Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być singlem, samotnym mężczyzną. Widzą wesołego gościa w pracy, który stara się integrować z wszystkimi ale wraca do domu i zastanawia się czy rzucić to wszystko w cholere, zabarykadować się w domu i chlać alkohol czy jednak dać sobie jeszcze jeden kolejny rok i zobaczymy co będzie. Nie wiedzą ile prób podejmuje żeby coś zmienić a każda kolejna porażka to kolejny cios w zmasakrowaną już psychę. Nawet zasugerowanie koledze z pracy jakieś wyjście na piwo kończy się "sorry, nie mogę muszę odebrać dziecko..". Instalacja #tinder po raz 9999 i tym razem znów brak par, no cóż spróbuje znowu za miesiąc. Nie wiedzą, że zagadanie do kobiety na żywo kończy się tym, że udaje że nie słyszała. Wszystkie podjęte działania typu siłownia czy nowe hobby nawet jak pożyteczne to przestały dawać satysfakcje i nie ma żadnej motywacji żeby kontynuować. Ostatecznie samotność wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne, więc wyglądasz gorzej, dziadziejesz co tylko pogarsza twoją sytuację. Na końcu ktoś ci mówi, że pewnie nic nie robisz i narzekasz albo masz za duże wymagania.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #depresja #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wychodzimyzprzegrywu #znajomi #niebieskiepaski #suicidefuel



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być...

źródło: comment_16343743326quXJJpEDdXWSTzs1BsMXS

Pobierz
  • 136
a co kobieta ma z twoich pieniędzy ? Zafundujesz takiej barbie życie ? Opłacisz wszystko ?


@Linnior88: Załóżmy że tak, zafunduje kobiecie życie. I wówczas ona będzie ze mną, tak? A co w sytuacji, gdy będę miał wypadek i nie będę mógł tak jak teraz zarabiać naprawdę niezłych pieniędzy? Odejdzie? To po co kobieta, która jest ze mną tylko dla kasy?
@Linnior88: masz trochę racji, co prawda ja akurat nie narzekam na to, że mi jest jakoś strasznie źle samemu. Ale myślę, że jakby mi się chciało podjąć wysiłek to przeciętną laskę raczej bym znalazł. Ale nie chce mi się szukać, nie potrafię się zaangażować w relację z kimś, do kogo nic nigdy w życiu nie poczuję, uważam, że to by było oszukiwanie drugiej osoby. Dlatego nie inicjuję nawet żadnych kontaktów z
laska która zarabia po 6 k nie będzie chciała typa który zarabia 3 k


Ty szukasz partnera życiowego, uczucia czy bankmatu? Serio, patrzysz na związki przez pryzmat materialny i statusu i śmiesz innych oceniać co do ich wyborów i pobudek.

i ma się za bożka do obsługi żeby robić 5 daniowy obiad


Stawiasz chochoła i do niego bijesz. To trzeba wybierać sobie partnerów, którzy są w tej kwestii za równym podziałem. Tylko
@Mikka: a dlaczego mam sobie brać faceta który mniej zarabia ? To raczej ta kaleką szuka damskiego bankomatu
Facet nie rodzi dzieci , słabo zajmuje się domem nie ma z niego pożytku i jeszcze ja mam na niego więcej zarabiać ? Wolne żarty nieudaczniki nie zasługują na kobietę