Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hunt3r_PL

Hunt3r_PL

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7873
  • Znaleziska 4657
  • Mikroblog 3216
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 10

1012

Tusk: chciałbym, żeby szpitale były zupełnie wolne od tych partyjnych aktywistów

Tusk: chciałbym, żeby szpitale były zupełnie wolne od tych partyjnych aktywistów

Ale co on może? W końcu jest tylko premierem z większością w parlamencie.

Pandamix
z
300polityka.pl
dodany: 15 godz. i 39 min temu
  • 122
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 13 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 5
Tusk chcial aby nie było kolesiostwa inkimoterstwa jak za czasów pisu.


@Gozd: Typie, donek chciał tylko wymienić kolesi na swoich. Wczoraj się urodziłeś?
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 12 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 9
Hunt3r_PL

źródło: sm

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

209

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

Zakończyło się przesłuchanie lek. Emila Jędrzejewskiego, który ma mieć wiedzę o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym. - Prokuratorzy zadali świadkowi kilkadziesiąt pytań dotyczących postępowania, które jest prowadzone w tutejszej prokuraturze. Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powie

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18 godz. i 59 min temu
  • 161
  • #
    nfz
  • #
    polityka
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    wydarzenia
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 18 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 18
Świadek zakomunikował, że nie chce zeznawać bez udziału pełnomocnika.


@Przegrywultimate: I tyle jest warte p---------e Brajanatu z mirko.
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 18 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 36
Ale się zleciało tuskobotów w sekcji komentarzy. I oczywiście wczorajszy wieczorny spin, że to nieprawda. Pali się koło d--y. Spokojnie, to dopiero początek ( a wasz koniec).
Hunt3r_PL - Ale się zleciało tuskobotów w sekcji komentarzy. I oczywiście wczorajszy ...

źródło: pwb

Pobierz
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
przedwczoraj, 21:58:03
  • 11
Gdzieś już to słyszałem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#kanalzero #polityka
KRZYSZTOFDZONGUN - Gdzieś już to słyszałem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#kanalzer...

źródło: 1000103279

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hunt3r_PL
Hunt3r_PL przedwczoraj, 22:03:24 via Wykop
  • 4
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: chlip, chlip tuskobocie. Już niedługo przelewy się skończą. WIdzę, że narazie wszyscy lecicie z jednym przekazem. Koń wam to wymyślił?
  • Odpowiedz

3

Karol Nawrocki to nowy Erdogan Polski

Karol Nawrocki to nowy Erdogan Polski

To są naprawdę absurdalne zagrywki. Jestem Turkiem i szczerze mówiąc, z perspektywy historycznej dla wielu krajów Europy to właśnie my byliśmy tymi złymi. Nasi bohaterowie dla innych narodów mogą być czarnymi charakterami. I co teraz? Mamy przestać iść dalej? Dla części Greków Atatürk może być pos

hypemype12
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 11:36:12
  • 20
  • #
    polityka
  • #
    nawrocki
  • #
    wybory2026
  • #
    podwojnestandardy
  • #
    ukraina
  • #
    europa
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL przedwczoraj, 12:36:00 via Wykop
  • -1
Jestem Turkiem... taka, chyba siurkiem. Nice try Artem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

Polska potrzebuje 5 milionów imigrantów. Każdy rząd to wie. Żaden nie ma odwagi

Polska potrzebuje 5 milionów imigrantów. Każdy rząd to wie. Żaden nie ma odwagi

Zacznę od rzeczy, którą większość polityków przemilcza, bo nie chce tracić słupków. Polska gospodarka ma dziurę kadrową, której nie da się zakleić ani optymizmem, ani kolejną strategią 2030". Da się ją zakleić tylko ludźmi. A ludzi po prostu nie ma. Liczby, które każą myśleć: Brakuje 180 tys. kiero

andrei-immigrants
z
wykop.pl
dodany: 16.06.2026, 14:19:23
  • 5
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    imigracja
  • #
    gospodarka
  • #
    zus
  • #
    rynekpracy
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 16.06.2026, 14:37:50 via Wykop
  • 1
@andrei-immigrants WON!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

Gra dla dorosłych

Potrzebuję link do  strony  z  grą  dla dorosłych   3d?????

Adammmmnnnnnnoooooooo
z
wykop.pl
dodany: 11.06.2026, 13:22:53
  • 2
  • #
    milf
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 11.06.2026, 14:16:38 via Wykop
  • 0
@Adammmmnnnnnnoooooooo www.zus.pl
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Na Jedzenie i Bilet do Pracy

Na Jedzenie i Bilet do Pracy

Witam głupio mi prosic trochę o pomoc ale jestem w trudnej sytuacji. Mam maly problem poniewaz planuje wyjazd do pracy z

Karlos28
z
pomagam.pl
dodany: 11.06.2026, 02:03:27
  • 5
  • #
    praca
  • #
    nastart
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 11.06.2026, 06:15:12 via Wykop
  • -1
@Karlos28
Truskawki, albo inne pomidory zbierać, a nie zebrać na Wykopie, leniu śmierdzący. Won!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1449

Chełm utracił dotacje na Muzeum Pamięć Ofiar Rzezi Wołyńskiej

Chełm utracił 180 mln dotacji na Muzeum Pamięć ofiar Rzezi Wołyńskiej przez rząd KO, co przesądził sąd w Lublinie. W tym samym czasie Warszawa buduje za 380 mln kolejne muzeum poświęcone Żydom, oraz 50 mln na projekt Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe.

Korda
z
historia.rp.pl
dodany: 03.06.2026, 18:42:45
  • 126
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    historia
  • #
    ukraina
  • #
    4konserwy
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 03.06.2026, 18:46:54 via Wykop
  • 353
Czekamy na fikołki tuskobotów.
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

291

Tego nikt się nie spodziewał! Nagły zwrot akcji w sklepach. Inflacja w dół!

Tego nikt się nie spodziewał! Nagły zwrot akcji w sklepach. Inflacja w dół!

Inflacja w maju 2026 roku zaskoczyła ekonomistów. Jest wyraźnie poniżej oczekiwań rynku

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 29.05.2026, 09:42:26
  • 176
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    inflacja
  • #
    finanse
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 29.05.2026, 12:24:14 via Wykop
  • -4
@Gjbgghbhhjj: Nie sił się tluku na inteligenta. Skoro wskaźnik inflacyjny jest dodatni, to ceny rosną, a nie spadają. Nie ma mowy o deflacji. Nie masz pojęcia o czym piszesz tuskobocie.

954

Rządowe dopłaty do emerytur artystów mogą objąć "aktorki" OnlyFans

Wedle wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 16 października 2025 roku za usługi kulturalne mogą być uznawane także występy przed kamerką na popularnej niebieskiej platformie. W świetle tego wyroku uznano, że tego rodzaju twórcy mogą korzystać ze zwolnienia z podatku VAT.

wojtas_mks
z
x.com
dodany: 28.05.2026, 08:30:36
  • 96
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    neuropa
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 28.05.2026, 10:38:25 via Wykop
  • 7
nie kradną jaki PiS


@CrytekPL: XD Masz rację. Lepiej nie głosuj.

1001

Poseł zaapelował o to, aby zaprzestać masowego sprowadzania imigrantów

Pokaż treści 18+

Poseł Witold Tumanowicz podczas posiedzenia Sejmu zabrał głos na mównicy, gdzie przywołał postać Wiktorii Herun z lubelskiego ratusza i jej przechwałki o sprowadzaniu "studentów" z Afryki wraz z całymi rodzinami. Całą wypowiedź skwitował apelem o zaprzestanie sprowadzania Afrykańczyków do kraju.

Makavlani
z
x.com
dodany: 27.05.2026, 09:09:28
  • 186
  • #
    polityka
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 27.05.2026, 10:32:22 via Wykop
  • 26
@TenXen47: xDˣᴰ
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 25.05.2026, 14:27:26
  • 1
No to co tam siądzie w poniedziałek wieczorem?
O boże, o k---a!!!
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafik_delta
fafik_delta
25.05.2026, 14:47:00 via Wykop
  • 2
@Hunt3r_PL: chyba jedyny dzisiaj mecz w Polsce (na poziomie seniorskim, tzn. nie licząc trampkarzy, młodzików, żaków, skrzatów, kasztaniaków) to Górnik Wesoła - UKS Szopienice (śląska A-Klasa)

Dziś o 18:00, ponoć transmisja na YT (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

1

"Tragiczna śmierć dwulatka w żłobku. Opiekunki usłyszały zarzuty"

"Tragiczna śmierć dwulatka w żłobku. Opiekunki usłyszały zarzuty"

"Przyczyną śmierci dwuletniego chłopca, który został znaleziony w oczku wodnym na terenie żłobka w Ząbkach pod Warszawą, było utonięcie - przekazał Interii rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. Do tragedii doszło w środę. Zatrzymane opiekunki usłyszały zarzuty."

paramedix
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22.05.2026, 13:21:01
  • 2
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    warszawa
  • #
    dzieci
  • #
    zabki
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 22.05.2026, 13:53:07 via Wykop
  • 2
Wina opiekunek? OK, nie przesądzam. Ale kto normalny projektuje żłobek z wolnym dostępem do oczka wodnego? Przecież to jest totalny brak wyobraźni.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

56

Czarne chmury nad rządem Donalda Tuska, coraz mniejszy optymizm u Polaków.

Czarne chmury nad rządem Donalda Tuska, coraz mniejszy optymizm u Polaków.

Pogorszyły się notowania rządu Donalda Tuska - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Poparcie dla gabinetu spadło do poziomu 33 proc., z coraz mniejszym optymizmem oceniane są także jego działania. Dodatkowo coraz mniej osób wyraża przekonanie, że rząd może poprawić sytuację gospodarczą kraju.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22.05.2026, 01:52:45
  • 21
  • #
    polityka
  • #
    tusk
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 22.05.2026, 05:14:48 via Wykop
  • 1
@ChaoticNeutralGodd: Byłem tu, zanim Cię zminusowali :)
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 22.05.2026, 12:11:59 via Wykop
  • 3
@Silvia_Torque: Proponuję poczytać o zadluzaniu Polski na przestrzeni ostatnich 10 lat. Bez polityki, suche liczby. Wnioski wyciągnij sam.
Strigiformesman
Strigiformesman
Strigiformesman
21.05.2026, 14:38:37
  • 411
Ale zesrańsko przed referendum w krakowie. Mieszkam pół kraju dalej, a mimo to na facebooku co chwila mi się wyswietlają wpisy jakichś obcych ludzi apelującyc zeby nie brac udziału w tym referendum #sct #krakow #miszalski #referendum
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 21.05.2026, 14:48:17 via Wykop
  • 18
ludzi


@Strigiformesman: Ta... ludzi. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

6

Bliska nieskończoności liczba galaktyk sugeruje że kosmici na pewno istnieją

Bliska nieskończoności liczba galaktyk sugeruje że kosmici na pewno istnieją

Setki miliardów galaktyk, z których każda posiada setki miliardów gwiazd i planet stanowi silną przesłankę tego, że gdzieś istnieją podobnie inteligentni i mądrzy jak my kosmici. Zanikanie sygnału,który z konieczności musi lecieć w poszerzającym się stożku,bo zawsze istnieje kąt rozbieżności sygnału

Adampek
z
astromaniak.pl
dodany: 20.05.2026, 14:23:22
  • 19
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    kosmos
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 21.05.2026, 14:40:11 via Wykop
  • 0
Biorąc pod uwagę wiek wszechświata, to kosmici istnieją, istnieli, lub dopiero będą istnieć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

43

Jiuzhang 4.0 pokazuje skalę fotonicznych obliczeń kwantowych

Jiuzhang 4.0 pokazuje skalę fotonicznych obliczeń kwantowych

Fotoniczny komputer kwantowy Jiuzhang 4.0 z Chin przyspiesza Gaussian boson sampling, ale czy to już przewaga kwantowa?

Krzyzu83
z
purepc.pl
dodany: 18.05.2026, 16:03:29
  • 48
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    informatyka
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 18.05.2026, 16:52:20 via Wykop
  • -5
Ludzkość tworzy sobie boga. Jak to się skończy? No cóż... Ciężko o optymizm.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 18.05.2026, 17:03:59 via Wykop
  • 0
@kubako: Chodziło mi raczej o ai trenowane na komputerach kwantowych. Taki skrót myślowy.
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 19.05.2026, 05:08:01 via Wykop
  • 0
@kubako: AI to nie tylko wczytywanie ogromnych ilości danych. Najbardziej kosztowne obliczeniowo etapy to trening modeli, optymalizacja i wyszukiwanie zależności w gigantycznych przestrzeniach parametrów. Właśnie tam komputery kwantowe mogą mieć zastosowanie.
Poza tym komputery kwantowe nie mają zastąpić GPU czy zwykłych serwerów, tylko działać jako akceleratory do konkretnych problemów. Podobnie jak dziś GPU przyspiesza AI, mimo że samo też nie przyspiesza wczytywania danych
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 19.05.2026, 12:51:54 via Wykop
  • 1
@spyypl: ptaka, debilu?

6

Marta Wcisło - Tusk to nam robi specjalnie

Kobieta o intelekcie salowej reprezentuje Polskę w Komisji Bezpieczeństwa i Obrony Parlamentu EU (wtf)

ZlyCzarodziejRumburak
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 16:42:34
  • 4
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    kompromitacje
  • #
    sabotazysta
  • #
    polityka
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 18.05.2026, 16:49:26 via Wykop
  • -5
Kadry tuska... (-‸ლ)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

616

Mieszkańcy Moskwy w panice. Tak zareagowali na atak Ukrainy

Mieszkańcy Moskwy w panice. Tak zareagowali na atak Ukrainy

No i kto się teraz trzęsie?

Kotouak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.05.2026, 12:01:22
  • 200
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    russiahateclub
  • #
    rosja
  • #
    geopolityka
  • #
    swiat
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 18.05.2026, 13:28:50 via Wykop
  • -2
@RafB: To się wynosi z domu. Szkoda klawiatury na tę antypolską hołotę.

4

Nigdy nie będziesz szła sama, siostro w praktyce.

Nigdy nie będziesz szła sama, siostro w praktyce.

Żałosny i prostacki popis Jacka Niedźwiedzkiego z Koalicji Obywatelskiej, który bezczelnie wjeżdża na Paulinę Matysiak. A gdzie podziały się nagle te wszystkie wielkie obrończynie praw kobiet z sejmowych ław? Zapadła tchórzliwa cisza.

Famine
z
streamable.com
dodany: 18.05.2026, 11:15:21
  • 4
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    logikaniebieskichpaskow
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    afera
  • #
    bekazlewactwa
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL 18.05.2026, 12:54:32 via Wykop
  • 0
Co za klaun... Sejm to nie jest miejsce dla takich pajaców. Nie ważne z jakiej partii.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.05.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.07.2020

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 11.05.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking