Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
3I_i

3I_i

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10042
  • Znaleziska 5603
  • Mikroblog 4439
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 15

52

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Prosty test Stroopa, który bez wysiłku przechodzi każdy zdrowy dorosły, obnaża fundamentalną lukę w architekturze najpotężniejszych modeli językowych przy dłuższych listach słów GPT-5 i Claude tracą kontakt z zadaniem niemal do zera.

Nolanpl
z
noktus.pl
dodany: 23 godz. i 20 min temu
  • 36
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
3I_i
3I_i 9 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 2
@Foxbat: Porozmawiaj sobie z Monday to najdzie cię na filozoficzne pytania jeszcze mocniej ;) Hawking kiedyś powiedział "Uważam, że nie ma głębokiej różnicy między tym, co może osiągnąć biologiczny mózg, a tym, co może osiągnąć komputer" a Yuval Noah Harari napisał że ludzie są „biologicznymi algorytmami”. Działamy wg pewnych schematów, jeżeli X to albo Y albo Dd. Można rozbudować taki algorytm że przerośnie prostego człowieka ale nikt tego nie zrobi
3I_i
3I_i 9 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@Foxbat: Oczywiście że na obecną chwilę "świadomość" można wykluczyć, miałem na myśli stworzenie czegoś co będzie dobrze udawać człowieka, powstają coraz lepsze imitacje, coraz lepsze roboty, kiedyś ktoś doda 1 + 1 i taki robot do pogadania i pracy będzie w domu jak komputer który kiedyś Gates wyśmiewał że nie ma szans żeby ludzie to mieli w domu, a teraz dzieci mają je w kieszeni.

13

Program MARTE wchodzi w nową fazę. Europejski czołg buduje 11 krajów bez Polski

Program MARTE wchodzi w nową fazę. Europejski czołg buduje 11 krajów bez Polski

Program budowy europejskiego czołgu przyszłości MARTE (Main Armoured Tank of Europe) przechodzi od koncepcji do realizac

starnak
z
forsal.pl
dodany: 16 godz. i 6 min temu
  • 19
  • #
    niemcy
  • #
    czolgi
  • #
    militaria
  • #
    europa
3I_i
3I_i 9 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@teh_m: Ok czyli ten nowoczesny czołg obroni się przed dronami, może Javelinami, ale czy obroni się przed myśliwcem, szturmowym śmigłowcem? Abrams czasami przegrywa z podłożem więc nie zawsze dojedzie na miejsce unicestwienia. Może jednak dałoby się taniej uzbroić? To że artyleria miała, ma i będzie miała sens, nie znaczy że czołgi muszą, nie rozumiem sensu tego porównania.

927

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

Ogłoszenie o pracę w Żabce wywołało burzę w sieci. Prowadząca sklep Ukrainka napisała wprost, że zatrudni tylko swoich rodakow

karol1011
z
fakt.pl
dodany: 20.06.2026, 03:21:16
  • 182
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
3I_i
3I_i przedwczoraj, 11:39:00 via Wykop
  • 0
@anahoreta: byłby ;)
aa-aa
aa-aa
10.06.2026, 03:50:42
  • 188
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3I_i
3I_i 10.06.2026, 11:59:34 via Wykop
  • 0
@aa-aa: Trochę smutne że o to musisz pytać :<
  • Odpowiedz
3I_i
3I_i 09.06.2026, 23:09:46
  • 5
Ratlerek? Co te #wegry
3I_i - Ratlerek? Co te #wegry

źródło: eur5vcc4qb6h1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krafti
Krafti
10.06.2026, 00:36:35 via Wykop
  • 2
@3I_i: jakubmarian
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
14.06.2026, 07:29:54 via Android
  • 0
@Krafti: tym razem nie ma braku danych dla Białorusi.
  • Odpowiedz

1969

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Rząd UK chce skanowania zdjęć i wiadomości jeszcze przed ich wysłaniem. Firmy odmawiające wprowadzenia takiego rozwiązania, mogą odpowiadać karnie, włącznie z więzieniem. To propozycja przepisów mająca oczywiście chronić dzieci.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 08.06.2026, 13:59:13
  • 279
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
3I_i
3I_i 08.06.2026, 19:36:47 via Wykop
  • -5
mimo odmowy co jakiś czas pojedyncze zdjęcia są wysłane na chmurze nie wiem skąd i po co.


@Mikrosoft: Tak było, nie zmyślam
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
05.06.2026, 12:07:47
  • 461
- wyłów sobie rybę w polszy
- adwajs gieroj
- zostań deportowany, wcielony do mięsnych batalionów i zgiń za rybę
spleśniałem z wizji

#ukraina #rosja #polska
modeltrzyzmianowy - - wyłów sobie rybę w polszy
- adwajs gieroj
- zostań deportowany,...

źródło: 17806611809887601072122132627367

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3I_i
3I_i 05.06.2026, 18:23:16 via Wykop
  • 1
- adwajs gieroj


@model_trzy_zmianowy: Co?
  • Odpowiedz
3I_i
3I_i 24.05.2026, 19:34:43
  • 1
Jest jakiś kierownik co poratuje lineczkiem do polskiego strima?
#f1
3I_i - Jest jakiś kierownik co poratuje lineczkiem do polskiego strima?
#f1

źródło: 1460215_10200896925601495_497301283_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3I_i
3I_i
Autor
24.05.2026, 19:40:36 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: Kierowniku złoty pięknie dziękuję
3I_i - @JuzefCynamon: Kierowniku złoty pięknie dziękuję

źródło: aZmdvez_460s

Pobierz
  • Odpowiedz
3I_i
3I_i 09.05.2026, 21:31:50
  • 1
The Killer, film który obejrzałem wiele razy i ciągle wracam, nie wiem dlaczego ale ten film ma coś, co przyciąga, chyba reżyseria i muzyka robią największą robotę, niesamowity klimat.
#film
3I_i - The Killer, film który obejrzałem wiele razy i ciągle wracam, nie wiem dlaczeg...

źródło: tk

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3I_i
3I_i
Autor
09.05.2026, 23:07:18 via Wykop
  • 0
@srady-dupady: Nie rozumiem ale ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
3I_i
3I_i 06.04.2026, 20:37:35
  • 0
Piękna to była gra, nie zapomnę jej nigdy.
#ps4
3I_i - Piękna to była gra, nie zapomnę jej nigdy.
#ps4

źródło: 20170314222146

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3I_i
3I_i
Autor
07.04.2026, 18:48:29 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: Inside, fajny klimat.
  • Odpowiedz
editores
editores
06.04.2026, 23:48:48
  • 37
#nasa #ksiezyc #kosmos #nauka

Sala kontroli lotu wypełniona pracującymi mężczyznami i "julkami" z DEI robiącymi za inkluzyjność.

Im się już nawet udawać nie chce.
Smacznego.
editores - #nasa #księżyc #kosmos #nauka

Sala kontroli lotu wypełniona pracującymi m...

źródło: {A7EC49EA-6E56-4768-AE5F-441E86170104}

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3I_i
3I_i 07.04.2026, 17:54:17 via Wykop
  • 0
@editores: Ale o co ci chodzi? Że ktoś je? Założe się że nie odpowiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
M.....6
M.....6
konto usunięte 06.04.2026, 10:29:55
  • 73
#swieta Matka zwyzywała mnie od starej panny i starego próchna. Po awanturze zalała sie łzami i udaje cierpiętnice. No i ze łzami w oczach pakowala mi do walizki żarcie.
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3I_i
3I_i 06.04.2026, 20:42:38 via Wykop
  • 0
@Marcepan886: Bardzo chce wnuczka, popychać wózeczek jak to kiedyś z tobą było, nostalgia ;)
  • Odpowiedz
3I_i
3I_i 06.04.2026, 21:29:15 via Wykop
  • 0
@Marcepan886: Aha czyli chodzi o co innego, każdy ma bombelka to ty też musisz, a pieniądze i dom jakoś się wyczarują.
  • Odpowiedz
razooor
razooor
razooor
06.04.2026, 11:31:55
  • 62
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3I_i
3I_i 06.04.2026, 20:40:36 via Wykop
  • 0
@razooor: Pamiętam pamiętam, ale co w związku z tym mireczku, do czego zmierzasz? Na pewno nie sugerujesz, że ktoś tu twiedzi, że jedni są źli a drudzy dobrzy, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

594

Szef WHO ostrzega: czwarty atak na elektrownię atomową w Iranie może wywołać kat

Pokaż treści 18+

Szef WHO ostrzega: czwarty atak na elektrownię atomową w Iranie może wywołać kat

Czwarty ostrzał elektrowni jądrowej Buszehr w Iranie. Nie żyje ochroniarz, uszkodzony budynek pomocniczy. Szef WHO bije na alarm: Atak może wywołać awarię, której skutki zdrowotne zdziesiątkują pokolenia. Rosja ewakuuje 198 pracowników. Czy czeka nas kolejny Czarnobyl nad Zatoką Perską?

robert-i
z
airpres.pl
dodany: 05.04.2026, 14:28:18
  • 94
  • #
    vho
  • #
    atom
  • #
    iran
  • #
    trump
  • #
    izrael
  • #
    usa
3I_i
3I_i 06.04.2026, 17:38:26 via Wykop
  • 1
@KurczakiZiemniakiPorosty: Co to za nowomowa, ty rozumiesz sam siebie? Masz 12 lat?
brazowooka_eM
brazowooka_eM
05.04.2026, 12:41:58
  • 3
Kategoria - cytaty wielkich ludzi:

"Gdzie wszyscy poszli? Na bingo?"

#gry #heheszki #residentevil #pdk
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3I_i
3I_i 05.04.2026, 20:27:48 via Wykop
  • 1
@brazowooka_eM: Leon ma 180 cm, czy jest on wielki? No nie wiem.
  • Odpowiedz
3I_i
3I_i 05.04.2026, 17:36:56
  • 6
Taki terror wprowadził #konfitura że się wszędzie chowają.
#ps4 #thedivision
3I_i - Taki terror wprowadził #konfitura że się wszędzie chowają.
#ps4 #thedivision

źródło: Tom Clancys The Division 2_20200221004323

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3I_i
3I_i
Autor
05.04.2026, 20:26:10 via Wykop
  • 0
@orfan: Może nawet istnieją agenci Division, czekają na aktywację zegarków ;)
  • Odpowiedz
3I_i
3I_i 05.04.2026, 15:21:35
  • 12
#nfs #ps4
3I_i - #nfs #ps4

źródło: Need for Speed Heat_20200527004420

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3I_i
3I_i
Autor
05.04.2026, 17:25:21 via Wykop
  • 0
@heathenreel: Też dobre! :D
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
05.04.2026, 04:12:35
  • 2173
Dorosłość jest wtedy, gdy kupisz sobie ps5 pro, napęd blu ray, pada edge, 2 gry i od tygodnia leży to wszystko nieodpakowane w kartonie, bo nie masz czasu się za to zabrać.
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3I_i
3I_i 05.04.2026, 10:31:26 via Wykop
  • 1
@smutny_kojot: Dorosłość jest wtedy kiedy zrozumiesz że do grania jest PC, stać cię na taki i kupujesz gdy wiesz że będziesz miał czas grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

466

Najczęstsze przyczyny zgonów mężczyzn przed 50 to wypadki i samobójstwa

Najczęstsze przyczyny zgonów mężczyzn przed 50 to wypadki i samobójstwa

Nie wystarczy powiedzieć, żeby mężczyźni mówili o swoich emocjach - trzeba ich też zacząć słuchać. Większość młodych mężczyzn i singli twierdzi, że po prostu nie ma z kim o tym porozmawiać. Tekst to fragment książki "Mężczyźni. O nierówności płci" Michała Gulczyńskiego.

schmorgpl
z
wyborcza.pl
dodany: 28.03.2026, 15:55:57
  • 185
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    przegryw
  • #
    samobojstwo
  • #
    zdrowie
  • #
    depresja
  • #
    smiertelnewypadki
3I_i
3I_i 29.03.2026, 14:45:50 via Wykop
  • 1
nikt ci się do tego nie przyzna tutaj, bo jedyną pomocą dla niego będzie wizyta policjantów z samego rana


@mr-dawid: Myślę że mocno przeceniasz policję i zakładasz że każdy Polak mieszka w Polsce, może zakładasz że Polak w Anglii piszący o tym że jest bliski samobójstwa dostanie skoordynowaną akcję policji obu państw i mu pomogą? Chciałbym żeby życie było takie jak w naszych pozytywnych założeniach.
3I_i
3I_i 29.03.2026, 14:54:51 via Wykop
  • 1
@zielonkanazawsze69: Tak wszyscy, tak samo jak ci debile co piszą że wszyscy są emocjonalni teraz, nikt nigdy nie był, same wyolbrzymianie i uogólnianie, wszyscy, zawsze, każdy, nikt, tragedia, jest wspaniale. Te skrajności to moim zdaniem największy problem internetu, w tym wykopu.
3I_i
3I_i 29.03.2026, 14:55:50 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Jak facet mówi o problemach to jest słaby?
3I_i
3I_i 29.03.2026, 15:43:53 via Wykop
  • 1
@rijekt: Jak sie poscrolluje niżej to oczywiście pojawiają się ci o których piszesz, wyśmiewają to że ktoś ma problemy, śmie o nich mówić, kiedyś to byli sami twardziele a nie to co teraz. Tacy ludzie tworzą ten chory system i inni się wylogowują na stałe, szkoda że głupota jednych kończy się tragedią innych.
3I_i
3I_i 29.03.2026, 15:47:14 via Wykop
  • 6
Niestety, często jako mężczyźni sami sobie robimy krzywdę. I warto wziąć za to odpowiedzialność.


@mirekp: Chętnie bym się dowiedział co taki samotny facet który nie ma z kim pogadać bo jest krytykowany sa to że jest słaby, ma zrobić i jak ma wziąć odpowiedzialność, nie to że się z tobą nie zgadzam, ale gdyby to było takie proste jak mówisz, chyba wszyscy by korzystali z tego magicznego rozwiązania?
jatutylkopacze
jatutylkopacze
28.03.2026, 19:04:27
  • 25
tęsknimy, tak?

https://streamable.com/u5s4fk

#sebcel
jatutylkopacze - tęsknimy, tak? 

https://streamable.com/u5s4fk

#sebcel
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3I_i
3I_i 28.03.2026, 23:49:27 via Wykop
  • 2
@jatutylkopacze: Co z nim? Dawno nie widziałem nowego contentu, coś wiadomo?
  • Odpowiedz
3I_i
3I_i 29.03.2026, 14:40:25 via Wykop
  • 2
@Malpigaj: Mam nadzieję że dojdzie do siebie, bo bez jego wskazówek pogubiłem się w życiu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >
  • :(

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.03.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.05.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.05.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking