Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BoskiPrototyp

BoskiPrototyp

Dołączył 16 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19116
  • Znaleziska 12004
  • Mikroblog 7112
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 39
DolorEstSalus
DolorEstSalus
DolorEstSalus
18.06.2026, 10:10:57
  • 38
Pamiętacie jak Tarczyński i inne pokemony z prawicy reagowali na wiadomości dot. ICE mordujących ludzi w USA?

- FAFO
- Trzeba słuchać się policji i wykonywać polecenia, być grzecznym i nie awanturować się
- Po co oni tam w ogóle szli

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bakiewicz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 10:13:54 via Wykop
  • 5
@DolorEstSalus: zaraz się gangus snus wstawi za tym p-----m i dopiero będzie imba. Ale mimo wszystko gangus... Co może pójść nie tak ?🙂‍↕️
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 10:15:46 via Wykop
  • 15
@BoskiPrototyp: bo Trzaskowski za i telignetny i powiedział bonjur. A gangus umie ryknac. Później się prawakodebile rzucają że mamy ich za debili.XD
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
18.06.2026, 07:36:12
  • 12
Ciekawe, czy ujawni te listy przed tym, czy potem, jak Nawrocki opublikuje ten słynny aneks do WSI?

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Turin89 - Ciekawe, czy ujawni te listy przed tym, czy potem, jak Nawrocki opublikuje ...

źródło: 1000004620

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 07:48:53 via Wykop
  • 3
@Turin89: no i? A czy ja mogę ujawnić jaki polityk głosował za ETS i polityka klimatyczna UE w latach 2009 2011m mogę tutaj macie obrazek ksysia oburzonego że się mu dieta skończyła i musiał tańczyć piruety za kasę bo uczciwej pracy nigdy nie miał. 2014 rok.
BoskiPrototyp - @Turin89: no i? A czy ja mogę ujawnić jaki polityk głosował za ETS i ...

źródło: 1000059879

Pobierz
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 07:51:20 via Wykop
  • 4
@Turin89: a tak serio pacjęci VIP zawsze istnieli są i będą. Oczywiście jak konfederacja dojdzie do władzy to będą leczyć zawały gównem baby ze wsi albo ksysia aniołkami o cudownej mocyXD
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 09:06:03 via Wykop
  • 1
@Turin89: niech Krzysiu dupny lep zakolak jeszcze ujawni ludzi którzy niby studiowali..... A później się wypominali. Ty chłopie nie chcesz wiedzieć jakie w konfederusji są złodzieje i sprzedawczyki.
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 09:08:39 via Wykop
  • 0
@BoskiPrototyp: a Krzysiu Bosak właśnie tak zrobił i jeszcze twoja frakcja mu żonę utrzymuje. Takie pytanie. Był taki poseł co w c--j zrobił dla lewicy, niestety zginął. Krzysiu Bosak nadal czeka na większość by g---o robić taka prawdaXD
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 09:09:21 via Wykop
  • 0
@BoskiPrototyp: no co ten nierób zrobił????
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 09:09:40 via Wykop
  • 0
@BoskiPrototyp: miał 3 lata.
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 09:12:03 via Wykop
  • 0
@BoskiPrototyp: taka prawda. Poseł lewicy działał a berkowitz szukał poklasku jak Bosak.
  • Odpowiedz

6

Członkowie Ruchu Obrony Granic pobicie i skuci przez niemiecka policje

Członkowie Ruchu Obrony Granic pobicie i skuci przez niemiecka policje

'Panie Ambasadorze @Amb_Berger ! Właśnie pokazaliście całemu światu, że nie było żadnych bezosobowych nazistów byli i są Niemcy.'

kmwtq
z
x.com
dodany: 18.06.2026, 06:45:08
  • 5
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    polityka
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 07:04:06 via Wykop
  • 1
Czemu ten gnój jeszcze nie siedzi... A nie czekaj konfedeidioci wybrali myślenie XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
18.06.2026, 06:49:03
  • 76
no to dzisiaj idealnie się wpasowuje.

#wojna #ukraina #rosja #polityka (bo i tak dodadzą)
CarlChryniszzswics - no to dzisiaj idealnie się wpasowuje. 

#wojna #ukraina #rosja #...

źródło: cd2047b634ed3ffa4d1e7cb3caf2c0e1ec7cbd2e5109b121f292d5cb89b83a62

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 06:59:04 via Wykop
  • 9
@CarlChryniszzswics: mogę dać od siebie jeszcze 200 zł by tą małpę ruską usadzić tak jak jej chloptasiow z #konfederusji i #pis
  • Odpowiedz
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
18.06.2026, 06:34:33
  • 3
Trzeba w końcu odsunąć ten PIS od WŁADZY (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#polityka
vZGLSjkzfn - Trzeba w końcu odsunąć ten PIS od WŁADZY (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#polityka

źródło: bQ9SNzVgjin17BDFcRFP6WvWsqwR5K1Y

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 06:39:47 via Wykop
  • 3
@vZGLSjkzfn: no właśnie na tym polega polityka. To PiS zostawił ten b----l, to PiS przekreślił elektrownię atomową tuż po wygranych wyborach, to PiS zamiast inwestować w OZE, restrukturyzację sieci energetycznej inwestował w "reparacje" dla biednych "kretów" to PiS sprzedał węgiel z rezerw (gówniany Midas Sasin) a później kupował g---o węgiel z Ameryki południowej i zajechał tym blok elektrowni węglowej którą sam wybudował i która się chwali. Mało tego przy okazji
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
18.06.2026, 06:14:47
  • 433
Merytoryczna, rzeczowa, bezstronna telewizja informacyjna:

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka
ProstyKrzywy - Merytoryczna, rzeczowa, bezstronna telewizja informacyjna:

#heheszki ...

źródło: 1000136629

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 06:21:31 via Wykop
  • 165
@ProstyKrzywy: następna to kanał zero Krzyśka zakolaka. Jedzie po urzędniczce która wykonuje swoją pracę. Swoją drogą no bardzo duży mandat. Niech sprzedali tych 200 pizz rocznie i mieli po ok 5 zł na plus na podatkach to ile zarobili na czysto od czasu trwania ustawy a ile zapłacili kary? Mariuszki z brighton teraz włączycie kalkulatory i włączycie to myślenie. Każdy dosłownie każdy by zaryzykował dla pouczenia sprzedaż ze złym VAT
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 18.06.2026, 02:17:26
  • 15
Do wyborców #konfederacja pytanie mam? Ile to afer i ilu posłów jest w nie zamieszana jeśli chodzi o KO? Bo ja wiem że na 210 posłów może się trafić paru zlodziei czy krętaczy. Ale żeby na 16 posłów mieć jednego złodzieja patelni (bo od patelni się zaczyna) i jednego co se chciał dyplom kupić to to nie jest nowa jakość w #polityka tylko taka bardziej jakość pisowska. Gdzie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp
Autor
18.06.2026, 02:40:53 via Wykop
  • 4
przestań z tą patelnią już

Ja przypadkowo też ukradłem ze sklepu, coś drobniejszego, ale ukradłem, bo nie zauważyłem, że nie zeskanowałem

Będziecie kręcić aferę do usranej śmierci, bo patelni za 20zł nie zeskanował, ja %@lę


@luke-mat: nie 20 zł tylko prawie 400 zł.

Bo tak zupełnie przypadkiem zapomniał zeskanować patelni fartucha kompletu 18 talerzy kabli USB i obciążników. XD śmieszne to jest to że ktoś wierzy że zrobił to przez
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp
Autor
18.06.2026, 04:05:29 via Wykop
  • 5
Przecież trzeba być debilem nie wiedząc, że zostanie złapany


@luke-mat: no tu się akurat zgadzam, trzeba być debilem
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp
Autor
18.06.2026, 06:07:15 via Wykop
  • 3
nie no pisowskich wałków i rozkradania to nikt szybko nie będzie w stanie przebić


@regularne_ekspresje: poczekaj do przyszłego roku jak się utworzy koalicja konfedepisu... Berkowitz będzie nadal nic nie robił i jeszcze kradł i pewnie ksysiu bosak od razu studia skończy. Ale wtedy krzysiu stano dupny lep zakolak znowu będzie apolityczny;)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
16.06.2026, 06:52:46
  • 134
Tymczasem Niemce swoim mówią, że Tusk nie będzie nikogo przyjmował. Czyżby zakute pisowskie łby kłamały z tym przyjmowaniem imigrantów przez ryżego? Czyżby Tusk nie był jednak sługusem niemieckim?

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Tymczasem Niemce swoim mówią, że Tusk nie będzie nikogo przyjmował...

źródło: IMG_7718

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 16.06.2026, 06:55:16 via Wykop
  • 70
@donatien-de-sade: zły tfusk robi mariuszkom wodę z mózgu...
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 16.06.2026, 07:09:13 via Wykop
  • 2
Oczywiście, że nie przyjmujemy...


@uncles: fajny filmik i będzie ich więcej bo takie ameby umysłowe jak ty nie wiedzą, nie mają pojęcia o tym że mogą do nas przyjeżdżać ludzie do pracy bo dzięki złej UE mamy dość dobry wzrost PKB a rozwój miejsc pracy wiąże się z np pracownikami z innych krajów... Lepiej buraki sądzić co nie???
  • Odpowiedz
Pepperami
Pepperami
16.06.2026, 06:13:25
  • 86
"za pokojem", "wybieram pokój" - czyli #braun jednoznacznie i dosadnie potępi Putina - osobę która wywołała największy na naszym kontynencie konflikt zbrojny od czasów II wojny światowej, prawda? Potępisz agresora, co nie, Anaki... co nie, Grzesiu? ¯\(ツ)/¯

#wojna #ukraina #rosja #prawicowizdrajcy #bekazprawakow
Pepperami - "za pokojem", "wybieram pokój" - czyli #braun jednoznacznie i dosadnie po...

źródło: 17815899531293068443454825745356

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 16.06.2026, 07:03:00 via Wykop
  • 1
ie wiem, w co tam Grzesio wtykał członek przed kamerami FSB, ale on ze smyczy nigdy się nie urwie


@the_good_guy: po tym jak ksysiu b szukał MMMF w internecie i po przeszłości orgii liuriz oraz po tym jak się okazało że jednooki rusofil ma wieksze "możliwości". Domniemam gdzie wciskał swojego członka;)
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
16.06.2026, 06:33:17
  • 291
Rumunia też ma system ETS tylko tam nie ma debili którzy chcą żeby energetyka kraju się opierała na węglu xDDD

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow
Tommy__ - Rumunia też ma system ETS tylko tam nie ma debili którzy chcą żeby energety...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-16 o 08.32.15

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 16.06.2026, 06:59:15 via Wykop
  • 22
bo tam w latach 90 zrobiono porządek z górnikami u nas nikt nie miał na to jaj


@galicjanin: osiem lat PiS z kasy za ETS sponsorował kretów zamiast inwestować w inne źródła energii. Ale to Tusk obiecał elektrownie jądrowa. Mało który Mariuszek wie że zaraz po objęciu władzy PiS wszystko przekreślił jeśli chodzi o energetykę jądrowa i teraz jesteśmy w dupie. Mało tego ta banda kretynów zagłosowała na snusiarza gangusa
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
16.06.2026, 05:56:21
  • 811
Dlaczego po Warszawie chodzą jakieś samozwańcze paramilitarne grupy i patrolują ulicę w umundurowaniu przypominające służby, zaczepiając przy tym przypadkowych ludzi? Dlaczego ktoś na to pozwala? xd
#polityka #sejm #warszawa #bakiewicz #ruchobronygranic #ukraina #bekazprawakow
Mariuszzuk - Dlaczego po Warszawie chodzą jakieś samozwańcze paramilitarne grupy i pa...

źródło: 1000012891

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 16.06.2026, 06:08:14 via Wykop
  • 70
państwo nie daję rady więc powstają takie ruchy


@KOLEGAMAMY: z czym nie daje rady? Że nie robi tiktokow dla kretynów informujących o działaniach rządu, przez co mariuszki z magazynu wiedzą tylko że pakt migracyjny to relokacje. O tym że relokację to tylko część planu przeciwdziałania migracji taki Mariuszek nigdy się nie dowie, że mają dotyczyć relokacji z państw granicznych UE takich jak np. Grecja Hiszpania w jej głąb też się
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 16.06.2026, 06:33:56 via Wykop
  • 0
państwo przegrywa wojnę informacyjną.


@galicjanin: no tutaj tak bo nie pchają naszych pieniędzy w g---o kanały.
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
15.06.2026, 17:35:49
  • 59
Kurde, niby regularnie to mówię... Ale krzychu już naprawdę przerasta samego siebie xD
#kanalzero #stanowski #nawrocki #polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Kieranz - Kurde, niby regularnie to mówię... Ale krzychu już naprawdę przerasta sameg...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 16.06.2026, 06:12:16 via Wykop
  • 1
@Kieranz: prawaki debile nie pamiętają jakie siano kosił Krzychu za rządów PiS. Kradł tylko zgodnie z procedurami
  • Odpowiedz
kasza332
kasza332
15.06.2026, 21:02:56
  • 12
"Mamy umowę, cudowną umowę, wspaniałą umowę, najlepsza umowa w historii, to wszystko moja zasługa, zakończyliśmy kolejną wojnę, chyba juz siedemdziesiątą piątą podczas mojej kadencji, niech amerykanie dziękują Bogu za to, że mają takiego prezydenta.
To ja mówiłem, D. Trump "

#bekazprawakow #usa #iran #zydzi #izrael #wojna #trump
kasza332 - "Mamy umowę, cudowną umowę, wspaniałą umowę, najlepsza umowa w historii, t...

źródło: 1000031132

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 16.06.2026, 06:09:56 via Wykop
  • 1
@kasza332: to jest taki kretyn jak cała prawica
  • Odpowiedz
Tetsuya
Tetsuya
15.06.2026, 08:03:49
  • 3
Scrollujcie dalej, to tylko policja obyczajowa z Konfederacji Korony Ruskiej i zielone ludziki putina. Przyzwyczajajcie się do takich widoków bo za 2 lata będą normą.

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #ruskimir
Tetsuya - Scrollujcie dalej, to tylko policja obyczajowa z Konfederacji Korony Ruskie...

źródło: 274cca01395db3d333f1c606ff49363088480c76b30234a2228327941ee8b886

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 15.06.2026, 10:29:56 via Wykop
  • 0
Owszem, teraz nie ma. A aby nie było więcej należy tamować przy liczbie 100 a nie 100 000.


@niewiempoco: należy wprowadzać rozwiązania systemowe dające np możliwość szybszej odsylki do kraju pochodzenia, łatwiejsze wyłapywanie dzięki współpracy i wspólnej bazie danych. A nie udawać c--j wie kogo. Takie rozwiązania w postaci paktu migracyjnego zostały wprowadzone, ale jedyne co prawakodebile słyszeli to relokację XD które to forsowały kraje takie jak Hiszpania i Grecja
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 15.06.2026, 19:28:57 via Wykop
  • 0
@Tetsuya: w--------c g---o mundurkoeym pojrbom za szkalowanie i tyle. Tych dwóch bym ogarnął sam.
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
14.06.2026, 11:02:58
  • 663
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: 6675a4dda89f7b3e200e409b013f230e5f4c07bc28ee67521d91d657f7613b78

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 14.06.2026, 12:47:49 via Wykop
  • 99
Tylko jeśli nasze Słońce Narodu, Donald Franciszek Tusk, obejmie władzę w Polsce, to na pewno spełni swoją obietnicę przywrócenia handlu w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dziadyga1: Wystarczyło by chłopskie rozumki nie głosowały na populistów z konfederusi albo pisuarów. Inaczej ci wytłumaczę, w tej kwestii nie ma większości w koalicji. Oczywiście teraz konfekacapy będą głosować na KO by PiS znowu nie domknelo systemu i nie robili
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 14.06.2026, 16:16:57 via Wykop
  • 0
jeszcze tylko 21 takich wpisów i wrócą


@chrupki_z_zupki: i tak wrócą bo czarnek jako minister edukacji zrobił z wyborców konfederacji tiktokowych kretynów.
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 15.06.2026, 11:12:00 via Wykop
  • 0
czyli, ze co? Wina pisu i konfederacji, ze koalicji nie ma koalicji? Wybory za jakis czas, a choroszcz juz sie robi.


Pamiętaj, zeby wyzywać, dzielic i kłamać- szczegolnie niezdecydowanych! To bardzo pomogło w wyborach prezydenckich ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@uriel_ck: No tak to ich wina szczególnie wyborców konfederacji wierzących w cudowny plan dobrobytu bez podatków i głosujących na tą bandę populistów a później na snusa. I
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 15.06.2026, 19:15:06 via Wykop
  • 0
jaka fajna strone znalazłem wetomat.pl rzeczywiście wstrętny Karol, razem z kofederuskimi i pisiorami zakazl koalicji tworzenie nowych ustaw. Wszystkie 100 konkretów zawetował j--------i.


@uriel_ck: no póki co ma rekord Dudusia w 4 lata... Więc no tak nie stoi na straży konstytucji tylko jest kretem rządu PiS... Ty nadal jesteś tak głupi że wierzysz w jego zdolność do rządzenia. Pomarańczowa małpa udowodniła ja k rządzą prawacy. Póki co debilu jeden większość
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 15.06.2026, 19:18:58 via Wykop
  • 0
to samo bylo mówiono za Andrzeja, a prawda byla inna. Batyr oczywiście lubi veto bardziej niz Andrzej, ale to nie ich wina, ze koalicja nie moze sie dogadać między sobą.


@uriel_ck: to jest wlasnie demokracja. Był taki poseł co robił w c--j. No z lewicy. I jest taki poseł co patelnię chciał z-----c. Taka różnica
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 15.06.2026, 19:20:40 via Wykop
  • 0
@uriel_ck: a na 20 posłów 19 robi dobrze putinowi... To nie jest przypadek
  • Odpowiedz
fejka
fejka
15.06.2026, 13:34:46
  • 317
#bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka
fejka - #bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka

źródło: img_1200x900 (1)

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 15.06.2026, 13:40:56 via Wykop
  • 1
@fejka: no Duda miał 8 lat ... I g---o umie jak Krzysiu Bosak i reszta konfekacapów
  • Odpowiedz

550

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Od 01.09.2026 szkoły i przedszkola będą musiały stosować nowe zasady żywienia dzieci określane jako "dieta planetarna". W jadłospisach pojawi się obowiązkowy roślinny obiad raz w tygodniu, więcej dań na bazie strączków, zupy na wywarach warzywnych oraz możliwość zastępowania nabiału produktami rośli

Korda
z
niezalezna.pl
dodany: 14.06.2026, 13:49:34
  • 524
  • #
    wegetarianizm
  • #
    c40cities
  • #
    ue
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 15.06.2026, 10:57:14 via Wykop
  • -2
Czy ktoś może pogonić tych debili z rządu?


@FrozenShade: sam jesteś debilem od dawna tak było jest i będzie że żywienie dzieci ma być zróżnicowane, a nie co dziennie to samo.
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 08.06.2026, 14:17:32
  • 2
Słynne #uap nad Phoenix. Co zabawne dla ufo entuzjastów ten filmik ma tylko 100 tys wyświetleń. Ale filmiki ufo szurow mają po 200 tys. Obejrzyjcie więc #ufo entuzjaści. Co jest bardziej prawdopodobne? Że kosmici przylecieli i mrugają światełkami czy że to były flary
BoskiPrototyp - Słynne #uap  nad Phoenix. Co zabawne dla ufo entuzjastów ten filmik m...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pasterz30
Pasterz30
08.06.2026, 15:40:49 via Wypiek
  • 2
@BoskiPrototyp kiedys to bylo ufo teraz juz nie ma ufo. Wyglada na flary ale nikt sie nie przyznal
  • Odpowiedz
CzarnyTroll
CzarnyTroll
08.06.2026, 16:32:35 via Wykop
  • 1
@BoskiPrototyp: Podobno bylo jeszcze jedno ufo które n----------o przez miasto i mnóstwo ludzi go widziało niby a te flary to niby odwrócenie uwagi przez wojsko. Oczywiście tego ruszającego się trójkąta nikt k---a już nie nagrał/ zrobił zdjęcia xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
  • Strona 2 z 21
  • >

Boski Syn niestety prototyp

  • chory człowiek w chorym świecie, na wykopie czuje się jak w domu.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.06.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking