Wpis z mikrobloga

#igrzyskabebzonow

Napięcie urosło do odpowiednich rozmiarów, więc...
Ruszamy z drugą edycją Igrzysk Bebzonów! Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę!

O co chodzi?
Igrzyska Bebzonów to limitowana inicjatywa Mirków, którzy trzymają swojego konia pod dachem lub chcą żyć pięknie i zdrowo. Nie dyskryminujemy ze względu wielkość bebecha lub Twój staż treningowy. Głównym celem jest jak największe procentowe schudnięcie w ciągu 90 dni! . Drugim celem jest wsparcie osób, które są w podobnym miejscu w życiu i chciałyby coś zmienić.

Po poprzedniej edycji zakończonej tydzień temu już wiemy, że nie ma znaczenia czy jesteś już na redukcji, czy jesteś wysoki, czy niski, czy masz dużo zapał na początku. Otóż wygrała osoba, która już była szczupła i na redukcji, prześcigając Mirka, który w ciągu 90 dni stracił prawie 12 kg, natomiast ja przytyłem w pierwszych tygodniach, po to by z 7 miejsca wskoczyć na 3, a w ostatnim tygodniu wyprzedził mniej @Peter_Mountain, który skrupulatnie co tydzień odejmował po kilkaset gram. Rezultaty Igrzysk są nie do przewidzenia!

Główne zasady:
- Tylko 90 dni!
- Start: poniedziałek 26.05.2024 godz. 00:01


- Koniec: niedziela 22.08.2024 godz. 23:59


- Mierzymy procentowo ((waga na start - waga na koniec)/waga na start)*100%
- Wygraną ogłaszamy na podstawie: Procentowego spadku wagi (ucięcie nogi w ostatnim dniu się nie liczy)
- Limitowana grupa: max. 15 osób.


- Prywatność:


- Mini-Bitwy


- Aktywność na tagu


Warunkiem dołączenia do Igrzysk jest przesłanie na PW:
- Aktualnej wagi (najlepiej na czczo rano)
- Foty bebzona z frontu i z boku (Najlepiej w miejscu, do którego zawsze masz dostęp)
- Wzrost

Nieobowiązkowo do statystyk na koniec:
- wiek
- obwody: klatka, pas, talia (bebech), biodra, udo
- można sobie też zapisać: kondycja, samopoczucie, gibkość. Wszystko do czego będziemy się mogli odnieść na końcu

Przed nami tor najróżniejszych przeszkód: grille, imprezy, Boże Ciało, a najgorsze jak ktoś ma zaplanowany... URLOP!

I edycja finał: link
Nasz początek: link
Od czego się zaczęło: link

Wołam zainteresowanych:


Z namaszczenia @hdeck i @buchajacy_rog, pamiętajmy: "I tak nie damy rady!"

#gapiszmisienabebech #chudnijzwykopem #redukcja #odchudzanie #dieta #zaklad #mirkokosy #silownia #sport #grubyzaklad
WojskowyBrykiet - #igrzyskabebzonow

Napięcie urosło do odpowiednich rozmiarów, więc....

źródło: grafikatomojapasja

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Wojskowy_Brykiet: jak będzie brakowało chętnych to daj znać - ja mam bebzonik i w sumie zacząłem już chwilę temu test czy sama jazda rowerem bez znaczących zmian w nawykach żywieniowych pomoże mi pozbyć się bebecha, ale nie chciałbym blokować miejsca bo pewnie są osoby, którym przydałaby się większa motywacja niż mi i to jest dla nich idealny czelendż.
  • Odpowiedz
@wczesniej_mialem_ksywke no na razie po miesiącu jestem 2kg w dół, ale cisne głównie interwały, 6 dni treningowych w tygodniu, czasami 2 treningi dziennie, generalnie lubię się zajeżdżać i może masa jakoś specjalnie nie spada za to zauważyłem zmianę w sylwetce - jakkolwiek to nie zabrzmi na nieco bardziej męska w sensie ramiona i klata się zauważalnie uwydatniły.
  • Odpowiedz
@Wojskowy_Brykiet: Mała propozycja na ulepszenie w przyszłości: A czy można by zmienić nieco formułę do wyłonienia zwycięzcy? Tzn nie tylko wg wagi, bo jeśli ktoś intensywnie zacznie ćwiczyć, to waga może nie być takim dokładnym wyznacznikiem. Np % zrzuconej wagi * % z ilości zgubionych cm z brzucha? Albo coś w ten deseń, może jeszcze coś ze wzrostem/BMI? Plus bonus za rzucenie palenia itp.. Wiem, udowodnić to ciężko, ale w końcu
  • Odpowiedz
Tzn nie tylko wg wagi, bo jeśli ktoś intensywnie zacznie ćwiczyć, to waga może nie być takim dokładnym wyznacznikiem.


@Nielegalny: Budowanie mięśni na redukcji to bardzo niszowe zjawisko. Jak ktoś ma konkretny bebech to ma pod spodem sporo mięśni, trenując w trakcie redukcji tylko utrzyma te mięśnie, które miał. Przeciętnie ludzie podczas odchudzania tracą 20% wagi jako mięśnie. Budować mięśnie na redukcji to może szczuplak, który dopiero zaczął trenować.

Np %
  • Odpowiedz