Wpis z mikrobloga

#przegryw lat 17, jakas kolka cziperki, czerwiec to matka dupska nie truje o bude. A ty wlasnie swoim hordziakiem ladujesz w howling fjordzie zeppelinem, podjarany bo pierwszy raz wiadomo... prywacik bo bieda, ale wspomnienia bezcenne, ano i taka muza leci

to juz nie wruci
AtriumCarceri - #przegryw lat 17, jakas kolka cziperki, czerwiec to matka dupska nie ...
  • 25
  • Odpowiedz
@AtriumCarceri w gimnazjum miałem tak słaby komputer, że nie działał mi WoW i ominęło wszystko, gdy był ogromny hype. Potem w liceum już nie udało mi się wkręcić. Może i lepiej, ale jakoś takie drobiazgi już sprawiły, że zawsze poza głównym nurtem. Dzisiaj całkiem outsider już.
  • Odpowiedz
@AtriumCarceri: oj tak Fjordy były kozackie, ja z reguły zaczynałem od Tundry, dopiero za którymś razem poszedłem od drugiej strony i muzyczka + klimat w Fjordach i Grizzly hills robi robote
  • Odpowiedz
@AtriumCarceri: jedna rzecz z uniwersum gier, której najbardziej żałuje, to że nigdy nie wsiadłem do wowowego pociągu. Pierwszy raz w życiu zagrałem w to jak wyszedł ten wotlk classic, chyba z 2 lata temu, ale to juz nie to samo ehhh
  • Odpowiedz
@HeIlNah: nie jest za pozno, ja za mlody jestem zeby w ogole mowic o jakimkolwiek hajpie juz, a sie udalo wkrecic jakos. Ja gralem dawno zanim zaczeli odgrzewac ludziom kotleta w sumie, bojkotuje blizza i h0j

to troche trzeba lubic takie gierki, ja nigdy nie bylem raidowa bestia, raczej takim biegajacym autystykiem
  • Odpowiedz
@AtriumCarceri: problem w tym, ze ja juz w nic nie potrafie tak wsiąknąć jak potrafiłem gdy byłem dzieciakiem, teraz to sie trzeba zmuszać do wszystkiego, a co to za frajda wtedy
  • Odpowiedz
prywacik bo bieda


@AtriumCarceri: a juz chcialem od oskich wyzywac, akurat w inne mmo w tym wieku gralem ale tez swietnie wspominam, czasami wroce bo jakos jeszcze dycha, ale to juz nie to samo
  • Odpowiedz
@fors1234: no nie przelewalo sie, kompik z komunii jeszcze mialem wtedy, to on mial taki spek z sie nadawal do muzeum xd

ale sluzyl wiernie, wtedy te wotlki to chodzily na ziemniaku jak na low sie dawalo wszystko
  • Odpowiedz