Bartłomiej Wróblewski nie będzie RPO. Senat odrzucił jego kandydaturę

Podczas dzisiejszego głosowania, Senat odmówił przyjęcia kandydatury posła PiS, Bartłomieja Wróblewskiego na Rzecznika Praw Obywatelskich. Przeciw kandydaturze posła PiS głosowało 49 senatorów. Za głosowało 48 senatorów, przeciw 49, wstrzymało się 2. To już czwarta próba powołania rzecznika.
z- 312
- #
- #
- #
- #
- #




















Nikt chyba nie brał pod uwagę tego, że powstanie taka partia jak PiS, która będzie chciała przejąć wszystko.Został im tylko NIK i właśnie RPO.
Tak naprawdę PiS zrobił SZACH MAT OPOZYCJI JAK I OBYWATELOM.