Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Def_
Def_

Def_

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2409
  • Znaleziska 912
  • Mikroblog 1497
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 18
curiousboi
curiousboi
11.06.2026, 06:03:12
  • 0
mam egzamin praktyczny na kat A o 10:30, a cala noc padalo, juz przestaje ale jest mokro
c--j mi w dupe, ciekawe czy sie w ogole odbedzie bo w naszej pipidowie odbywaja sie tylko dwa razy w tygodniu a najblizsze terminy sa na lipiec juz... #j--------e #motocykle #prawojazdy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 11.06.2026, 08:05:20 via Wykop
  • 0
@curiousboi: Powodzenia! Ja do końca życia zapamiętałem ten egzamin. U-----i mnie na placu za pierwszym razem, bo ósemka wg nich to nie sprawnościówka, tylko wielokrotne przejeżdżanie przez skrzyżowanie! I trzeba się było na ósemce (chore) oglądać, czy nic nie nadjeżdża, a ja się nie oglądałem, hahaha C--J i, w dupę. Ale to było dawno.
  • Odpowiedz
motospamer
motospamer
07.06.2026, 15:30:00
  • 3
Dopiero połowa, gurba o. Kawałek pod Wiedniem, zostało 600 czyli 7 godzin minimum. Nonstop ograniczenia, zwężki, nie można odpalić protokołu PełnaDepa #motocykle #spierdotrip
motospamer - Dopiero połowa, gurba o. Kawałek pod Wiedniem, zostało 600 czyli 7 godzi...

źródło: 1000022479

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 07.06.2026, 16:44:53 via Wykop
  • 0
@motospamer: Trip golasem, to szanuję. Ja dzisiaj tylko 100km po Kaszubach, a d--a wywiana. Pozdro.
  • Odpowiedz

43

Węgrzy podliczyli Romanowskiego. Tyle zarobił u Orbana

Węgrzy podliczyli Romanowskiego. Tyle zarobił u Orbana

Węgierskie media podały, że w ramach wynagrodzenia od Centrum Praw Podstawowych Romanowski otrzymał 17,5 mln forintów, czyli ok. 210 tys. zł. Tygodnik "HVG" podkreślił, że w czasie poprzedzającym zmianę władzy na Węgrzech Centrum funkcjonowało w oparciu o środki państwowe.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 04.06.2026, 10:54:11
  • 6
  • #
    polityka
  • #
    finanse
  • #
    pis
  • #
    bekazpisu
  • #
    pieniadze
Def_
Def_
Def_ 05.06.2026, 11:25:32 via Wykop
  • 0
@SPRANTKILL: Wania tak nie uważa... ruski mir sprawiedliwy, nikt nikomu nie zagląda.

300

Szczątki Oresznika rozpracowane przez Ukraińców

Szczątki Oresznika rozpracowane przez Ukraińców

Ukraińcy zebrali szczątki rakiety Oresznik, która uderzyła w Białą Cerkiew 24 maja 2026 roku, i ujawnili szczegóły budowy tego pocisku oraz prawdopodobny sposób jego działania.

murison
z
defence24.pl
dodany: 02.06.2026, 13:18:39
  • 50
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    rakiety
Def_
Def_
Def_ 03.06.2026, 12:09:49 via Wykop
  • -2
@zerohedge: Przeglądarkę Brave sobie zainstaluj.
Def_
Def_
Def_ 03.06.2026, 13:23:59 via Wykop
  • -2
@zerohedge: aha, to ok.

373

Nowe przepisy wykończą magazyny energii. Koniec taniego prądu zanim ten nastąpił

Nowe przepisy wykończą magazyny energii. Koniec taniego prądu zanim ten nastąpił

Rynek energetyczny Polsce czekać może potężny wstrząs. Nowe projekty przepisów ustanawiające restrykcyjne wymogi stawiają pod znakiem zapytania przyszłość przydomowych magazynów energii. Oberwie się także fotowoltaice. Zamiast obiecanych oszczędności, inwestorzy mogą zderzyć się z gigantycznymi...

JakubWiech
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 17:28:58
  • 98
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    energetyka
  • #
    technologia
  • #
    prawo
  • #
    finanse
Def_
Def_
Def_ 29.05.2026, 04:29:49 via Wykop
  • -1
@homiciatko: Nie przetłumaczysz, OZE-sroze. Ja w tym roku rozbudowałem sobie magazyn do 10kWh i myślę o hybrydzie plug-in. 15kWh to dobrze się zgrywa z elektrykiem? Dużo jeździsz? Mam jeszcze możliwość rozbudowy o kolejne 5kwh za 5tys zł i się zastanawiam.
Def_
Def_
Def_ 17.05.2026, 20:15:28
  • 0
#zegarki AP x Swatch na prawdę ktoś to kupi za 6k? :D
Rozumiem, że to cena dla fircyków, co się chcą pokazać jak najszybciej póki temat jest gorący, ale przecie to trzeba nakręcać, nawet baterii nie ma! xD
Def_ - #zegarki  AP x Swatch na prawdę ktoś to kupi za 6k? :D
Rozumiem, że to cena dl...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_
Autor
17.05.2026, 20:19:49 via Wykop
  • 1
@paluszki_rybne: No właśnie, to pytanie sobie zadaje wiele osób :) Jedna z najdroższych marek zegarkowych AP dogadała się z plastikową marką Swatch i robią zegarek, którego nie da się (na razie) założyć na rękę, bo wcześniejsza współpraca Swatch z Omega przyniosła profit, to teraz kombinują, żeby to powtórzyć, ale żeby było jakoś inaczej.
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_
Autor
17.05.2026, 20:24:47 via Wykop
  • 1
@cognjac: To nawiązuje projektem koperty do rozpoznawalnego i drogiego AP "Royal Oak", a od strony Swatch nawiązuje do serii zegarków Swatch "Pop", które można było wyciung z oryginalnego paska (był na wcisk) i włożyć w inną opaskę lub inne jakieś tam. Pasek na rękę ma się pojawić później, najpierw kroją za sam zegarek ;)
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_
Autor
17.05.2026, 20:38:57 via Wykop
  • 0
@czlowiekbozy: Jak kupować, to jak najszybciej w sumie, jak jeszcze Chińczycy nie zrobili p------k xD
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_
Autor
23.05.2026, 08:27:21 via Wykop
  • 0
@dfg1: Tego też nie widzę powodu kupować, ale moonswatch kupiłem czarnego z ciekawości i... noszę go najczęściej, a moje szwajcary stoją w gablotce :)
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
13.05.2026, 12:03:56
  • 2
lol okazał się jeszcze większy paździerz niż na spekulujących renderach

#zegarki
TajnyPortfelBuffeta - lol okazał się jeszcze większy paździerz niż na spekulujących r...

źródło: IMG_7892

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 17.05.2026, 20:10:39 via Wykop
  • 0
@xqwzyts: Kolabo Omegi i Swatcha przyniosło kasę grupie Swatch i wzrost sprzedaży Speedmastera, dlatego.
  • Odpowiedz
WybuchowyCzajnik
WybuchowyCzajnik
08.05.2026, 18:57:25
  • 0
Byłem dzisiaj na jeździe testowej najnowszym tigerem sport 660 i chyba jestem dziwny, ale dochodzę do wniosku, że jednak lepiej mi się jeździ motocyklem bez żadnych owiewek.
Na tigerze, gdyby nie trochę zbyt niska fabryczna szyba, to bym wnet nie czuł, że jadę motocyklem. Do tego pozycja aż zbyt wygodna, jak na krzesełku. Chyba jednak nie tego szukam w zabawce na weekendy. Trzeba patrzeć za nakedem, czuć wiatr na klacie i prać
WybuchowyCzajnik - Byłem dzisiaj na jeździe testowej najnowszym tigerem sport 660 i c...

źródło: e142af88-6ddf-44ed-aa70-928f82ed0b7a

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 08.05.2026, 19:57:19 via Wykop
  • 1
@WybuchowyCzajnik: Jasne, ja też zdecydowanie wolę golasy. Przynajmniej jakoś jeżdżę rozsądnie :)
  • Odpowiedz
placebo_
placebo_
03.05.2026, 13:14:03
  • 0
Czym w ogóle miałaby się zajmować ta rada konstytucyjna batyra? #batyr #konstytucja #bekazpisu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 03.05.2026, 18:28:06 via Wykop
  • 1
@placebo_: Finansowanie dla ziomków, umacnianie poparcia. Dojenie kasy w skrócie.
  • Odpowiedz
ggs-hg
ggs-hg
09.04.2026, 22:17:01
  • 2
#bekazpisu #orlen #obajtek #heheszki #bekazlewactwa
ggs-hg - #bekazpisu #orlen #obajtek #heheszki #bekazlewactwa

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 09.04.2026, 22:43:55 via Wykop
  • 2
@JemKredki1983: Ewidentnie dupka zapiekła a pocisk był celny.
  • Odpowiedz
WielkiMagOgnia
WielkiMagOgnia
24.03.2026, 07:04:40
  • 0
to będzie drogi sezon 🥲
#motocykle
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 24.03.2026, 14:12:31 via Wykop
  • 0
@WielkiMagOgnia: Ja tam kupiłem tani motocykl za 3tys GS500 i też była w zeszłym sezonie przyjemność z jazdy. Po czym zimą wydałem ponad 5tys na ubiór, kask, interkom i inne bayery xD.
  • Odpowiedz
czarny_matt94
czarny_matt94
16.03.2026, 20:07:05
  • 0
Mirki i Mirabelki pytanie:
jest to robocze i poglądowy układ strefy dziennej w domu, ale z waszego doświadczenia, który jest lepszy? Wertykalny (po lewej) czy taki bardziej podzielony na 2 strefy (ten po prawej to i tak dość roboczo, bo kanapa na pewno bardziej w centrum niż przy ścianie)? Wymiary to ten z lewej roboczo ma jakiejs 6,5m x 10,5m a ten z prawej w zasadzie podobnie.
#architekturawnetrz #architektura
czarny_matt94 - Mirki i Mirabelki pytanie:
jest to robocze i poglądowy układ strefy d...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-16 205915

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 16.03.2026, 20:09:34 via Wykop
  • 1
@czarny_matt94: Kuchnia z bieżącym bałaganem jak najdalej od strefy relaksu.
  • Odpowiedz
zbyszek_purchawa
zbyszek_purchawa
12.03.2026, 07:44:12
  • 1
wkręciłem się w oglądanie watchnudes na YT i poszedłem na targ staroci po swój pierwszy zegarek (komunia się nie liczy)

trafił się poljot którego miałem na swojej liście

teraz pytanie do kogoś kto się cokolwiek zna, pic rel to są spękania czy tylko rysy? pod paznokciem niewiele czuć, te cosie są w paru miejscach na zakrzywieniu kopułki, materiał to jakaś pleksa

polerka
zbyszek_purchawa - wkręciłem się w oglądanie watchnudes na YT i poszedłem na targ sta...

źródło: 1000011726

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 12.03.2026, 12:53:36 via Wykop
  • 0
@zbyszek_purchawa: No to teraz się zacznie nigdy nie kończący się proces kupowania kolejnych narzędzi :) Obawiam się że to są pęknięcia, ale jak chcesz się bawić w to hobby, to pastę polywatch od razu możesz kupić i próbować co zejdzie, a co nie. Pozdro.
  • Odpowiedz
Sernik_z_rodzynkom
Sernik_z_rodzynkom
11.03.2026, 19:10:09
  • 4
Na tagu ruch nieduży a szkoda bo od pewnego czasu bardziej się wkręciłem w zegarki i mam pytanie do tych co jeszcze tu zaglądają. Jakie znacie ciekawe i godne polecenia microbrandy? Następny zegarek zamierzam kupić właśnie z tego typu firmy. Osobiście do tej pory rozważałem przede wszystkim Baltic, Venezianico, Studio Underdog, Traska, no i Japońskie czyli głównie Kuoe i Kurono.
Jeżeli posiadacie jakieś fajne modele to również chętnie obejrzę :)
#zegarki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 11.03.2026, 20:29:17 via Wykop
  • 1
@Sernik_z_rodzynkom: Underd0g planuje wrzutkę do sklepu partii wczesnych modeli, ponoć mają wyć w maju.
  • Odpowiedz
Nacr00xx
Nacr00xx
Nacr00xx
04.03.2026, 12:58:30
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 04.03.2026, 13:01:27 via Wykop
  • 10
@Nacr00xx: Dlaczego nie ma TelAwiw? My już wiemy, od kogo jesteś.... :D
  • Odpowiedz
susuke15
susuke15
27.02.2026, 18:34:02
  • 1
Proszę się nie śmiać ale nigdy nie byłem na morskim oku a nie mam raczków by iść chociażby na nosal. Czy wejdę na morskie oko w zwykłych adidasach? #zakopane i trochę #tatry
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 27.02.2026, 18:59:58 via Wykop
  • 0
@susuke15: Nie, te tanie silikonowe ześlizgują się. Te takie trochę droższe nakładki z łańcuszkami są wystarczające.
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
22.02.2026, 17:17:03
  • 267
Taka ciekawostka - demontaż belek wiaduktu na Bagiennej w Katowicach. To jest robione w ramach przebudowy Katowickiego Węzła Kolejowego.

#slask #katowice #budownictwo #ciekawostki
sylwke3100 - Taka ciekawostka - demontaż belek wiaduktu na Bagiennej w Katowicach.  T...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 22.02.2026, 21:54:01 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Def_
Def_
Def_ 22.02.2026, 22:19:39 via Wykop
  • 2
@domin221: Możliwe, nie znam się. W tej branży jestem absolwentem akademii chłopskiego rozumu :)
  • Odpowiedz
xqwzyts
xqwzyts
18.02.2026, 12:03:25
  • 11
Co tam dziś na rękach? #kontrolanadgarstkow #zegarki
U mnie taki staruszek nabyty na pchlim targu. Pasek wymieniony i śmiga. Tak mi się spodobał że jak będę w kwietniu na Białorusi to zajdę do Łucza i pewnie kupię jednowskazówkowca jako niecodzienną ciekawostkę.
xqwzyts - Co tam dziś na rękach? #kontrolanadgarstkow #zegarki
U mnie taki staruszek ...

źródło: 1000010518

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 18.02.2026, 20:34:31 via Wykop
  • 0
@xqwzyts: Bardzo fajny!
  • Odpowiedz
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
17.02.2026, 14:35:16
  • 0
Czy ludzie wam tez mowia: nie miales roboty, to kupiles otocykl i sobie jej narobiles?

#motocykle
sosiwoczostkowe - Czy ludzie wam tez mowia: nie miales roboty, to kupiles  otocykl i ...

źródło: 1000049001

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Def_
Def_
Def_ 17.02.2026, 19:52:27 via Wykop
  • 0
@sosiwoczostkowe: Jak się lubi kręcić samemu, to tak :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

chybaciepoyebao

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.12.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking