Wpis z mikrobloga

@djtartini1: GOG? Przecież GOG jeszcze niedawno przynosił straty. Dopiero po restrukturyzacji mają niewielkie zyski.
Pewnie mają w tym CDPR tyle bab z parytetów, że pewnie nie ma dla nich roboty i taki zabieg podnosi produktywność eliminując ich trajkotanie.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Firmy niech sobie wprowadzają co chcą, dla kogo chcą, serio. To nie jest problem, jeśli ktoś będzie się czuł tym pokrzywdzony, będą musieli to rozwiązywać wewnętrznie i tyle.

Wszelkie takie pomysły jednak nie powinny być realizowane odgórnymi regulacjami, przynajmniej nie bez wcześniejszej dyskusji społecznej i odpowiednich przygotować bo z jednej strony są wysoce problematyczne dla pracodawców, a z drugiej pogarszają sytuację kobiet na rynku pracy.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: a ja proponuję urlop onanizacyjny. Powinien on być w każdej onanizacji, czy to publicznej czy państwowej a szczególnie w onanizacji pożytku publicznego. Każdy powinien być dobrze zonanizowany. Trzeba to jakoś zonanizować.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Naczy dla mnie skandalem jest to, że ja mając znak zodiaku "ryby" muszę pracować gdy księżyc jest w 3 kwadrze!

RZĄDAM dedykowanego urlopu na korelację księżyca ze znakiem zodiaku + ascendent - przecież praca w takie dni jak dzisiaj to jest dla osób z moim znakiem actually i literally gwałt ()
  • Odpowiedz
@elozapiekanka niech w ogóle nie pracują i dostają pensje „kobieca” za bycie lepszą płcią.

Chcą być traktowane tak samo, a najlepiej to by wolały nie pracować.

Jestem w pełni świadom jak ciężki może być okres i menopauza. Ale co mnie, albo ekonomię albo pracodawcę to obchodzi?

Czemu wszyscy mamy się uginać i utrzymywać słabszą płeć i jeszcze dostawać po głowie za każdym razem gdy chcemy odrobionę równouprawnienia…
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: jako mężczyzna żądam aby powstał urlop testosteronowy oraz talon na #!$%@? (i balon) żeby można iść jak człowiek na siłownie o normalnej godzinie a potem coś poruchać, być może nie zdajecie sobie sprawy jaki wpływ na mężczyznę w kwiecie wieku ma buzujący teściu
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: prościej będzie zrobić dni pracy i każdy będzie miał 30 dni pracy które będzie sobie mógł wziąć, jak mu przyjdzie ochota popracować. Chociaż nie wiem czy nie przegiąłem, bo to może być za dużo
  • Odpowiedz