Wpis z mikrobloga

Lista zamknięta! Panowie! Ostatnie podgryzanie i zaczynamy Igrzyska Bebzonów! Zerknijmy na nie po raz ostatni!

Nienawistna 10. która powalczy o miano Pogromcy Bebechów!
@ziomus13, @telemark, @Bez_konserwantow,
@jotpol, @Mirkosoft, @gdziemojimbuspiatka,
@Peter_Mountain, @PanSzuchal,
@UwagaWykopy, @Wojskowy_Brykiet

Przed nami tor najróżniejszych przeszkód: Ostatki, Tłusty Czwartek, Wielkanocna Wyżerka i matka wszystkich zaokrąglonych brzuchów... Majówka (,)

Zasady:
1. Start ogłaszam na: poniedziałek 5.02 godz. 00:01
2. Zakończenie za równo 90 dni: 04.05 godz. 23:59
3. Wygraną ogłaszamy na podstawie: Procentowego spadku wagi (ucięcie nogi w ostatnim dniu się nie liczy)
4. Spadek wagi liczymy: ((waga w dniu startu - waga ostatniego dnia)/waga w dniu startu)*100%

Każdy prowadzi swój dziennik według własnego uznania, ale raz na kilka dni musi być ogólna aktualizacja, więc przynajmniej do mnie na PW. Korzystamy z tagu #igrzyskabebzonow

Wymagania:
Z racji, że zbliża się koniec tygodnia nie każdy ma już dziś wagę pod nogą. Dlatego też zaczynamy od poniedziałku. Jest to czas do kiedy przesyłamy:
- waga (najlepiej na czczo rano)
- wzrost
- 3 zdjęcia bebecha: front, z lewej, z prawej. Na jednolitym tle, tym samym przez całą akcję.

Nieobowiązkowo do statystyk na koniec:
- wiek
- obwody: klatka, pas, talia (bebech), biodra, udo tutaj jak mierzyć -> link
- @Bez_konserwantow zasugerował fajne parametry, o których warto wspomnieć: kondycja, samopoczucie, gibkość. Wszystko do czego będziemy się mogli odnieść na końcu

Do komunikacji zapraszam Was na naszą prywatną ekskluzywną VIP grupę, którą albo założy @UwagaWykopy na Discordzie albo znajdziemy inne rozwiązanie do poniedziałku.

Z namaszczenia @hdeck i @buchajacy_rog, pamiętajmy: "I tak nie damy rady!"

#igrzyskabebzonow #gapiszmisienabebech #chudnijzwykopem #redukcja #odchudzanie #dieta #zaklad
WojskowyBrykiet - Lista zamknięta! Panowie! Ostatnie podgryzanie i zaczynamy Igrzyska...

źródło: 43a325ac-af7a-49a2-aad5-7abec55cf096

Pobierz
  • 21
@Mirkosoft:

myślę, że 04.05 będzie początkiem :)

Whatsapp

Jak zasugerował @UwagaWykopy nie każdy będzie chciał podawać swój numer telefonu. Sytuacja jak ze zdjęciem, o którym pisałeś. Spróbujmy na razie wykorzystać pomysł Mirka z Discordem, a jak się bardziej poznamy, to Whatsapp, messenger, telegram etc. stoją otworem. Samemu myślę, że fajnie by było w trakcie akcji się spotkać na jakąś aktywność, a wtedy już Discord nam chyba nie wystarczy.

sorry, ale nie
@Wojskowy_Brykiet zainspirowany programem Kanapowcy na Playerze już kupiłem bilet na runmagedoon na 25.05, a nie jestem w stanie się ani razu podciągnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ogólnie ja zrzucanie już rozpocząłem i zszedłem z 106 do 99kg, ale od miesiąca trochę odpuściłem i zostałem na tej wadze, dlatego idealne wyzwanie na odrobinę dodatkowej motywacji. Więc pewnie moje efekty nie będą takie spektakularne jak niektórych, ale jedyną osobą, z
@Bez_konserwantow: Super ! Z tego co widzę nie jesteś jedyną osobą w trakcie redukcji, więc efekty będą na pewno widoczne. Ja miałem jakiś czas temu mój max. życiowy 113,5 kg przy 188 cm. zszedłem do 106 i długo to trzymałem. Zobaczę jutro na czczo ile pokazuje. Przy obecnej wadze czuję się jak kluska, a kiedyś przez kilkanaście lat z rzędu tańczyłem regularnie.