Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Akos

Akos

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14851
  • Znaleziska 1006
  • Mikroblog 13845
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 48
Sakon72
Sakon72
20.03.2026, 11:52:07
  • 3
Mirki, po PUA, długach i całej tej żenadzie doszedłem do wniosku, że zamiast inwestować w teksty i ramę, muszę inwestować w wygląd. Wracam na siłownię na serio, bo chcę poprawić sylwetkę, postawę i first impression.
Nie będę też udawał, że chodzi tylko o zdrowie. Chcę wyglądać lepiej i przy okazji chciałbym tam też w końcu podrywać i poznawać dziewczyny, tylko normalnie, bez przypału i bez wyjścia na creepa. Mam dość bycia niewidzialnym
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 20.03.2026, 16:53:11 via Wykop
  • 3
jak w ogóle zachowywać się na siłowni, jeśli chciałbym tam kiedyś zagadać i podrywać tak, żeby nie spalić się na starcie?


@Sakon72: robić swoje? Siłownia jest od trenowania a nie od nękania ćwiczących dziewczyn.
  • Odpowiedz
abeabeabe
abeabeabe
abeabeabe
16.03.2026, 17:39:51
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 18.03.2026, 10:08:38 via Wykop
  • 0
30-stka się powoli wyłania zza horyzontu i nie wiem czy się można tak zajeżdżać na starość


@abeabeabe: ja ci k---a dam starość!

Rób 3 fbw, przy 5 się zajedziesz jak nie ćwiczyłeś dawno. A tak poza tym, jak chcesz robić ppl to możesz robić ppl, nie musisz zaczynać od fbw. I ja bym tak zrobił.
  • Odpowiedz

324

Mózg z ADHD dosłownie zasypia podczas pracy nowe odkrycie neurologów

Mózg z ADHD dosłownie zasypia podczas pracy nowe odkrycie neurologów

Badanie 32 dorosłych z ADHD wykazało epizody aktywności mózgu identycznej ze snem podczas czuwania i wykonywania zadań. Koreluje to z błędami, wolniejszymi reakcjami i problemami z koncentracją. Potencjalnym leczeniem: stymulacja słuchowa poprawiająca sen głęboki.

real_scoria
z
sciencedaily.com
dodany: 17.03.2026, 16:18:01
  • 241
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    adhd
  • #
    neurologia
Akos
Akos 18.03.2026, 09:58:10 via Wykop
  • -3
@Danzem: ale to jest wina psychiatrów, którzy zrobili sobie z tego ADHD biznes i kasują gruby hajs za diagnozę, gdzie ciężej jest jej nie dostać niż dostać, a później powstaje armia płatków śniegu, którzy mają wymówkę na o----------e się i zachowywanie c-----o, bo oni mają ADHD. Więc ja bym bardziej winił tych lekarzy i te płatki śniegu niż ludzi, że są sceptyczni. Ja mam ADHD i też jestem sceptyczny, do
tomwick55
tomwick55
17.03.2026, 10:59:30
  • 11
#pijzwykopem #zakupy #mirkokoksy #zdrowie #przegryw #ankieta
tomwick55 - #pijzwykopem #zakupy #mirkokoksy #zdrowie #przegryw #ankieta

źródło: 1000028731

Pobierz

Który skyr ma chuop kupić?

  • Pistacja 22.0% (18)
  • Słony karmel 26.8% (22)
  • Stracciatella 32.9% (27)
  • Biała czekolada 18.3% (15)

Oddanych głosów: 82

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 18.03.2026, 08:39:08 via Wykop
  • 1
@inka87: Marko ma średnie, ale w smaku to jest imho najlepszy skyr, szczególnie biała czekolada
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
10.03.2026, 13:00:16
  • 0
To pić to mleko czy nie pić?

#mleko #pytaniedoeksperta #zdrowie #czlowiek #cialo #dieta #ankieta
pearl_jamik - To pić to mleko czy nie pić?

#mleko #pytaniedoeksperta #zdrowie #czlow...

źródło: mleko-polskie-2-tl-butelka-pet-1-l

Pobierz

pić mleko

  • jak najbardziej 69.2% (18)
  • raczej nie 30.8% (8)

Oddanych głosów: 26

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 10.03.2026, 14:01:36 via Wykop
  • 0
Jak chcesz
  • Odpowiedz
nomysza6666
nomysza6666
10.03.2026, 07:38:43
  • 7
ocena formy
#przegryw #silownia #mirkokoksy
nomysza6666 - ocena formy
#przegryw #silownia #mirkokoksy

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 10.03.2026, 14:01:06 via Wykop
  • 0
@nomysza6666: ale co to jest?
  • Odpowiedz
ama_tor
ama_tor
04.03.2026, 15:32:24
  • 0
Jestem od niedzieli na redukcji 184/92 kg po okresie masowania. Jadłem wtedy ok 3300 kcal, a teraz przeszedłem do 2800 (białko 217, tłuszcze 87, węgle 311), z myślą, że będę pewnie obcinać — a ja jestem ciągle głodny.

W planie mam 3 treningi siłowe (zmniejszyłem trochę ciezar) i 2 biegowe (wracam po przerwie, na razie byłem 1 raz). Co zmienić, aby nie być ciągle głodnym? Dodać więcej kcal? Zmienić proporcje makro?

#
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 05.03.2026, 11:44:34 via Wykop
  • 0
@ama_tor: co bym zmienił? Kalorie bym obciął, bo -500 kcal od kalorii na masie to ile tego deficytu tam będzie? 200 kcal? 300? To do usranej śmierci można tak redukować.
  • Odpowiedz
LadnyChlopczyk
LadnyChlopczyk
LadnyChlopczyk
01.03.2026, 22:18:08
  • 1
Czy tylko ja trafiam na takie korpo, gdzie panuje mindset jedzenia „na szybko” i byle czego, byle smakowało? W każdej firmie, w jakiej pracowałem są co każde święta Bożego Narodzenia (i nie tylko) żarty, o tym, jak to #rozowepaski, czy #niebieskiepaski muszą schudnąć, czy wejść na dietę. To samo z siłownią, albo większość ma dwie lewe ręce i jest z tym na bakier, albo zaczyna ”od poniedziałku”.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 02.03.2026, 15:39:23 via Wykop
  • 0
Już bym wolał na takiej delegacji pójść wieczorem na trening, zdrowa kolację i kluby.


@LadnyChlopczyk: no to idź, w czym problem?
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
21.02.2026, 06:34:56
  • 295
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 21.02.2026, 08:39:56 via Wykop
  • 3
@szmichal: lol, po zdjęciu myślałem, że to wycieraczka do podłogi, nawet myślałem czy kupić XD
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.02.2026, 15:44:19
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 17.02.2026, 21:23:39 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: jak kolega wyżej napisał, kup se gaz Fox labs 1.4 a jak za duży dla ciebie to green mean, bo te 2 będą najmocniejsze i trzymaj w kieszeni spodni i tyle. Jak cię zaczepi z bara to też go pociągnij i tyle. Jak nie zareaguje to pewnie się o--------i i już nie będzie zaczepiał, jak cię jednak zaatakuje to wyjaśnij typa gazem i tyle.
  • Odpowiedz
Haszenberg
Haszenberg
29.12.2025, 19:13:13
  • 3
Sprzedam wam za darmo sposób z jakim pokonałem #otylosc już 4 razy w życiu. Musicie zacząć jakiś sport jako hobby. Pod żadnym pozorem nie możecie zacząć go żeby schudnąć. Musie zacząć bo jesteście ciekawi tego sportu i chcecie poznać jego tajniki itp. Przy 1 schudnięciu do była piłką nożną przy drugim akrobatyka, przy trzecim sporty wodne a przyy czwartym #mma. Przy czwartym schudłem 30kg w rok.
Robię
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 29.12.2025, 21:24:57 via Wykop
  • 0
@Haszenberg: jeśli od 15 lat tak robisz, to nie pokonałeś otyłości, tylko się kręcisz w kółko
  • Odpowiedz
testuser
testuser
testuser
26.12.2025, 03:40:26
  • 50
#zalesie #oswiadczenie #takaprawda #wakacje

Przypominam: wakacje na południu europy > (guano) > długo, długo nic > wakacje nad Bałtykiem

Standardowo, przy okazji świąt, siadam z kobietą i zaczynamy planować wakacje - rok temu było "po jej", czyli samolot, all-in, kursowanie między basenem a plażą, drinki z palemką, lenistwo - ja sobie nadrobiłem kilka książek, bo opalać się nie mogę, żona za to opalona za dwoje i
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 26.12.2025, 08:44:12 via Wykop
  • 13
No ale jakoś tak czyściej


@testuser: no ja jestem w stanie zrozumieć wszystko i sam nawet teraz jestem na południu, ale żeby uważać, że na południu Europy jest czyściej niż w Polsce to trzeba chyba być ślepym...
  • Odpowiedz
mlody91pl
mlody91pl
mlody91pl
19.12.2025, 05:23:06
  • 69
#zdrada #przemyslenia #depresja
Cześć. Słuchajcie, jestem w kryzysie. Post może być chaotyczny, ale potrzebuje się wyżalić, a nie mam do kogo.

Od dłuższego czasu między mną a żona nie układało się najlepiej. Częste kłótnie, lekceważenie, obojętność, depresja zimowa.
Zauważyłem, że małżonce od jakiegoś czasu sprawia bardzo przyjemność pisania na Messenger z kolegą z pracy który jest jej kierownikiem. Nie zwracałem na początku na to uwagi, ale
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 19.12.2025, 08:45:24 via Wykop
  • 4
Ewakuacja i rozwód. Kryzysy kryzysami ale na pewne rzeczy nie ma zgody.


@dr_papieros: dziwne, że nie napisałeś, że kara śmierci xD


@Ranger: a to jest akurat bardzo dobry pomysł. Imho jak ktoś uważa inaczej to się nie nadaje do związku, jak dla mnie to nawet mogłoby być nawet nabicie na pal - nigdy nikogo bym nie zdradził, więc nie mam się czego bać ¯\(ツ)/¯

@mlody91pl: Nie
  • Odpowiedz
wacek_1984
wacek_1984
29.11.2025, 10:53:43
  • 3
Eeeeh byłem u ortopedy (na USG, ale przegadałem z nim temat), udało się zdiagnozować mój problem, teraz czekam na głównego ortopedę, aby dokładnie powiedział co mi jest ;).

Także #mirkokoksy i #fizjoterapia , mam pękniętą łąkotkę przyśrodkową, niby nie ma tragedii, chodzę, żyję, jak mam nogę zgiętą mocno to trochę boli, jak mam długo zgiętą, to boli bardziej, ale jest całkiem spox.

Do rzeczy, wiosłowałem sobie, polubiłem to,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 29.11.2025, 11:25:03 via Wykop
  • 0
Teraz pytanie, ma ktoś podobny problem z łąkotką i coś ćwiczy?


@wacek_1984: ja mam pękniętą i coś ćwiczę, trening siłowy 3-5 razy w tygodniu i drugie tyle biegania.

Są różne pęknięcia, z niektórymi można robić prawie wszystko, poza tym ortopedzi to często działają na zasadzie:
"- doktorze, boli mnie jak robię tak <pokazuje
  • Odpowiedz
IntruderXXD
IntruderXXD
12.11.2025, 20:37:50
  • 12
wojfer wyczuł, że faile dobrze idą i teraz specjalnie będzie te stoły podcinać xD

#mikrokoksy #silownia #heheszki #wojfer87
IntruderXXD - wojfer wyczuł, że faile dobrze idą i teraz specjalnie będzie te stoły p...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 13.11.2025, 03:55:43 via Wykop
  • 3
@IntruderXXD: przecież to już od dłuższego czasu te wszystkie faile są ustawione. Jak mu gacie czy coś tam pękły to też później co 3 filmik tak było, to zwykły atencjusz.
  • Odpowiedz
chnibi
chnibi
08.11.2025, 05:41:55
  • 4
#mikrokoksy elo nie było mnie tu z 3 lata czy intruder w końcu wystartował w trójboju?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 08.11.2025, 06:58:20 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
amabiel
amabiel
03.11.2025, 23:01:41
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akos
Akos 04.11.2025, 05:04:31 via Wykop
  • 0
@Musztardowytygrys9 no właśnie u mnie mental jest taki że muszę mieć rozpisane co i jak to będę się tego trzymał. W innym wypadku to odpuszczę po tygodniu


@amabiel: a próbowałeś kiedyś? Bo zazwyczaj to jest zupełnie odwrotnie i im bardziej masz wszystko rozpisane tym mniejsza szansa, że będziesz się tego trzymał. Makro se rozpisz albo nawet samo białko i kcal i licz kalorie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 25
  • Strona 3 z 25
  • >

( ゚ل ゚)

  • Smoke "til my mind frying, eyes red, high and crying
  • ( ゚ل ゚)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.09.2016

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 02.08.2017

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 04.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking