Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BoskiPrototyp

BoskiPrototyp

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18994
  • Znaleziska 11981
  • Mikroblog 7013
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 39

737

Mój dom - moja twierdza. Policyjni związkowcy chcą zmian w obronie koniecznej

Mój dom - moja twierdza. Policyjni związkowcy chcą zmian w obronie koniecznej

Policyjni związkowcy chcą zmian w przepisach dotyczących obrony koniecznej oraz odpowiedzialności funkcjonariuszy za użycie broni palnej. Odpowiednia petycja trafiła już do Sejmu.

Tomek3322
z
infosecurity24.pl
dodany: 25.05.2026, 11:14:41
  • 117
  • #
    policja
  • #
    bronpalna
  • #
    bron
  • #
    prawo
  • #
    polska
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 25.05.2026, 14:45:06 via Wykop
  • -12
to ma sie tyczyć każdego... a ty się przypierniczasz do tego, kto zglasza projekt...

Obecnie, jak ktos przyjedzie do twojego domu z pałką teleskopową, a ty mu zrobisz hara kiri nożem kuchennym, to jest ogromne prawdopodobieństwo, ze przekroczyłeś granice obrony koniecznej i dostajesz 5, albo 8 lat.


@100piwdlapiotsza: p--------z jak potłuczony. Dostaniesz te 5-8 lat jeśli okaże się że ty mu robiłeś hara kiri gdy ten był do cb plecami
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 25.05.2026, 14:49:07 via Wykop
  • 74
Tzn. próbują przepchnąć zmiany przyjazne obywatelom w połączeniu ze zmianami, które im pozwolą swobodnie lać obywateli.


@Silence369: ot właśnie tak. A oglądając audyt albo konfiturę wolałbym aby ta banda przebierańców idiotów nie miała większych praw a wręcz powinni odpowiadać cywilnie za jawne łamanie praw obywateli... J---ć policję i tyle.

852

Uczeń uderzył nauczycielkę. Kuratorium uchyliło decyzję o usunięciu go ze szkoły

Pokaż treści 18+

Uczeń uderzył nauczycielkę. Kuratorium uchyliło decyzję o usunięciu go ze szkoły

Uczeń uderzył nauczycielkę w Toruniu. Kuratorium uchyliło decyzję o usunięciu go ze szkoły. Prokuratura lada dzień kończy śledztwo.

PiotrPiter
z
nowosci.com.pl
dodany: 23.05.2026, 15:43:33
  • 154
  • #
    szkola
  • #
    torun
  • #
    kuratorium
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 25.05.2026, 04:28:12 via Wykop
  • 3
ma orzeczenie o niepełnosprawności w związku z autyzmem i zespołem Aspergera.


Jakim cudem taki osobnik chodzi do liceum?


@epicentrum_chaosu: odpowiem obrazkiem
BoskiPrototyp - >    ma orzeczenie o niepełnosprawności w związku z autyzmem i zespoł...

źródło: 1000059556

Pobierz

3358

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Ukraiński influencer Andriy Gavryliv wjechał samochodem na teren rezerwatu przyrody bezpośrednio pod Morskie Oko, kiedy deportacja?

H100
z
o2.pl
dodany: 23.05.2026, 05:29:13
  • 621
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranciboners
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 23.05.2026, 13:31:28 via Wykop
  • -3
Deportacja za wykroczenie? Od razu mu nogi uciąć a tym co po chodnikach jeżdżą ręce.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
23.05.2026, 08:52:58
  • 320
Wychowanie dziecka wg Kcysia Bosaka:

1. Nie potrzebujesz pieniędzy.
2. Jak jednak potrzebujesz pieniędzy, to jesteś zmanipulowany.
3. Mieszkanie jest zbędne, bo dziecko potrzebuje głównie „czasu i troski”.
4. Żłobek? Fanaberia klasy aspirującej.
donatien-de-sade - Wychowanie dziecka wg Kcysia Bosaka:

1. Nie potrzebujesz pieniędz...

źródło: IMG_7581

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 23.05.2026, 10:19:48 via Wykop
  • 2
Dopiero jak się utuczył odpowiednio na państwowym hajtnął się i wziął się za robienie dzieci.


@galicjanin: dokładniej to za pieniążki z kampanii prezydenckiej bo źle to wyglądało że prawak katolik posuwa sobie prawniczkę katoliczkę z instytucji promującej czystość aż do ślubu XD
  • Odpowiedz

422

Asymetria pola walki: Nowa ukraińska metoda zwalczania Shahedów

Asymetria pola walki: Nowa ukraińska metoda zwalczania Shahedów

Krótki reportaż o tym, jak Ukraińcy stworzyli kosztowo-efektywny system antydronowy. Przechwytywanie Shahedów za pomocą budżetowych bezzałogowców to gamechanger, który całkowicie zmienia zasady obrony powietrznej.

awe-spam
z
youtube.com
dodany: 18.05.2026, 10:39:53
  • 126
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    drony
  • #
    dron
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 19.05.2026, 05:10:48 via Wykop
  • 7
I jak tam zakupy tygryska za miliardy złomu z USA?


@sqorvel: Tygryska? Tak właśnie rządzą populiści z prawicy. To rząd PiSu kupował g---o, podpisywał g---o kontrakty i pożyczki. Ale ameby umysłowe czerpiące wiedzę z tiktokow balonowego i berkowitza już przypisały KO wydanie 250 mld zł na sprzęt przestarzały w kontekście obecnego pola walki.
eSUBA94
eSUBA94
15.05.2026, 09:40:51
  • 6
u szurów konfiarzy stabilnie
karty płatnicze wracają do Syrii:
- spisek rockerfellera, blackrocka, niewola, szpiegowanie, izrael

nikt nie napisał jeszcze nic o orwelu ale rolka miała tylko 10 komentarzy

BROŃCE
eSUBA94 - u szurów konfiarzy stabilnie
karty płatnicze wracają do Syrii:
- spisek roc...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 15.05.2026, 09:47:46 via Wykop
  • 3
@eSUBA94: banda kretynów na nich głosuje i tyle w temacie. Nie ma się co rozczulać nad intelektualnymi debilami
  • Odpowiedz

508

Berkowicz pijany lub niespełna rozumu...

Berkowicz pijany lub niespełna rozumu...

merytoryczna opozycja

Tetsuya
z
streamable.com
dodany: 13.05.2026, 16:06:40
  • 132
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    polityka
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    polskieonuce
  • #
    neuropa
  • #
    krakow
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 14.05.2026, 14:22:10 via Wykop
  • 1
Berkowicz nie dorasta do pięt Panu Prezydentowi Krakowa Miszalskiemu


w złodziejstwie.


@dziadyga1: no mało który polityk podpierala patelnię z Ikei, ku uciesze swoich mało inteligentnych wyborców. To jest ta nowa jakość w polityce? Pierdziec w stołek i kraść patelnię z Ikei stalkujac Tuska? P------i że nie mają władzy, mają! Tylko nie mają pomysłu ani merytorycznej wiedzy by ta władze która mają obecnie wykorzystać.

768

Dzięki ETS2 Polacy zapłacą VAT od podatku - Ole!

Dzięki ETS2 Polacy zapłacą VAT od podatku - Ole!

Wprowadzenie ETS 2 doprowadzi do silnego wzrostu cen paliw - w pierwszym roku obowiązywania, benzyna ma podrożeć o 65 gr/l (i to bez podatku VAT, który przecież zapłacimy od unijnego podatku ETS2),olej napędowy o 75 gr/l, a autogaz o 45 gr/l. Co ważne, paliwa te mają drożeć co roku!

Jasnie-wielmozny-pan
z
bankier.pl
dodany: 24.04.2026, 07:22:22
  • 133
  • #
    ets2
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    paliwa
  • #
    ogrzewanie
  • #
    podatki
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 24.04.2026, 17:20:27 via Wykop
  • -5
Pamiętajcie żeby zagłosować na POPIS w przyszłych wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@manowak2016: zagłosujmy lepiej na partię która omyłkowo chciała wprowadzić kwotę wolną od podatku w wysokości 200 tys zł. O babach leczących złamane ręce pokrzywą i kurzymi gownami nie wspominam bo takie pomysły to dla bieda umysłów
washington
washington
21.03.2026, 18:17:56
  • 139
#polityka #bekazpisu

judasz
washington - #polityka #bekazpisu

judasz

źródło: ff2a04beb8e9f6-948-568-0-206-3546-2127

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 21.03.2026, 19:53:12 via Wykop
  • 30
@washington: snusik świeżo wciągnięty
  • Odpowiedz

717

Gminy liczą straty po wprowadzeniu systemu kaucyjnego. Ministerstwo odpowiada

Gminy liczą straty po wprowadzeniu systemu kaucyjnego. Ministerstwo odpowiada

System kaucyjny może pogorszyć sytuację finansową gmin w Polsce? Zdaniem niektórych samorządowców tak. Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że pierwsze gminy zdecydowały się na podniesienie opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Spencer12
z
portalspozywczy.pl
dodany: 07.03.2026, 13:42:11
  • 259
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 08.03.2026, 04:55:39 via Wykop
  • -4
@dune: ale wiesz ze to pis wprowadził ta ustawę???
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 08.03.2026, 04:56:40 via Wykop
  • -5
@Krupier: Dzisiaj idę zarobić 400 zł :D na takich durniach co w----------a 50 groszy na ziemie.
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 08.03.2026, 05:14:48 via Wykop
  • -10
Jeden już się odnalazł. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemal zawsze szczeka w tym temacie


@Krupier: Dolicz do tego ponad 1 mld chinczyków gdzie stopa odzysku butelek pet tez sięga 95% Tylko debilom polakom chcą odebrać wolność...
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 08.03.2026, 05:18:38 via Wykop
  • -7
Ten system jest hory, mieszkam w Warszawie i dziś chciałem oddać 6 butelek w 4 okolicznych czerwona ręka na ekranie. Dobrze ze autem służbowym jeżdżę ale środowisko raczej nie za bardzo zadowolone.


@jakubpl-pl:
Tak.... ja mieszkam w górach i nie mam problemu z oddaniem butelek. idziesz k---a do baby i ma ci odebrać recznie. wiec twoje argumenty z d--y se wyciagłeś:D
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 08.03.2026, 05:20:07 via Wykop
  • -5
A gdy zabraknie bezkaucyjnych wersji to zrezygnuję całkowicie z zakupu


@xza: A jak paliwo bedzie po 8 zł to zrezygnujesz całkowicie z jazdy samochodem:D
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 08.03.2026, 11:58:47 via Wykop
  • -2
Ale ty wiesz, że oni się tym chwalą jakby to ich ustawa była? Zawsze można było coś poprawić tym bardziej że mieli na to trochę czasu ale lepiej napisać "wina PiSu" i pora na CSa. Zupełnie tak samo jak z KSEF


@merciless85: ale obrazek nie adekwatny do tematu. Jestem absolutnie za kaucjami bo banda śmieciarzy turystów wyrzuca butelki gdzie popadnie. Ja nie mam problemu oddać butelki. A jak chcesz wyrzucać
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 08.03.2026, 12:06:31 via Wykop
  • -1
Zmienili ci śmietnik z tego blisko pod domem na ten w sklepie, oddalony dalej, a ty jeszcze klaszczesz uszami i grzecznie ganiasz z worami powietrza.


@Krupier: To ty nie rozumiesz. Jak coś ma wartość to nie należy tego wyrzucać. Niedziela dzisiaj jak chcesz to przejdę się na zejście z Baraniej i pokażę ci ile butelek banda debili wyrzuca w lesie. I teraz ktoś przyjdzie poświęci czas i zarobi. O to
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 08.03.2026, 12:19:58 via Wykop
  • -3
u nas odzysk był podobny - tylko na sortowniach. Wszystko jechało jednym transportem, sprawnie, tanio i ekologicznie.


@tomaroc: Tak dlatego mamy 55% odzysku butelek pet. Tanio ekologicznie i nasrane w lasach jak w Indiach. Z tym że nawet Indie i Chiny już są bardziej nastawione na recykling niż Polska. A te butelki co ludzie zostawiają w lasach to zbierasz osobiście i nosisz na wysypisko czy robią to dzieciaki w tzw.

296

Sprzedali tę samą działkę dwóm rodzinom. Urzędniczy chaos czy zwykłe oszustwo?

Sprzedali tę samą działkę dwóm rodzinom. Urzędniczy chaos czy zwykłe oszustwo?

W programie wraca bulwersująca sprawa rodziny, której państwo sprzedało tę samą działkę co innej rodzinie, zakładając dwie ważne księgi wieczyste dla jednej nieruchomości. Bohaterowie opowiadają o wieloletniej walce z urzędami, poczuciu krzywdy i bezsilności wobec państwowego bałaganu.

martty
z
youtube.com
dodany: 07.03.2026, 19:48:43
  • 27
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    panstwozdykty
  • #
    afera
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 08.03.2026, 09:52:19 via Wykop
  • -4
@Savicky: trzeba nadal głosować na batyra, #pis albo #konfederacja ludzi którzy nie znaja sie na prawie ale chcą je stanowic, albo wpychać ludzi na urzedy jak zrobił to ksysiu bosak z żoną po tym jak zona w orgio lizus robiła...

850

System kaucyjny zrobił z Polaków śmieciarzy! Analiza absurdów kaucji na butelki

System kaucyjny zrobił z Polaków śmieciarzy! Analiza absurdów kaucji na butelki

Miał być ekologiczny przełom, a skończyło się na kolejkach, brudzie i frustracji. Czy nowy system kaucyjny faktycznie pomaga planecie, czy po prostu zrobił z nas śmieciarzy we własnych domach? W dzisiejszym filmie rozkładamy na czynniki pierwsze absurdy systemu kaucyjnego, które dotykają każdego.

sykselek
z
youtube.com
dodany: 07.03.2026, 14:53:15
  • 142
  • #
    butelkomaty
  • #
    pseudoekologia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
  • #
    kaucjazabutelki
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 08.03.2026, 04:15:51 via Wykop
  • -3
Przykro się patrzy na tych ludzi przy automatach z siatami butelek pełnych powietrza. Ten system jest tak absurdalny, że mam nadzieję że Polacy w wyborach pogonią ludzi którzy ten szwindel wprowadzili.


@Diabolos: Pogonili w 2023. Druga sprawa to jest odzysk butelek. w chinach 95% butelek jest odzyskiwanych. w Polsce 55%
Polecam kanał osadnik z odzysku, gościu jezdzi po parkingach i zgarnia za 2-3 godziny 150 zł z butelek które w----------a

1506

Szokujący wyrok sądu. Zabił dwie osoby, nie trafi za kraty?

Szokujący wyrok sądu. Zabił dwie osoby, nie trafi za kraty?

Sąd obniżył wyrok dla adwokata od "trumien dla kółkach", który zabił dwie osoby do 1,5 roku więzienia. Oznacza to, że zapewnię nie spędzi dnia za kratami - będzie mógł odbywać karę pod dozorem elektronicznym. Jesteś biedny i zginiesz w wypadku z drogim autem - jesteś sam sobie winien.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 06.03.2026, 11:33:52
  • 164
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    bezpieczenstwo
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 07.03.2026, 17:48:51 via Wykop
  • 0
i KO oraz całe hołownie chca wygrac wybory? głosowałem teraz pluje...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 07.03.2026, 18:59:36 via Wykop
  • -2
Bo jest z "nadzwyczajnej kasty".


@kanis-sapiens: Z d--y... najzwyczajna kasta to ta z pis co kradła mld.

3318

Butelkomat 10 lat vs Majtczak 8 lat

Butelkomat 10 lat vs Majtczak 8 lat

Choć wartość skradzionych butelek wyniosła zaledwie 50 groszy, czyn zakwalifikowano jako kradzież z włamaniem. Mężczyźnie grozi od roku do 10 lat więzienia.

weles88
z
facebook.com
dodany: 05.03.2026, 08:00:14
  • 213
  • #
    majtczak
  • #
    butelkomat
  • #
    majtczakowanie
  • #
    prawo
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 05.03.2026, 20:00:57 via Wykop
  • -2
Nie po to Łunia każe je mocować żeby bezkarnie je odrywać.


@buont666: dobrze że w Chinach jest takie fajne prawo odnośnie recyklingu że że strachu maja 90% odzysku butelek peta vs polska która ma zaledwie 55%. Z wami p0lakami to nadal z batem bo wam zawsze "chcą ograniczać wolność" ale jednocześnie "patrzcie jak Chiny rosną gospodarczo nie to co UE która zabija gospodarkę". Banda ameb umysłowych.
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 26.02.2026, 15:04:23
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp
Autor
02.03.2026, 21:47:47 via Wykop
  • 0
@gorzki99: napisałes to z chinskiego smarkfona co??? Policz bez niego. tyle w temacie intelektualna amebo....
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp
Autor
02.03.2026, 21:49:34 via Wykop
  • 0
@gorzki99: oj tak umisz korzystac z ai a z mózgu???
  • Odpowiedz

2609

Jarosław Wolski o tym, jak w MON rozstrzygano przetargi w czasach rządów PiS

Pokaż treści 18+

Jarosław Wolski o tym, jak w MON rozstrzygano przetargi w czasach rządów PiS

Podsumowanie dokonań "zakutych łbów"

occultronaut
z
streamable.com
dodany: 01.03.2026, 20:42:13
  • 356
  • #
    wolski
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 02.03.2026, 19:59:43 via Wykop
  • -1
Ale gangus "ryknoł". Konfedeidioci...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 02.03.2026, 20:05:41 via Wykop
  • -2
@zeek:

o jakich aferach PO się wypowiadasz ?


@zeek: no a jakie masz na mysli? bo moglbym ci tutaj wkleic liste ktorej nikt nie przeczyta, dodam afery 18 posłów konfedeidiotów i bedzie na ksiażkę.... taka rożnica jest. nie upilnujesz 200 osob ale gdy 200 osób kradnie to robi sie z tego symetryzm. podpowiem ci. 18 posłów i kazdy cos ma za skórą to jest ta nowa jakosć w

1756

Strefa Czystego Transportu uderza w biednych, a bogatych nawet nie draśnie.

Strefa Czystego Transportu uderza w biednych, a bogatych nawet nie draśnie.

Strefa Czystego Transportu miała być symbolem nowoczesnego, zielonego miasta. W praktyce coraz częściej staje się symbolem społecznych napięć. Bo choć hasła są szczytne czystsze powietrze, mniej spalin, lepsza jakość życia to rachunek za tę transformację wystawiany jest bardzo konkretnym ludziom

Bobito
z
bezprawnik.pl
dodany: 28.02.2026, 14:01:30
  • 326
  • #
    sct
  • #
    strefaczystegotransportu
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    krakow
  • #
    prawo
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.02.2026, 21:31:01 via Wykop
  • -2
Od początku było to wiadome, że to nie jest robione pod ekologię tylko dla bogatych ludzi by mieli puste miasta.


@Lardor: Bo nie o ekologię chodzi tylko o zdrowie mieszkańców, dzieci, osób starszych itd. A pozytywne skutki SCT udowadniają statystyki dotyczące zdrowia z miast gdzie sct funkcjonują już 20 lat. Ale parapety intelektualne oczywiście mylą ekologię z truciem innych.
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 28.02.2026, 21:34:26 via Wykop
  • -3
A i Niemcy wycofują się z tych stref


@Wacek1991: wycofują się bo nie trzeba zakazywać koni jak nikt już konno nie jeździ. Logiczne co?
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 26.02.2026, 14:55:28
  • 1
Z cyklu niemieckie wiatraki itd. dla #konfederacja i #pis
BoskiPrototyp - Z cyklu niemieckie wiatraki itd. dla #konfederacja i #pis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

splinter96
splinter96
26.02.2026, 08:29:13
  • 390
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoskiPrototyp
BoskiPrototyp 26.02.2026, 14:47:10 via Wykop
  • 0
@splinter96: zakolaka to cisnę od zawsze bo mam mózg i widzę jak manipuluje mariuszkami i sebami... Jest taka sama gwiazda jak ten wiecznie spocony typ w-----------y fastfoody. Najbardziej mnie przeraża jak nisko upadliśmy jako ludzie. Lajkujemy ćpuna co w-------a kebaby, nieudanego pilkarzyka, a na prezydenta wybieramy snusa kibola bo kontrkandydat mówi w 7 językach i powiedział coś po francusku. Jpd...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 21
  • Strona 3 z 21
  • >

Boski Syn niestety prototyp

  • chory człowiek w chorym świecie, na wykopie czuje się jak w domu.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.06.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking