto nieuczciwie wyciągał pieniądze ze służby zdrowia.
3. Twierdzić, że