Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
IceShandy

IceShandy

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4336
  • Znaleziska 278
  • Mikroblog 4058
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6

816

Jarosław Kaczyński do dymisji? 65% Polaków mówi tak

Pokaż treści 18+

Jarosław Kaczyński do dymisji? 65% Polaków mówi tak

Na pytanie, czy Kaczyński powinien przestać pełnić funkcję wicepremiera, jakie zadaliśmy uczestnikom sondażu SW Research, 64,9 proc. respondentów odpowiedziało "Tak".

OsiemPiec
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 29.11.2020, 08:20:46
  • 90
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
  • #
    bekazpisu
IceShandy
IceShandy 29.11.2020, 21:40:02
  • 2
No dobra ,niech nawet opozycje zlozy wniosek o zdymisjonowanie Kaczyńskiego no i co z tego? Skoro PiS przegłosuje.
Dla mnie to jest śmiech na sali.To jest takie wymachiwanie szabelką.
Ani opozycja ,ani protestujący nie mają takiej mocy.Czy nikt nie zauważył tego ,że PiS ma tak naprawdę to w dupie te protesty?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2725

Polska "po PiSie" według Strajku Kobiet. Piotr Szumlewicz zajmie się gospodarką?

Pokaż treści 18+

Polska "po PiSie" według Strajku Kobiet. Piotr Szumlewicz zajmie się gospodarką?

Piotr Szumlewicz, Michał Boni i Monika Płatek - między innymi te osoby znalazły się w gronie ekspertów Rady Konsultacyjnej powołanej przez Ogólnopolski Strajk Kobiet. Organ zajmie się opracowaniem tego jak ma wyglądać Polska "po rządach PiS". Postulaty będą dotyczyły m.in. likwidacji "śmieciówek".

wojtas_mks
z
rmf24.pl
dodany: 01.11.2020, 20:58:11
  • 782
  • #
    polska
  • #
    protest
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazlewactwa
IceShandy
IceShandy 01.11.2020, 23:17:56
  • 36
Cześć Mirki
Czy coś mnie omineło bo widze ,że ci idioci z lgbt tworzą rząd.
Mam już uciekać z tego kraju?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

22

Od pójście dzieci do szkół nie powoduje fali epidemicznej do szkoły są

Pokaż treści 18+

Od pójście dzieci do szkół nie powoduje fali epidemicznej do szkoły są

Od początku roku szkolnego rządzący zapewniali, że "decyzja o powrocie do kształcenia stacjonarnego była dobra". Teraz, gdy w Polsce mamy rekordowy wzrost liczby zakażeń, mówią coś zupełnie innego.

ptakdodo
z
konkret24.tvn24.pl
dodany: 23.10.2020, 12:36:05
  • 16
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    szkola
  • #
    edukacja
  • #
    bekazpisu
IceShandy
IceShandy 23.10.2020, 12:44:57
  • 4
Od samego początku mówiłem ,że powrót do szkół to idiotyczny pomysł.Oprócz klas 1-3 reszta mogła online się uczyć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

658

Mizofonia. Gdy chrupanie i mlaskanie doprowadza cię do szału

Mizofonia. Gdy chrupanie i mlaskanie doprowadza cię do szału

Nie można mówić, że jest wymyślona i „tylko siedzi w głowie”. Badacze w kilku ośrodkach na świecie pracują nad poznaniem mechanizmów tego zjawiska, szukają terapii, ale niewiadomych jest jeszcze bardzo dużo i terapii leczącej mizofonię nie ma.

aleteia_pl
z
pl.aleteia.org
dodany: 05.10.2020, 19:16:08
  • 344
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    psychologia
IceShandy
IceShandy 06.10.2020, 07:51:06
  • 1
Mlaskanie ,siorbanie,krzyk dziecka, ucinanie sytropianu, używanie pilniczka do paznokci działa na mnie jak płachta na byka
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

933

Zakaz hodowli zwierząt futerkowych pozbawi Polskę 9 mld złotych rocznie

Zakaz hodowli zwierząt futerkowych pozbawi Polskę 9 mld złotych rocznie

Wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych i eksportu mięsa pozbawi Polskę 9 mld złotych rocznie z tytułu eksportu. To ogromne pieniądze

birobijan
z
konkret24.tvn24.pl
dodany: 17.09.2020, 16:41:36
  • 467
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
IceShandy
IceShandy 18.09.2020, 12:25:07
  • -20
@Ekspert_z_NASA: mam do Ciebie prośbe.
Zapakuj się na taką ferme i niech Ciebie tam uspią gazem i skóre zedrzą.Jednego debila mniej na świecie.
I
IceShandy
IceShandy 18.09.2020, 12:36:48
  • -5
Przeraża mnie tok myślenia co po niektórych tutaj.
Idąc waszym tokiem to za jakiś czas żadnych zwierząt by nie było bo tylko $$$$ się liczooo ale to ,że zabija się zwierzęta dla kaprysów bogatych to srać na to.
A i zapomniałbym...odnośnie wykopków ,którzy popierają cyrki.
Was to powinno właśnie się do takiego cyrku wstawić jeszcze bym dopłacił żeby oglądać jak was na łańcuchach tresują i w klatce metr na metr trzymają.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

IceShandy
IceShandy 18.09.2020, 12:50:47
  • -10
@Conor_McGregor: Jeśli ktoś miał sumienie otwierać biznes i zarabiać na biednych zwierzętach dla fanaberii ludzi to mam to w dupie.To jest właśnie ich karma.
Jeszcze powinni zakazać sprzedaży kosmetyków ,które są testowane na zwierzętach.

470

Litwa: nie poprzemy sankcji wobec Polski

Litwa: nie poprzemy sankcji wobec Polski

Premier Litwy Saulius Skvernelis oznajmił w czwartek, że popiera Polskę w jej sporze z Komisją Europejską, dotyczącym reformy wymiaru sprawiedliwości, i zapewnił, że jego kraj nie poprze ewentualnych sankcji wobec Polski.

LuckyStrike
z
polsatnews.pl
dodany: 17.09.2020, 15:22:58
  • 109
  • #
    polityka
  • #
    europa
  • #
    polska
IceShandy
IceShandy 18.09.2020, 07:29:41
  • 0
@DaeronTargaryen: widzisz Januszku i tutaj Ty patrzysz przez pryzmat życia w PL.Ty możesz się z tego smiać bo może nie zarabiasz tyle ile byś chciał albo nie ta partia polityczna wygrała ,ale patrząc geopolitycznie Polska dla takich krajów jak Litwa ,Węgry ,Czechy czy też Słowacja jest gwarancją bezpieczeństwa nie tylko militarnego ale i też gospodarczego, również dzięki dobrym relacją Polski z USA.
Nawet na przykładzie Białorusi, myślisz ,że gdyby Łukaszence

418

Łukaszenko: Białoruś zamyka granice z Polską, Litwą i Ukrainą

Pokaż treści 18+

Łukaszenko: Białoruś zamyka granice z Polską, Litwą i Ukrainą

Aleksander Łukaszenko poinformował w czwartek o zamknięciu granic Białorusi z Polską, Litwą i Ukrainą. „Jesteśmy zmuszeni zabrać wojska z ulicy, pół armii postawić pod broń i zamknąć granicę państwową na zachodzie. Przede wszystkim – z Litwą i Polską”

konto usunięte
z
bankier.pl
dodany: 17.09.2020, 17:41:03
  • 64
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    europa
  • #
    geopolityka
IceShandy
IceShandy 18.09.2020, 06:30:55
  • 0
Już widze tą "gorącą wojne" według Łukaszenki( ͡° ͜ʖ ͡°)
Białoruś stanie się poligonem i tyle.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

612

Seat Leon 2014 z cofniętym licznikiem

Seat Leon 2014 z cofniętym licznikiem

Chciałbym się z Wami podzielić informacjami na temat samochodu, który chciałem jechać kupić.  Jednak warto wydać te 41,90 zł na odkodowanie VIN (tym bardziej, że były dostępne archiwalne zdjęcia). Samochód SEAT LEON 2014 (sprzedawca napisał 2015)2.0 TDi 150 KMPoprosiłem sprzedającego o nr VIN:...

Spiderd2
z
wykop.pl
dodany: 27.08.2020, 11:13:56
  • 274
  • #
    samochody
  • #
    januszebiznesu
  • #
    oszukujo
  • #
    motoryzacja
  • #
    afera
  • #
    olx
IceShandy
IceShandy 27.08.2020, 14:58:45
  • 17
@ShamblerWykop: no wiesz co 35tyś za samochód to już jest jakaś tam suma i raczej by nikt nie chciał być oszukany...
IceShandy
IceShandy 27.08.2020, 15:07:36
  • 2
Trzeba też podzielić to na diesle i benzyny.Przeważnie to diesle mają kręcone liczniki i x tysięcy przebiegu.W polsce niestety panuje januszeria.Kupują heble 10-15letnie w dieslu marki vag albo bmw z nalotem ponad 300tysięcy i myślą, że mają super fure( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ogóle w polacy to mają jakiś kompleks na punkcie samochodów gdzie uważają ,że to jest jakiś status bogactwa.Tyczy się to osób kupujących stare merce,bmw lub
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Używany Peugeot 508. Czy warto kupić?

Używany Peugeot 508. Czy warto kupić?

Przy nowym Peugeocie 508, poprzednia generacja tego auta wygląda zachowawczo i nudnie. Mimo to, za wcześniejszą pięćsetósemką przemawia sporo argumentów pozwalających rozważyć to auto jako ciekawą propozycję używanego samochodu klasy średniej.

motofaktyPL
z
motofakty.pl
dodany: 24.07.2020, 06:28:03
  • 6
  • #
    zainteresowania
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    kierowcy
IceShandy
IceShandy 24.07.2020, 08:30:22
  • 0
W tych pieniądzach lepiej C5 brać
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

516

"Sławomir N. przyjmował korzyści majątkowe za zlecenia budowy dróg" -...

- Sławomir N. przyjmował korzyści majątkowe za zlecenia budowy dróg - poinformowało Narodowe Biuro Antykorupcyjne Ukrainy. O zatrzymaniu byłego polskiego ministra piszą też ukraińskie media.

Hektar4
z
polsatnews.pl
dodany: 20.07.2020, 10:23:04
  • 200
  • #
    korupcja
  • #
    ukraina
IceShandy
IceShandy 21.07.2020, 12:45:51
  • 10
Najzabawniejsza jest reakcja PO ,że to napewno ukartował PiS ,a Sławuś nasz brat nic nie ma z tym wspólnego.
Bardzo dobrze ,że Trzaskowski nie wygrał.Cała ta mafia PO powinna siedzieć za Amber Gold i OFE.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

604

Miasta i gminy w Polsce mogą stracić fundusze unijne przez dyskryminację LGBT

Miasta i gminy w Polsce mogą stracić fundusze unijne przez dyskryminację LGBT

Wiele polskich samorządów przyjęło uchwało o tzw. "strefach wolnych od ideologii LGBT". To może wpłynąć na alokacje środków unijnych - pisze NBC News.

300GOSPODARKA
z
300gospodarka.pl
dodany: 20.07.2020, 09:30:46
  • 528
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ekonomia
  • #
    lgbt
  • #
    pieniadze
IceShandy
IceShandy 20.07.2020, 19:47:55
  • 0
POLEXIT.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

652

Jak jeść więcej i chudnąć (albo chociaż nie tyć)

Jak jeść więcej i chudnąć (albo chociaż nie tyć)

dlaczego Mariusz je co chce i nie tyje, a Andrzej popatrzy na kiełbasę z grilla i już ma 3 kg więcej?

buganski_mowi_rusz_sie
z
youtube.com
dodany: 14.07.2020, 03:52:44
  • 336
  • #
    trening
  • #
    dieta
  • #
    zdrowie
  • #
    mikrokoksy
  • #
    odchudzanie
  • #
    jedzenie
IceShandy
IceShandy 14.07.2020, 21:09:18
  • 6
A ja zachęcam do ćwiczeń kalistenicznych + bieganie/rower/rolki
W moim przypadku kalistenika + jazda na rowerze i czuje się bardzo dobrze.Kiedyś chodziłem na siłownie ,a raczej próbowałem ale jednak jak dla mnie była to strata czasu i monotonnia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

494

TVP: Eksperci z ulicy oceniają relacje Polski z USA xD

Pokaż treści 18+

TVP: Eksperci z ulicy oceniają relacje Polski z USA xD

TVP do podbudowania tezy "relacje z USA jakich nikomu nie udało się osiągnąć" postanowiło przepytać przechodniów.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 14.07.2020, 18:07:21
  • 55
  • #
    tvpis
  • #
    bekazpisu
  • #
    usa
  • #
    neuropa
  • #
    bekazprawakow
IceShandy
IceShandy 14.07.2020, 20:36:50
  • 5
Jeszcze troche i przyłączą Polske do USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1055

"Polski tym palantom nie wolno oddać" - Michnik u Tomasza Lisa

Pokaż treści 18+

"Polski tym palantom nie wolno oddać" - Michnik u Tomasza Lisa

Mowa tolerancji w wykonaniu intelektualistów z wielkich aglomeracji miejskich.

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 13.07.2020, 23:35:29
  • 339
  • #
    polska
  • #
    wybory
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    kultura
  • #
    neuropa
IceShandy
IceShandy 14.07.2020, 08:32:42
  • 1
Do Trzaskowskiego nie mam nic i gdyby nie był w PO to bym na niego zagłosował w drugiej turze ,a takto nigdy nie zagłosuje na tą z-----ą partie i jej cały "establiszment celebrycki".
Plus jest taki, że pokolenie 60+ za troche się skończy ,a wtedy ani PIS ani PO nie dojdzie do władzy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2351

Jest już pierwsza ofiara wyborów. Manuela Gretkowska wyjeżdża z Polski.

Pokaż treści 18+

Jest już pierwsza ofiara wyborów. Manuela Gretkowska wyjeżdża z Polski.

Pisarka Manuela Gretkowska zdecydowała się na wyjazd z Polski. Jak mówiła w rozmowie z TOK FM, od dawna rozmawiała już na ten temat z mężem. - Słupkiem granicznym dla nas były wybory prezydenckie - mówiła pisarka w rozmowie z TOK FM.

cerambyx
z
tokfm.pl
dodany: 13.07.2020, 12:30:52
  • 713
  • #
    polska
  • #
    wybory
  • #
    kultura
  • #
    wyboryprezydenckie2020
  • #
    duda
IceShandy
IceShandy 13.07.2020, 13:04:31
  • 4
O już jakiś plus wygranej Dudy.
Jeszcze reszta celebrytów niech pójdzie za nią( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

661

Dyrektor poznańskiego ZOO z negatywną oceną prezydenta

Dyrektor poznańskiego ZOO z negatywną oceną prezydenta

Jak informuje "Głos Wielkopolski" władze miasta mają sporo zastrzeżeń wobec Ewy Zgrabczyńskiej.

IceShandy
z
epoznan.pl
dodany: 12.07.2020, 11:04:26
  • 37
  • #
    polska
  • #
    zoo
  • #
    zwierzeta
  • #
    afera
  • #
    csiwykop
  • #
    pumanubia
IceShandy
IceShandy
Autor
12.07.2020, 15:25:42
  • 104
@SamiecOmega: https://epoznan.pl/news-news-77279-poznanskie_zoo_usuniete_z_rady_dyrektorow_polskich_ogrodow_zoologicznych_i_akwariow

2550

Dyrektor ZOO w Poznaniu przegrała przed sądem proces dotyczący jej hodowli kotów

Dyrektor ZOO w Poznaniu przegrała przed sądem proces dotyczący jej hodowli kotów

Skończyło się na karze grzywny, a wobec kobiety nie wyciągnięto żadnych zawodowych konsekwencji. Czyli tak działa bantustan urzędniczy w Polsce. Szczują przeciwko Kamilowi i jego pumie, a sami świadomie i z premedytacją łamią prawo. Hipokryzja OVER 9999

cerastes
z
nczas.com
dodany: 12.07.2020, 10:19:29
  • 146
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    zoopoznan
  • #
    puma
  • #
    csiwykop
  • #
    zwierzeta
IceShandy
IceShandy 12.07.2020, 11:24:44
  • 8
@Bijelodugme: prosze.
Sprawa pumy - oświadczenie.

W związku z dużą ilością informacji medialnych i komentarzy w przestrzeni internetowej dotyczących próby przejęcia pumy przez ZOO w Poznaniu, a także działań Policji w tej sprawie, pragniemy oświadczyć,
iż naszą ustawową rolą jest wykonywanie czynności na polecenie
IceShandy
IceShandy 12.07.2020, 11:50:51
  • 12
@Bijelodugme: Było nielegalne ponieważ to policja miała zatrzymać pume i ją przekazać we wskazany adres jaki sąd ustalił.To sąd ustalił ,że policja ma odebrac pume ,a nie DYREKCJA ZOO

679

Kolejne fakty w sprawie Kamila S. i pumy Nubii

Kolejne fakty w sprawie Kamila S. i pumy Nubii

Dołączone do notatki są również wyroki wraz z uzasadnieniem. Puma nie była zarejestrowana i nie było na nią formalnej zgody, a duża woliera, którą się pokazuje, nieużywana jest przez pumę od 2016 roku (jedynie "zamieszkiwana" na potrzeby kontroli RDOŚ).

konto usunięte
z
facebook.com
dodany: 11.07.2020, 20:35:32
  • 145
  • #
    polska
  • #
    zwierzaczki
  • #
    koty
  • #
    zwierzeta
  • #
    poznan
IceShandy
IceShandy 12.07.2020, 09:28:22
  • -5
@Silwerbalk: idż się chłopie doszkolić skoro uważasz pume za maszyne do zabijania.Tak naprawde określenie jej jako "dzikie zwierze" wzieło się z tego, że jest duża i żyje w równości z przyrodą.Tak naprawdę jest to kot do ułożenia.W Stanach czy Kanadzie pumy chodzą pomiędzy ludźmi.Karakal czy Serwal to też kot dziki ,a ludzie je udamawiają.To, że w naszym kraju z dykty jest zakaz posiadania pumy to nie znaczy, że jest to

672

Internauci twierdzą, że Zoo blokuje ludzi na FB i usuwa komentarze

Internauci twierdzą, że Zoo blokuje ludzi na FB i usuwa komentarze

Komentarze, które nie są zgodne z wersją jaką przedstawiło Zoo co do warunków, w których miała przebywać puma są usuwane, a ich autorzy banowani. - Tak twierdzą ludzie, którzy pisali komentarze na FB Zoo przedstawiając inną wersję niż podaje Zoo. Reszta w powiązanych.

konto usunięte
z
facebook.com
dodany: 11.07.2020, 17:17:02
  • 102
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    zoo
  • #
    koty
  • #
    zwierzeta
  • #
    ciekawostki
IceShandy
IceShandy 12.07.2020, 06:23:30
  • 1
@Sam_w_domu: pracownik ZOO? Coś ci pokaże jak już wspomiałeś o rzekomej klatce.
IceShandy - @Samwdomu: pracownik ZOO? Coś ci pokaże jak już wspomiałeś o rzekomej kla...

źródło: comment_1594534926xpF0o0MyNOOgMLogxxQR76.jpg

Pobierz
IceShandy
IceShandy 12.07.2020, 06:38:36
  • -1
@MajoZZ: @Sam_w_domu: po czym twierdzicie ,że warunki pumy się pogorszyły?po oświadczeniach dyrektorki ZOO ,która została skazana wyrokiem sądu za fatalne warunki zwierząt, z negatywną opinią od Prezydenta Poznania w 2019r?za przygarnięcie niedzwiedzia na siłe i wyłudzaniu pieniędzy bo nie było ZOO stać na jego utrzymanie?
Brawa dla was.
Na koniec(bo nie mam zamiaru pod tym bełkotem się wypowiadać już)macie racje Kamil to zwyrodnialec ,który trzepie kase na pumie.Przypominam

653

Millenialsi nie są w stanie dorównać poprzednikom. Posiadają 5 proc. zasobów

Millenialsi nie są w stanie dorównać poprzednikom. Posiadają 5 proc. zasobów

Duży odsetek millenialsów jest na dobrej drodze do stania się smutną i przegraną generacją: zbyt starą na buntownicze życie oraz zbyt biedną i zadłużoną, by założyć rodziny. Zamiast gromadzić kredyty hipoteczne, millenialsi zwiększali swoje zadłużenie kredytami studenckimi i konsumenckimi.

KrysztalKubania
z
forsal.pl
dodany: 02.07.2020, 15:37:33
  • 521
  • #
    ekonomia
  • #
    swiat
  • #
    finanse
  • #
    4konserwy
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
IceShandy
IceShandy 03.07.2020, 06:12:52
  • -56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • Strona 23 z 25
  • >
  • Usuń Konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.10.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.08.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking