Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cyco

Cyco

Dołączył 15 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12380
  • Znaleziska 12007
  • Mikroblog 373
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 62
  • Dodane (0)
  • Komentowane (6)
  • Plusowane (367)
piotrek_18_89
piotrek_18_89
przedwczoraj, 06:27:20
  • 361
#dzieci #szkola #rodzicielstwo

Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.

Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.

Zacząłem
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
przedwczoraj, 06:29:51 via Wykop
  • 300
@piotrek_18_89: gdybym miał to bym posyłał od 1 klasy tak jak sam chodziłem w latach 90 które były nieporównywalnie bardziej niebezpieczne, nie siedzę w temacie bo nie mam dzieci więc trochę mnie zaskoczyłeś, że dzisiaj trzeba mieć na to zgodę
  • Odpowiedz
Ovis_aries
Ovis_aries
przedwczoraj, 06:41:06 via Android
  • 413
@piotrek_18_89: Zgodnie z p.r.d. dziecko poniżej 7 roku życia nie może samodzielnie poruszać się po drogach publicznych. I ten wiek uznałbym za odpowiedni, żeby puszczać gówniaka samopas.
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
Monoecho
Monoecho
15.05.2026, 16:07:08
  • 2276
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
15.05.2026, 16:24:04 via Wykop
  • 766
@Monoecho: czekałem na dopisek w stylu "a najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie jest to prawda i wszystko zmyśliłem", a tu proszę, zaskoczenie
  • Odpowiedz
Monoecho
Monoecho
Autor
15.05.2026, 17:51:45 via Wykop
  • 239
@plusikdziczku: a to nie widziałem! wierzę, że chyba mignęło mi na tiktoku; ta informacja wydała mi się tak nierealna, że postanowiłem ją zweryfikować i pomyślałem, że się podzielę tu.
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3285
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
10.05.2026, 15:18:01 via Wykop
  • 1229
@Tamerlan: bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
10.05.2026, 15:34:23 via Wykop
  • 2479
@Tamerlan: kurna, ilu ja już ludzi uratowałem poprzez niezabijanie ich moim autem, to nawet nie zliczę. Mówcie mi "bohaterze".
  • Odpowiedz
the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
05.05.2026, 15:52:10
  • 1588
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaaaaab
Aaaaaab
Aaaaaab
05.05.2026, 16:16:34 via Wykop
  • 558
Strach pomyśleć co się działo w latach 90 i 00 zanim internet to upublicznił (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
05.05.2026, 16:54:06 via Wykop
  • 196
@the_last_tomato_in_the_world: obstawiam że skończy się minimum odszkodowaniem dla pana adwokata ze strony rodzin ofiar
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
22.04.2026, 09:13:56
  • 728
Pęknięcie w Afryce to jedno z najbardziej fascynujących zjawisk geologicznych obecnych czasów. Na własne oczy możemy zobaczyć proces ruchu płyt tektonicznych i rozerwania kontynentu na dwie części.

W stosunkowo krótkim czasie powstaje szczelina, która fizycznie dzieli terytorium. Nagle ktoś traci część swojego pola i dzieli się ono na dwie części. Szczelina ma 56 km długości, więc dostanie się na drugą stronę wymaga kładki lub małego mostu, szczególnie jeśli w danym miejscu znajdowała
wjtk123 - Pęknięcie w Afryce to jedno z najbardziej fascynujących zjawisk geologiczny...

źródło: tp

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wjtk123
wjtk123
Autor
22.04.2026, 09:21:31 via Wykop
  • 113
@jim_carrey: Ciężko mi pojąć wyobraźnią istnienie ludzi za 5-10 milionów lat, szczególnie jeśli nie zdołamy opuścić planety.
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
Autor
22.04.2026, 09:32:04 via Wykop
  • 100
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: Jezioro Wiktorii znajduje się na własnej, odrębnej płycie tektonicznej, która utrzyma się z Afryką właściwą. Jednakże i tak dojdzie pewnie do odseparowania źródeł dla jeziora i Nilu, więc można spodziewać się znaczących przemian.

Inną ciekawą sprawą jest kwestia Cieśniny Gibraltarskiej. Za 20 milionów lat zostanie naturalnie zamknięta i Morze Śródziemne straci wodę wlewającą się z Oceanu Atlantyckiego. Doprowadzi to do jego wyschnięcia (bo wlewy z rzek są za małe)
  • Odpowiedz
marcus777
marcus777
21.04.2026, 23:38:54
  • 1161
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxbat
Foxbat
21.04.2026, 23:49:55 via Wykop
  • 349
@marcus777: ciekawe czy go odpalili żeby go obrabować z firmy i czyścic ludzi żywcem czy żyje i taki był plan od początku. Stawiam na to pierwsze
  • Odpowiedz
Lomar15
Lomar15
22.04.2026, 00:12:21 via Wykop
  • 298
Wszołek przedstawia Suszkowi prawnika - Przemysława Krala. W 2018, Suszek udziela Kralowi pełnomocnictwa do zarządzania swoim majątkiem, w tym decyzjami biznesowymi platformy Bitbay.

pytanie czy to "pełnomocnictwo" nie było wymuszone i od tego momentu zaczął sie ogólnie upadek Suszka

- Sylwester Suszek przyjechał na spotkanie z Marianem Wszołkiem swoim Porsche Taycan. Samochód został pozostawiony w miejscu spotkania. Następnego dnia po zaginięciu samochód zniknął. Do dziś samochód nie został odnaleziony.

ktoś albo miał kluczyki i sobie
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
14.04.2026, 18:40:06
  • 3224
Tor Poznań dostał dziś decyzję o zamknięciu od Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.

Również dzisiaj, zostały opublikowane dane odnośnie... działek budowlanych na jego terenie, wyznaczone przez starostwo xD

To jest już jawne walenie i znów betonowe złoto i działeczki wygrywają. Bo to nie jest nawet wyznaczanie ich "wokół toru", żeby ten zniknął kiedyś w przyszłości. To wyznaczanie na jego terenie działek budowlanych, w momencie gdy funkcjonuje i dokładnie w ten sam dzień w
kutasoglu - Tor Poznań dostał dziś decyzję o zamknięciu od Głównego Inspektora Ochron...

źródło: poznan

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CherryJerry
CherryJerry
14.04.2026, 18:43:11 via Wykop
  • 553
@kutasoglu: data publikacji danych to nie data wydzielenia działek, choć pewnie mocno się to zbiegło z czasem. Mam pobraną bazę działek na Polskę z końca marca (+ zeszły rok) to mogę sprawdzić czy wtedy już były podzielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
14.04.2026, 19:11:18 via Wypiek
  • 813
@kutasoglu ja p------e jaki wał
  • Odpowiedz
Common_Rail_1337
Common_Rail_1337
09.04.2026, 09:28:24
  • 2487
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wonszmorski2137
wonszmorski2137
wonszmorski2137
09.04.2026, 09:57:44 via Wykop
  • 478
@Common_Rail_1337: das gold XD
  • Odpowiedz
Rwa_mac
Rwa_mac
Rwa_mac
09.04.2026, 10:08:11 via Wykop
  • 156
@Common_Rail_1337: Dobra przeróbka
  • Odpowiedz
Zwiadowca_Historii
Zwiadowca_Historii
28.03.2026, 21:38:55
  • 87
Kraków, kiedyś i dziś... na pierwszym zdjęciu neogotycka willa zbudowana vis-à-vis Wawelu w roku 1891 z funduszy majątku Rożnowskich, na gruncie ówczesnej wsi Dębniki. Dziś byłby to zapewne najdroższy dom w Krakowie… niestety budynek był wielokrotnie zalewany, by ostatecznie zostać rozebranym przed wojną w 1938 roku. Ciekawą galerie jej zdjęć z różnych okresów oraz wszystkie informacje na jej temat znajdziecie na https://www.zwiadowcahistorii.pl/dzis-bylby-to-najdrozszy-dom-w-krakowie-willa-roznowskich/

#zwiadowcahistorii #krakow #ciekawostki #
Zwiadowca_Historii - Kraków, kiedyś i dziś... na pierwszym zdjęciu neogotycka willa z...

źródło: wawel

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qciek
qciek
28.03.2026, 23:37:14 via Wykop
  • 7
O tym pałacu opowiadała mi babcia, bo go pamiętała. Mój początek był jakieś 500 m dalej, w jeszcze starszej kamienicy. Mama jeszcze nad Wisłę chodziła się kąpać, ja pamiętam już jedynie rzęsę i barkę, która wiecznie z zakola wybierała piach, w którym zdarzało mi się bawić.
  • Odpowiedz
qciek
qciek
30.03.2026, 12:12:42 via Wykop
  • 0
@NitrousOxide: też racja, ale to pałac, nie willa. Te są w Dębinkach, w większości w ruinie, bo mało kogo stać na takie coś.
  • Odpowiedz
champolski
champolski
champolski
20.03.2026, 06:17:49
  • 726
#wojsko #sekurak Typowe xD
Dziennikarze „Le Monde” namierzyli francuski lotniskowiec Charles de Gaulle, bo marynarz lub oficer biegający po jego pokładzie wysyłał swoje trasy do appki Strava.
champolski - #wojsko #sekurak Typowe xD 
Dziennikarze „Le Monde” namierzyli francuski...

źródło: HDzmtZNboAAObiD

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze
20.03.2026, 07:18:10 via Wykop
  • 468
@champolski: no ale w czym problem?
Raczej ciezko zgubic/ukryc lotniskowiec na otwartych wodach.

Co innego jak byla akcja z bazami amerykncow w iraku i afganistanie, gdzie po danych ze sportowych zegarkow, mozna bylo dokladna lokalizacje wysledzic.
  • Odpowiedz
PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
20.03.2026, 07:32:28 via Wykop
  • 1122
@champolski: Zdradzil pozycje lotniskowca na morzu śródziemnym xD
Tam go pewnie lornetkami z jachtów śledzą jako atrakcję xD
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd
18.03.2026, 11:13:37
  • 2129
Chciałem się zapisać na turniej szachowy w Śremie.
Wpisowe: osoby - 60zł, kobiety - 55zł. Czy to ta słynna pozytywna dyskryminacja? ¯\(ツ)/¯

#szachy #pozytywnadyskryminacja #dyskryminacjamezczyzn #pieklokobiet #patologia
arasxdd - Chciałem się zapisać na turniej szachowy w Śremie. 
Wpisowe: osoby - 60zł, ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-18 121141

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baal80
baal80
baal80
18.03.2026, 11:20:23 via Wykop
  • 617
@arasxdd: Zgłaszaj.
  • Odpowiedz
panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
18.03.2026, 12:24:57 via Wykop
  • 1701
@arasxdd: już o te 5 ziko to by sobie wstydu mogli oszczędzić
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
13.03.2026, 12:47:05
  • 732
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat
BlackpillMonster - #programista15k #programowanie #pracait #korposwiat

źródło: amj78z

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
13.03.2026, 12:56:00 via Wykop
  • 245
@BlackpillMonster: ja to gadalem kiedys z kierowca ubera co mowil ze woli byc na swoim i sam sobie jest szefem: powiedzialem no dobra to skręć tutaj szefie :)
  • Odpowiedz
Arakello
Arakello
Arakello
13.03.2026, 13:43:34 via Wykop
  • 540
@BlackpillMonster: czyli jak ktoś ma firmę budowlaną to też nie można go nazwać przedsiębiorcą, bo ktoś mu mówi co, gdzie i za ile ma budować?
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
12.03.2026, 04:24:47
  • 6413
Na Wykopie same pesymistyczne treści, więc chciałem się pochwalić moim osiągnięciem.

Udało mi się stworzyć algorytm kompresji plików który zmniejsza ich wagę o 3%, ale za to sprawia że stają się one bezpowrotnie uszkodzone.
#programowanie #wygryw
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
12.03.2026, 04:29:28 via Wykop
  • 1011
@StalkomirNowak: super osiagniecie, gratulacje, keep going
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
12.03.2026, 05:32:49 via Wykop
  • 1549
@StalkomirNowak: myślę, że z twoim talentem i zdolnościami powinieneś rozważyć pracę przy KSeF.
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
18.02.2026, 08:58:35
  • 1474
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu
Autor
18.02.2026, 09:07:01 via Wykop
  • 443
@Szczuroskoczek_: Zmieniła się polityka mobilizacyjna, zmalały straty i stan osobowy armii zaczyna się powoli zwiększać
  • Odpowiedz
Ucho1899
Ucho1899
18.02.2026, 09:46:19 via Wykop
  • 508
Hahahaha xD


@duzy240: To że macie więcej surowców których nie umiecie efektywnie wydobyć i wykorzystać nie oznacza, że wygrywacie wojnę materiałową :)
  • Odpowiedz
luczyk
luczyk
18.02.2026, 09:22:08
  • 614
#mediolan2026 Ja tak sobie rozkminiam, jak wielkim ewenementem była Justyna Kowalczyk. Ani lata przed nią ani po niej żadna biegaczka ani biegacz z Polski nie byli w stanie wejść na stałe do Top30. Czyli kraj wybitnie nie narciarski a ona robiła takie wyniki. Doceniam po czasie razy trzy.
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HedonistycznyEremita
HedonistycznyEremita
18.02.2026, 09:24:14 via Wykop
  • 731
@luczyk: W dodatku musiała rywalizować z kobitą-Robocopem i przemysłem farmaceutycznym.
  • Odpowiedz
kris-90
kris-90
kris-90
18.02.2026, 09:24:47 via Wykop
  • 289
@luczyk: podobna miala niesamowity charakter do ciezkiej, wrecz katorzniczej pracy. Mam rodzinę, co mieszka niedaleko tej Kasiny, to ona podobno w mrozach biegala z oponami itd.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
16.02.2026, 05:49:23
  • 1867
#lekarz100k #heheszki #konowalposting
Lolenson1888 - #lekarz100k #heheszki #konowalposting

źródło: IMG_0043

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bylem_zielonko
bylem_zielonko
16.02.2026, 08:29:34 via Wykop
  • 397
@Lolenson1888: zostawcie lekarzy, to biedaki są i na nic ich nie stać dlatego nie mogą odbijać karty przy wejściu do szpitala
  • Odpowiedz
eMWu12
eMWu12
16.02.2026, 08:47:24 via Wykop
  • 343
@Lolenson1888: zostawcie lekarzy! Nikt nie ma na sobie takiej odpowiedzialności i jednocześnie tak w nią wywalone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chomikgumiok
chomikgumiok
10.02.2026, 05:31:47
  • 2190
#mediolan2026 #heheszki
Jak patrzę na te dyscypliny na torze saneczkarskim:
-zjeżdżasz na sankach
-zjeżdżasz na sankach z kolegą
-zjeżdżacie na dużych sankach w 4
-zjezdzasz na dół głową xD
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

npower
npower
10.02.2026, 06:48:58 via Wykop
  • 571
@chomikgumiok: A biegi narciarskie? bieg indywidualny, łączony, masowy, sprint, sprint drużynowy i sztafety mieszane, a drugie tyle samo biegów z karabinem na plecach xd
  • Odpowiedz
thewhitestar
thewhitestar
thewhitestar
10.02.2026, 06:58:36 via Wykop
  • 1105
@chomikgumiok: dobrze że o pływaniu na igrzyskach nie słyszałeś bo dopiero byś się zdziwił. Jeden pływak z jednych igrzysk jest w stanie przywieźć medali tyle że calą drużynę piłkarską by obdzielił i jeszcze by mu zostało
  • Odpowiedz
piururo
piururo
09.02.2026, 09:18:52
  • 1696
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 477
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapibara
PanKapibara
PanKapibara
09.02.2026, 09:42:55 via Wykop
  • 522
@Cudi3: oba zaproponowane przez Ciebie rozwiązania też są niezgodne z prawem i skończą się sprawą karną. Równie "sensowna" jest porada @pysznewpierdalator
  • Odpowiedz
Reevo
Reevo
Reevo
09.02.2026, 09:43:39 via Wykop
  • 730
@Cudi3: @pysznewpierdalator Dobre rady, OP w kryminale nie będzie się już musiał niczym martwić xD.

@piururo: Nie ma obowiązku wynajmu mieszkań. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem, na giełdzie Państwo też ma dawać rekompensaty jak inwestor wtopi?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Przemek

  • Przemyśl

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.09.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking