Wpis z mikrobloga

#igrzyskabebzonow

Napięcie urosło do odpowiednich rozmiarów, więc...
Ruszamy z drugą edycją Igrzysk Bebzonów! Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę!

O co chodzi?
Igrzyska Bebzonów to limitowana inicjatywa Mirków, którzy trzymają swojego konia pod dachem lub chcą żyć pięknie i zdrowo. Nie dyskryminujemy ze względu wielkość bebecha lub Twój staż treningowy. Głównym celem jest jak największe procentowe schudnięcie w ciągu 90 dni! . Drugim celem jest wsparcie osób, które są w podobnym miejscu w życiu i chciałyby coś zmienić.

Po poprzedniej edycji zakończonej tydzień temu już wiemy, że nie ma znaczenia czy jesteś już na redukcji, czy jesteś wysoki, czy niski, czy masz dużo zapał na początku. Otóż wygrała osoba, która już była szczupła i na redukcji, prześcigając Mirka, który w ciągu 90 dni stracił prawie 12 kg, natomiast ja przytyłem w pierwszych tygodniach, po to by z 7 miejsca wskoczyć na 3, a w ostatnim tygodniu wyprzedził mniej @Peter_Mountain, który skrupulatnie co tydzień odejmował po kilkaset gram. Rezultaty Igrzysk są nie do przewidzenia!

Główne zasady:
- Tylko 90 dni!
- Start: poniedziałek 26.05.2024 godz. 00:01


- Koniec: niedziela 22.08.2024 godz. 23:59


- Mierzymy procentowo ((waga na start - waga na koniec)/waga na start)*100%
- Wygraną ogłaszamy na podstawie: Procentowego spadku wagi (ucięcie nogi w ostatnim dniu się nie liczy)
- Limitowana grupa: max. 15 osób.


- Prywatność:


- Mini-Bitwy


- Aktywność na tagu


Warunkiem dołączenia do Igrzysk jest przesłanie na PW:
- Aktualnej wagi (najlepiej na czczo rano)
- Foty bebzona z frontu i z boku (Najlepiej w miejscu, do którego zawsze masz dostęp)
- Wzrost

Nieobowiązkowo do statystyk na koniec:
- wiek
- obwody: klatka, pas, talia (bebech), biodra, udo
- można sobie też zapisać: kondycja, samopoczucie, gibkość. Wszystko do czego będziemy się mogli odnieść na końcu

Przed nami tor najróżniejszych przeszkód: grille, imprezy, Boże Ciało, a najgorsze jak ktoś ma zaplanowany... URLOP!

I edycja finał: link
Nasz początek: link
Od czego się zaczęło: link

Wołam zainteresowanych:


Z namaszczenia @hdeck i @buchajacy_rog, pamiętajmy: "I tak nie damy rady!"

#gapiszmisienabebech #chudnijzwykopem #redukcja #odchudzanie #dieta #zaklad #mirkokosy #silownia #sport #grubyzaklad
WojskowyBrykiet - #igrzyskabebzonow

Napięcie urosło do odpowiednich rozmiarów, więc....

źródło: grafikatomojapasja

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
To i ja! Zobaczylem poprzedni final i lubie to! Prywatnie Zaczalem w polowie miesiaca, ale nikomu nie powiem. Tylko sie wazylem, ale zrobie co trzeba, wszelkie pomiary lacznie z dlugoscia daszka i czy lkoniowi leb ze stajni wystaje (jak bedzie trzeba).

Pisze sie na to!
  • Odpowiedz
Zaraz osiemnastka stuknie na wykopie, może start w Igrzyskach to odpowiedni sposób na uczczenie takiej rocznicy??
  • Odpowiedz
@Dominias: fakt, 75kg to pewnie niewiele zapasu, ale ja byłem drugi najlżejszy a wygrałem. Wciąż masz szansę, grubasy muszą się najpierw nauczyć ogarniać dietę i walczyć z pokusami więc masz pewnie trochę lepszy start. Po za tym za pierwsze miejsce nie ma nawet uścisku ręki Prezesa, więc każde miejsce jest równie wygrane. Dawaj! Fajnie jak są ludzie z różnymi perspektywami.
  • Odpowiedz