Wpis z mikrobloga

@elozapiekanka: Ogólnie to powinni wprowadzić urlopy od pracy (wszystkie dni) i płacić im za same zatrudnienie się w firmie. Niezależnie od przychodzenia do niej czy nie.
  • Odpowiedz
@mazut_kluczowy co do "kryzysu wieku sredniego" - najlepsze jest to ze to tak popularne i kojarzy sie tak negatywnie ze malo kto pomysli jaki jest tego sens ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czy dziecko co przestaje sie interesowac LEGO, idzie w skrzypce, a po pol roku odpusci muzyke i chce na scianke wspinaczkowa uslyszy ze ma kryzys wieku dzieciecego?
Czy emeryt co po zakonczeniu zycia zawodowego sprzedaje mieszkanie,
  • Odpowiedz
Ja pierniczę uwielbiam ten portal. Temat poważny i nawet bardzo fajny, tylko zamiast dyskusji na poziomie to masa piwniczakow i inceli którzy nie mają pojęcia jak to niczym się wypowiada. Chętnie bym prostował komentarze ale to będzie walenie głowa w mur. Elo
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Kobiety kobiecie kobietami. xDD

Pani ma pytanie zasadne. Albo dajemy przywileje za DZIECI albo jak za kobiecość to jednak za całość, czyli także menopauzę. Pani po prostu sama wykazuje absurd urlopu menstruacyjnego.
  • Odpowiedz
CDP i ich spółka GOG


@djtartini1: więc na to przewalają moje ciężko zarobione pieniążki, które wydałem u nich na gierki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby nie te urlopy menstruacyjne, to gierki mogłyby być tańsze :)
  • Odpowiedz
Temat poważny i nawet bardzo fajny


@GrochenMochen: Patrzysz na niego tylko z jednej strony ideologicznego entuzjazmu natomiast powoduje sporo problemów społeczno- ekonomicznych, o których ona nie ma pojęcia. W praktyce ma zastosowanie tylko tam gdzie są parytety płciowe w pracy (które same w sobie nie są niczym dobrym), w firmach które mają nadmiar gotówki i mogą sobie na to pozwolić i stwarza duże pole do nadużyć. Zaś w całej reszcie
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: jako osoba transpłciowa zmagam się z tym i innymi problemami. Przechodzę menopauzę wraz z miesiączką codziennie w dodatku bezobjawowo. Kiedy w końcu przestanę być dyskryminowany z tego powodu? dlaczego zamiast pracować nie mogę siedzieć w domu i leczyć moich dolegliwości jedynym znanym lekarstwem które mi pomaga: piwem #stopdyskryminacjiosobpiwopozytywnych
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Po prostu uznajmy oficjalnie, że bycie kobietą oznacza niepełnosprawność. Już i tak mają np. dodatkowe punkty do rekrutacji na wiele kierunków studiów jak niepełnosprawni, to by sobie skorzystali z +10 dni ulopu w roku jaki mają niepełnosprawni i #!$%@?.
  • Odpowiedz