Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Def_
Def_

Def_

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2407
  • Znaleziska 912
  • Mikroblog 1495
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 17
Marek_zloty
Marek_zloty
03.09.2025, 17:54:58
  • 0
Dzień dobry #zegarki

Wytłumaczy mi ktoś fenomen PRX'ów? Są okrutnie drogie w porównaniu do konkurencji i taka tsyuosa jest nawet ładniejsza, do tego na żywo te PRX'y wyglądają zadziwiająco miernie.
Ostatnio widziałem te edycje w gradiencie i poszedłem do stacjonarnego sklepu i potężny zawód. Tarcza wygląda jakby do środka ktoś kolorową kartkę włożył.
Myślałem, że kwestia, że kupują laiki przez neta, ale gościu w salonie powiedział, że hit sprzedaży.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 03.09.2025, 20:18:25 via Wykop
  • 2
@Marek_zloty: No to jest chyba najtańszy z zegarków szwajcarskich ze zintegrowaną bransoletą. Taki venezianico arsenale jest ładny, kosztuje 3500zł, ale werk już jest japoński. Ja bym chętnie z tego stylu uzupełnił moje zasoby o christopher ward the twelve, ale to bodaj co najmniej 1300euro.
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
03.09.2025, 15:02:47
  • 456
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 03.09.2025, 15:26:44 via Wykop
  • 84
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Dla kasy Stanowski się nie cofnie przed niczym.
  • Odpowiedz
Ada90
Ada90
Ada90
03.09.2025, 14:30:15
  • 45
Kota czuć pluszową zabawką i kurzem, gdyby zjechał windą nikt by tego nie poczuł. 😂
tymczasem #psiarze i ich kundle których nikt nie chce głaskać naprawdę śmierdzą i jest to smród ciężki do opisania dla nadwrażliwych na zapachy osób xD
Ada90 - Kota czuć pluszową zabawką i kurzem, gdyby zjechał windą nikt by tego nie poc...

źródło: котэ-животные-животные-реактора-9059705

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 03.09.2025, 14:42:06 via Wykop
  • 1
@mikens: Dokładnie, też się z różową dziwimy, że to wylizane futerko tak pachnie.
  • Odpowiedz

214

Rosyjski biznes bez dostępu do banków w Chinach

Pokaż treści 18+

Rosyjski biznes bez dostępu do banków w Chinach

Ostatni duży bank Chin, który obsługiwał rosyjskie transakcje, zakończył współpracę z rosyjskimi bankami, osobami i firmami. To efekt wpisania banku na czarną listę Unii Europejskiej.

Bobito
z
rp.pl
dodany: 01.09.2025, 20:42:46
  • 28
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    chiny
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
Def_
Def_
Def_ 03.09.2025, 13:07:50 via Wykop
  • 1
Oj ta Unia taka upośledzona, nic nie potrafi... A NATO w stanie śmierci mózgowej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

397

Dobra wiadomość ze Szwecji. Zamówienie na 180 autobusów elektrycznych Solaris

Dobra wiadomość ze Szwecji. Zamówienie na 180 autobusów elektrycznych Solaris

Dobra wiadomość dla polskiego przemysłu. Szwedzki operator transportu publicznego złożył zamówienie na 180 autobusów elektrycznych od polskiego producenta - Solaris.

arch_Kris
z
sustainable-bus.com
dodany: 01.09.2025, 10:57:26
  • 115
  • #
    polska
  • #
    szwecja
  • #
    transport
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Def_
Def_
Def_ 02.09.2025, 08:08:09 via Wykop
  • 0
No ale tu firma ma centralę, produkcję, więc w Polsce płaci podatki,


@mnvt: To wcale nie jest takie pewne, ale jest do sprawdzenia. Nie po to właściciel kupował, żeby nie wyprowadzać choć części środków do realizacji innych inwestycji.
Def_
Def_
Def_ 02.09.2025, 08:08:59 via Wykop
  • -1
@galicjanin: Byłeś? Widziałeś? Pobierz raport i pokaż, bo gadać to każdy potrafi. Ja nie mam czasu tego sprawdzać.
Szopin
Szopin
23.08.2025, 16:07:10
  • 4
#kontrolanadgarstkow
Szopin - #kontrolanadgarstkow

źródło: temp_file357733800322974274

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 23.08.2025, 17:16:18 via Wykop
  • 1
@Szopin: piękna!
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_ 20.08.2025, 07:20:39
  • 1
#zegarki Jak myślicie, czy warto? Marzę o Moonwatchu nowym, ale to może się okazać, że do emerytury nie zdążę nazbierać. Zastanawiam się nad taką alternatywą, a lubię też bardzo motoryzację, co myślicie? Omega Speedmaster Mark2 (Racing?)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_
Autor
20.08.2025, 07:39:41 via Wykop
  • 0
@BreathDeath: Tak, zapomniałem dodać, że sam lubię popracować nad zegarkiem, tak że zakładam, że go sobie wyprowadzę na prostą. Używany Speedmaster Proffesional "Monnwatch" to jakies 3x tyle a ryzyka podobne...
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_
Autor
20.08.2025, 07:42:25 via Wykop
  • 1
@krulkartonu: Co prawda, to prawda.
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_
Autor
20.08.2025, 08:17:03 via Wykop
  • 0
@kamil-tumuletz: Serwis się robi raz na 5lat :) Ale dzięki za info, cenna informacja. Swoją drogą mój zegarmistrz mi tu smsuje, że za serwis mojej Omegi vintaga garniturowca mam zapłacić 180zł, poczułem się urażony :)
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_
Autor
20.08.2025, 13:16:30 via Wykop
  • 0
@advert: O kurde, rzeczywiście, to jest Japonia ... fuck shit.. Dziękuję w takim razie. Dobrze, że zapytałem... Pozdro!
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_
Autor
20.08.2025, 13:17:09 via Wykop
  • 0
@Nudel1306: No właśnie, mam wrażenie, że to nie był gruntowny przegląd :) Muszę wypytać.
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_
Autor
20.08.2025, 15:57:53 via Wykop
  • 0
@IV_RP: Moonswatch już mam w domu :)
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_
Autor
23.08.2025, 10:24:08 via Wykop
  • 0
@mgr_rybak: Seiko to nie, mam SKX na liście do zdobycia.
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_
Autor
23.08.2025, 10:25:45 via Wykop
  • 0
No właśnie szukam "tego jedynego", jak mi mówisz, że to tylko zegarek który ma każdy entuzjasta, to mam wrażenie, że powinienem szukać dalej czegoś innego jednak, i tak właśnie wchodzi się w rolexy :D
  • Odpowiedz
AzazulPazuzu
AzazulPazuzu
21.08.2025, 10:03:44
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 21.08.2025, 11:06:56 via Wykop
  • 1
TO TY NA MNIE SPOJRZAAAAAŁEEEEEŚ
  • Odpowiedz
innv
innv
20.08.2025, 09:09:40
  • 1252
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 20.08.2025, 09:28:00 via Wykop
  • 2
@Hi_Lo_Hi: No i taki właśnie powinien być prezydent, bo rządzi wg polskiego ustroju Prezes Rady Ministrów.
  • Odpowiedz

1852

Nieznany obiekt eksplodował na Lubelszczyźnie. Spadł na pole

Pokaż treści 18+

Nieznany obiekt eksplodował na Lubelszczyźnie. Spadł na pole

Niezidentyfikowany obiekt spadł w nocy na pole kukurydzy w miejscowości Osiny w pow. łukowskim (woj. lubelskie) i eksplodował wybijając szyby w okolicznych domach.

federiczii
z
onet.pl
dodany: 20.08.2025, 05:53:52
  • 594
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Def_
Def_
Def_ 20.08.2025, 08:51:19 via Wykop
  • 0
@lysyznysy: Skąd to foto silnika od Shaheda?

15

Witold onet: Jurasz: klęska Polski w Waszyngtonie

Pokaż treści 18+

Witold onet: Jurasz: klęska Polski w Waszyngtonie

Nie, ta klęska nie ma dwôch ojców. Ustalono że ma jechać batyr ale spierlił całości i Trump go nie zaprosił.

Anomalocaracid
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 19.08.2025, 21:21:25
  • 3
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    usa
  • #
    wojna
Def_
Def_
Def_ 19.08.2025, 22:45:00 via Wykop
  • 3
Paywall, zakop.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

300

Zjadł fragment eksponatu wartego fortunę. Szokujące sceny w muzeum

Zjadł fragment eksponatu wartego fortunę. Szokujące sceny w muzeum

Nietypowy incydent podczas wystawy w Porto. Zwiedzający zerwał i zjadł banana będącego częścią słynnej instalacji Maurizio Cattelana "Comedian". To już drugi taki przypadek w Europie, a sprawcą okazał się ten sam mężczyzna.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 18.08.2025, 18:17:43
  • 138
  • #
    kultura
  • #
    wiadomosci
  • #
    heheszki
Def_
Def_
Def_ 19.08.2025, 11:54:46 via Wykop
  • 1
I bardzo dobrze zrobił. ..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pan_Maruda
Pan_Maruda
16.08.2025, 07:36:05
  • 0
Zegarkowe świry pomóżcie!
Szukam na prezent dla różowej zegarka najlepiej w budżecie do ~2k, ale jeśli trafi się coś fajnego, to do 3k mogę dołożyć.

Wymagania:
- nie za duży, max do 35mm, optymalnie byłoby poniżej 30mm,
- stosunkowo prosty, najlepiej 3 wskazówki i może okienko daty, ale bez parcia na to,
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 19.08.2025, 11:46:41 via Wykop
  • 0
@Pan_Maruda: Cześć, moja różowa dostała od mnie taką Omegę, tylko przegląd do zegarmistrza, czyszczenie i nowa bransoleta (nic szczególnego). Efekt porażający, to jest jej kochany jedyny zegarek. Chodzi i się wszystkim chwali. Jeszcze mówi, że chyba powoli rozumie o co chodzi w zegarkowym hobby i że nic tak malutkiego i pięknego nigdy nie miała. Ryzykowne, ale do rozważenia ;) https://www.ebay.pl/itm/326723267869?_skw=Omega+Seamaster+De+Ville+Damenuhr&itmmeta=01K3128JK04Z9GB2NZQ6TPK99P&hash=item4c12396d1d:g:5C0AAeSwV5tolh74&itmprp=enc%3AAQAKAAAA4FkggFvd1GGDu0w3yXCmi1fyBaPqXttvlCzx2ntG5UOQit%2FjeTzZfxelJNrvOwrdZZWUYZHqHscpY4AtAGYY7Ns8iYJid0gsbKmpWqE3UKzTJD3WSAMilynN2E3Sxltr%2FWdc%2F2l1jcw7RJqkLXmS9fUy7sxFOgmuzO5rXN%2F4dFaKMX2jXKtGCMavlg7c8iXFlp9ZFXVFA4pRouXnzI6ejJpcZfuu9KR7cJfYShh8oDSaaUPyfmcVmgk0bKOUXDJFI0qNzDUzwY1cHuHwkcaxwW1LtS7u6wrd0ebH%2B%2FIew14r%7Ctkp%3ABk9SR8ipoqKYZg
  • Odpowiedz
Gustav88
Gustav88
16.08.2025, 16:40:21
  • 434
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 16.08.2025, 16:55:46 via Wykop
  • 169
Ruscy jeden raz się cofnęli. Chcieli użyć broni atomowej taktycznej, a Bideny powiedzieli, że jak użyją, to ich cała ruska flota zostanie zatopiona. A administracja Trumpa nadal nie zrozumie, jak się rozmawia z ruskimi... Prezentacja B2 Spirit i F22 musiała zrobić wrażenie, to był moim zdaniem dobry ruch.
  • Odpowiedz
lukasz-lux
lukasz-lux
16.08.2025, 15:18:59
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 16.08.2025, 16:05:53 via Wykop
  • 3
@lukasz-lux: Co to za pytanie, odpowiedź jest oczywista. Mam sąsiadów pisowców, to wiem. W sobotę wieczorem, jak jest chillout, albo dłubanie w ogrodzie, odpalają piece na drewno lub wągiel, i grzeją wodę, żeby mieć ciepłą do umycia się na niedzielę do kościoła. I raz w tygodniu wystarczy...
  • Odpowiedz
zawisztheblack
zawisztheblack
zawisztheblack
16.08.2025, 06:30:31
  • 1373
Chwalę się - pierwsze auto z salonu. W porównaniu do Grande Punto... nie ma porównania. To jak postawić obok siebie powóz konny i rakietę, zarówno pod względem osiągów jak i wyposażenia. Wiem, że to relatywnie tanie auto, ale dla mnie przeskok przeogromny. Na chwilę obecną jestem zachwycony, jako samochód na dojazdy do pracy (50km dziennie) i jeżdżenie po województwie w promieniu 150km spisuje się idealnie. Zapas mocy z fotowoltaiki sprawia, że śmigam
zawisztheblack - Chwalę się - pierwsze auto z salonu. W porównaniu do Grande Punto......

źródło: IMG_20250816_075032

Pobierz
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 16.08.2025, 06:49:19 via Wykop
  • 7
@zawisztheblack: Elektryki fajnie jeżdżą jestem zmuszony przyznać z obrzydzeniem, bo lubię kręcić w silnikach spalinowych :) Niech dobrze zasuwa! Powiedz Mireczku proszę jak ja mam PV 2x3,5kWp wschód/zachód plus magazyn 7,5kWh, co daje mi realnie w zależności od słońca 1,5 do 2,5 kW energii zapasu oddawanego do sieci, to jest sens kupować PHEV z aku 20kWh przy planowanym jeżdżeniu 80km dziennie? Zdąży się to podładować jakoś? Jak to jest u
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_ 16.08.2025, 12:57:59 via Wykop
  • 1
@jajcek: Planowany PHEV ma być rodzinny więc też wyjazdy na wakacje i dłuższe trasy, plus jeżdżenie żony do pracy. Elektrykiem ja w trasę nie chcę :) Poza tym elektryk ma zdecydowanie większą baterię, a ja mam niewielką instalację pv...
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_ 16.08.2025, 13:34:25 via Wykop
  • 0
@zibizz1: Ja na dłuższe wyjazdy to tylko benzynka. Miałem tiguana na testy i żłopał na ładowarce 230v naprawy 1,5kW a potem wkoczył na 2,2kW czyli przy mojej małej instalacji to chyba całkiem dobrze
Def_ - @zibizz1: Ja na dłuższe wyjazdy to tylko benzynka. Miałem tiguana na testy i ż...

źródło: 1000002174

Pobierz
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_ 16.08.2025, 13:42:48 via Wykop
  • 0
@zawisztheblack: Dzięki za te informacje, przetrawię to sobie na spokojnie, nie mam pojęcia jaka będzie bateria... zawsze p--------n informacji Trzeba sprawdzić A i tak się na koniec coś s-------i :)
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_ 16.08.2025, 16:02:01 via Wykop
  • 0
@jajcek: Rozumieć, ale to nie zawsze chodzi o koszt. Mam niepełnosprawnego syna, który się w-----a na postoje, a co dopiero gdyby ich było ich więcej, i by trwały po kilkadziesiąt minut. A że w-----a się też na kolejki na lotniskach, a lubimy wypuścić się gdzieś dalej, to PHEV dla mnie najlepszy. Przy okazji żona by nim jeździła do pracy, stąd te 80km na prądzie by było ok... A pytanie dla
  • Odpowiedz
xan_physic
xan_physic
15.08.2025, 11:55:32
  • 7
Świąteczna #kontrolanadgarstkow #zegarki
xan_physic - Świąteczna #kontrolanadgarstkow #zegarki

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 15.08.2025, 12:43:44 via Wykop
  • 0
@Del: Super są, ja sobie kupiwszy na to lato taki, ale w kolorze khaki na pasku nato. Planuję dołożyć żółte wyświetlacze i półprzezroczysty znak radioaktywności na okrągłej tarczy. Te zegarki aż się proszą, żeby coś przy nich porobić..
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_ 15.08.2025, 12:46:02 via Wykop
  • 0
@chwil0wyl0gin: strasznie wysoko masz tv... :D
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_ 15.08.2025, 12:47:24 via Wykop
  • 0
@MazurskiSmak: Jest bardzo wygodny, bardzo lekki. Dobre uzupełnianie do luźniejszych strojów.
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_ 15.08.2025, 13:10:43 via Wykop
  • 1
@xan_physic: pozdr :)
Def - @xanphysic: pozdr :)

źródło: 1000002755

Pobierz
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_ 15.08.2025, 22:28:24 via Wykop
  • 1
@JonaszSynGrazyny: zobacz sobie tego sprzedawcę na allegro, oni mają też moonwatche dostępne tylko stacjonarnie. Sprzedają oryginały z paragonem ze sklepu.
https://allegro.pl/oferta/swatch-x-omega-bioceramic-mission-to-saturn-13219214661
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_ 15.08.2025, 22:44:13 via Wykop
  • 1
@JonaszSynGrazyny: ja od nich kupiłem mojego ze snoopym, a były krótko po premierze tylko w dwóch sklepach w Polsce. Oglądałem, porównywałem i wychodzi na to, że sprzedali mi oryginał, choć miałem trochę stres. Z Gdańska polować na zegarek słabo dostępny w sklepie w Warszawie albo w Krakowie było ciężko ...
  • Odpowiedz
apeee
apeee
15.08.2025, 18:15:23
  • 0
Ale mnie wku... te janusze. Tak wyglada zegarek "po przeglądzie". Chyba po przeglądzie w 1980 (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Rynek zegarków wygląda jak rynek używanych samochodów z komisu. Bajki w opisie, polerka akrylu i marża 100%.
#zegarki
apeee - Ale mnie wku... te janusze. Tak wyglada zegarek "po przeglądzie". Chyba po pr...

źródło: Screenshot 2025-08-15 at 20.12.41

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 15.08.2025, 18:24:27 via Wykop
  • 0
@kamil-tumuletz: tylko skąd info gdzie który smar? Są stare książki zegarmistrzowskie do uczenia się fachu, ale widziałem je po 600zł na allegro ...
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_ 15.08.2025, 19:00:51 via Wykop
  • 0
@apeee: dzięki, są chińskie zestawy z ali za część tej sumy, ale nie ma jak tego zweryfikować...
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_ 15.08.2025, 19:59:21 via Wykop
  • 0
@kamil-tumuletz: nie wierzę gnojkowi :)
  • Odpowiedz
Mezomorfix
Mezomorfix
Mezomorfix
13.08.2025, 15:45:42
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 13.08.2025, 15:46:31 via Wykop
  • 0
@Mezomorfix: Leków dzisiaj nie brałeś.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 17
  • Strona 7 z 17
  • >

chybaciepoyebao

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.12.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking