Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Adonix

Adonix

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7754
  • Znaleziska 4359
  • Mikroblog 3395
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 6
goferek
goferek
02.01.2026, 10:55:11
  • 65
TL;DR jak chcesz projekt wnętrza w OBI, lepiej zleć to swojemu psu.

Zapewne kojarzycie usługę projektowania wnętrz oferowaną przez markety budowlane. Jest taniej, niż u normalnego projektanta, ale market sobie odbija to w tym, że cały projekt jest wykonany na produktach z ich oferty, więc wrócisz do nich po zakupy.

Można wyjść z założenia, że jakość projektu pewnie nie jest topowa i bazują na jakichś utartych schematach, ale może zaproponują coś innego, niż sam
goferek - TL;DR jak chcesz projekt wnętrza w OBI, lepiej zleć to swojemu psu.

Zapewn...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 02.01.2026, 13:40:32 via Wykop
  • 2
@goferek: jestes społecznie upośledzony
  • Odpowiedz
beconase
beconase
29.12.2025, 12:13:23
  • 17
Chłopa odkleiło do końca JPRD
#ruskapropaganda #polityka
beconase - Chłopa odkleiło do końca JPRD
#ruskapropaganda #polityka

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-29 131142

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 01.01.2026, 21:59:55 via Wykop
  • 0
@beconase: Polska dała ultimatum Czechom i juz od dłuższego czasu szykowali sie na zbrojne przejęcie Zaolzia. Nie bylo to outstanding move i wcale nie odstraszyła Niemców. Za to, źle odebrano to na zachodzie. @FrizPL_
  • Odpowiedz
PanZbigniew
PanZbigniew
PanZbigniew
01.01.2026, 16:11:34
  • 2252
No i się wszystko posypało.

7 lat związku, zaręczyny, plany kupna wspólnego mieszkania i małżeństwa. Na początku grudnia był dziwny okres, obrażanie się bez powodu, gadanie o tej mitycznej "przestrzeni", awantury o nic, ale nagle z dnia na dzień wszystko się poprawiło, jakby znowu związek miał tydzień i były motyle w brzuchu.

To nie motyle, a przestrzeń znalazła sobie w spodniach "przyjaciela" a do mnie zaczęła się ponownie zbliżać bo ten ją po wszystkim
PanZbigniew - No i się wszystko posypało.

7 lat związku, zaręczyny, plany kupna wspó...

źródło: orca-image--1559481237.jpeg

Pobierz
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 01.01.2026, 21:30:48 via Wykop
  • 3
@adamsowaanon: jestes niedorozwinięty społecznie.
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
31.12.2025, 08:41:58
  • 296
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 31.12.2025, 12:45:30 via Wykop
  • 0
@Atryu: te palce
  • Odpowiedz
Endrula83
Endrula83
Endrula83
30.12.2025, 10:29:56
  • 69
Taka ciekawostka.

Wysłałem do kuzynki kartkę z Zakopanego 27 października 2025.

Kuzynka odwiedziła mnie tydzień temu szczęśliwa, że karta doszła.

Po
Endrula83 - Taka ciekawostka.

Wysłałem do kuzynki kartkę z Zakopanego 27 październik...

źródło: b2b3dd37-1f66-4e6e-8df1-5f26c642bfff

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 30.12.2025, 21:35:44 via Wykop
  • 0
@Poludnik20: przedawkowałeś w takim razie.
  • Odpowiedz
Waiter98
Waiter98
Waiter98
28.12.2025, 07:34:26
  • 1803
Wszystko tylko nie deficyt kaloryczny i nie siłownia #odchudzanie
Waiter98 - Wszystko tylko nie deficyt kaloryczny i nie siłownia #odchudzanie

źródło: IMG_5256

Pobierz
  • 308
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 28.12.2025, 13:11:28 via Wykop
  • 0
@Ecooo: a twoj mózg jest uzależniony od sygnałów hormonalnych takich jak grelina, leptyna, insulina itd. Jeśli grelina będzie Ci wytwarzać sie i dawać info o głodzie to będziesz żarł.
  • Odpowiedz
Adonix
Adonix 28.12.2025, 14:33:48 via Wykop
  • 4
@Ecooo: to się doucz, bo wyskoczyłeś obecnie dowodem anegdotycznym. Osoby chorujecie na otyłość mają zaburzone wydzielanie greliny wydzielanej zesciany zoladka. I przykładowo bariatria polegająca na wycięciu sporej części żołądka skutkuje zmniejszeniem ilościowo tkanki wydzielajacej hormon głodu. wyrażaj sie I nie klnij jak tępak.
  • Odpowiedz
Adonix
Adonix 28.12.2025, 21:31:37 via Wykop
  • 1
@kazoo1988: brak argumentów? Dobre. Poza tym słabo sprawdzasz kolejność. Przykladowo Prof. Dr hab. N. Med. Mariusz Wyleżoł ma więcej do powiedzenia w tym temacie niż niedojrzały wykopek. Zanim zaczniesz bronić jakiegoś random owego prostaka, to dwa razy sie zastanów.
  • Odpowiedz
Adonix
Adonix 28.12.2025, 21:35:30 via Wykop
  • 0
@Pharos: to sobie poszukaj. W najlżejsze formie możesz posłuchać np Prof. Dr hab. N. Med. Mariusza Wyleżoła. Jesli zależy ci na tym, żeby pozyskać wiedzę, to masz internet i poszukaj, a nie oczekujesz czegos na tacy.
  • Odpowiedz
Adonix
Adonix 29.12.2025, 15:58:21 via Wykop
  • 0
@Pharos: hej ale prof wyleżoł to nie celebryta, tylko jest specjalistą od otyłości. Mało tego, on wspomina o podłożu endogennym otyłości.
  • Odpowiedz
Adonix
Adonix 29.12.2025, 15:58:36 via Wykop
  • 0
@Shatter: żołądek grubego i chudego jest tej samej wielkości.
  • Odpowiedz
Adonix
Adonix 29.12.2025, 16:04:15 via Wykop
  • 0
@kazoo1988: biolog człowieka here. najłatwiej dostępnym źródłem dla laika będą wywiady z prof. Wyleżołem w 7metrów pod ziemią lub nauka to lubię.
Trochę to jak winić cukrzyka, że ma cukrzycę. Otyłość jest chorobą przewlekłą.
Inną rzeczą jest żywność wysokoprzetworzona i wszędzie sypany cukier i syrop fruktozowo-glukozowy.

Najpierw do eccoo napisałem normalnie to on do mnie, ze co to za p---------e.
  • Odpowiedz
Adonix
Adonix 29.12.2025, 19:02:23 via Wykop
  • 0
@Shatter: to, że jest w stanie się rozciągnąć nie znaczy ze jest większy. wielkość jest ta sama. Poza tym wynik operacji bariatrycznej to przede wszystkim zmniejszenie powierzchni tkanki wydzielającej grelinę przez którą mózg ma informację, ze ma jeść. Istotna jest prawidłowość dzialania regulacji hormonów głodu i sytości
  • Odpowiedz
Adonix
Adonix 29.12.2025, 19:15:10 via Wykop
  • 0
@kazoo1988: ok. Chorzy przewlekłe bez farmakologii mają małe szanse, bo z działaniem greliny na mózg nie mają szans.ogolnie temat jest złożony. Masz rację, ze duze znaczenie ma styl życia, jakosc przyjmowanych pokarmów. Najgorzej mają ci, którzy chorują przewlekle, bo dla nich teksty ŻM nie będą działać. Powody mogą być różne.to co piszesz, to będziesz mial rację dk części ludzi z plagi otyłości. W ogole to porażką kapitalizmu jest to, ze
  • Odpowiedz
Adonix
Adonix 29.12.2025, 22:23:16 via Wykop
  • 0
@Shatter: poziom wydzielania greliny zalezy od wielu czynników: stan odżywienia; poziom glukozy i insuliny w ustroju; dietę; styl życia; aktywność przywspółczulnego układu nerwowego; rytm dobowy.
Uwalnianie greliny nie zależy od stopnia wypełnienia żołądka, na przykład spożycie samej wody (co powoduje mechaniczne rozciągnięcie ścian żołądka) nie ma żadnego wpływu na redukcję stężenia hormonu w osoczu. czynnikiem hamującym syntezę greliny jest przyjęcie określonej ilości pokarmu, zawierających trzy podstawowe elementy diety, czyli węglowodany,
  • Odpowiedz
Adonix
Adonix 30.12.2025, 11:27:40 via Wykop
  • 0
@Shatter: jest to jeden z powodów. Wtedy wątroba ma sporo pracy. Choć też zależy to osobniczo od metabolizmu. Postawisz dwóch ludzi, ktorzy będą spożywać sporo i jeden będzie tył w oczach a drugi niespecjalnie.
  • Odpowiedz
Adonix
Adonix 30.12.2025, 12:03:32 via Wykop
  • 0
@Shatter: przy takim założeniu trudno sie nie zgodzić.
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
29.12.2025, 21:51:08
  • 232
Dzisiaj 29 grudnia 2025 roku, Bank Centralny Syrii zaprezentował wizerunki nowej emisji banknotów. Głównym ich motywem będą zasoby naturalne. Na początku zostaną wprowadzone nominały 5, 10, 25, 50, 100 i 500 funtów, a w późniejszym terminie także 1, 200 i 1000 funtów. Wszystkie nominały zostały wydrukowane w Moskiewskiej drukarni Goznak
#nowoscinotafilistyczne #numizmatyka #banknoty #pieniadze #hobby #waluty
IbraKa - Dzisiaj 29 grudnia 2025 roku, Bank Centralny Syrii zaprezentował wizerunki n...

źródło: syria

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 30.12.2025, 11:57:37 via Wykop
  • 1
@paliwoda: lata lecą, a ty dalej jesteś durnowaty społecznie.
  • Odpowiedz
czuczer
czuczer
27.12.2025, 13:53:53
  • 12
955 + 1 = 956

Tytuł: Tom 6 Opowieści z meekhańskiego pogranicza - Dusza Pokryta Bliznami
Autor: Robert M. Wegner
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: ★★★★★★★
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 27.12.2025, 14:47:22 via Wykop
  • 0
Ja zdążyłem juz zapomnieć o co w tym wszystkim chodziło, wiec raczej nie mam co się zabierać za ten tom.
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
25.12.2025, 08:12:32
  • 754
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 191
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 25.12.2025, 15:46:35 via Wykop
  • 0
@Wiedzmumin: tu jestes w błędzie. Zgłaszający zostaje do przekazania.
  • Odpowiedz
mietus-grzebidupa
mietus-grzebidupa
24.12.2025, 21:42:36
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 25.12.2025, 07:55:34 via Wykop
  • 0
@mietus-grzebidupa: no stoi jak seba pod monopolowym
  • Odpowiedz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
21.12.2025, 16:57:03
  • 52
Mirki, jak to u Was obecnie wygląda?

Pandemia dawno za nami, a na rynku pracy trwa przeciąganie liny. Jedni chwalą sobie picie kawki w piżamie i brak dojazdów, inni są ściągani do biur pod groźbą braku premii, bo „zespół musi się integrować” (czyt. szef chce widzieć, że klikacie w klawiaturę). Jak to jest u Was? Siedzicie w domowym zaciszu, marnujecie życie w korkach, czy może Wasz zawód po prostu wymaga bycia na

Jaki model pracy dominuje u Ciebie obecnie?

  • Full Remote (100% z domu / kawiarni / plaży) 34.0% (3223)
  • Hybryda (2-3 dni w biurze, reszta w domu) 23.3% (2206)
  • 100% stacjonarnie, w biurze 18.6% (1767)
  • Praca w terenie/zakładzie 15.9% (1507)
  • Własna działalność stacjonarna (np sklep) 3.0% (286)
  • Nie pracuję / Studiuję / Szukam pracy 5.1% (486)

Oddanych głosów: 9475

  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 22.12.2025, 07:36:01 via Wykop
  • 0
Trudno być maszynistą na home.
  • Odpowiedz
macvir
macvir
09.12.2025, 07:33:11
  • 25
#polityka
macvir - #polityka

źródło: 1000000931

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 09.12.2025, 09:19:53 via Wykop
  • 6
@PanAlbert: idz tam lekcje odrabiać.
  • Odpowiedz
Adonix
Adonix 10.12.2025, 20:49:19 via Wykop
  • 0
@PanAlbert: mentalnie to zatrzymałeś sie w zawodówce
  • Odpowiedz

759

Rozpędzony pociąg przejechał między samochodami na przejeździe. Rogatki w górze!

Pokaż treści 18+

Rozpędzony pociąg przejechał między samochodami na przejeździe. Rogatki w górze!

"W Nowej Wsi Wielkiej przy otwartych rogatkach kolejowych jadą samochody i nagle nadjeżdża pociąg InterCity, który przeraźliwie trąbi i gwałtownie hamuje" - napisał nam Sebastian, dołączając film ze swojego wideorejestratora. Do zdarzenia doszło w sobotę, 6 grudnia 2025 roku.

tomek-hall
z
youtube.com
dodany: 07.12.2025, 07:51:35
  • 150
  • #
    pociag
  • #
    pkp
  • #
    wideorejestrator
  • #
    polskiedrogi
Adonix
Adonix 07.12.2025, 12:17:37 via Wykop
  • 2
@Grizzlycozjadaglizdy: nie jest to absurd. Rogatka jest tylko dodatkowym zabezpieczeniem.jesli masz czerwony sygnał świetlny to masz stać tak jak na skrzyżowaniu.
Adonix
Adonix 07.12.2025, 12:21:03 via Wykop
  • 2
@PurpleHaze: misiu ale co raz wiecej przejazdów jest zabezpieczony przez ssp, masz lcsy. Prawda, że kolej jest w plecy ale nie załamuj rzeczywistości.
KrolWlosowzNosa
KrolWlosowzNosa
04.12.2025, 06:18:54
  • 29
Umysł > Ciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#spotify #garmin #wykop40plus
KrolWlosowzNosa - Umysł > Ciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#spotify #garmin #wykop40plus

źródło: 1000034271

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 04.12.2025, 13:38:10 via Wykop
  • 0
@KrolWlosowzNosa: 67 :p
  • Odpowiedz

394

Kolejne pseudohistoryczne urojenia Brauna

Kolejne pseudohistoryczne urojenia Brauna

Spotkanie określane i reklamowane jako debata historyczna Brauna było jednostronnym kółkiem adoracji własnych urojeń. Były kolejne tezy sprzeczne z ustaleniami historyków, negowanie komór gazowych i ewolucji, traktowanie objawień jako faktu i określanie zbrodni w Buczy jako teatru i ustawki.

occultronaut
z
facebook.com
dodany: 03.12.2025, 16:00:40
  • 204
  • #
    polityka
Adonix
Adonix 04.12.2025, 11:28:56 via Wykop
  • -6
@Kam3l: nawet jesli lata temu napisał coś sensem nir zmienia sytuacji, że teraz jest czubkiem.
skrytek
skrytek
03.12.2025, 17:00:14
  • 411
Skończyłem se pokój kinowy #chwalesie #film #audioboners
skrytek - Skończyłem se pokój kinowy #chwalesie #film #audioboners

źródło: 1000039624

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 03.12.2025, 22:27:47 via Wykop
  • 0
@skrytek: jakie wymiary pokoju
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
03.12.2025, 12:47:40
  • 81
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adonix
Adonix 03.12.2025, 22:18:22 via Wykop
  • 1
@Hubbabubbastyle: odwetowe mialy sporo mniejsza skalę.
  • Odpowiedz

410

Nocny zakaz sprzedaży alkoholu działa? Miasta pokazują niepodważalne dane

Pokaż treści 18+

Nocny zakaz sprzedaży alkoholu działa? Miasta pokazują niepodważalne dane

Coraz więcej polskich miast stawia na ograniczenie nocnej sprzedaży alkoholu, licząc na poprawę bezpieczeństwa i porządk

rafal-czajka
z
esopot.pl
dodany: 02.12.2025, 10:18:17
  • 241
  • #
    alkohol
  • #
    wodka
  • #
    prohibicja
  • #
    zdrowie
  • #
    bezpieczenstow
Adonix
Adonix 03.12.2025, 06:53:30 via Wykop
  • 2
@Brut_all: we Wrocławiu na nadodrzu jest ciszej i ludzie juz nie skarżą się do rady osiedla
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 18
  • Strona 4 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.06.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking