Sprawa wydaje się być prostsza niż się nam wydaje.
W czwartek odbędzie się Konferencja Odbudowy Ukrainy. Karolek nie mógł pozwolić na to by Tusk miał sukces, by Polska była centrum negocjacji w tej sprawy no to cyk, czemu by tego wszystkie nie zaprzepaścić? Chociażby kanclerz Merz potwierdził swoje przybycie ale teraz nie wiadomo czy zjawi się tam Zełeński i jaką niekomofortową sytuację to tworzy. Cały trud w zasadzie poszedł na marne.
@szmichal: nie mieszaj zwykłych ukrów pracujących w PL. Mówimy tutaj o władzach w Kijowie. Nic na tej konferencji i tak nie zostanie podpisane bo co ma? Ukraina jest w czasie wojny i jest to czysta fantastyka aby myśleć że jakieś umowy zostaną odpisane. Zresztą chyba nie jesteś skończonym idiotom i kosę wierzysz w to, że Polska jakaś kluczowa rolę odegra w odbudowie po wojnie ( ͡°͜ʖ͡
Jeśli Ukraina dalej będzie robić takie ruchy jak z UPA czy braku Żeleńskiego w Gdańsku to prawica wjeżdża na autostradę do wygrania wyborów w 2027r. Będzie grane na antyukraińskie nastroje, a jak widać - one narastają. #ukraina
Czy to przysłowie „Polak mądry po szkodzie” będzie miała swoje odzwierciedlenie odnośnie Ukrainy?( ͡°͜ʖ͡°) Kasa zaciągnięta na pomoc Ukrainie, sprzęt oddany, a tu się okaże, że Ukraina pokaże nam środkowy palec. #ukraina
Analiza oparta na "przysłowiach" zamiast na danych o KINETIC FORCE to poziom przedszkola. Transfer 40 czołgów Leopard 2 i setek wyrzutni HIMARS buduje bufor bezpieczeństwa, który realnie absorbował uderzenia rosyjskich dywizji pancernych z dala od polskiej granicy. To prosta matematyka zasobów: lepiej stracić stare T-72 niż pozwolić na TOTAL SATURATION własnego terytorium przez rosyjskie rakiety Iskander.
Pani Biejat chyba bardzo chce aby koalicja przegrała w przyszłym roku wybory :D Ja nie wiem co trzeba mieć w tym łbie, żeby iść do Ukraińskiej telewizji i pluć na Polskę. #ukraina #polityka
@IceShandy: Przegrają, przegrają, zasłuże nie. Wiedzą jak ważnym elementem kampanii prezydenckiej w tamtym roku były nastroje antyukraińskie, a oni publicznie stają w obronie Ukraińców którzy gloryfikują morderców nabijających dzieci na widły. Jestem lewakiem ale od bardzo dawna mam problem z antypolskością i brakiem solidarności narodowej w środowiskach centro-lewicowych
Tak jak Nawrocki robiąc głupoty nie reprezentuje racjonalnych i myślących Polaków, tak samo Żeleński gloryfikując UPA nie reprezentuje racjonalnych i myślących Ukraińców #ukraina
@kontrowersje: o czym ty bredzisz? Większość społeczeństwa ukraińskiego wielbi UPA. Skończcie uprawiać mitologię na temat naszych przyjaznych stosunków. Ukraina nie była i nie będzie spokrewniona z nami. Jest nam potrzebna do trzymania ruskich orków z dala od nas. Czechy, Słowacja, Węgry czy też Rumunia są dla nas blisko kulturowe jak i mentalnie.
Nie jestem ruską onuca ale żeby za jakiś czas nie okazało się, że Europa razem z Polską wyhodowała sobie raka. Zelenski albo jest sabotażystą swojego kraju albo faktycznie Ukraina mentalnie jest ubogim wschodnim krajem, który nie zasługuje na tak szczodrą pomoc od pierwszych godzin wojny. Wszyscy trochę bagatelizują tą sprawę razem z premierem ale jestem ciekaw midefucka ludzi patrzących na sprzęt oflagowany Stephanem Banderą ( ͡°͜ʖ͡°)
#ukraina #rosja #wojna Kacap grozi wojną nuklearną, cisza jak makiem zasiał. Ukr coś tam nazwie imieniem bandery, tagi w--------a w kosmos. Nie, no tu wcale nie ma propagandy a tych ruskich nie ma z nami w pokoju. (-‸ლ)
A ja napiszę tak. Przypomnijcie sobie jak Max zaczynał, a jak teraz wszyscy zachwycają się jego jazdą i jego wyprzedzeniami na granicy. Młody jeździ agresywnie i to w końcu odda. #f1
Jakoś w innych krajach system kaucyjny działa. Tylko u nas butelka / puszka musi być w idealnej kondycji i zamiast dać kasę na kartę, to ustawiasz się w kolejce po kupon. -nie podoba mi się, że muszę łazić z worami butelek i puszek, a później stać w Lidlu w kolejce z menelami lub czekać aż łaskawa Karyna w Biedronce zeskanuje z podejrzliwym wzrokiem -nie podoba mi się, że jak nie chcę powyższego, to wyrzucam
Przykro się patrzy jak nikt ze sponsorów nie zainteresował się Tymkiem Kucharczykiem. Halo #orlen co z wami. Takie perełki w naszym kraju rzadko się objawiają. #f1
@FueGo: ja wiem i nie o to mi chodzi. Tutaj masz 7-krotnego mistrza, który odstaje tempem od czołówki i po prostu marnuje miejsce w Ferrari. Leclerc jest o klase wyzej.
@MaxGigaW: jak bardzo musisz być dymany żeby się obudzić z letargu? Wprowadzili system, który jest niewydolny.Efekt jest taki, że ja mam pełny garaż butelek po wodzie a oni się śmieją.
W czwartek odbędzie się Konferencja Odbudowy Ukrainy. Karolek nie mógł pozwolić na to by Tusk miał sukces, by Polska była centrum negocjacji w tej sprawy no to cyk, czemu by tego wszystkie nie zaprzepaścić? Chociażby kanclerz Merz potwierdził swoje przybycie ale teraz nie wiadomo czy zjawi się tam Zełeński i jaką niekomofortową sytuację to tworzy. Cały trud w zasadzie poszedł na marne.
Oczywiście
źródło: image
PobierzNic na tej konferencji i tak nie zostanie podpisane bo co ma? Ukraina jest w czasie wojny i jest to czysta fantastyka aby myśleć że jakieś umowy zostaną odpisane. Zresztą chyba nie jesteś skończonym idiotom i kosę wierzysz w to, że Polska jakaś kluczowa rolę odegra w odbudowie po wojnie ( ͡° ͜ʖ ͡