Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FightMaker

FightMaker

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4933
  • Znaleziska 1496
  • Mikroblog 3437
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 16
FightMaker
FightMaker 14.04.2025, 11:16:40
  • 0
Szukam jakiegoś używanego świeżego i dobrze wyposażonego samochodu w kwocie do 40 tys zł. Rocznik powiedzmy od +/- 2018. Używany będzie do miasta, musi się nim łatwo parkować i manewrować w ciasnych uliczkach.

Fajnie, aby rzecz jasna silnik nie był totalnym gównem (wszelkie PureTech itp. odpadają). No i musi być w miarę żwawy, czyli ze 100 koni + turbo.

Zależy mi na dobrym wyposażeniu, czyli automatyczną klimatyzacją, nowoczesnym infotainment (Android Auto itd.),
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FightMaker
FightMaker
Autor
14.04.2025, 11:23:54 via Wykop
  • 0
@lkjp: Corsa E? W sumie spoko pomysł, mogę dodać do swojej listy.
  • Odpowiedz
FightMaker
FightMaker
Autor
14.04.2025, 16:15:48 via Wykop
  • 0
@NuklearnySzpadel: i20 mogłoby być. Rio mi się nie podoba z wyglądu. A co sądzisz o Corsie E?
  • Odpowiedz
Bury_Zenon
Bury_Zenon
05.04.2025, 12:17:59
  • 1
Cześć. Czy możecie polecić jakiś samochód do 30-40k +-10k na pół roku do przyjemnej jazdy dla kawalera? Może być z USA, bo większość rzeczy sam ogarnę poza blacharką, a nie zależy mi na tym by nie było bezwypadkowe. Wymagania to przede wszystkim automat i by samochód był 4 osobowy.
Z góry dzięki.

#otomoto #samochody #samochodyzusa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FightMaker
FightMaker 05.04.2025, 12:22:07 via Wykop
  • 2
@Bury_Zenon: Honda Accord 8 Coupe V6 268KM. Do ogarnięcia w zasadzie tylko z USA.
  • Odpowiedz
FightMaker
FightMaker 05.04.2025, 12:36:19 via Wykop
  • 0
@Bury_Zenon: No niestety, tak jak pisałem, Accord z tym silnikiem (+ w Coupe) nie był w ogóle dostępny w Europie, więc trzeba go ściągać z USA, lub liczyć na szczęśliwy traf. Sądziłem, że masz na myśli chęć przeprowadzenia importu, a chodziło Tobie o kupno już sprowadzonej sztuki?
  • Odpowiedz
FightMaker
FightMaker 05.04.2025, 22:12:07 via Wykop
  • 0
@derivatives: Subaru BRZ za 50 tys to chyba co najwyżej gruz jakiś
  • Odpowiedz
TenOdMirabelek
TenOdMirabelek
TenOdMirabelek
05.04.2025, 05:28:39
  • 0
Czy jeśli sprzedaje auto z 2005r które miało wydana kartę pojazdu to muszę ją przekazać nowemu właścicielowi?
Chyba ja zgubiłem.

#samochody
#prawo
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FightMaker
FightMaker 05.04.2025, 11:57:46 via Wykop
  • 0
@TenOdMirabelek: Nic nie potrzeba. Do przerejestrowania samochodu jest zbędna.
  • Odpowiedz
przebrzydlak
przebrzydlak
04.04.2025, 14:15:06
  • 5
#zegarki #zegarkiboners
przebrzydlak - #zegarki #zegarkiboners

źródło: 1000087408

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FightMaker
FightMaker 04.04.2025, 15:33:01 via Wykop
  • 0
@przebrzydlak: Wielka zaleta czysto mechanicznych rzeczy, bez jakiejkolwiek elektroniki. Żaden elektroniczny zegarek nie będzie działał po 100 latach od jego wyprodukowania.
  • Odpowiedz
nieznamniepamietam
nieznamniepamietam
nieznamniepamietam
25.03.2025, 23:19:49
  • 0
Polecicie TU z jak najniższą ceną za OC + laweta na min 100km bez AC dla starego szrota z 2008r? Bo rozumiem, że jeśli skorzystałem ze zwrotu w Mubi w 2022r na ten sam pojazd to już teraz nie można wyhaczyć czegoś podobnego?

#ubezpieczenia #samochody #motoryzacja #oszczedzanie
#oc
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FightMaker
FightMaker 26.03.2025, 07:48:36 via Wykop
  • 0
@nieznamniepamietam: Nie. Większość firm ubezpieczeniowych zapewnia tylko powypadkowe Assistance w tych tańszych opcjach. Czasem nawet wyłącznie, gdy to Ty jesteś sprawcą kolizji. Jak popsuje Ci się samochód w drodze, to Ci go nie przewiozą. Trzeba dopłacać.
  • Odpowiedz
FightMaker
FightMaker 26.03.2025, 08:11:33 via Wykop
  • 0
@nieznamniepamietam: Sprawdź OWU dla pewności
  • Odpowiedz
FightMaker
FightMaker 26.03.2025, 08:38:55 via Wykop
  • 0
@nieznamniepamietam: Wszystko powinno być jasno opisane, ale gdybyś nie był pewny, to po prostu wrzuć tutaj wycinek. Nie da się powiedzieć tak wprost na co uważać, gdyż zależy to od konkretnych warunków.
  • Odpowiedz
kalboy92
kalboy92
26.03.2025, 07:29:33
  • 1
Cześć,

szukam dobrych żarówek H7 i H1.
Zależy mi żeby barwa światła była bardzo zimna, wpadająca nawet w niebieski odcień.

Co polecacie? Zdjęcia będą mile widziane :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FightMaker
FightMaker 26.03.2025, 08:21:04 via Wykop
  • 6
@kalboy92: Niebieski Halogen? Nic. Nie ma czegoś takiego, jak halogen o zimnej barwie światła (temperatura podawana w Kelwinach). Tam po prostu jest nakładana powłoka filtrująca część długości fali świetlnej. O ile w dobrych warunkach pogodowych jest jeszcze ok, to jednak one tragicznie sprawdzają się w przypadku mgły lub deszczu. Dosłownie masz przed sobą białą ścianę światła odbijającą się od mgły, lub drobinek wody. Nie kupuj tego. Zamiast tego kup normalne
  • Odpowiedz
egzo2
egzo2
egzo2
25.03.2025, 21:35:04
  • 0
Siemka Mirki, myślę nad zakupem Audi A3 2021.
Zastanawiam się jak to jest z Apple CarPlayem i czy będę się mógł połączyć z telefonem.

Z tego co widzę w wyposażaniu auto posiada moduł bluetooth.
Z tego co powiedział mi dealer auto czegoś tam nie ma w wyposażeniu i jak chce korzystać z carplay to muszę kupić jakąś roczną subskrypcje czy coś takiego za 500zł i nie wiem o co chodzi.
Wie ktoś
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FightMaker
FightMaker 26.03.2025, 08:08:20 via Wykop
  • 0
@egzo2: https://fixmycarinfo.com/vag-coding/audi-coding/a3-8y-coding/audi-a3-8y-activation-of-wireless-carplay-coding/
  • Odpowiedz

AdamF_OG
AdamF_OG
21.03.2025, 12:22:23
  • 3
Gdy kupowałem auto, dobrałem sobie opcje tak, by uniknąć jak najbardziej elektryki i elektroniki. Wiadomo, te rzeczy psują się w samochodach jako pierwsze. Żadne tam cyfrowe zegary, czy kamery i czujniki parkowania, itd. No dobrałem zwykły tempomat, żeby noga odpoczywała na trasy i tyle.

Ale elektrotechnika nie zawsze musi być wrogiem kierowcy. Tutaj przykład, gdy może się przysłużyć - właśnie zaopatrzyłem się w skaner OBD 2 ^^

#samochody #motoryzacja
AdamF_OG - Gdy kupowałem auto, dobrałem sobie opcje tak, by uniknąć jak najbardziej e...

źródło: 8f3d6e10-ecaa-41fb-8ad1-3adb066361fc

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FightMaker
FightMaker 23.03.2025, 00:51:16 via Wykop
  • 1
@AdamF_OG: U mnie zepsuły się 2 lata temu czujniki parkowania. Naprawa kosztowała całe 80 zł (koszt nowego czujnika). Nic innego związanego z elektroniką nie popsuło się.
Może szyby też lepiej mieć z pakietu korbotronik (bo wtedy nie popsuje się silniczek) i nie mieć klimatyzacji, bo jak jej nie ma to również się ona nie popsuje? Nie ma to jak rezygnować ze wszystkich udogodnień "bo może się coś popsuć" i jeździć
  • Odpowiedz
snieg47
snieg47
07.03.2025, 05:15:54
  • 552
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FightMaker
FightMaker 07.03.2025, 12:59:11 via Wykop
  • 0
@koral: Coś jeszcze masz do powiedzenia?
FightMaker - @koral: Coś jeszcze masz do powiedzenia?

źródło: Screenshot_20250307_135839_Samsung Internet

Pobierz
  • Odpowiedz

401

Brother zaprzecza blokowaniu zamienników tonerów i tuszów

Brother zaprzecza blokowaniu zamienników tonerów i tuszów

Brother przesłał obszerne oświadczenie, w którym stanowczo zaprzecza, jakoby aktualizacje oprogramowania sprzętowego (tzw. firmware) miały wykluczać używanie tańszych tonerów czy tuszów od firm trzecich.

hyperlink
z
telepolis.pl
dodany: 06.03.2025, 23:05:00
  • 107
  • #
    drukarki
  • #
    brother
  • #
    komputery
  • #
    drukarka
  • #
    sprzetkomputerowy
  • #
    informatyka
FightMaker
FightMaker 07.03.2025, 12:37:05 via Wykop
  • 1
@hoodoovoodoo: A czy wyskoczy wtedy informacja o nieoryginalnym paliwie i zablokuje się możliwość uruchomienia silnika?

661

Nieoficjalnie: nowe zatrzymania w aferze Buddy. Wśród osób znany prezenter

Nieoficjalnie: nowe zatrzymania w aferze Buddy. Wśród osób znany prezenter

Jak ustaliła nieoficjalnie Wirtualna Polska, od rana trwają kolejne przeszukania i zatrzymania osób, które mogły być zamieszane w sprawę Kamila L. znanego jako Budda. Chodzi m.in. o Adama K. prowadzącego program TVN Turbo, a także kilku innych youtuberów. Zatrzymani mają być przewiezieni do wydziału

Koziom
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 05.03.2025, 10:41:10
  • 169
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
  • #
    budda
  • #
    buddazamurem
FightMaker
FightMaker 05.03.2025, 14:03:07 via Wykop
  • 5
@WaveCreator: O co chodzi z tymi katalizatorami, bo ja nie w temacie? Obejrzałem kilka jego filmików i wydawał się być spoko, ale nie znam typa nic ponad te 3-4 obejrzane filmy.
FightMaker
FightMaker 11.02.2025, 15:50:46
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FightMaker
FightMaker
Autor
11.02.2025, 16:02:20 via Wykop
  • 3
@revoolution: Jeżeli wymaganie funkcjonalności, która była w mikrofalówkach pod koniec lat 90 jest gwiazdorzeniem, to ja nie mam pytań.
  • Odpowiedz
FightMaker
FightMaker
Autor
11.02.2025, 16:22:44 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FightMaker
FightMaker
Autor
11.02.2025, 16:58:44 via Wykop
  • 3
@revoolution: @revoolution @mac666 @Jarek_P @sberatel @moll
Dobra, udało mi się znaleźć wszystko to, co chciałem w jednym produkcie.
(nie reklama, ale wrzucę link gdyby ktoś inny też szukał "all in one")
https://www.panasonic.com/uk/consumer/home-appliances/microwaves/combination-microwaves/nn-cd88.html
  • Odpowiedz
3dnow
3dnow
11.01.2025, 07:48:18
  • 367
3dnow

źródło: temp_file478020183374873979

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FightMaker
FightMaker 12.01.2025, 05:55:50 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FightMaker
FightMaker 29.12.2024, 22:27:24
  • 0
Cześć. Mógłby ktoś polecić jakiś dobry uniwersalny zestaw czujników ultradźwiękowych parkowania na przód i tył (8 sztuk)? Najlepiej bez jakiegoś dodatkowego dużego wyświetlacza.

#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

327

USB-C w każdym sprzęcie, brak ładowarki - nowe zasady UE wchodzą w życie

USB-C w każdym sprzęcie, brak ładowarki - nowe zasady UE wchodzą w życie

Telefony komórkowe, tablety, aparaty cyfrowe, czytniki, słuchawki, a nawet myszy do komputera - od teraz te sprzęty sprzedawane na terenie UE będą miały taki sam port ładowania, czyli USB-C. Od kwietnia 2026 roku będzie dotyczyło to również laptopów.

Wloczykij13
z
polsatnews.pl
dodany: 28.12.2024, 12:55:41
  • 202
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polityka
  • #
    technologia
  • #
    prawo
  • #
    swiat
FightMaker
FightMaker 28.12.2024, 15:29:54 via Wykop
  • 9
@merti: I bardzo dobrze, że wzięła, bo gdyby nie trzymała tego za mordę, to każdy producent telefonów stosowałby inny port ładowania.
Nie wiem, czy pamiętasz, ale 20 lat temu w zasadzie nie było szans naładować swojego telefonu ładowarką znajomego, bo jeden miał Nokię, drugi Sony Ericssona, trzeci Alcatela, czwarty Siemensa, a ty akurat na swoją niekorzyść popylałeś z Motorolką. Każdy zaś producent wpychał akurat inne złącze.
A nawet jak miałeś
Landmark
Landmark
27.12.2024, 17:10:18
  • 3
Jak działa cyklop (lupa)
#watchboners
Landmark - Jak działa cyklop (lupa)
#watchboners

źródło: Nowy projekt

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FightMaker
FightMaker 27.12.2024, 22:47:56 via Wykop
  • 0
@runieeee: Nie podróbka. Nie ma logo Rolexa :)
  • Odpowiedz

FightMaker
FightMaker 17.12.2024, 13:21:53
  • 0
Co do. Kurier DPD doręczy mi paczkę z #aliexpress (zwykłe standard shipping). No tego to jeszcze nie było.
FightMaker - Co do. Kurier DPD doręczy mi paczkę z #aliexpress (zwykłe standard shipp...

źródło: Screenshot_20241217_141839_Gmail

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMinimi
eMinimi
17.12.2024, 14:56:02 via Wykop
  • 0
No tego to jeszcze nie było.


@FightMaker: już było
  • Odpowiedz

412

"Największa blokada" Ostatniego Pokolenia. Trwała 10 minut

"Największa blokada" Ostatniego Pokolenia. Trwała 10 minut

Czyli była nie tylko największa ale i najszybsza xD

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 13.12.2024, 16:34:29
  • 124
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
  • #
    warszawa
  • #
    motoryzacja
FightMaker
FightMaker 14.12.2024, 11:03:24 via Wykop
  • 5
@Feijoa: Nie chcą dobrze. Im nie zależy na żadnym klimacie, czy środowisku, bo nie po to "protestują". 1/3 z nich to sponsorowane przez Sorosa i spółkę chujki, które robią to dla kasy, a cała reszta zaś, to po prostu najgorszego sortu debile, którzy z racji tego, że są całkowitymi idiotami i nikt nie chce mieć z takimi ułomami nic wspólnego, to znaleźli sobie w końcu grupę, która ich przyjęła, więc

494

Burackie zachowanie kierowcy BMW

Burackie zachowanie kierowcy BMW

Urażony klaksonem zaczyna blokować drogę autorowi nagrania oraz innym kierowcom. 29.11.2024 Warszawa

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 03.12.2024, 11:33:38
  • 118
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    warszawa
  • #
    kierowcy

FightMaker
FightMaker 03.12.2024, 19:16:23 via Wykop
  • 51
@Gabrych92: To prawda. W Polsce nie ma za grosz życzliwości na drogach. Połowa "kierowców" to banda narwańców, nieudaczników, co za kółkiem muszą odreagować swoją życiową frustrację. Nikt nie wpuści, nikt kilku sekund nie zaczeka. Będą tylko trąbić, wzajemnie się blokować i zajeżdżać drogę, oraz jechać na zderzaku 1 metr od pojazdu z przodu. Tylko w metalowych puszkach mają okazję przez chwilę poczuć się "silni". Robactwo.

  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 28
  • Strona 9 z 28
  • >
  • Cz owiek
  • Polska jeszcze

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.01.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.07.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.08.2016

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking