Wpis z mikrobloga

TOTAL 1000KG treningowo. A oficjalny rekord Polski w trójboju wynosi... 1000kg.

Przysiad - 370kg
Wyciskanie leżąc - 265kg
Martwy ciąg - 365kg

Stało się to co było dla mnie sprawą oczywistą. Wystarczyło tylko zacząć grać na równych zasadach z innymi żeby 1000kg było dla mnie formalnością.

Tak jak przez lata pisałem, że 1000kg to będzie dla mnie nic, zaledwie początek. Śmiali się tutaj ze mnie, pisali o tym jakie to EGO mam rozdmuchane, jak to mi się tylko wydaje że tyle podniosę i jak nie mam pojęcia o dźwiganiu, o treningu, o tym jak to powinienem się zgłosić do "WIELKICH EKSPERTÓW" z naszego podwórka którzy mi wyjaśnią jak się trenuje... LOL.
Żadnemu takiemu "specjaliście" nie powierzyłbym swojego treningu, NAWET JAKBY MI ZA TO MIELI PŁACIĆ! Kardynalne błędy które wykonują na każdym kroku wołają o pomstę do nieba.

Polska myśl szkoleniowa!? POLSKA MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA. Wrzucamy talent, mielimy i mamy WRAK.

Od początku miałem swoją drogę... Drogę która doprowadziła mnie do tych 1000kg, BEZ ŻADNEJ NAJMNIEJSZEJ KONTUZJI, mnie nic tak naprawdę nawet nie bolało. Ile osób dochodzących do tych ciężarów może się tym pochwalić? :)

I niech ktoś nie pomyśli że egzaltuje się tymi 1000kg. Bo to jest nic. Dlaczego? Bo czuje w sobie obecność wewnętrznej siły... Która mówi mi że dzieło moich rąk nie zostało jeszcze zakończone, przeciwnie ono się dopiero rozpoczyna, i nabiera jakiegoś kształtu (kształtu o wadze 1000kg na ten moment lol)

Wiele osób nie akceptowało tego kiedyś, tak pewnie i nie zaakceptuje tego teraz, ale ja naprawdę jeszcze nie wykorzystałem wszystkich swoich możliwości, dlatego piszę o początku, bo zdaje sobie sprawę ile mam możliwości zwiększania wyników, możliwości z których jeszcze nie korzystałem, bo nie było takiej potrzeby. Ten 1000kg został zrobiony można powiedzieć przypadkowo, od tak, bez peaku, bez starania się o każdy kilogram. I ja sam widzę że tylko poprawiając błędy dodam kilkadziesiąt kilogramów, a jak jeszcze zwiększę do tego siłę!? Będzie ciekawie :)

I tak to jest wynik NIEOFICJALNY, wiem o tym :) Jeszcze niech się inni trochę tym sportem pobawią, porywalizują o pierwsze miejsce... bo gdy nadejdzie właściwy czas zostanie im rywalizacja o drugie miejsce, bo pierwsze będzie absolutnie poza ich zasięgiem.

Wiadomo zawsze może stać się jakiś wypadek, ciężary są już poważne, poza tym od zawsze mam słabość do schodów, ciągle z nich spadam. Nie ma co nad tym więcej myśleć, bo gwiazdy jak i bogowie SPRZYJAJĄ ODWAŻNIEJSZYM.

Oczywiście nie może zabraknąć podziekowań dla @Kasahara, dzięki któremu ten wynik został osiągnięty. On właściwie odpowiada teraz u mnie za każdy aspekt poza treningiem. Mogę dzięki temu skupić się wyłącznie na trenowaniu, wiedząc że w innych kwestiach wszystko jest na najwyższym poziomie, nie muszę się o inne rzeczy martwić. TO JEST NIESAMOWICIE ISTOTNA RZECZ!

Dzisiaj wyjątkowo filmik ma intro... autorstwa @IntruderXXD Na tyle mnie to intro poruszyło że musiałem je wykorzystać :) Zaledwie kilka dni temu je wrzucił, jakby wiedział że będzie taka okazja żeby go użyć.

#strongaf #silownia #heheszki #mikrokoksy #mirkokoksy #pokazforme #sport #fullborsukworkout
IntruderXXL - TOTAL 1000KG treningowo. A oficjalny rekord Polski w trójboju wynosi......
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IntruderXXL: Po tym intro widać, że chyba sporo środków już leci XDDD

Gratulacje. Będziesz robił przed startem jakiś mock meet coś takiego? Gdzie zrobisz wszystkie boje tego samego dnia?
  • Odpowiedz
  • 1
Gratulacje. Będziesz robił przed startem jakiś mock meet coś takiego? Gdzie zrobisz wszystkie boje tego samego dnia?


@DywanTv: Ogólnie tak mam taki plan :) kiedy już postanowię startowąć w trójboju, to na 3-4 miesiące przed startem, jako rozpoczęcie przygotwań zrobię sobie openery w formie zawodniczej na zaliczenie, na jednym treningu w ciągu tam 1-2h.
  • Odpowiedz
  • 1
@DywanTv: tak :) Pierwszy start to i tak będzie przypuszczalnie tylko wyciskanie.
Ogólnie starty mam tam gdzieś daleko z tyłu głowy. Na ten moment dużo innych spraw wymaga mojej uwagi, na tyle mnie zajmują że nawet trening będę musiał trochę dopasować bo teraz czuję że zajeżdża mnie za bardzo.
  • Odpowiedz
@Kreation: nie wystartuje bo cały mit intrudera by prysnął a tak na spokojnie może dodawać nowe wpisy jakich to nie robi rekordów, ile to było 2 lata temu albo dawniej jak się kłócił z Seba kotem i jakoś do teraz nie wystartował zapamiętaj ten komentarz i za 2 lata będzie dalej to samo zero zawodów ale 1000 wpisów i ciągły progres.do zobaczenia za 2 lata
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: ja to się nie zdziwię, jeśli za 2 lata będziesz chciał startować i coś wczesniej jebnie. Nie bedzie ani startów, ani rekordów. Najmłodszy nie jesteś, ale zawsze trzymam za cb kciuki
  • Odpowiedz
  • 1
@WyuArtykyu: W tym sporcie wielu zawodników najlepsze wyniki osiąga koło 40 :) Taki sport po prostu. Ja późno zacząłem, do tego z wiekiem czuje się coraz lepiej, do rówieśników nawet się nie porównuje bo to jest przepaść lol :P
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: o jakich myślałeś? imo największy poziom reprezentuje Laśkiewicz w Łodzi, tegoroczna edycja the classic powerlifting games (dawniej liga wyciskania) odbywa się w grudniu, a zapisy otwierają 10.09
  • Odpowiedz
  • 2
o jakich myślałeś?


@krzysztoww: O żadnych na ten moment :) Po prostu wiesz to nie jest czas na to ani miejsce heh. Teraz właśnie przeciwnie, muszę mniej o treningu myśleć a więcej o innych sprawach,
Trochę więcej na głowie, mniej spania, mniej żarcia (chudnę cały czas) i czuje że jest po prostu za duży zajazd i nie jestem w stanie utrzymać obecnego treningu przy tym co się chwilowo dzieje. Ale to nic :)

Wszystko na czym mi zależy lubię robić profesjonalnie, nie bawię się w półśrodki. Dlatego od tak sobie startować nie zamierzam, czy w ogóle myśleć o zawodach kiedy głowę zajmują mi zupełne inne rzeczy, ostatnio do takiego stopnia że nawet na treningu ciężko mi
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: dobrze, mam nadzieję tylko że napiszesz wcześniej w jakich zawodach planujesz wystartować i będę miał przyjemność startu z tobą :)

od początku przygody na siłowni byłeś dla mnie kimś w rodzaju idola, więc towarzyszyć tobie przy pierwszym starcie byłoby czymś wielkim dla mnie; ciekawi mnie też różnica wielkości pomiędzy nami :D
  • Odpowiedz
  • 1
dobrze, mam nadzieję tylko że napiszesz wcześniej w jakich zawodach planujesz wystartować i będę miał przyjemność startu z tobą :)

od początku przygody na siłowni byłeś dla mnie kimś w rodzaju idola, więc towarzyszyć tobie przy pierwszym starcie byłoby czymś >wielkim dla mnie; ciekawi mnie też różnica wielkości pomiędzy nami :D


@krzysztoww: Martwić się nie musisz :) Jak będą plany startów, to zanim zacznę przygotowania napiszę co i jak i
  • Odpowiedz
  • 0
a to przypadkiem nie ty pisałeś, że nie ma czegoś takiego jak total treningowy i wyniki z treningów nie mogą być tak przedkładane do zawodów?


@NicolasLatifi: Oczywiście że oficjalnie liczą się tylko wyniki z zawodów i tylko to możemy brać na poważnie :) Wyniki z treningu, nieoficjalne to bardziej taka ciekawostka pewien prognostyk i tyle :) Dopiero zawody wyniki "przyklepują".
  • Odpowiedz